Tabele LA w sezonie 2009 – cz. II

Hrubieszów Do najlepszych zawodników w sezonie 2009 należeli: Artur Kern i Artur Jabłoński w biegach ulicznych, Bartek Grzyb w skoku wzwyż, weteran Józef Wąsiel i Maciej Nowosad w rzutach, Daniel Wyżyn w skoku w dal, Paweł Szostak w biegach średnich, a z najmłodszych: Paweł Małyszka, Michał Łopocki i Eryk Kościowski w biegach krótkich.

Reklamy

***

Mężczyźni i chłopcy

50 m – PE (h)

6,54 Kupiec Kamil ZS 1 Hrubieszów

6,81 Nowicki Kamil ZS 3 Hrubieszów

6,91 Kupiec Adam Unia

60 m. – Pomiar Elektroniczny (PE)

7,68 Kupiec Kamil ZS 1 Hrubieszów (h)

7,89 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów

8,17 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów

8,39 Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów

8,56 Piotrowski Mateusz SP 3 Hrubieszów

8,60 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

8,88 Szady Szymon SP 2 Hrubieszów

9,12 Szlonzak Przemysław SP 3 Hrubieszów

9,29 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów

9,44 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów

60 m – Pomiar Ręczny (PR)

7,91 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów

7,95 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów

8,03 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów

8,41 Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów

8,43 Piotrowski Mateusz SP 3 Hrubieszów

8,58 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

8,63 Szady Szymon SP 2 Hrubieszów

9,05 Beń Marek SP 1 Hrubieszów

9,07 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów

9,08 Kozakiewicz Karol SP 3 Hrubieszów

100 m – PE

11,64 Wyżyn Daniel G. 3 Hrubieszów

11,71 Grzyb Bartłomiej G. 3 Hr./ Agros Z.

11,77 Nowicki Kamil ZS 3 Hrubieszów

11,95 Szumski Bartłomiej G. 3 Hrubieszów

12,12 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów

12,33 Sieńko Kamil ZS 1 Hrubieszów

12,39 Gałan Marcin G. 3 Hrubieszów

12,44 Tytuła Artur ZS 3 Hrubieszów

12,67 Emerla Adrian G. 2 Hrubieszów

12,77 Kryszczuk Adrian G. Kozodawy

100 m – PR

11,84 Nowicki Kamil ZS 3 Hrubieszów

11,87 Szumski Bartłomiej G 3 H-ów

11,89 Grzyb Bartłomiej G. 3 Hrubieszów

11,95 Tytuła Artur ZS 3 Hrubieszów

12,00 Chudzik Mateusz ZS 1 Hrubieszów

12,01 Sieńko Kamil ZS 1 Hrubieszów

12,38 Sitarz Kamil Mircze

12,44 Kryszczuk Adrian G. Kozodawy

12.47 Gałan Marcin G 3 H-ów

12,49 Poterucha Aleksandrer ZS 4 Hrubieszów

200 m – PE

24,41 Nowicki Kamil ZS 3 Hrubieszów

200 m – PR

25,8 Janicki Bartłomiej G. 3 Hrubieszów

26,62 Bajak Arur Prehoryłe

28,02 Bohonos Tomasz Stara Wieś

28,12 Wasyna Piotr Prehoryłe

29,80 Wilczek Patryk Modryń Kolonia

31,37 Umer Przemysław Marysin

32,47 Jewuła Mateusz Stara Wieś

36,77 Karwacki Rafał Modryń Kolonia

300 m – PE

39,83 Nowicki Kamil ZS 3 Hrubieszów

40,83 Bakalarczuk Marcin G. 3 Hrubieszów

40.97 Mosek Paweł G 1 Hrubieszów

42,20 Mielniczuk Jakub G. 2 Hrubieszów

42,40 Janicki Bartłomiej G. 3 Hrubieszów

42,74 Malec Mateusz G. 3 Hrubieszów

43,81 Smal Maciej G. 2 Hrubieszów

44,46 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów

50,40 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów

50,94 Bednarczuk Rafał Hrubieszów

300 m – PR

37,74 Raczyński Mikołaj ZS 2 Hrubieszów

39,68 Nowicki Kamil ZS 3 H-ów

39,88 Bakalarczyk Marcin G 3 H-ów

40,21 Janicki Bartłomiej G 3 H-ów

40,93 Chachler Mateusz G. 3 Hrubieszów

40,95 Guluk Marek ZS Nr 2 H-ów

41,01 Mosek Paweł G 1 H-ów

41,58 Szostak Paweł ZS 3 Hrubieszów

42,15 Pańko Przemysław ZS Horodło

42,18 Mielniczuk Jakub G. 2 H-ów

400 m – PE

57,24 Janicki Bartłomiej ZS 3 Hrubieszów

57,52 Lizun Kamil ZS 1 Hrubieszów

57,85 Mosek Kamil ZS 3 Hrubieszów

58,03 Nazar Cezary ZS 3 Hrubieszów

58,69 Nowicki Kamil ZS 3 Hrubieszów

59,16 Guluk Marek ZS 1 Hrubieszów

66,19 Kupiec Kamil ZS 1 Hrubieszów

400 m – PR

53,98 Raczyński Mikołaj ZS 2 Hrubieszów

57,69 Pilarczyk Adrian ZS 3 Hrubieszów

57,88 Guluk Marek ZS 1 Hrubieszów

59,08 Mosek Kamil ZS 3 Hrubieszów

59,17 Lizun Kamil ZS 1 Hrubieszów

59,33 Janicki Bartłomiej ZS 3 Hrubieszów

59,80 Grabowski Mateusz LO Horodło

60,94 Zamościński Krzysztof ZS 2 Hrubieszów

62,43 Mielniczuk Dawid Stara Wieś

63,84 Wasyna Piotr Prehoryłe

600 m

1:54,66 Hraciuk Patryk SP Kopyłów

800 m

2:06,54 Raczyński Mikołaj Hrubieszów

2:08,72 Szostak Paweł G. 3 Hrubieszów

2:11,07 Mielniczuk Adrian ZS 3 Hrubieszów

2:18,10 Kupiec Paweł Hrubieszów

1000 m

2:45,84* Kern Artur Unia Hrubieszów

2:49,73 Szostak Paweł G. 3 Hrubieszów

2:54,64 Kowalski Grzegorz G 3 H-ów

2:57,36 Raczyński Mikołaj Hrubieszów

3:02,08 Pańko Przemysław G. Horodło

3:02,32 Łopocki Szymon Hrubieszów

3.02,64 Bobczuk Maciej ZS Nr 2 H-ów

3:03,50 Kupiec Paweł Hrubieszów

3:07,24 Woźniak Rafał G 2 H-ów

3:08,59 Zacharczuk Albin G 2 H-ów

* (był to 2-gi bieg tego dnia, bez kolców, wcześniej przebiegł 7,5 km w biegu ulicznym w Chełmie)

1500 m

4:17,69 Szostak Paweł ZS 3 Hrubieszów

4:28,42 Mielniczuk Adrian ZS 3 Hrubieszów

4:33,61 Zacharczuk Albin ZS 3 Hrubieszów

4:40,56 Skrzyński Bartek ZS 1 Hrubieszów

4:51,69 Raczyński Mikołaj Hrubieszów

4:52,71 Szczerbicki Kamil LO Horodło

4:53,25 Biszczak Krzysztof ZS 1 Hrubieszów

4:56,88 Kupiec Paweł ZS 1 Hrubieszów

4:58,90 Wesołowski Łukasz ZS 3 Hrubieszów

5:00,97 Szostak Piotr ZS 3 Hrubieszów

2000 m

6:51,01 Zacharczuk Albin G 2 H-ów

7:06,69 Zieliński Emil G Horodło

7:40,85 Barczuk Marcin G Horodło

7:45,20 Chiliński Arkadiusz G. Horodło

3000 m

9:24,68 Mielniczuk Adrian ZS 3 Hrubieszów

5000 m (h)

14:15,88 Kern Artur Unia

2000 m z przeszkodami

7:03,15 Raczyński Mikołaj Hrubieszów

Skok w dal

6.27 Wyżyn Daniel G 3 H-ów

6.13 Kuśmierczuk Domink G. Uchanie

6.02 Czyrka Piotr ZS 3 Hrubieszów

6.00 Brzuchala Szymon ZS 1 Hrubieszów

5.82 Giergiel Paweł ZS 2 Hrubieszów

5.75 Otręba Mateusz ZS 3 Hrubieszów

5.72 Smal Maciej ZS 1 Hrubieszów

5.70 Nazar Cezary ZS 3 Hrubieszów

5.36 Nowicki Kamil ZS 3 H-ów

5.35 Olszak Krzysztof G. ZS Nr 2 H-ów

Wzwyż

1.97 Grzyb Bartłomiej G 3 H-ów/Agros Z.

1.75 Żyła Andrzej G. Werbkowice

1.73 Kapkin Jarosław G 2 H-ów

1.70 Chachler Mateusz G 3 H-ów
1.65 Popławski Szymon G 3 H-ów

1.65 Kusiak Piotr G. Werbkowice

1.60 Bakalarczuk Marcin G. 3 Hrubieszów

1.55 Sokal Kamil G. Mircze

1.55 Żygawski Jakub G. 3 Hrubieszów

1.50 Cygan Paweł ZS 4 Hrubieszów

Kula 6 kg

11.17 Pokrywka Przemysław ZS 3 Hrubieszów

11.15 Sidorowicz Łukasz ZS 2 Hrubieszów

11.01 Mirosław Rafał ZS 2 Hrubieszów

10.79 Nowaczewski Kamil LO Horodło

10.79 Fedorowicz Krystian ZS 1 Hrubieszów

10.63 Lachowski Mateusz ZS 2 Hrubieszów

10.21 Jaros Dominik ZS 1 Hrubieszów

10.13 Baran Andrzej ZS 3 Hrubieszów

9,75 Lizak Krzysztof ZS 4 Hrubieszów

9.50 Ciesielczuk Tomasz ZS 3 Hrubieszów

Kula 5 kg

13.69 Nowosad Maciej G 3 H-ów

12.27 Wąsiel Józef Mircze

11.46 Niedobit Kamil G. 2 Hrubieszów

11.43 Skorupski Damian G. ZS Nr 2 H-ów

11.11 Oleszczuk Maciej G. Horodło

10.68 Dudziec Kamil G 1 H-ów

10.50 Przebierowski Mateusz G. Mircze

10.41 Skiba Adrian G Dołhobyczów

10.20 Brzoza Kamil G. ZS NR 2 H-ów

10.16 Lachs Marek G. Trzeszczany

Oszczep 700 g

43.31 Kiszczyński Rafał Hrubieszów

Oszczep 600 g

44.40 Sidorowicz Paweł G 2 H-ów

41.80 Malinowski Mateusz G Dołhobyczów

38.71 Kiszczyński Dawid G Dołhobyczów

37.38 Zieliński Bogdan G Dołhobyczów

36.88 Niedobit Kamil G 2 H-ów

36.12 Kłak Mateusz G 3 H-ów

Dysk 1 kg

40.48 Wąsiel Józef Mircze

Młot 5 kg

27.37 Wąsiel Józef Mircze

Piłeczka palantowa

73.00 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów

58.00 Pańko Mateusz SP 3 Hrubieszów

56.50 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

56.00 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów

54.00 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów

54.00 Piotrowski Mateusz SP 3 Hrubieszów

51.50 Szady Szymon SP 2 Hrubieszów

50.00 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów

50.00 Szlonzak Przemysław SP 3 Hrubieszów

49.00 Wieczorek Bartłomiej SP 1 Hrubieszów

4 – bój

325 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów

8,17 62,0 4,96 3:22,75

271 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

8,60 73 48,5 72 4,74 63 3:21,28

262 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów

7,91 4,63 54,0 4,02,22

249 Małysza Paweł SP 3 Hrubieszów

8,43 4,52 51,5 3,45,63

224 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów

8,03 4,15 44,5 3,59,25

215 Szlonzak Przemysław SP 3 Hrubieszów

9,12 55 44,0 63 4,16 44 3:29,08

209 Szady Szymon SP 2 Hrubieszów

8,88 50,0 4,02 3:46,74

206 Piotrowski Mateusz SP 3 Hrubieszów

8,43 4,10 54,0 4,35,25

198 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów

9,27 4,08 56,0 3,59,79

184 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów

9,07 4,00 50,0 4,06,08

4 x 100 m – PE

47,09 G. 3 Hrubieszów

/Marcin Gałan, Bartłomiej Szumski, Daniel Wyżyn, Bartłomiej Grzyb/

48,02 ZS 3 Hrubieszów

48,24 ZS 1 Hrubieszów

50,30 G. Horodło

52,40 G. 2 Hrubieszów

/Emerla, Fulara, Kapkin, Sidorowicz/

sztafeta 4 x 100 m – PR

47,96 G 3 Hrubieszów

/Gałan, Szumski, Chachler, Grzyb/

48,38 ZS 3 Hrubieszów

/Gałan, Szumski, Mosek, ?/

48,5 ZS 1 Hrubieszów

/Moczarski, Nowicki Kamil, Sieńko Kamil, Smal Maciej/

49,11 ZS 2 Hrubieszów

51,95 G. Horodło

/Jóźwiak, Kozłowski, Gajewski, Pańko/

52,55 G 1 Hrubieszów

/Pędzik, Mosek, Przepiórka, Antonowicz/

52,65 G ZS 2 Hrubieszów

/Czarnecki, Giergiel, Gałan, Olszak/

53,00 G 2 Hrubieszów

/Kapkin, Fulara, Sidorowicz, Mielniczuk/

53,21 G. Trzeszczany

/Steć, Księżuk, Greń, Wiązanka/

53,29 G Dołhobyczów

/Skiba, Kosa, Bożek, Pietrycki/

4 x 400 m

3:51,38 Unia Hrubieszów

Biegi uliczne

5 km

15:06 Jabłoński Artur Horodło/Unia

17:35 Kamieniarz Adam Unia

10 km

30:46 Kern Artur Unia

31:24 Jabłoński Artur Horodło/Unia

64:47,00 Flunt Grzegorz JS 2020 Hrubieszów

15 km

49:23 Kern Artur Unia

56:25 Szady Tomasz Unia

79:03 Flunt Grzegorz JS 2020 Hrubieszów

83:40 Podlewski Krzysztof Hrubieszów

20 km

1.49:56 Podlewski Krzysztof Hrubieszów

Półmaraton

1.07:52 Kern Artur Unia

1.10:10 Jabłoński Artur Horodło/Unia

1.27:03 Mielniczuk Adrian Unia

1.51:51 Grzybek Mariusz Unia

1.54:17 Janik Tomasz Hrubieszów

2.02:32 Flunt Grzegorz JS 2020 Hrubieszów

30 km

3.01:56 Podlewski Krzysztof Hrubieszów

35 km

3.34:27 Podlewski Krzysztof Hrubieszów

Maraton

2.25:43 Kern Artur Unia Hrubieszów

3.46:58 Janik Tomasz Hrubieszów

4.47:47 Adam Kamieniarz Unia

4.47:50 Flunt Grzegorz JS 2020 Hrubieszów

100 km łączone

9.49:59 Podlewski Krzysztof Hrubieszów

***

Informacja !

W tabelach może brakować wyników z czwartków lekkoatletycznych, które odbywały się w Hrubieszowie, ponieważ tradycyjnie organizatorzy po zawodach wyniki pozostawiają dla siebie.

***

Opracował
Marek Ambroży Kitliński (mak)

_________________________________________________

Na zdjęciu – Józef Wąsiel po sukcesach podczas Mistrzostw Europy i Polski Weteranów, jest kandydatem w Plebiscycie na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców aktualnie organizowanym przez „Tygodnik Zamojski”.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009