Tabele LA – „Zamojszczyzna 2007”

„Zamojszczyzna”, tak nazywany jest obszar, który wchodził w skład byłego Województwa Zamojskiego, które istniało w latach 1976 – 1998.

Reklamy

Poniżej może zapoznać się z tym, które miejsca zajęły nasze lekkoatletki w sezonie 2007 w poszczególnych konkurencjach w zestawieniach najlepszych wyników z tego terenu.

KOBIETY

100 m K
12.16 Kostruba Izabela Agros Zamość
12.18 Kołdej Małgorzata Agros Zamość
12.21 Zwolak Anna Agros Zamość
12.64 Dąbrowska Katarzyna Agros Zamość
12.83 Teterycz Aneta Unia Hrubieszów
12.94 Szczęk Aleksandra Unia Hrubieszów
12.96 Drabik Patrycja Agros Zamość
13.06 Doroszczuk Magdalena Unia Hrubieszów
13.13 Rak Magdalena Agros Zamość
13.17 Bąk Diana Znicz Biłgoraj

200 m K
24.28 Kostruba Izabela Agros Zamość
25.09 Zwolak Anna Agros Zamość
25.59 Kołdej Małgorzata Agros Zamość
25.95 Teterycz Aneta Unia Hrubieszów
26.21 Dąbrowska Katarzyna Agros Zamość
26.52 Szczęk Aleksandra Unia Hrubieszów
26.54 Drabik Magdalena Agros Zamość
26.64 Pyś Karolina Agros Zamość
27.19 Rak Magdalena Agros Zamość
27.26 Doroszczuk Patrycja Unia Hrubieszów

300 m K – – do lat 17
42.17 Szczęk Aleksandra Unia Hrubieszów
42.24 Pyś Karolina Agros Zamość
42.44 Teterycz Aneta Unia Hrubieszów

400 m K
53.31 Kostruba Izabela Agros Zamość
58.05 Zwolak Anna Agros Zamość
58.48 Czerniak Iwona Agros Zamość
58.88 Teterycz Aneta Unia Hrubieszów
60.78 Kołdej Małgorzata Agros Zamość
61.57 Pyś Karolina Agros Zamość
61.67 Żuk Żanna Agros Zamość
61.93 Drabik Patrycja Agros Zamość
61.94 Bąk Diana Znicz Biłgoraj
62.54 Nieścior Paulina Znicz Biłgoraj

600 m K
1:36.75 Czerniak Iwona Agros Zamość
1:39.26 Nieścior Paulina Znicz Biłgoraj
1:41.14 Ogórek Sylwia Agros Zamość
1:44.27 Paluch Magdalena G Łabuńki
1:44.33 Hojda Maja Unia Hrubieszów
1:46.99 Ostromęcka Małgorzata Znicz Biłgoraj
1:47.53 Kulik Ewelina G Rachanie
1:47.93 Sosnowska Joanna Znicz Biłgoraj
1:48.95 Cymińska Agnieszka Agros Zamość
1:48.98 Bąk Milena Znicz Biłgoraj

800 m K
2:10.75 Czerniak Iwona Agros Zamość
2:11.18 Jakubczak Aleksandra Agros Zamość
2:15.87 Żuk Żanna Agros Zamość
2:18.69 Nieścior Paulina Znicz Biłgoraj
2:19.04 Mach Angelika Znicz Biłgoraj
2:19.56 Zaręba Edyta UKS Zwierzyniec
2:20.93 Ogórek Sylwia Agros Zamość
2:23.29 Sosnowska Dorota Znicz Biłgoraj
2:28.77 Paluch Magdalena Agros Zamość
2:29.10 Szajdecka Katarzyna Agros Zamość
2:29.71 Nogas Patrycja Agros Zamość
2:30.00 Hojda Maja Unia Hrubieszów

Półmaraton K
1.13:29 Gruca Dorota Agros Zamość
1.34:09 Żółkiewska Małgorzata UREN Łaszczów
1.48:37 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrub.

Maraton K
2.30:10 Gruca Dorota Agros Zamość
3.24:08 Żółkiewska Małgorzata UREN Łaszczów
3.45:34 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrub.

100 m ppł. K – do lat 15
15.72 Szczęk Aleksandra Unia Hrubieszów

100 m ppł. K – – do lat 17
16.84 Szczęk Aleksandra Unia Hrubieszów
19.73 Wasilewska Martyna Agros Zamość

300 m ppł. K – – do lat 15
46.04 Szczęk Aleksandra Unia Hrubieszów
55.67 Cymińska Agnieszka Agros Zamość

Wzwyż K
160 Kiecana Karolina Agros Zamość
160 Has Joanna Agros Zamość
152 Wazelin Karolina Agros Zamość
151 Kowalczuk Kamila G Komarów
145 Banaszek Paulina Hrubieszów
145 Koc Paulina Hrubieszów
140 Dołecka Agata G Trzydnik
140 Jarzyna Łucja G Trzydnik
140 Żmuda Marta Agros Zamość
140 Łubkowska Sylwia Hrubieszów

Skok w dal K
5.32 Doroszczuk Magdalena MKS Unia Hrubieszów
4.78 Kusak Anna Agros Zamość
4.71 Nieśpiał Karina Agros Zamość
4.57 Rumińska Weronika G Bełżyce
4.55 Wasilewska Martyna Agros Zamość
4.48 Kita Magdalena Mircze

Kula K 4 kg
13.27 Kita Katarzyna Agros Zamość
10.08 Ignaciuk Anna Agros Zamość
8.99 Nowak Urszula Agros Zamość
8.67 Stafisz Edyta Znicz Biłgoraj
8.41 Olech Marta Agros Zamość
8.25 Sabal Magdalena Agros Zamość
8.13 Pęczkiewicz Ewelina ZSP 5 Zamość
7.94 Brzoza Edyta Hrub.
7.91 Kania Justyna Mircze
7.91 Nowak Ewelina Hrubieszów

Oszczep K
31.05 Dąbrowska Angelika Agros Zamość
30.75 Flak Katarzyna Agros Zamość
29.78 Olech Marta Agros Zamość
27.18 Has Joanna Agros Zamość
26.39 Kula Joanna Agros Zamość
25.52 Stojko Dorota Agros Zamość
24.98 Ulanowska Krystyna G Komarów
24.31 Kiryczuk Anna Horodło
22.82 Król Ewelina G 6 Zamość

Chód 5 km K
24:25.64 Chruściel Lucyna Agros Zamość
26:40.43 Łatka Agnieszka Unia Hrubieszów
28:23.12 Nawrocka Monika Agros Zamość

Chód 5 km K szosa
25.04 Chruściel Lucyna Agros Zamość
27.54 Łatka Agnieszka Unia Hrubieszów
29.30 Nawrocka Monika Agros Zamość

Chód 20 km K
2:01.27 Łatka Agnieszka Unia Hrubieszów

4x 100 m
49.55 Agros Zamość seniorki
50.10 Agros Zamość juniorki mł.
50.60 Agros Zamość juniorki
51.88 Unia Hrubieszów juniorki mł.
53.03 Agros Zamość młodziczki
53.83 G 2 Tomaszów juniorki mł.
54.22 G 1 Tomaszów juniorki mł.

opracował – mak

Na zdjęciu – Teterycz Aneta (na najwyższym podium) i Agnieszka Łatka (pierwsza od lewej) czołowe zawodniczki tzw. „Zamojszczyzny” w kilku konkurencjach.