Tabele LA kobiet

Za nami sezon letnich zawodów lekkoatletycznych 2007 roku. Kto startował w zawodach, może sprawdzić, którą pozycję zajmuje w naszym powiecie, jaki jest rekord powiatu w tej konkurencji i kto go posiada.

Reklamy

Być może zachęci takie zestawienie do treningów, aby za rok poprawić swoją lokatę, a może uplasować się na czele.

TABELE najlepszych wyników lekkoatletycznych wśród kobiet i dziewcząt z powiatu HRUBIESZOWSKIEGO w sezonie 2007

60 m. – Pomiar Elektroniczny (PE)

RP – 7,65 BRZOZOWSKA DOROTA ZSOd. HRUBIESZÓW 1989 r. tr. M. Kitliński

8,70 Ciesielczuk Anita 94 SP 3 Hrubieszów
8,80 Nosko Martyna 94 SP 2 Hrubieszów
9,20 Hojda Anita 94 SP 2 Hrubieszów
9,25 Pukaluk Maja 94 SP 2 Hrubieszów
9,28 Kaczmarska Marta 94 SP 3 Hrubieszów
9,36 Magierka Agnieszka 94 SP 2 Hrubieszów
9,69 Głowacz Karolina 94 SP 3 Hrubieszów
9,72 Boniewska Martyna 94 SP 2 Hrubieszów
9,81 Wisniewska Katarzyna 95 SP 3 Hrubieszów
9,93 Maślanka Wioletta 94 SP 2 Hrubieszów
Kolejno: wynik, nazwisko i imię, rok urodzenia, szkoła lub klub
Uwaga ! RP – rekord powiatu, tr – trener w okresie ustanowienia rekordu

100 m. – PE

RP – 12,17 BRZOZOWSKA DOROTA ZSOd. HRUBIESZÓW 1988, tr. M. Kitliński

12,83 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów
12,94 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
13,06 Doroszczuk Magda 93 G. 2 Hrubieszów
13,70 Kasprowicz Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
14,12 Lenard Paulina 92 G. 2 Hrubieszów
14,26 Kolenda Katarzyna 93 G. 3 Hrubieszów
14,30 Kołodziej Angelika 93 G. 2 Hrubieszów
14,55 Nosko Martyna 94 SP 2 Hrubieszów
14,58 Tarnogórska Paula 93 G. 2 Hrubieszów
14,67 Dańczuk Aleksandra 89 ZS 2 Hrubieszów
14,67 Kiryczuk Joanna 89 ZS 3 Hrubieszów

100 m. – Pomiar ręczny – (PR)

RP – 12,0 SZCZEPAŃSKA ANNA LO HRUBIESZÓW 1977, tr. H. Lebiedowicz
12,0 DĄBROWSKA SYLWIA ZS 3 HRUBIESZÓW 2004, tr. M. Kitliński

13,28 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
13,37 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów
14,05 Kasprowicz Karolina 92 G. 3 Hrubieszów
14,11 Kolenda Katarzyna 93 G. 3 Hrubieszów
14,29 Lenard Paulina 92 G. 2 Hrubieszów
14,48 Dańczuk Aleksandra 89 ZS 2 Hrubieszów
14,53 Kiryczuk Joanna 89 ZS 3 Hrubieszów
14,56 Martyniuk Karolina 91 G. ZS 2 Hrubieszów
14,70 Pieczyńska Katarzyna 91 G. Mircze
14,93 Ciszewska Natalia 90 ZS 3 Hrubieszów

200 m. – PE

RP – 24,81 DĄBROWSKA SYLWIA ZS 3 HRUBIESZÓW 2003, tr. M. Kitliński

25,95 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów
26,52 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
27,26 Doroszczuk Magda 93 G. 2 Hrubieszów
31,29 Hojda Anita 94 SP 2 Hrubieszów

300 m. – PE

RP – 41,23 KUNICZUK MAŁGORZATA LO HRUBIESZÓW 1990, tr. M. Kitliński

42,17 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
42,44 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów
46,52 Kardasz Aleksandra 91 G. Horodło
47,82 Chilewska Joanna 91 G. Horodło
48,26 Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów
49,52 Niedobit Paulina 93 G. 2 Hrubieszów
50,02 Turek Natalia 92 G. 2 Hrubieszów
50,52 Hojda Anita 94 SP 2 Hrubieszów
51,86 Samborska Joanna 93 G. Uchanie
52,28 Dragun Dominika 94 G. ZS 2 Hrubieszów

300 m. – PR

RP – 40,8 PAŃCZYK JOLANTA LO HRUBIESZÓW 1975, tr. M. Kitliński

49,20 Chilewska Joanna 91 G. Horodło
49,72 Samborska Joanna 93 G. Uchanie
49,74 Drewnik Karolina 92 G. ZS 2 Hrubieszów
49,81 Kardasz Aleksandra 91 G. Horodło
50,41 Martyniuk Malwina G. Mircze
52,05 Drożdżak Justyna 91 G. Werbkowice
53,07 Niedobit Paula 93 G. 2 Hrubieszów
53,18 Chmarzyńska Maja 93 G. ZS 2 Hrubieszów
53,41 Gruszczyńska Justyna 91 G. Horodło
54,01 Sala Joanna 93 G. ZS 2 Hrubieszów

400 m. – PE

RP – 58,19 PAŃCZYK JOLANTA LO HRUBIESZÓW 1975, tr. M. Kitliński

58,88 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrub.
1:06,36 Steciuk Ilona 89 LO Horodło
1:08,03 Kondratiuk Anna 89 ZS 2 Hrubieszów
1:08,67 Błazik Paulina 88 ZS 3 Hrubieszów
1:09,91 Pacaj Anna 90 ZS 2 Hrubieszów
1:14,09 Brzózan Joanna 91 ZS 2 Hrubieszów
1:15,44 Marciniak Diana 90 ZS 3 Hrubieszów
1:16,86 Majcherczyk Diana 91 ZS 3 Hrubieszów

400 m. – PR

RP – 57,6 PAŃCZYK JOLANTA LO HRUBIESZÓW 1977, tr. H. Lebiedowicz

1:08,97 Kondratiuk Anna 89 ZS 2 Hrubieszów
1:10,10 Chilewska Joanna 91 LO Horodlo
1:10,91 Kardasz Aleksandra 91 LO Horodlo
1:11,10 Pacaj Anna 90 ZS 2 Hrubieszów
1:12,97 Kościołko Anna 88 ZS Turkowice
1:14,19 Trubacz Joanna 90 ZS 2 Hrubieszów
1:15,19 Martyniuk Malwina 91 ZS 1 Hrubieszów
1:15,25 Kwietniewska Monika 89 ZS Turkowice
1:16,06 Staroń Ada 91 ZS 1 Hrubieszów
1:16,44 Majcherczyk Diana 91 ZS 3 Hrubieszów

600 m.

RP – 1:36,11 STADNICKA PATRYCJA ZSR TURKOWICE 2002, tr. M. Kitliński

1:44,33 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów
1:52,11 Wala Joanna 91 G. Werbkowice
1:54,41 Hojda Anita 94 SP 2 Hrubieszów
1:57,83 Kasprowicz Karolina 93 G. ZS 2 Hrubieszów
1:58,11 Bojarczuk Joanna 92 G. ZS 2 Hrubieszów
2:00,71 Nosko Martyna 94 SP 2 Hrubieszów
2:02,53 Naja Iwona 91 G. 2 Hrubieszów
2:02,56 Boniewska Martyna 94 SP 2 Hrubieszów
2:02,84 Staroń Ada 91 G. Werbkowice
2:02,86 Worożbit Paulina 94

800 m.

RP – 2:08,75 PACZOS MARIA LO HRUBIESZÓW 1980, tr. A. Kulczyński

2:30,00 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów
2:37,12 Steciuk Ilona 89 LO Horodło
2:40,65 Koszałka Beata 91 ZS 2 Hrubieszów
2:43,76 Błazik Paulina 88 ZS 3 Hrubieszów
2:44,00 Prystupa Magda 91 ZS 3 Hrubieszów
2:46,61 Łatka Agnieszka 91 ZS 3 Hrubieszów
2:48,54 Wala Joanna 91 ZS 1 Hrubieszów
2:53,39 Trubacz Joanna 90 ZS 2 Hrubieszów
3:00,03 Trubacz Barbara 91 ZS 3 Hrubieszów
3:01,07 Zachaj Karolina 89 ZS 2 Hrubieszów

1000 m.

RP – 2:48,2 PACZOS MARIA LO HRUBIESZÓW 1980, tr. A. Kulczyński

3:32,51 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów
3:34,33 Bojarczuk Joanna 92 G. ZS 2 Hrubieszów
3:56,47 Ulanicka Marianna 92 G. ZS 2 Hrubieszów
3:57,30 Duma Maja 93 G. Horodło
4:14,89 Kwaśnik Magdalena 91 G. ZS 2 Hrubieszów
4:14,89 Bogucka Ewelina 91 G. Horodło

100 m. p.pł. (76,2 – 8.20) – PE

RP – 15,19 PIEKARSKA ANNA LO HRUBIESZÓW 1993, tr. M. Kitliński

15,72 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów

100 m. p.pł. (76,2 – 8.50) – PE

RP – 16,84 SZCZĘK ALEKSANDRA G.3 HRUBIESZÓW 2007, tr. T. Magdziak

16,84 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów

300 m. p.pł.

RP – 45,31 KWIATKOWSKA ANNA ZSE HRUBIESZÓW 1989, tr. M. Kitliński

46,04 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów

Skok w dal

RP – 5.84 ZAWADZKA DANUTA LO HRUBIESZÓW 1974, tr. M. Kitliński

5.32 Doroszczuk Magda 93 G. 2 Hrubieszów
4.48 Kita Magdalena 91 G. Mircze
4.37 Haciuk Aneta 92 G. ZS 2 Hrubieszów
4.34 Boniewska Sandra 89 ZS 3 Hrubieszów
4.34 Buczko Justyna 89 ZS 3 Hrubieszów
4.27 Matuszak Kamila 91 G. 2 Hrubieszów
4.24 Kosakowska Agnieszka 89 ZS 3 Hrubieszów
4.23 Kusiak Aleksandra 91 G. ZS 2 Hrubieszów
4.22 Wiśniewska Maja 92 G. Mircze
4.17 Kaczmarska Marta 94 SP 3 Hrubieszów

Skok wzwyż

RP – 1.67 KAMIENIARZ DANUTA LO HRUBIESZÓW 1980, tr. M. Kitliński

1.45 Banaszek Paulina 92 G. ZS 2 Hrubieszów
1.45 Koc Paulina 91 G. 3 Hrubieszów
1.40 Łubkowska Sylwia 92 G. 1 Hrubieszów
1.25 Karwańska Dominika 93 G. Mircze
1.25 Borsukiewicz Wioletta 93 G. 2 Hrubieszów
1.25 Boniewska Aldona 91 G. 2 Hrubieszów
1.25 Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów
1.25 Grodzicka Joanna 91 G. 2 Hrubieszów
1.20 Kowalczuk Paulina 91 G. Horodło
1.20 Pirogowicz Karolina 93 G. 2 Hrubieszów

Kula 4 kg

RP – 12.29 MICHALINA BOGUMIŁA ZSR TURKOWICE 1983, tr. L. Wodziński

7.94 Brzoza Edyta 91 ZS 2 Hrubieszów
7.91 Kania Justyna 91 G. Mircze
7.91 Nowak Ewelina 91 ZS 3 Hrubieszów
7.83 Wołoszyn Angelika 90 ZS 3 Hrubieszów
7.80 Oleszczuk Adrina 89 ZS 1 Hrubieszów
7.60 Pyrz Ewelina 90 ZS 1 Hrubieszów
7.59 Obszańska Magda 91 ZS 3 Hrubieszów
7.50 Nowak Elżbieta 91 G. 3 Hrubieszów
7.42 Sołtys Marta 92 G. Horodło
7.42 Kuras Dorota 89 ZS 4 Hrubieszów

Pchnięcie kula 3 kg

RP – 9.98 BASIAK ALICJA ? 1986, tr. ?

9.53 Kania Justyna 91 G. Mircze
9.12 Nowak Ewelina 91 G. 3 Hrubieszów
8.78 Sołtys Marta 92 G. Horodło
8.75 Korniak Justyna 91 G. 2 Hrubieszów
8.60 Brzoza Edyta 91 G. ZS 2 Hrubieszów
8.54 Brzozowska Barbara 91 G. 2 Hrubieszów
8.35 Załuska Monika 91 G. ZS 2 Hrubieszów
7.59 Boniewska Aldona 91 G. 2 Hrubieszów
7.58 Brzozowska Beata 93 G. 2 Hrubieszów

Rzut oszczepem

RP – 25.59 ROMAN WIOLETTA SOSW HRUBIESZÓW 2001, tr. L. Tarnawski

24.31 Kiryczuk Anna 91 G. Horodło
20.68 Szczubkowska Żaneta 91 G. 2 Hrubieszów
19.73 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów
19.42 Zając Karolina 92 G. 3 Hrubieszów
19.00 Paszkiewicz Paula 92 G. 3 Hrubieszów
18.84 Walicka Estera 91 G. 2 Hrubieszów
18.79 Smal Iwona 92 G. 2 Hrubieszów
17.20 Zbirowska Weronika 92 G. Horodło
16.60 Załuska Monika 91 G. ZS 2 Hrubieszów
16.54 Korniak Justyna 91 G. 2 Hrubieszów

Rzut piłeczką palantową

RP – 60.90 STANKIEWICZ BEATA SP MOŁODIATYCZE 1984, tr. A. Lewosz

43.50 Kaczmarska Marta 94 SP 3 Hrubieszów
39.50 Pukaluk Maja 94 SP 2 Hrubieszów
39.00 Pawlos Wiktoria 94
34.00 Maślanka Wioletta 94 SP 2 Hrubieszów
33.00 Ciesielczuk Anita 94 SP 3 Hrubieszów
32.50 Hojda Anita 94 SP 2 Hrubieszów
31.00 Wójcicka Marta 95
30.50 Tulej Agnieszka 94 SP 3 Hrubieszów
30.50 Wiśniewska Katarzyna 95 SP 3 Hrubieszów
29.50 Nosko Martyna 94 SP 2 Hrubieszów

Chód 5 km. po bieżni

RP – 24:32,00 MUSUR EWA ZSR TURKOWICE 1985, tr. A. Kulczyński

26:40,43 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów

chód 5 km.po szosie

RP – 24:29 MUSUR EWA ZSR TURKOWICE 1985, tr. A. Kulczyński

27:54 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów

chód na 20 km. po szosie

RP – 2.01:27 ŁATKA AGNIESZKA ZS 3 HRUBIESZÓW 2007, tr. A.Kulczyński

2.01:27 Łatka Agnieszka 91 ZS 3 Hrubieszów

4 x 100 m. – PE

RP – 49,40 DOMINIKA LEBIEDOWICZ ZSR HRUBIESZÓW 2002
PACZAŁA JUSTYNA G. 2 HRUBIESZÓW
DĄBROWSKA SYLWIA G. 2 HRUBIESZÓW
GRZYB EDYTA ZS 3 HRUBIESZÓW, tr. M. Kitliński i W. Grzyb

51,88 Unia: P. Niedobit 93, A. Teterycz 90
A. Szczęk 92, M. Doroszczuk 93
54,77 G. 3 Hrubieszów
55,32 G. 2 Hrubieszów
58,10 ZS 3 Hrubieszów
58,39 ZS 2 Hrubieszów
58,55 G. ZS 2 Hrubieszów

4 x 100 m. – PR

RP – 49,2 CZUWARA MAŁGORZATA LO HRUBIESZÓW 1978
MARCHEWKA DANUTA LO HRUBIESZÓW
KORZENIOWSKA JOANNA LO HRUBIESZÓW
TARCZ IRENA LO HRUBIESZÓW, tr. H. Lebiedowicz i M. Kitliński

52,5 Unia: A. Kasprowicz 92, A. Teterycz 90,
A. Szczęk 92, I. Steciuk 89
57,44 G. 3 Hrubieszów
57,88 ZS 2 Hrubieszów / DAŃCZUK ALEKSANDRA 89, KONDRATIUK ALEKSANDRA 89, MARTYNIUK KAROLINA 91, PACAJ ANNA 90
58,16 ZS 3 Hrubieszów /1 Kiryczuk Joanna 89, Ciszewska Natalia 90, Burakowska Jowita 91, Matuszak Kamila 91
58,19 G. 2 Hrubieszów
59,01 ZS 1 Hrubieszów /Bondyra Agata 91,Drożdżak Joanna 91, Teterycz Aneta 90, ?
60,37 G. Horodło
60,57 LO Horodło /1 Pyrz Justyna 89, Skorupska Katarzyna 89, Steciuk Ilona 89, Chilewska Joanna 91
62,63 ZS Turkowice / KOŚCIOŁKO ANNA 88, KOŚCIOŁKO MARTA 89, KWIETNIEWSKA MONIKA 89, POZIOMKOWSKA EWELINA 91
63,22 G. Werbkowice

BIEGI ULICZNE, trasy z atestem PZLA:

5 km

RP – 19:10 KLIK MAŁGORZATA ZSOd. HRUBIESZÓW 1997, tr. M. Kitliński

24:42,0 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

10 km.

RP – 40:04 KLIK MAŁGORZATA ZSOd. HRUBIESZÓW 1998, tr. M. Kitliński

48:36 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

15 km

RP – 1.05:43 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA HRUBIESZÓW 1997, tr. M. Kitliński

1.19:11 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

20 km.

RP – 1.24:46 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA HRUBIESZÓW 1997, tr. M. Kitliński

1.46:50 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

półmaraton

RP – 1.32:02 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA HRUB. 1989, tr. M. Kitliński

1.48:37 Muzyczuk Małgorzata 62

30 km.

RP – 2.20:22 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA HRUBIESZÓW 1997, tr. M. Kitliński

2.39:48 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

35 km.

RP – 2.49:38 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA HRUBIESZÓW 1995, tr. M. Kitliński

3.11:46 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

maraton

RP – 2.54:20 PACZOS BARBARA UNIA HRUBIESZÓW 1984, tr. A. Kulczyński

3.46:22 Muzyczuk Małgorzata 62 nl ZS 4 Hrubieszów

100 km. łączone (35+20+30+15)

RP – 7.48:41 MUZYCZUK MAŁGORZATA UNIA HRUB. 1997, tr. M. Kitliński

8.57:35 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

Uwaga – w tabelach może brakować wyników z czwartków la organizowanych w Hrubieszowie w związku z brakiem komunikatów

opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Agnieszka Łatka w tym roku trzykrotnie wywalczyła 5 miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych i Juniorek, ustanowiła rekord Polski Juniorek Młodszych do lat 16, w natępnym sezonie jak dobrze „pójdzie” powinny być medale.