Tabele lekkoatletyczne mężczyzn za sezon letni 2022 powiatu hrubieszowskiego [ZDJĘCIA]

Poniżej publikujemy tabele lekkoatletyczne najlepszych mężczyzn – chłopców w poszczególnych konkurencjach za sezon letni 2022 z powiatu hrubieszowskiego. W tabelach spotkamy młodszych reprezentantów Unii Hrubieszów trenerów Mirosława Kamienia i Tomasza Magdziaka oraz weteranów korzystających z porad trenera Artura Kerna. Są również wyniki z zawodów międzyszkolnych SZS.

Reklamy

Mężczyźni

60 m – PE

10,41 Lebiedowicz Bartek SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

Reklamy

­

10,62 Kocaj Adam SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

11,02 Szostakiewicz Karol SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

11,11 Kraj Robert SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

11,63 Bożek Kamil SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

12,59 Borzęcki Radosław SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

Z wiatrem

9,95 Lebiedowicz Bartek 2011 Unia 28.05. Lublin (+2,3)

13,33 Piędzio Jakub 2014 Unia 28.05. Lublin (+2,4)

60 m – PR – klasy VI i młodsze

8,00 Czerkawski Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 4.07. Puławy 

8,10 Turzyński Bartosz 2009 SP 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

8,12 Gontarz Bartłomiej 2009 SP 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

8,42 Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 4.07. Puławy 

8,62 Kogut Franciszek 2009 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

8,76 Sawicki Krzysztof 2009 SP 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

8.90 Malinowski Wojciech 2010 SP 1 Hrubieszów4.07. Puławy

8,91 Roch Kamil 2011 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

9,01 Dęga Adam 2009 SP 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

9,22 Borzęcki Maciej 2009 SP 1 Hrubieszów 6…05. Hrubieszów

100 m  – PE

11,40 Pańko Kacper LO Horodło 2006 10.07. Lublin

11,45 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 10.07. Lublin

Z wiatrem

12,35 Mróz Kamil 2005 ZS 3 Hrubieszów 14.05. Lublin (+2,1)

100 m – PR

11,61 Kiryczuk Szymon 2006 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

11,70 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

12,09 Wróbel Mateusz 2007 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

12,21 Szustakowski Jakub 2007 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

12,49 Szwaczkiewicz Paweł 2007 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

12,66 Jóźwiak Michał 2004 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

12,98 Maciąg Łukasz 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

13,00 Stankiewicz Dawid 2006 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

13,02 Osika Michał 2008 SP 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

13,13 Duma Alan 2008 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

150 m  – PE

17,10 Pańko Kacper 2006 LO Horodło 8.05. Lublin

17,72 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 8.05. Lublin

200 m  – PE

22,93 Pańko Kacper 2006 LO Horodło 5.06. Białystok

23,13 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 5.06. Białystok

25,11 Mróz Kamil 2005 ZS 3 Hrubieszów 14.05. Lublin

Z wiatrem

22,73 Pańko Kacper 2006 LO Horodło 10.07. Lublin (+2,1)

23,01 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 10.07. Lublin (+2,1)

27,57 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 10.07. Lublin (+2,1)

200 m – PR

22.09 Pańko Kacper 2006 LO Horodło 4.07. Puławy

300 m  – PE

35,66 Pańko Kacper 2006 LO Horodło 8.05. Lublin

36,46 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 8.05. Lublin

36,75 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 8.05. Lublin

40,38 Szustakowski Jakub 2007 ZS 1 Hrubieszów 10.09. Białystok

40,39 Mróz Kamil 2005 ZS 3 Hrubieszów 14.05. Lublin

50,35 Krajewski Karol SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

54,17 Stelmaszczuk Hubert SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

57,71 Sawicki Aleksander SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

57,80 Puzio Tomasz SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

64,24 Szumiło Filip SP 1 Hrubieszów 8.09. Lublin

66,98 Brzycki Patryk SP 2 Hrubieszów 8.09. Lublin

300 m – PR

41,32 Szustakowski Jakub 2007 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

41,93 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 4.07. Puławy

43,30 Czerkawski Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 4.07. Puławy

45,51 Czerwiński Adrian 2007 SP/LO Horodło 4.07. Puławy

45,52 Roman Kacper 2007 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

46,09 Gaweł Kacper 2007 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

46,24 Baj Marcel 2007 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

46,30 Poniat Mateusz 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

47,13 Kosakowski Filip 2008 SP 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

48,28 Obszyński Karol 2008 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

350 m – PR

41,65 Pańko Kacper 2006 LO Horodło 4.07. Puławy

400 m  – PE

49,98 Pańko Kacper 2006 LO Horodło 16.07. Bielsko – Biała

50,70 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 4.06. Białystok

53,33 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 21.05. Lublin

55,25 Mróz Kamil 2005 ZS 3 Hrubieszów 26.06. Warszawa

57,56 Łoza Dawid 1998 Unia 20.05. Poznań

58,07 Zosiuk Łukasz 1985 Unia 18.06. Toruń

58,83 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 10.07. Lublin

400 m  – PR

50,58 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

56,50 Mróz Karol 2005 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

57,78 Marciniak Mateusz 2005 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

61,53 Roman Kacper 2007 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

62,83 Gajewski Mateusz 2007 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

65,55 Karczmarczuk Łukasz 2004 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

71,52 Kościowski Krystian 2006 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

75,06 Poniat Mateusz 2008 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

76,08 Steciuk Dominik 2008 ZS 4 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

79,09 Ryszkiewicz Bartłomiej 2007 ZS 4 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów 

600 m

1:33,64 Zosiuk Łukasz 1985 Unia 8.05. Lublin

1:35,15 Mróz Kamil 2005 ZS 3 Hrubieszów 8.05. Lublin

1:40,71* Koszałka Jakub 2008 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

1:42,95* Gaweł Kacper 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

1:49,76* Borzęcki Maciej 2008 SP 1 Hrubieszów 4.07. Puławy

1:53,35* Rataj Jakub 2007 PSP Mircze 3.06. Hrubieszów

1:56,13* Gołębiowski Karol 2008 SP 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

1:56, 79* Sienicki Konrad 2008 PSP Mircze 3.06. Hrubieszów

1:58,36  Dąbrowski Leon 2008 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

2:04,17* Uszko Piotr 2008 SP 2 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

2:04,51 Puzio Tomasz 2012 SP 2 Hrubieszów 23.06. Sieradz

800 m

1:57,80 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 12.06. Warszawa 

2:09,26 Zosiuk Łukasz 1985 Unia 18.06. Toruń

2:12,32 Janowski Tomasz 1986 Unia 21.05. Lublin

2:15,01 Łoza Dawid 1998 Unia 21.05. Poznań

2:15,27 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 14.05. Lublin

2:20,26 Jarosz Dawid 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

2:22,98 Różniatowski Paweł 2004 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

2:24, 60 Czerwiński Adrian 2007 SP/LO Horodło 10.07. Lublin

2:27,22 Karczmarczuk Łukasz 2004 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

2:27,56 Padkowski Filip 2006 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

1000 m

2:33,71 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 24.05. Warszawa 

2:39,50 Zacharczuk Albin 1993 Unia 18.06. Hrubieszów

2:47,40 Kern Artur 1980 Unia 18.06. Hrubieszów

2:50,16 Łoza Dawid 1998 Unia 18.06. Hrubieszów

2:52,06 Cierech Filip 2004 I LO  Hrubieszów18.06. Hrubieszów

3:00,14 Janowski Tomasz 1986 Unia 8.05. Lublin

3:00,73 Romaszko Albert 1998 Unia 18.06. Hrubieszów

3:05,69 Czerwiński Adrian 2007 SP Horodło 18.06. Hrubieszów

3:30,59 Czerkawski Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

3:33,58 Borzęcki Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

1500 m

4:11,15 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 4.06. Warszawa 

4:51,29 Janowski Tomasz 1986 Unia 18.06. Toruń

4:55,03 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

5:05,28 Mitruczuk Sławomir 1974 Unia 18.06. Toruń

5:38,80 Ostasz Mateusz 2004 ZS 3 Hrubieszów

5:41,81 Jastrzębski Piotr 2003 ZS 3 Hrubieszów

1 Mila

5:20,60 Janowski Tomasz 1986 Unia 3.05. Piaseczno

2000 m

7:21,27 Czerwiński Adrian 2007 SP Horodło 14:05. Lublin

8:15,21 Pochylczuk Krzysztof 2007 SP Horodło 10.09. Białystok

3000 m

10:15,11 Stankowski Rafał 1981 Unia 24.05 Warszawa

10:39,39 Janowski Tomasz 1986 Unia 24.05. Warszawa

5000 m

17:58,88 Stankowski Rafał 1981 Unia 18.09. Warszawa

19:08,53 Książkiewicz Piotr 1987 Unia 21.06. Warszawa

10 km – ulica

32:57 Książkiewicz Piotr 1987 Unia 13.03. Poznań

Maraton

2.33:58 Książkiewicz Piotr 1987 Unia 27.03. Sevilla (ESP)

110 m ppł (JMł. – 91,4 cm)

15,13 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 17.07. Bielsko – Biała

300 m ppł  – PE 

38,67 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 14.05. Lublin

300 m ppł  – PR 

39,81 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 4.07. Puławy

42,66 Mróz Kamil 2005 ZS 3 Hrubieszów 4.07. Puławy

400 m ppł  JMł – 84 cm

56,07 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 10.07. Lublin

61,08 Mróz Kamil 2005 ZS 3 Hrubieszów 10.07. Lublin

400 m ppł  – 91,4 cm

74,32 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 28.05. Lublin

1000 m z przeszkodami

3:15,71 Czerwiński Adrian 2007 LO Horodło 10.09. Białystok

3000 m z przeszkodami

13:06,57 Janowski Tomasz 1986 Unia 18.06. Toruń

Skok w dal

5.30 Watras Mateusz 2004 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

5.27 Pawelec Bartosz 2006 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

5.21 Szulakiewicz Jakub 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

5.00 Kusiak Kacper 2007 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

4.94 Nowosad Igor 2005 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

4.84 Pękowski Piotr 2004 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

4.82 Pawelec Mateusz 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

4.70 Czerkawski Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

4.26 Malinowski Wojciech 2010 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

4.20 Borzęcki Maciej 2009 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

4.20 Pawlos Tomasz 2009 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

Skok wzwyż

1.80 Kasprzak Oliwier 2006 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1.75 Guberuk Artem 2005 I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

1.60 Tyszko Mateusz 2005 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1.55 Osika Michał 2008 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

1.50 Kluczek Maciej 2008 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

1.50 Gontarz Bartłomiej 2008 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

1.50 Ciucki Błażej 2005 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1.45 Sitarz Marcin 2007 PSP Mircze 3.06. Hrubieszów

1.45 Kluczek Maciej 2007 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

1.40 Leśniowski Bartłomiej 2008 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

Pchnięcie kulą (5 kg)

10.02 Wróbel Mateusz 2008 PSP Mircze 3.06. Hrubieszów

8.80 Hawryluk Mateusz 2007 SP 2 Hrubieszów 3.06. Hrubieszów

8.02 Silnicki Dawid 2008 PSP Mircze 3.06. Hrubieszów

7.10 Skiba Kacper 2007 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

6.98 Dęga Bartłomiej 2007 ZS 4 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

6.90 Łukasiewicz Rafał 2007 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

Pchnięcie kulą (6 kg)

11.62 Piróg Jakub 2004 I LO Hrubieszów I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

10.11 Sanek Jakub 2005 I LO Hrubieszów I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

9.91 Kondrak Miłosz 2004 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

9.31 Dziuba Bartosz 2004 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

9.30 Hraciuk Miłosz 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

8.99 Markiewicz Gabriel 2005 I LO Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

Rzut dyskiem 1 kg

32.43 Wąsiel Józef 1947 Mircze 19.06.T0ruń

Rzut oszczepem (600 g.)

22.80 Łukaszczyk Tymoteusz 2008 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

21.40 Kopeć Mateusz 2008 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

17.00 Złotko Antoni 2007 SP 2 Hrubieszów 18.05. Hrubieszów

16.00 Silnicki Dawid  2008 PSP Mircze 18.05. Hrubieszów

Rzut piłeczką palantową

44.00 Mazurek Michał 2010 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

43.00 Misiak Tomasz 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

41.00 Wosiek Kacper 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

40.50 Opała Jakub 2009 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

40.00 Czerkawski Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

39.00 Palonka Krystian 2009 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

38.00 Kogut Franciszek 2009 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

37.00 Pieczykolan Karol 2009 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

36.50 Palonka Kamil 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

35.50 Głuszak Jakub 2010 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

Chód 10 km

50:43,47 Baranowski Michał 1998 Unia 9.04. Warszawa

Chód 20 km

1.44:14  Baranowski Michał 1998 Unia 23.04. Sulejówek

Chód 10 km

3.11:10 Baranowski Michał 1998 Unia 14.05. Opole

4 x 100 m – PR

46,82 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

Kiryczuk Szymon, Chmielewski Kacper, Jarosz Dawid, Mróz Jakub 46,82 108 4 najlepsze

47,64 I LO Hrubieszów I LO Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

51,01 SP 2 Hrubieszów kl. 8 i mł 7.06. Hrubieszów

52,33 PSP Mircze 3.06. Hrubieszów

52,86 SP 3 Hrubieszów ur. 2007/2008 7.06. Hrubieszów

52,89 ZS 1 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

55,13 SP 1 Hrubieszów ur. 2007/2008 31.05. Hrubieszów

Szostakowski Jakub, Kalbarczyk Mateusz, Baj Marcel, Koszałka Jakub 

55,46 SP 2 Hrubieszów ur. 2009/2010  7.06. Hrubieszów

56,15 ZS 4 Hrubieszów 27.09. Hrubieszów

Grelak Karol, Martyniuk Hubert, Pochylczuk Krzysztof, ?

59,78 SP 1 Hrubieszów ur. 2009 – 2010 31.05. Hrubieszów

Bień Patryk, Kogut Franciszek, Borzęcki Maciej, Ulanicki Maciej 

4 x 400 m – PE

3:35,72 MKS Unia Hrubieszów JMł 19.06. Warszawa

(Chmielewski Kacoer 2005, Śmietanka Jan 2005, Mróz Karol 2005, Pańko Kacper 2006)

3:46,08 MKS Unia Hrubieszów M35 21.06. Warszawa

W składzie: Paweł Rozmianiec, Piotr Książkiewicz, Tomasz Janowski, Łukasz Zosiuk

Sztafeta szwedzka (100 – 200 – 300 – 400)

2:43,84 SP 1 Hrubieszów rocznik 2009/10 7.06. Hrubieszów

Sztafeta Olimpijska (100 – 200 – 400 – 800)

4:02,91 SP 1 Hrubieszów rocznik 2007/08 7.06. Hrubieszów

4:22,84 SP 2 Hrubieszów rocznik 2007/08 7.06. Hrubieszów

Trójbój la (60m, w dal, piłeczką palantowa) – kl. IV i mł.

157 pkt. Roch Kami SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

144 Krajewski Karol SP 1 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

120 Karol Szwaczkiewicz ? 27.05. Hrubieszów 

113 Żerebiec Kajtek SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

112 Macheta Aleksander SP 1 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

101 Rodzik Wojciech SP 1 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

91 Misiak Bartosz SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

90 Romański  Sebastian SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

86 Wielgus Ksawery SP 1 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

67 Krasnowski Piotr SP 3 Hrubieszów 27.05. Hrubieszów

Czwórbój la (60m, w dal, piłeczką palantowa, 1000 m) – kl. VI i mł.

244 pkt. Czerkawski Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 26.05. Hrubieszów

175 Borzęcki Maciej 2009 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

162 Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

162 Malinowski Wojciech 2010 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

153 Kogut Franciszek 2009 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

151 Hojda Filip 2009 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

146 Pawlos Tomasz 2009 SP 1 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

115 Palonka Kamil 2010 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

114 Pieczykolan Karol 2009 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

99 Opała Jakub 2009 SP 3 Hrubieszów 6.05. Hrubieszów

­


­

Źródło – domtel.pl i dostępne komunikaty SZS i inne

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Fot. strona MKS Unia Hrubieszów


Zobacz też:

Tabele lekkoatletyczne kobiet za sezon letni 2022 powiatu hrubieszowskiego

Tabele lekkoatletyczne kobiet za sezon letni 2022 powiatu hrubieszowskiego


Zerknij na Instagram →