18 kwietnia 2024

Szybują wysoko

W dniu 25.03.2012r. Hrubieszowski Klub Modelarski „ORLIK” uczestniczył w Otwartych Ogólnopolskich Zawodach Modeli Szybowców Halowych F1N w Tarnobrzegu.

Modelarnię reprezentowali następujący zawodnicy:

Dobrowolski Jakub

Mazurek Piotr

Pietrusiewicz Kacper

Wielosz Piotr

Po raz pierwszy modelarze z Hrubieszowa byli uczestnikami ogólnopolskich zawodów, zaliczanych do Pucharu Polski w klasie F1N. Piotr Wielosz po 6 lotach zajmował wysoką lokatę, ostatnia kolejka lotów okazała się na tyle decydująca, że ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu. Piotr Mazurek dzielnie walczył o jak najlepszy wynik i potwierdził tym samym, że miejsce blisko podium jest bardzo realne.

Miejsca naszych zawodników:

IV m-ce Wielosz Piotr

V m-ce Mazurek Piotr

XIX m-ce Dobrowolski Jakub

XX m-ce Pietrusiewicz Kacper

Wyniki, jakie zostały uzyskane przez naszych zawodników dają dużą nadzieję przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się pod koniec roku w Suwałkach.