Tabele LA w sezonie 2009 – część I

Hrubieszów Do najlepszych zawodniczek w sezonie 2009 zaliczały się: Aneta Teterycz w biegach krótkich, Majka Hojda i Marianna Ulanicka w biegach wytrzymałościowych, Magda Doroszczuk w skoku w dal, Agnieszka Łatka w chodzie sportowym, Dorota Wójcicka w biegach przez płotki oraz jak zwykle Małgorzata Muzyczuk w biegach najdłuższych.

Reklamy

***

Kobiety i dziewczęta

60 m – Pomiar Elektroniczny (PE)

8,92 Kaczanowska Wioletta SP 2 Hrubieszów

9,20 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów

9,30 Barańczuk Gabriela SP 2 Hrubieszów

9,41 Biskup Ola SP 3 Hrubieszów

9,38 Kidyba Paulina SP 3 Hrubieszów

9,66 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów

9,86 Borkowska Agata SP 3 Hrubieszów

9,90 Ścibor Zuza SP 3 Hrubieszów

9,91 Siwak Małgorzata SP 3 Hrubieszów

9,96 Sokal Daria SP 2 Hrubieszów

60 m – Pomiar Ręczny (PR)

8,65 Kidyba Paulina SP 3 Hrubieszów

8,72 Kaczanowska Wioleta SP 2 Hrubieszów

9,00 Stecko Dominika SP 1 Hrubieszów

9,00 Biskup Aleksandra SP 3 Hrubieszów

9,02 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów

9,10 Barańczuk Gabriela SP 2 Hrubieszów

9,50 Sawiniec Karolina SP 1 Hrubieszów

9,51 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów

9,55 Sokal Daria SP 2 Hrubieszów

9,59 Szędrak Klaudia SP 1 Hrubieszów

100 m – PE

12,66 Teterycz Aneta ZS 1 Hrubieszów

13,51 Kolenda Katarzyna G. 3 Hrubieszów

13,55 Kasprowicz Karolina ZS 2 Hrubieszów

14,38 Wójcicka Marta G. 1 Hrubieszów

14,43 Kacianowska Natalia G. Uchanie

14,53 Sala Joanna G. ZS 2 Hrubieszów

14,65 Kołodziej Angelika G. 2 Hrubieszów

14,78 Nosko Martyna G. 3 Hrubieszów

14,86 Soja Aleksandra G. 3 Hrubieszów

14,88 Kondratiuk Ewelina G. ZS 2 Hrubieszów

100 m – PR

13,47 Kasprowicz Karolina ZS 2 Hrubieszów

13,53 Kolenda Katarzyna G 3 H-ów

13,83 Kacianowska Natalia G. Uchanie

13,85 Kołodziej Angelika G. 2 Hrubieszów

14,01 Ciuch Elżbieta G. Mircze

14,08 Martyniuk Karolina ZS 2 Hrubieszów

14,20 Biczak Paulina G. Mircze

14,28 Borek Anna G. 2 Hrubieszów

14,40 Skiba Irmina G. Kozodawy

14,50 Kaczanowska Wioletta G. 2 Hrubieszów

200 m – PE

25,23 Teterycz Aneta ZS 1 Hrubieszów

200 m – PR

27,7 Wójcicka Dorota G. 1 Hrubieszów

28,00 Kasprowicz Karolina ZS 2 Hrubieszów

28,9 Wójcicka Marta G. 1 Hrubieszów

32,08 Skop Weronika Mołożów

32,21 Demusiak Sylwia Mircze

33,78 Kierepka Diana Stara Wieś

34,95 Węgorek Jagoda Kryłów

34,65 Skop Marlena Mołożów

35,00 Zionkowska Katarzyna Modryń Kolonia

36,81 Wilczewska Weronika Prehoryłe

300 m – PE

42,25 Teterycz Aneta ZS 1 Hrubieszów

45,40 Kasprowicz Karolina G. ZS 2 Hrubieszów

47,07 Wójcicka Dorota G. 1 Hrubieszów

47,64 Borek Anna G. 2 Hrubieszów

48,66 Soja Aleksandra G. 3 Hrubieszów

50,18 Ciesielczuk Anita G. 3 Hrubieszów

50,81 Wójcicka Marta G. 1 Hrubieszów

51,27 Mielniczuk Magda G. ZS 2 Hrubieszów

51,82 Pakos Angelika G. ZS 2 Hrubieszów

52,44 Olszańska Kamila G. 3 Hrubieszów

300 m – PR

43,81 Hojda Maja ZS 2 Hrubieszów

44,11 Wójcicka Dorota G. 1 Hrubieszów
44,81 Kasprowicz Karolina ZS Nr 2 H-ów

48,32 Mielniczuk Magda ZS Nr 2 H-ów

48,75 Borek Anna G 2 H-ów
48,89 Wójcicka Marta G 1 H-ów
49,20 Soja Aleksandra G. 3 Hrubieszów
49,62 Pakos Angelika ZS Nr 2 H-ów

50,29 Stecko Dominika G. 1 Hrubieszów

50,87 Demusiak Sylwia G. Mircze

400 m – PE

57,65 Teterycz Aneta ZS 1 Hrubieszów

62,45 Ulanicka Marianna ZS 2 Hrubieszów

63,25 Kasprowicz Karolina G. ZS 2 Hrubieszów

69,82 Wójcik Ewelina ZS 2 Hrubieszów

70,75 Soja Aleksandra G. 3 Hrubieszów

72,23 Kowalczyk Paulina ZS 2 Hrubieszów

72,25 Pakos Angelika ZS 2 Hrubieszów

73,21 Prystupa Magda ZS 3 Hrubieszów

73,21 Kita Magdalena ZS 2 Hrubieszów

73,32 Łatka Anna ZS 3 Hrubieszów

400 m – PR

1:03,01 Ulanicka Marianna ZS 2 Hrubieszów

1:12,25 Ciuch Elżbieta Stara Wieś

1:13,30 Pakos Angelika ZS 2 Hrubieszów

1:13,31 Lizut Anna ZS 4 Hrubieszów

1:13,96 Łatka Anna ZS 3 Hrubieszów

1:15,13 Prystupa Maga ZS 3 Hrubieszów

1:15,77 Kowalczyk Paulina ZS 2 Hrubieszów

1:18,38 Roman Kamila Modryń Kolonia

1:19,47 Furmaga Ewelina ZS1 Hrubieszów

1:20,20 Buta Małgorzata ZS 1 Hrubieszów

600 m

1:41,30 Ulanicka Marianna ZS 2 Hrubieszów

1:42,54 Hojda Maja G. 2 Hrubieszów

1:50,02 Worożbit Paulina G. Werbkowice

1:51,66 Zebzda Monika LO Horodło

1:56,02 Soja Wiktoria SP 3 Hrubieszów

1:58,28 Gac Anita G. 1 Hrubieszów

1:58,56 Czajka Magdalena G 1 H-ów
2:01,46 Grabowska Katarzyna G 2 H-ów

2:02,98 Mielniczuk Magda G. ZS 2 Hrubieszów

2:03,85 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów

800 m

2:19,16 Hojda Maja G. 2 Hrubieszów

2:22,39 Ulanicka Marianna ZS 2 Hrubieszów

2:46,47 Żmuda Paulina ZS 3 Hrubieszów

2:47,27 Łatka Agnieszka ZS 3 Hrubieszów

2:50,80 Wala Joanna ZS 1 Hrubieszów

2:56,73 Dziedzic Anna ZS 3 Hrubieszów

2:57,65 Kowalczyk Paulina ZS 2 Hrubieszów

2:57,73 Uleryk Justyna ZS 1 Hrubieszów

2:58,58 Szałata Natalia ZS 2 Hrubieszów

3:02,74 Kita Magdalena ZS 2 Hrubieszów

1000 m

3:08,32 Hojda Maja G 2 H-ów

4:03,22 Perelmuter Sara G ZS Nr 2 H-ów

4:17,66 Hajkiewicz Magda G ZS Nr 2 H-ów

1500 m

4:47,63 Hojda Maja G. 2 Hrubieszów

5:01,27 Ulanicka Marianna S 2 Hrubieszów

2000 m (h)

7:06,71 Hojda Maja G. 2 Hrubieszów

***

Biegi po szosie

15 km

83:40 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

20 km

2.04:20 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

Półmaraton

1.59:52 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

30 km

3.18:56 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

35 km

4.06:59 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

100 km łączone

10.53:55 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

100 m. p.pł. (8.20 – 76,2) – PE

17,79 Wójcicka Dorota G. 1 Hrubieszów

300 m p.pł

49,35 Wójcicka Dorota G. 1 Hrubieszów

55,95 Soja Aleksandra G. 3 Hrubieszów

58,74 Denis Dorota G. ZS 2 Hrubieszów

Skok w dal

5.63 Doroszczuk Magdalena G. 2 Hrubieszów

4.45 Bożek Emilia SP Werbkowice

4.40 Kowalczyk Izabela ZS 2 Hrubieszów

4.39 Łubkowska Sylwia ZS 2 Hrubieszów

4.36 Ciesielczuk Magda ZS. 3 Hrubieszów

4.32 Kusiak Aleksandra ZS 2 Hrubieszów

4.30 Szkalej Maja G 3 H-ów

4.29 Kaczanowska Wioleta SP 2 Hrubieszów

4.28 Rapa Paulina ZS 3 Hrubieszów

4.16 Kicun Dorota ZS Nr 2 H-ów

Wzwyż

1.40 Banaszek Paulina ZS 3 Hrubieszów

1.40 Karwańska Dominika G. Mircze

1.38 Wiśniewska Katarzyna G 3 H-ów

1.35 Brzozowska Beata G 2 H-ów

1.35 Janicka Iwona ZS 1 Hrubieszów

1.35 Kuczyńska Zuzanna SP 3 Hrubieszów

1.35 Łubkowska Sylwia ZS 2 Hrubieszów

1.30 Olejarz Dominika G. 3 Hrubieszów

1.30 Denis Dorota G.ZS 2 H-ów

1.30 Borsukiewicz Wioleta G 2 H-ów

Kula 4 kg

8.17 Brzoza Edyta ZS 2 Hrubieszów

8.00 Borkowska Karolina ZS 2 Hrubieszów

7.85 Sołtys Magda ZS 3 Hrubieszów

7.74 Zając Kalina ZS 3 Hrubieszów

7.70 Patyjewicz Marta ZS 2 Hrubieszów

7.23 Mołodecka Marzena ZS 1 Hrubieszów

7.22 Pochylczuk Milena ZS 2 Hrubieszów

7.12 Wiśniewska Maja ZS 3 Hrubieszów

6.98 Brzozowska Paulina ZS 3 Hrubieszów

6.64 Balcer Iwona ZS 1 Hrubieszów

Kula 3 kg

9.17 Maślanka Aleksandra G. 1 Hrubieszów

8.97 Borkowska Karolina G ZS 2 H-ów

8.91 Czerwieniec Izabela G ZS 2 H-ów

8.89 Pirogowicz Karolina G 2 H-ów

8.76 Kusiak Krystyna G. 2 Hrubieszów

8.67 Doroszczuk Magda G 2 H-ów

8.50 Kołodziej Angelika G 2 H-ów

8.40 Senderek Sylwia G ZS 2 H-ów

8.32 Głowacz Karolina G 3 H-ów

7.95 Pochylczuk Milena G 2 H-ów

Oszczep 600 g

23.17 Kaczmarska Marta G 3 H-ów

20.36 Pukaluk Maja G 2 H-ów

17.19 Wrona Ewelina G. 2 Hrubieszów

Piłeczka palantowa

46.00 Kaczanowska Wioleta SP 2 Hrubieszów

44.50 Stecko Dominika SP 1 Hrubieszów

38.00 Luchowska Patrycja SP Werbkowice

36.50 Gąsior Karolina SP 2 Hrubieszów

36.00 Sawiniec Karolina SP 1 Hrubieszów

36.00 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów

36.00 Bronicka Kinga SP 3 Hrubieszów

33.00 Szędrak Klaudia SP 1 Hrubieszów

32.00 Rapa Magda SP 2 Hrubieszów

30.00 Ciesielczuk Wiktoria SP 3 Hrubieszów

Chód 5000 m po bieżni

27:26,25 Łatka Agnieszka ZS 3 Hrubieszów

Chód 20 km – szosa

1.57:54 Łatka Agnieszka ZS 3 Hrubieszów

4 – bój

285 Kaczanowska Wioleta SP 2 Hrubieszów
8,92 45,0 4,29 2:19,96

254 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów
9,02 4,00 32,0 2,07,51

238 Stecko Dominika SP 1 Hrubieszów
9,00 3,78 44,5 2,31,40

225 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów
9,66 26,0 4,10 2:03,85

218 Sawiniec Karolina SP 1 Hrubieszów
9,50 3,55 36,0 2,14,20

211 Barańczuk Gabriela SP 2 Hrubieszów
9,30 22,0 3,61 2:04,44

205 Biskup Aleksandra SP 3 Hrubieszów
9,00 3,60 25,0 2,17,70

182 Borkowska Agata SP 3 Hrubieszów
9,86 56 22,5 29 3,88 50 2:14,46

180 Rapa Magda SP 2 Hrubieszów
10,13 32,0 3,47 2:14,38

176 Kidyba Paulina SP 3 Hrubieszów
8,65 3,60 23,0 2,58,41

4 x 100 m – PE

55,51 ZS 2 Hrubieszów

56,36 G. 1 Hrubieszów

56,92 G. 3 Hrubieszów /Ciesielczuk, Wiśniewska, Szkalej, Kolenda/

57,19 G. ZS 2 Hrubieszów /Mielniczuk, Kosidło, Kasprowicz, Kondratiuk/

58,72 ZS 3 Hrubieszów

4 x 100 m – PR

56,82 ZS 2 Hrubieszów /Martynik, Kusiak, Kasprowicz, Hulanicka/

57,76 G 1 Hrubieszów /Wójcicka D, Wójcicka M, Maślanka A, Senkowska J./

57,81 G ZS 2 Hrubieszów /Kasprowicz, Sala, Mielniczuk, Kondratiuk/

58,06 G 3 Hrubieszów /Ciesielczuk, Wiśniewska, Szkalej, Kolenda/

58,22 G Mircze (Biczak, Wiatrzyk, Demusiak, Kierepka)

60,19 G 2 Hrubieszów /Boniewska M, Czyrw M, Borek A, Hojda M./

60,70 ZS 3 Hrubieszów /Kolenda, Płonkowska, Szkalej, ?/

63,60 ZS 4 Hrubieszów /Balicka, Kutyła, Chomik, Lizut/

? ZS 1 Hrubieszów /Wieczorek Ilona, Drożdżak Justyna, Buta Małgorzata, Matwiejczuk Anna/

4 x 400 m

4:35,28 Unia Hrubieszów

***

Uwaga !

W tabelach może brakować wyników z czwartków lekkoatletycznych, które odbywały się w Hrubieszowie, ponieważ tradycyjnie organizatorzy po zawodach wyniki pozostawiają dla siebie.

***

Opracował
Marek Ambroży Kitliński (mak)

_________________________________________________

Na zdjęciu – Aneta Teterycz i Magda Doroszczuk w sezonie 2009 osiągające wysokiej klasy wyniki w swoich konkurencjach, ze względu na dalszą naukę w innych miastach, nie będą reprezentowały barw hrubieszowskiej Unii.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009