17 kwietnia 2024

Tabele lekkoatletyczne powiatu hrubieszowskiego za sezon letni 2021

Poniżej publikuję tabele lekkoatletyczne za sezon letni 2021. Niestety, są niepełne, ponieważ pomimo usilnych starań nie pozyskałem komunikatu z wojewódzkiej ligi la w ramach Licealiady SZS przeprowadzonej w październiku w Lublinie. Tyle wiem, że rywalizowały w nich zespoły ZS nr 3 w Hrubieszowie i całkiem dobrze im poszło. Szkoda…

Kobiety/dziewczęta

100 m – pomiar elektroniczny

12,87 Śmietanka Olga 2003 LO Staszic Hrubieszów 24.07. Lublin

12,96 Kamień Julia 2002 LO Staszic Hrubieszów 26.06. Lublin

12,96 Krotkiewicz Karina 2001 Unia 12.09. Gliwice

13,64 Kamień Wiktoria 2002 LO Staszic Hrubieszów 5.06. Słubice

14,88 Wróbel Amelia 2007 SP Horodło 23.05. Lublin

14,92 Bęsiuk Sandra 2004 LO Staszic Hrubieszów 5.09. Puławy

15,43 Bazylewicz Jagoda 2007 ZS 3 Hrubieszów 24.07. Lublin

Z wiatrem

14,32 (+2,1) Stasiak Milena 2005 5.09. Puławy

100 m – pomiar ręczny

14,56 Bazylewicz Jagoda 2007  ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

15,53 Bartnik Maja 2006  ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

16,64 Czupryńska Dominika 2004 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

200 m – pomiar elektroniczny

26,04 Śmietanka Olga 2003  LO Staszic Hrubieszów 24.07. Lublin

27,01 Krotkiewicz Karina 2001 Unia 26.09. Kraków

27,54 Kamień Wiktoria 2002 LO Staszic Hrubieszów 6.06. Słubice

28,11 Kamień Julia 2002 LO Staszic Hrubieszów 6.06. Słubice

29,45 Stasiak Milena 2005 5.09. Puławy

32,74 Bazylewicz Jagoda 2007 ZS 3 Hrubieszów 24.07. Lublin

300 m – pomiar elektroniczny

43,17  Śmietanka Olga 2003 LO Staszic Hrubieszów 8.05. Lublin

47,55 Wróbel Amelia 2007 SP Horodło 5.09. Puławy

48,99 Bęsiuk Sandra 2004 LO Staszic Hrubieszów 5.09. Puławy

49,94 Stasiak Milena 2005 8.05. Lublin

54,47 Bazylewicz Jagoda 2007 ZS 3 Hrubieszów 26.06. Lublin

400 m – pomiar elektroniczny

59,47 Śmietanka Olga 2003 LO Staszic Hrubieszów 6.05. Słubice

67,57  Stasiak Milena 2005 26.06. Lublin

72,11 Wróbel Amelia 2007 SP Horodło 12.06. Biała Podlaska

400 m – pomiar ręczny

1:08,64 Stasiak Milena 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

1:14,54 Romaniewska Nikola 2006 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

600 m – pomiar elektroniczny

1:56,39 Jańczuk Tomaszewska Karolina 2007 SP Horodło 26.06. Lublin

2:01,90 Romaniewska Nikola 2006 26.06. Lublin

800 m – pomiar elektroniczny

2:32,41 Bęsiuk Sandra 2004 LO Staszic Hrubieszów 24.07. Lublin

2:43,17r Jańczuk Tomaszewska Karolina 2007 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

2:43,78el Jańczuk Tomaszewska Karolina 2007 SP Horodło 24.07. Lublin

2:58,93 Romaniewska Nikola 2006 12.06. Biała Podlaska

3:06,22 Tarnowska Karolina 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

1000 m – pomiar elektroniczny

3:28, 52 Jańczuk Tomaszewska Karolina 2007 SP Horodło 5.09. Puławy

4:03,38 Romaniewska Nikola 2006 11.09. Biała Podlaska

4:34,11 Seredyńska Martyna 2007 11.09. Biała Podlaska

1500 m – pomiar elektroniczny

5:06,13 Bęsiuk Sandra 2004 19.06. Przemyśl

3000 m – pomiar elektroniczny

11:15,64 Bęsiuk Sandra 2004 LO Staszic Hrubieszów 26.06. Lublin

12:22,65 Śmietanka Olga 2003 LO Staszic Hrubieszów 26.06. Lublin

80 m przez płotki (młodziczki) – pomiar elektroniczny

16,52 Bazylewicz Jagoda 2007 11.09. Biała Podlaska

100 m przez płotki (juniorki młodsze) – pomiar elektroniczny

19,49  Stasiak Milena 2005 24.07. Lublin

300 m przez płotki (juniorki młodsze) – pomiar elektroniczny

52,11 Wróbel Amelia 2007 SP Horodło 5.09. Puławy

58,49 Bazylewicz Jagoda 2007 11.09. Biała Podlaska

62,01 Romaniewska Nikola 2006 5.09. Puławy

400 m przez płotki  – pomiar elektroniczny

65,40 Śmietanka Olga 2003 LO Staszic Hrubieszów 3.07. Lublin

74,67 Bęsiuk Sandra 2004 LO Staszic Hrubieszów 24.07. Lublin

76,30  Stasiak Milena 2005 24.07. Lublin

1000 m z przeszkodami

3:44,98 Jańczuk Tomaszewska Karolina 2007 11.09. Biała Podlaska

Skok w dal

4.04 Jowdiuk Oliwia 2004 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

3.87 Tauz Agnieszka 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

3.34 Sacharczuk Julia 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

Pchnięcie kulą 

9.25 Ślusarz Estera 2004 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

7.05 Wiśniewska Klaudia 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

Chód 5 km

27:39,98 Tarnowska Karolina 2003 ZS nr 3 Hrubieszów 6.06. Słubice

Chód 10 km

58:34,80 Tarnowska Karolina 2003 ZS nr 3 Hrubieszów 3.06. Lublin

4 x 100 m – PE

59,19 MKS Unia Hrubieszów młodziczki  5.09.Puławy, w składzie:

Bazylewicz Jagoda 07, Jańczuk – Tomaszewska Karolina 07, Wróbel Amelia 07, Nikola Romaniewska 06

4 x 100 m – PR

59,32 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

4 x 400 m – PE

4:34,81  MKS Unia Hrubieszów juniorki 6.06. Słubice, w składzie:

Kamień Julia 02, Olga Śmietanka 03, Tarnowska Karolina 03, Kamień Wiktoria 02

­

***

­

Mężczyźni/chłopcy

60 m – pomiar ręczny (kl. IV – III)

9.52 Winiarski Michał SP 2 Hrubieszów 17.06. Zamość

9,70 Samsonowicz Krzysztof SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość

9,79 Lebiedowicz Bartłomiej SP 2 Hrubieszów 17.06. Zamość

9,99 Czerkawski Marcel SP 2 Hrubieszów 17.06. Zamość

10, 72 Brzycki Patryk SP 2 Hrubieszów 17.06. Zamość

10,73 Kacaj Adam SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość

100 m – pomiar elektroniczny

11,25 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 8.05. Lublin

12,10 Chmielewski Kacper 2005 29.05. Biała Podlaska

12,13 Kiryczuk Szymon 2006 8.05. Lublin

12,63 Mróz Kamil  2005 26.06. Lublin

13,71 Szustakowski Jakub 2007 26.06. Lublin

100 m – pomiar ręczny

12,54 Bartnik Marcel 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

12,58 Kiryczuk Szymon 2006 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

200 m – pomiar elektroniczny

22,93 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 23.05. Lublin

24,27 Chmielewski Kacper 2005 29.05. Biała Podlaska

25,96 Cierech Filip 2004 LO Staszic Hrubieszów 5.09. Puławy

26,13 Mróz Kamil  2005 5.09. Puławy

Z wiatrem

22,82 (+2,6)  Pańko Kacper 2006 12.06. Biała Podlaska

300 m – pomiar elektroniczny

35,73 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 8.05. Lublin

38,80 Chmielewski Kacper 2005 8.05. Lublin

40,11 Cierech Filip 2004 LO Staszic Hrubieszów 5.09. Puławy

42,26 Szustakowski Jakub 2007 11.09. Biała Podlaska

400 m – pomiar elektroniczny

50,96 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 29.05. Biała Podlaska

53,70 Chmielewski Kacper 2005 19.06. Przemyśl

59,80 Mróz Kamil  2005 19.06. Przemyśl

400 m – pomiar ręczny

54,78 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

59,05 Mróz Karol 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

63,00 Mudiuk Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

600 m – pomiar elektroniczny

1:27,14 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 15.08. Warszawa

800 m – pomiar elektroniczny

1:58,86 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 23.05. Warszawa

2:09,77 Cierech Filip 2004 LO Staszic Hrubieszów 29.05. Biała Podlaska

2:17,74 Janowski Tomasz 1986 Unia 23.09. Piaseczno

2:18,01 Zosiuk Łukasz 1985 Unia 23.09. Piaseczno

2:19,22 Mróz Kamil  2005 12.06. Biała Podlaska

1000 m – pomiar elektroniczny

2:36,85 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 18.07. Warszawa

2:59,95 Zosiuk Łukasz Unia 1985 Unia 19.09. Warszawa

3:00,02 Stankowski Rafał Unia 1981 12.06. Warszawa

3:00,38 Janowski Tomasz Unia 1986 23.09. Piaseczno

3:08,19 Mróz Kamil  2005 8.05. Lublin

3:17,53 Koszałka Jakub 2007 8.05. Lublin

3:29,01 Szustakowski Jakub 2007 8.05. Lublin

1500 m – pomiar elektroniczny

4:07,24 Rozmianiec Paweł 1987 Unia 29.05. Warszawa

4:17,65 Cierech Filip 2004 LO Staszic Hrubieszów 19.06. Przemyśl

4:22,87 Książkiewicz Piotr 1987 Unia 23.09. Piaseczno

4:44,30 Stankowski Rafał Unia 1981 7.10. Warszawa

4:58,75 Janowski Tomasz Unia 1986 12.06. Warszawa

4:59,09 Kern Arur 1980 Unia 12.06. Warszawa

5:03,55 Jarosz Dawid 2005 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

5:28,37 Ostasz Mateusz 2004 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

5:50,85 Jastrzębski Piotr 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

6:09,22 Baranowski Michał 1998 Unia 12.05. Lublin

1 mila

5:14 Łukasz Zosiuk 1985 Unia 11.09. Warszawa

5:21 Tomasz Janowski 1986 Unia 11.09. Warszawa

2000 m – pomiar elektroniczny

6:33,32 Stankowski Rafał Unia 1981 23.10. Piaseczno

6:59,77 Baran Jan 1986 Unia 23.10. Piaseczno

7:49,14 Pochylczuk Tomasz 2006 11.09.Biała Podlaska

7:56,36 Gaweł Kacper2007 11.09. Biała Podlaska

8:09,03 Bednarczuk Jarosław 2008 11.09. Biała Podlaska

8:20,11 Czerwiński Adrian 2007 11.09. Biała Podlaska

8:59,07 Pochylczuk Krzysztof 2007 11.09. Biała Podlaska

3000 m – pomiar elektroniczny

9:47,56 Cierech Filip 2004 LO Staszic Hrubieszów 26.06 Lublin

9:50,49 Stankowski Rafał Unia 1981 19.09. Warszawa

10:09,54 Kern Artur 1980 Unia 12.06.Warszawa

10:28,66 Baran Jan 1986 Unia 12.06 Warszawa

11:05,96 Zosiuk Łukasz Unia 1985 4.07. Płock

5000 m – pomiar elektroniczny

16:46,13 Kern Artur 1980 Unia 23.09. Piaseczno

17:30,53 Stankowski Rafał Unia 1981 23.09. Piaseczno

19:09,35 Zosiuk Łukasz Unia 1985 29.05. Piaseczno

110 m przez płotki (młodzicy)

17,59 Kiryczuk Szymon 2006 11.09. Biała Podlaska

110 m przez płotki ( juniorzy młodsi)

15,48 Chmielewski Kacper 2005 30.07. Włocławek

300 m przez płotki ( juniorzy młodsi)

42,50 Chmielewski Kacper 2005 1.05. Przemyśl

45,23 Kiryczuk Szymon 2006 11.09. Biała Podlaska

400 m przez płotki ( juniorzy młodsi, 84 cm)

57,55 Chmielewski Kacper 2005 22.07. Lublin

67,80 Mróz Kamil  2005 26.06. Lublin

81,94 Cierech Filip 2004 LO Staszic Hrubieszów 24.07.Lublin

Skok w dal

5.52 Sztojko Krystian 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

5.49 Rosiński Kacper 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

4.69 Dec Dawid 2006 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

3.92 Samsonowicz Krzysztof SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość

3.68 Czerkawski Marcel SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość

3.62 Lebiedowicz Bartłomiej SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość 

3.34 Winiarski Michał SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość

3.32 Kacaj Adam SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość

2.75 Brzycki Patryk SP 2 Hrubieszów 17.06. Zamość

Skok wzwyż

1.60 Tyszko Mateusz 2004 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

Pchnięcie kulą

10.15 Sidor Adrian 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

10.03 Żywiec Klaudiusz 2004 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

9.84 Dęga Kacper 2003 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

Rzut oszczepem 800 g

50.62 Bielecki Marcin 1998 Unia 5.09. Puławy

Rzut piłeczką palantową – klasa IV – III

37.00 Samsonowicz Krzysztof SP 2 Hrubieszów 17.06. Zamość

29.00 Michał Winiarski SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość

28.00 Czerkawski Marcel SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość

24.50 Lebiedowicz Bartłomiej SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość

23.50 Brzycki Patryk SP 2 Hrubieszów 17.06. Zamość

22.00 Kacaj Adam 3.62 Lebiedowicz Bartłomiej SP 2 Hrubieszów 21.06. Zamość 

4 x 100 m – PR

48,40 ZS 3 Hrubieszów 7.10. Hrubieszów

4 x 400 m

3:52,46  MKS Unia Hrubieszów 11.09. Warszawa

W składzie: Łukasz Zosiuk 85 , Tomasz Janowski 86, Wojciech Karwowski, Artur Kern 80

4:08, 27 MKS Unia Hrubieszów 12.06. Warszawa

w składzie: Tomasz Janowski 1986, Łukasz Zosiuk ’85, Jan Baran ’86, Artur Kern ’80 

***

Uliczne

5 km

18:21 Baran Jan 1986 Unia 11.07 Warszawa

10 km

32:31 Książkiewicz Piotr 1987 Unia 13.03. Poznań

Maraton

2.33:34 Książkiewicz Piotr 1987 Unia 18.04. Dębno

2.56:58  Baran Jan 1986 Unia 18.04. Dębno

3.01:47 Mitruczuk Sławomir 1974 Unia 18.04. Dębno

3.05,00 Janowski Tomasz 1986 Unia 18.04. Dębno

­

Trenerami la w Unii Hrubieszów są: 

Tomasz Magdziak – blok biegów krótkich, przez płotki i skoków

 i Mirosław Kamień – blok wytrzymałościowy (biegi + chód sportowy)

­

(opracował – Marek Ambroży Kitliński, fot. i tam jest więcej – MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka)


Zobacz też:

100 lat Hrubieszowskiego Sportu. 20 lat temu – rywalizacja międzyszkolna w pierwszej kwarcie 2002 r. organizowana przez SZS

100 lat Hrubieszowskiego Sportu. 20 lat temu – rywalizacja międzyszkolna w pierwszej kwarcie 2002 r. organizowana przez SZS


LubieHrubie na YouTube