Tabele LOZPC 2007

Lubelski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów zebrał najlepsze wyniki zawodniczek i zawodników z województwa Lubelskiego w roku 2007 i według ilości kilogramów z dwuboju (rwanie + podrzut) przedstawił je w tabelach w poszczególnych kategoriach wagowych.

Reklamy

Z łatwością można zauważyć, że najsilniejszym punktem naszego zespołu kobiecego jest reprezentantka Polski Ewa Mizdal, liderka w dwóch kategoriach. W ścisłej czołówce są też: Sylwia Lalik, Marta Unkiewicz i Ewelina Pyrz.

W zespole mężczyzn, zawodnicy Unii – Grzegorz Kokoszka i Emil Koszałka otwierają tabelę, ponadto w ścisłej czołówce zobaczymy: Kamila Lalika oraz Adama Sarzyńskiego. Liczy się również spora ilość sklasyfikowanych młodych zawodniczek i zawodników MKS Unia Hrubieszów, dlatego można śmiało prognozować, że za rok może być jeszcze lepiej.

***

Uwaga !
Kolejno: miejsce w tabeli, nazwisko i imię, rok urodzenia, nazwa klubu, wynik rwania, wynik podrzutu, wynik dwuboju

KOBIETY

48 kg:
1 KARPIŃSKA Marzena 88 Znicz Biłgoraj 74 92 166 kg
2 LALIK Sylwia 87 Unia Hrubieszów 53 72 125
3 KARCZEWSKA Paulina 85 AZS-AWF Biała Podlaska 53 70 123
4 KUKAWSKA Karolina 91 AZS-AWF Biała Podlaska 47 62 109
5 FUS Agata 89 Znicz Biłgoraj 49 58 107
6 FELEDYN Wioletta 91 Wisła Puławy 40 57 97
7 MALEC Emilia 90 Znicz Biłgoraj 39 47 86
8 MARTYNIUK Malwina 91 Unia Hrubieszów 28 42 70
9 ŚLAŻYŃSKA Marzena 89 Wisła Puławy 25 37 62
10 WIĄZANKA Sylwia 91 Unia Hrubieszów 23 30 53
12 BARAN Joanna 91 Unia Hrubieszów 21 28 49
13 ADAMCZUK Katarzyna 91 Unia Hrubieszów 24 25 49
14 PYRZ Sylwia 91 Unia Hrubieszów 23 23 46
15 WALA Joanna 91 Unia Hrubieszów 21 23 44
16 KNAP Mariola 91 Unia Hrubieszów 21 21 42

53 kg:
1 KARPIŃSKA Marzena 88 Znicz Biłgoraj 73 90 163
2 JASZCZYK Izabela 87 MULKS Terespol 60 80 140
3 PAWŁOWSKA Katarzyna 91 MULKS Terespol 60 77 137
4 KARCZEWSKA Paulina 85 AZS-AWF Biała Podlaska 58 73 131
5 LALIK Sylwia 87 Unia Hrubieszów 55 73 128
6 DZIURA Dominika 90 Znicz Biłgoraj 46 62 108
7 KUKAWSKA Karolina 91 AZS-AWF Biała Podlaska 45 58 103
8 MALEC Emilia 90 Znicz Biłgoraj 46 55 101
9 CHUDZIK Dorota 91 Unia Hrubieszów 43 52 95
10 KOŁCZ Agnieszka 88 Wisła Puławy 43 50 93
12 MAKAREWICZ Joanna 91 Unia Hrubieszów 28 40 68
14 STAROŃ Ada 91 Unia Hrubieszów 24 30 54
15 KRAL Agnieszka 91 Unia Hrubieszów 23 30 53
16 TUREK Justyna 91 Unia Hrubieszów 23 25 48

58 kg:
1 PAWŁOWSKA Katarzyna 91 MULKS Terespol 62 82 144
2 JASZCZYK Izabela 87 MULKS Terespol 55 75 130
3 RUTKOWSKA Nina 90 Wisła Puławy 53 65 118
4 STASIUK Wioletta 92 MULKS Terespol 40 50 90
5 MĘCZYŃSKA Anna 90 Orlęta Łuków 35 47 82
6 PIECH Patrycja 91 Wisła Puławy 32 43 75
7 WOJTCZUK Olga 85 AZS-AWF Biała Podlaska 30 43 73
8 SITARZ Ewelina 91 Znicz Biłgoraj 27 38 65
9 ZIMROZ Natalia 92 Znicz Biłgoraj 30 35 65
10 TEREBUS Donata 91 Unia Hrubieszów 22 28 50
11 SOWA Mariola 91 Unia Hrubieszów 22 28 50
12 MROZOWSKA Izabela 91 Unia Hrubieszów 22 25 47
13 MIL Anita 91 Unia Hrubieszów 21 25 46

63 kg:
1 OSTAPSKA Katarzyna 88 AZS-AWF Biała Podlaska 84 106 190
2 UNKIEWICZ Marta 87 Unia Hrubieszów 60 72 132
3 RUTKOWSKA Nina 90 Wisła Puławy 54 62 116
4 CELIŃSKA Katarzyna 84 AZS-AWF Biała Podlaska 55 60 115
5 TRZCIŃSKA Ewelina 90 Unia Hrubieszów 45 60 105
6 MUSIELAK Aleksandra 86 AZS-AWF Biała Podlaska 45 50 95
7 KOMZA Dominika 91 Unia Hrubieszów 35 59 94
8 GAŁĘZOWSKA Agnieszka 91 Wisła Puławy 27 35 62
9 FRANKIEWICZ Marta 92 Znicz Biłgoraj 27 35 62
10 LEWICKA Joanna 91 Unia Hrubieszów 24 30 54
11 ZUBKO Natalia 91 Unia Hrubieszów 22 30 52

69 kg:
1 MIZDAL Ewa 87 Unia Hrubieszów 88 109 197
2 OSTAPSKA Katarzyna 88 AZS-AWF Biała Podlaska 85 107 192
3 WIEJAK Małgorzata 92 Wisła Puławy 70 87 157
4 UNKIEWICZ Marta 87 Unia Hrubieszów 66 82 148
5 KUKAWSKA Agata 87 AZS-AWF Biała Podlaska 50 60 110
6 OSUCH Karolina 90 Znicz Biłgoraj 45 53 98
7 TRZCIŃSKA Kamila 91 Unia Hrubieszów 25 35 60
8 MAGDZIAK Elżbieta 91 Unia Hrubieszów 23 25 48
9 ZAJĄC Justyna 91 Znicz Biłgoraj 21 25 46
10 WĘGOR Martyna 91 Unia Hrubieszów 23 22 45

75 kg:
1 MIZDAL Ewa 87 Unia Hrubieszów 85 110 195
2 WIEJAK Małgorzata 92 Wisła Puławy 64 86 150
3 UNKIEWICZ Marta 87 Unia Hrubieszów 66 82 148
4 KURZYDŁO Monika 88 Znicz Biłgoraj 68 80 148
5 STERNICZUK Agnieszka 87 MULKS Terespol 65 76 141
6 TATKIEWICZ Marta 86 AZS-AWF Biała Podlaska 61 75 136
7 KRZESICKA Ewelina 89 Wisła Puławy 53 68 121
8 SZYSZKA Paulina 87 AZS-AWF Biała Podlaska 53 65 118
9 PORTKA Katarzyna 91 Znicz Biłgoraj 50 60 110
10 PYRZ Ewelina 90 Unia Hrubieszów 43 58 101

+75 kg:
1 STERNICZUK Agnieszka 87 MULKS Terespol 70 91 161
2 SIWOCHA Aleksandra 85 AZS-AWF Biała Podlaska 55 66 121
3 PYRZ Ewelina 90 Unia Hrubieszów 54 65 119
4 SZYSZKA Paulina 85 AZS-AWF Biała Podlaska 53 62 115
5 KRZESICKA Ewelina 89 Wisła Puławy 45 66 111
6 BUDEK Jolanta 91 Znicz Biłgoraj 45 63 108
7 PORTKA Katarzyna 91 Znicz Biłgoraj 40 55 95
8 WACH Dominika 91 Unia Hrubieszów 31 38 69
9 WIĘCŁAW Kinga 91 Znicz Biłgoraj 25 32 57
10 BOGUCKA Paulina 91 Unia Hrubieszów 21 25 46
11 KWAŚNA Mariola 91 Unia Hrubieszów 21 23 44

***

MĘŻCZYŹNI

50 kg:
1 KOKOSZKA Grzegorz 90 Unia Hrubieszów 73 86 159 kg
2 LALIK Kamil 90 Unia Hrubieszów 65 73 138
3 JASZCZYK Kamil 92 MULKS Terespol 55 65 120
4 KRASA Rafał 90 Znicz Biłgoraj 55 65 120
5 WRÓBEL Adrian 92 Znicz Biłgoraj 48 68 116
6 SUŁOWSKI Marcin 90 POM Iskra Piotrowice 48 65 113
7 BRECZKO Krzysztof 92 MULKS Terespol 50 60 110
8 LEWKOWICZ Wojciech 91 Znicz Biłgoraj 45 64 109
9 BURDON Mariusz 90 Orlęta Łuków 48 60 108
10 LIPKA Łukasz 92 Znicz Biłgoraj 45 63 108
11 CZUBAK Łukasz 91 Unia Hrubieszów 45 60 105
12 ORCHOWSKI Marek 91 Unia Hrubieszów 38 50 88
15 LALIK Mariusz 91 Unia Hrubieszów 35 45 80
19 BĘDZIŃSKI Dawid 91 Unia Hrubieszów 25 35 60
20 KOWAL Jan 91 Unia Hrubieszów 25 30 55

56 kg:
1 KRYŃ Artur 88 Znicz Biłgoraj 89 115 204
2 FILAR Michał 84 AZS-AWF Biała Podlaska 91 111 202
3 SEROCZYŃSKI Łukasz 90 MULKS Terespol 88 110 198
4 GABRYLEWICZ Kamil 87 AZS-AWF Biała Podlaska 89 108 197
5 POMIANKIEWICZ Artur 83 AZS-AWF Biała Podlaska 85 110 195
6 KONDZIOŁKA Marcin 88 Unia Hrubieszów 85 105 190
7 KOZINA Maciej 88 Znicz Biłgoraj 81 103 184
8 KOKOSZKA Grzegorz 90 Unia Hrubieszów 73 91 164
9 LALIK Kamil 90 Unia Hrubieszów 75 85 160
10 MALUGA Jakub 90 AZS-AWF Biała Podlaska 73 87 160
22 ZUBIAK Tomasz 91 Unia Hrubieszów 50 60 110
25 KRUKOWSKI Rafał 91 Unia Hrubieszów 40 52 92
27 GROSMAN Piotr 91 Unia Hrubieszów 35 40 75
29 ŻUK Dawid 91 Unia Hrubieszów 30 35 65

62 kg:
1 KOSZAŁKA Emil 87 Unia Hrubieszów 102/128/230
2 KRYŃ Artur 88 Znicz Biłgoraj 96/125/221
3 SARZYŃSKI Adam 89 Unia Hrubieszów 90/123/213
4 BOGUSŁAW Arkadiusz 87 POM Iskra Piotrowice 98/113/211
5 FILAR Michał 84 AZS-AWF Biała Podlaska 95/115/210
6 POMIANKIEWICZ Artur 83 AZS-AWF Biała Podlaska 90/116/206
7 SEROCZYŃSKI Damian 90 MULKS Terespol 90/115/205
8 KOZINA Maciej 88 Znicz Biłgoraj 85/113/198
9 SEROCZYŃSKI Łukasz 90 MULKS Terespol 90/107/197
10 WINIARSKI Tomasz 88 POM Iskra Piotrowice 78/100/178
12 LALIK Kamil 90 Unia Hrubieszów 70/86/156
15 KRYGIEL Piotr 90 Unia Hrubieszów 68/79/147
20 KLARECKI Damian 89 Unia Hrubieszów 55/78/133
28 ARONOWSKI Mateusz 91 Unia Hrubieszów 45/63/108
29 SIKORSKI Piotr 91 Znicz Biłgoraj 48/60/108
31 BIELECKI Bartłomiej 91 Unia Hrubieszów 45/58/103
32 GAMJEWSKI Przemysław 91 Unia Hrubieszów 45/58/103
33 WINIARCZYK Artur 91 Unia Hrubieszów 45/56/101
34 LITWIN Jakub 91 Unia Hrubieszów 40/50/90

69 kg:
1 ŻUKOWSKI Sebastian 84 POM Iskra Piotrowice 125/162/287
2 LEONIENKO Piotr 87 MULKS Terespol 127/140/267
3 DOROTNIAK Paweł 83 AZS-AWF Biała Podlaska 115/145/260
4 WASIECZKO Tomasz 85 Znicz Biłgoraj 115/142/257
5 KOSZAŁKA Emil 87 Unia Hrubieszów 107/134/241
6 KUKLA Piotr 88 Unia Hrubieszów 106/130/236
7 ROMANOWSKI Grzegorz 85 MULKS Terespol 105/130/235
8 KACZOR Ireneusz 87 Znicz Biłgoraj 95/126/221
9 SARZYŃSKI Adam 89 Unia Hrubieszów 90/125/215
10 SEROCZYŃSKI Damian 90 MULKS Terespol 95/120/215
15 GABRYŚ Marcin 90 Unia Hrubieszów 90/106/196
35 JASIŃSKI Łukasz 91 Unia Hrubieszów 45/58/103
36 JANOSZ Szymon 91 Unia Hrubieszów 40/55/95

77 kg:
1 LEONIENKO Piotr 87 MULKS Terespol 130/155/285
2 ŻUKOWSKI Sebastian 84 POM Iskra Piotrowice 127/155/282
3 DOROTNIAK Paweł 83 AZS-AWF Biała Podlaska 120/150/270
4 CHOŁUJ Michał 84 Wisła Puławy 115/145/260
5 FILIPEK Kamil 80 Wisła Puławy 115/145/260
6 SIEBIELEC Tomasz 90 Znicz Biłgoraj 112/145/257
7 KUPRYŚ Michał 82 MULKS Terespol 115/142/257
8 GAWEŁ Andrzej 84 AZS-AWF Biała Podlaska 112/145/257
9 WASIECZKO Tomasz 85 Znicz Biłgoraj 120/135/255
10 KUKLA Piotr 88 Unia Hrubieszów 106/133/239
20 FURMAGA Mirosław 90 Unia Hrubieszów 87/110/197
23 GIERLASIŃSKI Wojciech 89 Unia Hrubieszów 88/105/193
33 STAŃCZAK Mateusz 91 Unia Hrubieszów 45/60/105
34 BRODNOWSKI Paweł 91 Unia Hrubieszów 45/60/105
38 KOPYTKO Jakub 92 Unia Hrubieszów 45/55/100
39 DUDKA Piotr 91 Unia Hrubieszów 45/52/97

85 kg:
1 FILIPEK Kamil 80 Wisła Puławy 130/163/293
2 WAWRYNIUK Hubert 87 MULKS Terespol 127/159/286
3 ŚWIDERSKI Adam 82 AZS-AWF Biała Podlaska 135/150/285
4 GAWEŁ Andrzej 84 AZS-AWF Biała Podlaska 118/155/273
5 CHOŁUJ Michał 84 Wisła Puławy 117/150/267
6 BULAK Mirosław 87 Znicz Biłgoraj 120/145/265
7 KUPRYŚ Michał 82 MULKS Terespol 120/142/262
8 SIEBIELEC Tomasz 90 Znicz Biłgoraj 115/145/260
9 ŁUKASZUK Arkadiusz 87 AZS-AWF Biała Podlaska 115/140/255
10 NOWAK Leszek 82 Wisła Puławy 110/140/250
15 PĘKALA Paweł 90 Unia Hrubieszów 103/120/223
18 JAWORSKI Piotr 89 Unia Hrubieszów 90/110/200
19 FURMAGA Mirosław 90 Unia Hrubieszów 90/105/195
29 FEDOROWICZ Krystian 91 Unia Hrubieszów 45/55/100
30 BAJAK Adrian 91 Unia Hrubieszów 35/45/80
31 ADAMCZUK Dariusz 91 Unia Hrubieszów 35/40/75
32 ŁOBUCZAK Kamil 91 Unia Hrubieszów 30/40/70

94 kg:
1 CZEKIEL Kornel 87 AZS-AWF Biała Podlaska 155/190/345
2 BORUCKI Robert 77 Wisła Puławy 140/175/315
3 ZAGÓRNIK Paweł 81 AZS-AWF Biała Podlaska 140/165/305
4 KUSIAK Damian 88 Znicz Biłgoraj 130/165/295
5 FILIPEK Kamil 80 Wisła Puławy 130/160/290
6 WIEJAK Kacper 90 Wisła Puławy 123/165/288
7 BULAK Mirosław 87 Znicz Biłgoraj 119/145/264
8 GOŁDA Tadeusz 89 Wisła Puławy 115/144/259
9 GUZIUK Adrian 87 MULKS Terespol 115/140/255
10 BULAK Łukasz 90 Znicz Biłgoraj 105/138/243
11 PĘKALA Paweł 90 Unia Hrubieszów 105/120/225
14 JAWORSKI Piotr 89 Unia Hrubieszów 100/120/220
21 MAMOT Radosław 91 Unia Hrubieszów 45/55/100
22 ONYSZCZUK Bartłomiej 91 Unia Hrubieszów 45/50/95

105 kg:
1 CZEKIEL Kornel 87 AZS-AWF Biała Podlaska 162/190/352
2 GOSŁAWSKI Tomasz 84 AZS-AWF Biała Podlaska 150/185/335
3 STRZAŁKA Emil 88 Znicz Biłgoraj 145/170/315
4 BORUCKI Robert 77 Wisła Puławy 135/173/308
5 WIEJAK Kacper 90 Wisła Puławy 131/170/301
6 KUSIAK Damian 88 Znicz Biłgoraj 130/165/295
7 DUBIEL Arkadiusz 87 Unia Hrubieszów 128/152/280
8 GUZIUK Adrian 87 MULKS Terespol 120/145/265
9 JAWORSKI Piotr 89 Unia Hrubieszów 95/120/215
10 SOCHA Hubert 92 Wisła Puławy 68/83/151
13 SIEKIERADA Andrzej 91 Unia Hrubieszów 45/61/106
14 BĘDZIŃSKI Bartłomiej 91 Unia Hrubieszów 45/60/105
15 KOWALEWSKI Krzysztof 91 Unia Hrubieszów 40/45/85

+105 kg:
1 MARCZAK Józef 90 Znicz Biłgoraj 142/191/333
2 MASIUK Daniel 89 MULKS Terespol 135/166/301
3 KULPA Kamil 88 Znicz Biłgoraj 125/170/295
4 DUBIEL Arkadiusz 87 Unia Hrubieszów 120/147/267
5 GŁOWACKI Adam 86 AZS-AWF Biała Podlaska 111/130/241
6 GROMADZKI Patryk 87 Znicz Biłgoraj 105/125/230
7 KOCHAŃSKI Wojciech 91 Wisła Puławy 68/80/148
8 KRZĄSTEK Paweł 91 Unia Hrubieszów 35/45/80

Na podstawie tabel LOZPC
Opracował – mak

Na zdjęciu – Kokoszka Emil lideruje w tabeli lubelskiej, jednocześnie zdobył złoty medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2007 r.