Tabele lekkoatletyczne kobiet za sezon letni 2022 powiatu hrubieszowskiego

Poniżej publikujemy tabele lekkoatletyczne najlepszych kobiet – dziewcząt w poszczególnych konkurencjach za sezon letni 2022 z powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

Kobiety 

60 m – PE

Reklamy

­

9,83 Gniecka Emilia 2012 SP 2 Hrubieszów 28.05. Lublin

10,58 Magdziak Maja 2011 SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

10,80 Nowosad Iga 2011 SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

11,15 Rosińska Emilia 2011SP 1 Hrubieszów8.09. Lublin

11,23 Szewluk Amelia 2011SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

11,36 Brzozowska Zuzanna 2012 SP 2 Hrubieszów 11,36 28.05. Lublin

11,51 Swatowska Anika 2011 SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

11,67 Skowron – Dzieniak Gabriela SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

11,75 Rydel Oliwia SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

11,79 Kiełbasa Anna SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

60 m – PR

8,80 Bazylewicz Jagoda 2007 ZS 3 Hrubieszów 4.07. Puławy

8,82 Solarska Karolina 2010 SP 3 Hrubieszów 4.07. Puławy

9,07 Duma Katarzyna 2010 SP 1 Hrubieszów 4.07. Puławy

9,16 Korol Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

9,16 Grzeszczuk Martyna 2011 SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

9,60 Mrozowska Kornelia 2011 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

9,61 Gniecka Emilia 2012 SP 2 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

9,63 Wojtak Wiktoria SP 3 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

9,77 Olchowska Magdalena SP 3 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

9,84 Szambelan Angelika SP 3 Hrubieszów 2007 4.07. Puławy

100 m – PE

14,34 Wróbel Amelia 2007 ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

15,23 Kowalczyk Oliwia I LO Hrubieszów 21.10. Lublin

15,63 Gałkowska Klaudia I LO Hrubieszów 21.10. Lublin

15,84 Szwanc Magdalena I LO Hrubieszów 21.10. Lublin

16,68 Stecko Oliwia ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

17,79 Wojciechowska Julia ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

Z wiatrem

14,74 Kaczyńska Laura ZS 3 Hrubieszów 2008 21.06. Lublin (+3,7)

100 m – PR

13,70 Wróbel Anna 2007 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

14,52 Szeląg Anna 2007 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

14,55 Iwan Wiktoria 2008 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

14,57 Bazylewicz Jagoda 2007 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

14,81 Kowalczyk Oliwia 2005 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

15,16 Gałkowska Klaudia 2007 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

15,86 Kuśmierczyk Lena 2007 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

15,87 Stecko Oliwia 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

15,88 Oczyńska Emilia 2008 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

16,08 Chłopeniuk Karolina 2008 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

200 m – PE

29,07 Stasiak Milena 2005 ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

30,05 Malinowska Pola 2007 Unia 10.07 Lublin

30,84 Bęsiuk Sandra 2004 I LO Hrubieszów 10.07. Lublin

31,61 Świgost Emilia I LO Hrubieszów 21.10. Lublin

31,92 Wilkos Aleksandra I LO Hrubieszów 21.10. Lublin

32,72 Zanoza Zuzanna ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

34,13 Kusiak Karolina I LO Hrubieszów 21.10. Lublin

36,68 Szewczuk Aleksandra ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

Z wiatrem

30,00 Wróbel Amelia Horodło 2007 21.05. Lublin (+2,7)

200 m – PR

29,29 Wróbel Amelia ZS 3 Hrubieszów 2007 4.07. Puławy

31,28 Wilkos Aleksandra 2006 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

31,58 Świgost Amelia 2005 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

33,56 Kusiak Karolina 2007 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

37,03 Paluch Aleksandra 2004 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

300 m – PE

46.93  Malinowska Pola 2007 Unia 10.07 Lublin

48,69 Wróbel Amelia 2007 SP Horodło 28.05. Lublin

52,72 Bazylewicz Jagoda 2007 ZS 3 Hrubieszów 10.07. Lublin

57,67 Mrozowska Kornelia SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

61,82 Ciemięga Dominika SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

65,05 Peczak Zuzanna SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

68,38 Danilczuk Karolina SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

68,40 Grzegorczyk Karolina SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

69,92 Hukowska Hanna SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

74,34 Klimkowska Maja SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

300 m – PR

46,75 Malinowska Pola 2007 ? 4.07. Puławy

51,18 Solarska Karolina 2010 SP 3 Hrubieszów 4.07. Puławy

51,86 Duma Katarzyna 2010 SP 1 Hrubieszów 4.07. Puławy

52,89 Olchowska Magda 2010 SP 3 Hrubieszów 4.07. Puławy

53,25 Dęga Hanna 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

55,65 Korol Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

57,71 Kot Gabriela 2010 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

58,09 Rosińska Emilia 2011 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

58,21 Koszałka Nikola 2010 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

58,43 Panek Maja 2008 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

400 m – PE

65,61 Czerwińska Kinga 2005 SP Horodło 21.05. Lublin

66,24 Jańczuk – Tomaszewska Karolina ZS 3 Hrubieszów 2007 14.05. Lublin

67,96 Bęsiuk Sandra I LO Hrubieszów 2004 10.07. Lublin

70,22  Malinowska Pola 2007 Unia 4.05. Lublin

400 m – PR

66,29 Stasiak Milena 2005 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

67,67 Jańczuk Tomaszewska Karolina 2007 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

70,36 Bęsiuk Sandra 2004 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

73,83 Puchalska Milena 2008 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

78,21 Siemicka Natalia 2007 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

79,30 Kaczyńska Laura 2008 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

81,02 Góral Emilia 2006 ZS 1 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

83,65 Zanoza Zuzanna 2006 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

83,97 Block Julia 2008 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

88,73 Kruk Aleksandra 2007 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

600 m

1:48,31 Czerwińska Kinga Horodło 2005 18.06. Hrubieszów

1:52,59* Malinowska Pola 2007 Unia 4.07. Puławy

1:55,77* Olchowska Magda 2010 SP 3 Hrubieszów 4.07. Puławy

2:02,13* Siewierska Milena 2008 PSP Mircze 3.06. Hrubieszów

2:03,24* Romaniewska Nikola ZS 3 Hrubieszów 2006 18.06. Hrubieszów

2:10,11* Ciesielczuk Angelika 2008 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

2:12,09 Kocaj Anna  ZS 3 Hrubieszów 2006 8.05. Lublin

2:14,24* Głaz Oliwia 2008 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

2:17,78* Zając Wiktoria 2009 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

2:23,41* Balicka Agata 2010 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

800 m

2:32,28 Bęsiuk Sandra 2004 I LO Hrubieszów 21.05. Lublin

2:37,15 Jańczuk – Tomaszewska Karolina ZS 3 Hrubieszów 2007 21.05. Lublin

2:47,44 Czerwińska Kinga Horodło 2005 14.05. Lublin

2:49,89  Malinowska Pola 2007 21.05. Lublin

2:52,39 Kocaj 2006 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

2:55,23 Głaz Oliwia 2007 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

3:11,51 Szewczuk Aleksandra 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

3:15,06 Zanoza Zuzanna 2006 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

3:5,44 Siemicka Natalia I LO Hrubieszów 21.10. Lublin

3:27,15 Paćkowska Nikola 2007 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1000 m

3:12,81 Bęsiuk Sandra 2004 I LO Hrubieszów  8.05. Lublin

3:24,01 Jańczuk – Tomaszewska Karolina ZS 3 Hrubieszów 2007 8.05. Lublin

3:59,08 Romaniewska Nikola ZS 3 Hrubieszów 2006 21.05. Lublin

4:45,46* Kusiak Karolina 2007 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

4:58,00* Kossowska Hanna 2007 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

1500 m

5:10,53 Bęsiuk Sandra 2004 I LO Hrubieszów  4.06. Białystok

5:27,02 Czerwińska Kinga 2005 Horodło 10.07. Lublin

1 Mila

5:26,43 Kaźmierczak Marta 1981 Unia 3.05. Piaseczno

3000 m

11:03,96 Bęsiuk Sandra 2004 I LO Hrubieszów  5.06. Białystok

5000 m

18:31,47 Kaźmierczak Marta 1981 Unia 28.05. Piaseczno

300 m ppł – PE

51,16 Wróbel Amelia 2007 SP Horodło 10.07. Lublin

52,20 Jańczuk – Tomaszewska Karolina ZS 3 Hrubieszów 2007 10.07. Lublin

400 m ppł – PE

77,45 Bęsiuk Sandra 2004 I LO Hrubieszów  28.05. Lublin

1000 m z prz.

3:37,32 Jańczuk – Tomaszewska Karolina ZS 3 Hrubieszów 2007 28.05. Lublin

Skok w dal

4.20 Siewierska Milena 2008 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

4.15 Kuśmierczyk Lena  2007 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

4.07 Szwanc Magdalen 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

3.93 Bartnik Maja 2006 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów 

3.90 Solarska Karolina 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

3.90 Kaniuga Julia 2006 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

3.88 Biszczat Iga ? SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

3.88 Kuśmierczyk Lena 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

3.85 Baj Karolina 2008 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

3.80 Korol Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

3.80 Czerw Gabriela 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

Skok wzwyż

1.35 Strupieniuk Wiktoria 2008 PSP Mircze 8.05. Hrubieszów

1.35 Pietrusiewicz Nina 2004 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1.35 Rychel Milena 2004 ZS 1 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1.30 Świgot Emilia 2005 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1.30 Wańczycka Paulina 2005 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

1.30 Szala Laura 2005 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1.30 Dylęda Agnieszka 2003 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

1.20 Darmochwał Patrycja 2005 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1.20 Dziewkiewicz Adrianna ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

1.15 Radkiewicz Justyna 2005 ZS 1 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

Pchnięcie kulą (3 kg)

9.10 Misiak Weronika 2007 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

8.82 Gawron Aleksandra 2006 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

8.09 Simbiga Aleksandra 2005 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

7.70 Dziedzic Jowita 2005 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów.

7.21 Dęga Hanna 2007 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

7.05 Bałabuch Kornelia 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

7.05 Kulik Julia I LO Hrubieszów 21.10 Lublin

7.02 Nowosad Anna ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

6.55 Kozak Kinga 2008 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

6.07 Brzostowska Milena 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

Pchnięcie kulą (4 kg)

7.58 Bień Matylda 2004 ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

7.53 Świeca Martyna 2004 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

7.39 Nowosad Anna 2006 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

7.38 Gawron Aleksandra 2006 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów.

6.81 Pokrywka Wiktoria 2003 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

6.68 Wilkos Aleksandra 2006 6,68 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

6.40 Bałabuch Kornelia 2007 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

6.28 Dziewiczkiewicz Oliwia 2006 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

6.15 Obszyńska Aleksandra 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

6.09 Krzyszczuk Magdalena 2006 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

Rzut oszczepem (500 g.)

16.50 Głaz Amelia 2007 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

15.27 Iwan Sandra 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

15.00 Skrok Hanna 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

14.20 Szybkowska Amelia 2008 ZS 1 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

Rzut oszczepem (600 g.)

18.40 Roskal Klaudia 2005 ZS 1 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

15.60 Chimczuk Weronika 2005 ZS 1 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

Rzut piłeczką palantową 

32.00 Solarska Karolina 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

27.00 Zając Wiktoria 2009 SP 1Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

26.00 Kot Gabriela 2010 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

26.00 Grzeszczuk Martyna 2011 SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

26.00 Leśniak Karina SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

25.50 Olchowska Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

24.00 Pawelec Aleksandra 2012 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

23.50 Moczarska Karina 2010 SP 3 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

23.50 Magdziak Maja 2011 SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

22.00 Holówek Lena 2010 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

Chód 1000 m

6:26,97* Tarnowska Gabriela SP 1 Hrubieszów 2009 4.07. Puławy

Chód 2000 m

12:50,60* Kocaj Anna ZS 3 Hrubieszów 2006 4.07. Puławy

Chód 5000 m

33:26,95 Kocaj Anna  ZS 3 Hrubieszów 2006 25.05. Warszawa

4 x 100 m – PE

57,10 ZS 3 Hrubieszów 21.10. Lublin

62,62 I LO Hrubieszów 21.10. Lublin

4 x 100 m – PR

55,25 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

57,85 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

60,20 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

62.51 SP 2 Hrubieszów rocz. 2007 i mł. 3.06. Hrubieszów

63,62 SP 3 Hrubieszów ur. 2009/10 31.05. Hrubieszów

– Wojdak Wiktoria, Solarska Karolina, Olchowska Magdalena, Korol Magdalena

64,22 PSP Mircze rocz. 2007 i mł.3.06.Hrubieszów

64,23 SP 1 Hrubieszów ur. 2007/08  31.05. Hrubieszów

– Kruk Aleksandra, Caruk Sara, Jasińska Karolina, Iwan Wiktoria

64,93 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

– Baj Karolina, Flaga Nikola, Strupieniuk Wiktoria, Siewierska Milena

65,33 SP 3 Hrubieszów ur. 2007/08 31.05. Hrubieszów

– Skwarek Milena, Misiak Weronika, serafin Lena, Oczyńska Emilia

65,82 SP 1 Hrubieszów ur. 2009/10  7.06. Hrubieszów

Sztafeta szwedzka

3:11,81 SP 1 Hrubieszów (kl. VI i mł) 7.06. Hrubieszów

3:26,40 SP 2 Hrubieszów (kl VI i mł) 7.06. Hrubieszów

Sztafeta olimpijska

5:25,70 SP 2 Hrubieszów rocz. 2007/08 7.06. Hrubieszów

5:51,17 SP 1 Hrubieszów rocz. 2007/08 7.06. Hrubieszów

Trójbój la (60m, w dal, piłeczką palantowa) – kl. IV i mł.

163 Mrozowska Kornelia 2011 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

163 Grzeszczuk Martyna 2011 SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

141 Magdziak Maja 2011 SP 1 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

141 Biszczat Iga 2012 SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

135 Nowosad Iga 2011 SP 1 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

133 Ciemięga Dominika 2011 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

133 Pawelec Aleksandra 2012 SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

129 Rosińska Emilia 2011 SP 1 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

125 Sierhej Zuzanna 2012 SP 2 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

124 Świętoniewska Anna 2011 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

Czwórbój la (60m, w dal, piłeczką palantowa, 600 m) – kl. Vi i mł.

190 Olchowska Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

175 Solarska Karolina 2010 SP 3 Hrubieszów  6.05. Hrubieszów

158 Korol Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

133 Zając Wiktoria 2009 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

114 Duma Katarzyna 2010 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

113 Wojtak Wiktoria 2010 SP 3 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

112 Moczarska Karina 2010 SP 3 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

108 Czerw Gabriela 2010 SP 3 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

104 Hołówek Lena 2010 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

102 Kot Gabriela 2010 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

***

Wyniki wklepano z…

25.07. Tabele domtel 

18.05. Hrubieszów Powiatowa liga la SP SZS

24.05. Warszawa Warsaw Track Cup

26.05. Hr. rejon 4-bój dz. i chł. SZS

27.05. Hr. rejon 3-bój dz i chł SZS

28.05. Lublin woj. LDK

31.05. II Memoriał im. Janiny Ewy Kitlińskiej – Otwarte Mistrzostwa Miasta w lekkiej atletyce

3.06. Hr. rejon Liga SP dz. i chł SZS

18/19.06. MPM Toruń

21.06.2022 r. Warszawa Warsaw Track Cup

23.06. Sieradz centr. LDK

4.07. Puławy sprawdzian pr

7.06. Hrubieszów festiwal sztafet rejon SZS wszystkie grupy 

8.09. Lublin Nadzieje Ol.

27.09. Hrub. Liga la SPP dz. i chł.

7.10. Hrubieszów rejon SZS liga la Licealiada dz. i chł

21.10 Lublin Licealiada Liga woj. la dz…

6 maj – 3 i 4-bój la

­


­

Opracował – Marek Ambroży Kitliński 

– we współpracy z trenerami Unii Hrubieszów:

Mirosławem Kamieniem i Tomaszem Magdziakiem

Fot. str. Unii Hrubieszów 


Zobacz też:

Podnoszenie ciężarów. Podsumowanie sezonu 2022 – medaliści Mistrzostw Polski [ZDJĘCIA]

Podnoszenie ciężarów. Podsumowanie sezonu 2022 – medaliści Mistrzostw Polski [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →