Tabele młodzieżowych rozgrywek w piłce nożnej sezonu 2013/2014

Większość kibiców pasjonuje się rozgrywkami najstarszych zespołów, najczęściej w ich cieniu rywalizują zespoły młodzieżowe i dziecięce. Dwa zespoły Unii współzawodniczyły w ligach wojewódzkich, pozostałe i z powiatu hrubieszowskiego na szczeblu okręgu zamojskiego, m.in. trampkarze starsi Kryształu Werbkowice zajęli 1 miejsce w swojej grupie. Poniżej zestawienie tabel tych rozgrywek za sezon 2013/2014.

Reklamy

 

Tabele młodzieżowych rozgrywek w piłce nożnej!

 

 II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych

 

1. Promyk Różanka 35 11 2 7 59:34

2. Wojan EB Olimpia Miączyn 34 10 4 6 40:32

3. Unia Hrubieszów 34 11 1 8 63:49

4. Potok Wielki 31 10 1 9 42:20

5. Granit Bychawa 24 73 10 34:40

6. Polesie Kock 16 5 1 14 23:66

 


Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych

 

1. PN Motor Lublin 75 25 0 1 151:16

2. Widok SP 51 Lublin 67 21 4 1 135:32

3. Górnik Łęczna S.A. 56 17 5 4 107:34

4. Orlęta Łuków 54 17 3 6 89:45

5. Tomasovia Tomaszów Lub. 42 13 3 10 79:46

6. BKS Lublin 34 10 4 12 46:60

7. MKS Unia Hrubieszów 33 10 3 13 52:71

8. MUKS Kraśnik 33 10 3 13 67:71

9. Wisła Puławy 31 9 4 13 63:67

10. AP TOP-54 Biała Podlaska 31 8 7 11 54:73

11. AMSPN Hetman Zamość 23 6 5 15 47:96

12. MOSiR Lubartów 19 5 4 17 41:80

13. Niedźwiadek Chełm 16 5 1 20 39:157

14. Avia Świdnik 8 2 2 22 18:140

 


Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

 

1 Igros Krasnobród                           46     53:15 

2 Kryształ Werbkowice                   45    71:20 

3 Sparta Wożuczyn                           43     59:20 

4 Sparta Łabunie                              36     46:35 

5 Huczwa Tyszowce                          31     49:31 

6 Cosmos Józefów                            28     36:40 

7 Ostoja Skierbieszów                      19     21:38 

8 Aleksandria Aleksandrów               19     21:48 

9 Victoria Łukowa-Chmielek              19     24:37 

10 Sokół Zwierzyniec                        15     20:54 

11 Huragan Hrubieszów                 10    23:85 

 


Zamojska Klasa A Juniorów – grupa II

 

1 Potok Sitno                                 49     16    1    1  129:12 

2 Pogoń 96 Łaszczówka                39     12    3    3    55:18 

3 Szumy Susiec                              35     11    2    5    51:20 

4 Granica Lubycza Królewska        34     11    1    6    49:31 

5 Szyszła Tarnoszyn                      28     8      4    6    52:37 

6 Ruch Machnów Nowy                  23     7      2    9    61:39 

7 Legion Komarów                         17     5      2    11  39:69 

8 Perła Deszkowice                       17     5      2    11   49:97 

9 Perła Telatyn                              10     3      1    14   34:92 

10 Płomień-Spartan Nieledew    5      1      2   15  15:119 

 


Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

 

1     AMSPN Hetman Zamość    34    11    1     2      81:19 

2     Delta Nielisz                      31    9      4     1      53:17 

3     Grom Różaniec                  29    9      2     3      54:24 

4     Włókniarz Frampol            27    8      3     3      51:23 

5     Albatros Biszcza               13    4      1     9      16:37 

6     Orzeł Tereszpol                10    3      1     10    32:61 

7     Graf Chodywańce             10    3      1     10    22:77 

8    Huragan Hrubieszów       7      2      1    11    23:74 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych – grupa II

 

1    Kryształ Werbkowice           44    14    2    4      71:28 

2     Huczwa Tyszowce                 43    14     1     5      98:30 

3     Korona Łaszczów                  35    11     2     7      54:39 

4     Granica Lubycza Królewska   29     9      2     9      45:57 

5     Sparta Wożuczyn                  17     5      2     13    42:82 

6     Sparta Łabunie                      7       2      1     17    15:89 

 


Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

 

1     Gryf Gmina Zamość     36    12    0     2     77:19 

2    Andoria Mircze           33    11    0    3     90:19 

3     Gaudium Zamość        30    10    0     4      90:26 

4     Igros Krasnobród       25    8      1     5      84:20 

5     Orkan Bełżec              21    7      0     7      59:59 

6     Graf Chodywańce       16    5      1     8      38:55 

7     GKS Tarnawatka         3      1      0     13    12:125 

8     Ostoja Skierbieszów   3      1      0     13    7:134 

 


Okręgowa Liga Młodzików Młodszych

 

1     Gaudium Zamość          43    14    1     1      97:12 

2    Unia Hrubieszów         43    14    1    1      75:10 

3     Włókniarz Frampol        30    10    0     6      59:40 

4    Andoria Mircze             27    9      0    7      66:44 

5     Igros Krasnobród          23    7      2     7      48:44 

6     Korona Łaszczów          16    5      1     10    54:54 

7     Omega Stary Zamość    14    4      2     10    16:89 

8     Grom Różaniec              9      3      0     13    26:76 

9     Gryf Gmina Zamość       7      2      1     13    34:106 



Orlik Młodszy:

 

1. AMSPN Hetman Zamość: 48 punktów

2. MKS Unia Hrubieszów: 46 punktów

3. GLKS Omega Stary Zamość: 37 punktów

4. KS Legion Komarów: 32 punkty

5. DKS Gaudium Zamość: 28 punktów

6. GKS Andoria Mircze: 16 punktów

7. LKS Orkan Bełżec: 5 punktów 



 

Tabele – ze str. ZOZPN i LOZPN

Opracował – mak

Zdjęcie – ze str. int. Kryształu W.