Tabele lekkoatletyczne kobiet – Hala 2015

Udany start Józefa Wąsiela w Halowych Mistrzostwach Europy Weteranów zakończył sezon hrubieszowskich startów w takich obiektach roku 2015. Poniżej zestawienia kobiet/dziewcząt. Kogo można wyróżnić? Ewentualnie Oliwię Wołyniec, Agatę Trybułę, młodziutką Malwinę Stecko oraz … sztangistkę Klaudię Szumiatę, która świetnie pobiegła 5 okrążeń (ok. 500 m) podczas Halowych Mistrzostw Powiatu. A tak podziwiajmy nadal wieloletnie rekordzistki powiatu w prezentowanych konkurencjach.

Reklamy

 

Hala – 2015

 

Kobiety/ dziewczęta

 

60 m – PE

RP – 7,83 Brzozowska Dorota ZSOdz. Hrubieszów 1989r.


9,39 Działa Karolina 1999 G. Tyszowce/Unia 17.01. Warszawa

 

300 m – PE

RP – 42,16 Teterycz Aneta Unia Hrubieszów 2010

 

49,03 Trybuła Agata 1998 ZS 3 Hrubieszów  1.02. Spała

59,25 Skorupa Łucja 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 17.01. Warszawa

 

600 m

RP – 1:38,0 Muzyczuk Małgorzata ZS 2 Hrubieszów 1980

 

1:51,14 Wołyniec Oliwia 1999 ZS 2 G. Hrubieszów 1.02. Spała

1:57,01 Waś Karolina 1999 ZS 2 G. Hrubieszów 1.02. Spała

2:19,42 Jaroń Zuzanna 1999 G. Tyszowce/Unia 17.01. Warszawa

 

Skok wzwyż

RP – 1.61 Kowalczuk Dorota ZSOdz. Hrubieszów 1980

140 Tomaszewska Iza 1996 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

140 Niemczyk Karolina 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

135 Szlonzak Justyna 2001 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

130 Radzis Dominika 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

125 Nowosad Diana 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

125 Panasiewicz Gabriela 2003 ZSM 2 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

125 Pacaj Kaja 2002 SP Mircze 27.01. Hrubieszów

120 Koniec Laura 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

120 Kusa Gabriela 2002 SP Mircze 27.01. Hrubieszów

120 Malinowska Wiktoria 2002 ZSM 1 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

 


Konkurencje nietypowe

 

45 m – PR

RP – 5,88 Sylwia Dąbrowska ZS 3 Hrubieszów 2003

 

6,84 Hołdaś Aleksandra 1997 ZS 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,92 Mazur Barbara 2000 G. Mircze 27.01. Hrubieszów

6,92 Stecko Malwina 2002 ZSM 1 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6,93 Kowalczuk Weronika 1999 G. Mircze 27.01. Hrubieszów

6,99 Wrońska Ewa 1998 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7,07 Barańczuk Karolina 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7,09 Mil Karolina 1997 ZS 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7,10 Semenowicz Klaudia 2000 G. Mircze 27.01. Hrubieszów

7,26 Nazar Paulina 1999 ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7,33 Bańka Weronika 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów


45 m p. pł. (76,2 cm – 5 pł.) – PR

RP – 7,71 Aneta Teterycz ZS 1 Hrubieszów 2008

 

9,00 Małyska Joanna 1999 G. Horodło 27.01. Hrubieszów

10,14 Szlązak Karolina 2000 G. Horodło 27.01. Hrubieszów

10,43 Kaczyńska Beata 1996 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

10,57 Smyk Jagoda 1997 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

10,86 Różańska Krystyna 1996            ZDZ Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

13,42 Czupryńska Kamila 2001 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

15,07 Różańska Sylwia 1998 ZDZ Hrubieszów 27.01. Hrubieszów


ok. 500 m (5 okrążeń) – PR

RP – 1:25,12 Patrycja Stadnicka ZS Turkowice 2004

 

1:41,74 Trybuła Agata 1998 ZS 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:42,01 Szumiata Klaudia 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:44,25 Hrycuniak Martyna 2003 ZSM 1 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:44,54 Charatynowicz Katarzyna 1998            LO Horodło 27.01. Hrubieszów

1:45,33 Kawarska Karolina 1998 LO Horodło 27.01. Hrubieszów

1:45,52 Sanek Katarzynak 1999 G. Werbkowice 27.01. Hrubieszów

1:45,97 Komsta Olga 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:46,89 Frąckiewicz Natalia 2000 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:47,90 Krawczyk Renata 1998 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:48,93 Woźnica Patrycja 2002 SP Horodło 27.01. Hrubieszów


Pchnięcie piłką lekarską 4 kg

RP – 8.60 Dominika Zając ZS 3 Hrubieszów 2014

 

7.20 Zając Dominika 1997 ZS 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7.00 Buta Monika 1996 ZS 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.60 Głowacz Magdalena 1995   ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.50 Powroźnik Iwona 1996 ZS 4 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.40 Flak Diana  1997 ZDZ Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.20 Obidzińska Iza 1996 ZS 4 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.00 Karpińska Arleta 1996 ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

5.30 Sarzyńska Beata 1996 ZDZ Hrubieszów 27.01. Hrubieszów


Pchnięcie piłką lekarską 3 kg

RP – 9.55 Ewelina Nowak G. 3 Hrubieszów 2007

 

8.20 Śmieszek Daria 1999 ZSM 3 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7.60 Sochan Agata 2000 G Mircze 27.01. Hrubieszów

7.50 Ryczko Karolina 2000 ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

7.50 Pożoga Monika 1999 G Werbkowice 27.01. Hrubieszów

6.80 Pirogowicz Aleksandra 1999            ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.80 Sądej Jagoda 2002 ZSM 1 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.60 Rządkowska Wiktoria 2001 ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.50 Lipnicka Weronika 2000 ZSM 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.50 Omelczuk Natalia 1999 ZSM 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

6.40 Chomik Klaudia 2002 ZSM 2 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów


Sztafeta ok. 4×100 m (4x 1 okrążenie) – PR

RP – 1:01,80 G. Werbkowice 2004

Aneta Kaczoruk, Magdalena Oniszko, A. Musiał, E. Kulik

 

1:10,51 Mazur, Kot, Ciuch, Kowalczuk G. Mircze 27.01. Hrubieszów

1:11,62 Charatynowicz K., Kawarska K., Pyrz A., Janik A. LO Horodło 27.01. Hrubieszów

1:11,81 Nieradko, Komsta, Zachaj, Frąckiewicz ZSM 1 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:12,08 Smyk J., Barańczuk G., Misiak M., Kaczyńska B. ZS 1 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:12,26 Dmytruk, Sznura, Sokołowska, Sanek G. Werbkowice 27.01. Hrubieszów

1:13,32 Barańczuk, Nazar, Łuszczuk, Beńko ZSM 2 G. Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:13,86 Kopeć, Greszeta, Hrycuniak, Stecko ZSM 1 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:14,57 Hołdaś A., Mil K., Zając D., Trybuła A. ZS 3 Hrubieszów 27.01. Hrubieszów

1:14,59 Małyska J., Semenowicz K., Sobiłło B., Prus A. G. Horodło 27.01. Hrubieszów

1:15,10 Kamień J., Bańka W., Wrona, Szawarska ZSM 2 SP Hrubieszów 27.01. Hrubieszów



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)