Tabele najlepszych kobiet i dziewcząt

Tabele najlepszych wyników kobiet i dziewcząt z powiatu hrubieszowskiego w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych w sezonie 2006.

Reklamy

60 m. – pomiar elektroniczny (PE)
– szkoły podstawowe

8,49 Doroszczuk Magda 93 SP 2 Hrubieszów
8,88 Kolenda Katarzyna 93 SP 3 Hrubieszów
8,90 Kasprowicz Karolina 93 SP 3 Hrubieszów
8,96 Tarnogórska Paula 93 SP 2Hrubieszów
9,06 Nosko Martyna 94 SP 2 Hrubieszów
9,07 Ciesielczuk Anita 94 SP 3 Hrubieszów
9,20 Ciesielczuk Magda 93 SP 3 Hrubieszów
9,24 Hojda Maja 93 SP 2 Hrubieszów
9,70 Niedobit Paula 93 SP 2 Hrubieszów
9,76 Hojda Ania 94 SP 2 Hrubieszów

Uwaga ! kolejno w rubrykach: wynik, nazwisko i imię,
rok urodzenia, szkoła lub klub

60 m. – pomiar ręczny (PR)

8,49 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów
8,51 Ciszewska Natalia 90 G. 2 Hrubieszów
8,57 Doroszczuk Magda 93 SP 2 Hrubieszów
8,61 Matuszak Kamila 91 G. 2 Hrubieszów
8,91 Kolenda Katarzyna SP 3 Hrubieszów
9,00 Ciesielczuk Magdalena 93 SP 3 Hrubieszów
9,01 Steciuk Ilona 89 LO Horodło
9,03 Lenard Paulina 92 G. 2 Hrubieszów
9,09 Maślanka Aleksandra SP 1 Hrubieszów
9,11 Hojda Maja 93 SP 2 Hrubieszów

Uwaga !

różnica pomiędzy pomiarem ręcznym
a elektronicznym 0, 24 sekundy na korzyść
zawodnika, np. 8,00 przy pomiarze ręcznym
to 8,24 sek. przy pomiarze elektronicznym

100 m. – PE

12,94 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów
13,08 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów
13,15 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
14,10 Kasprowicz Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
14,27 Ciszewska Natalia 90 G. 2 Hrubieszów
14,28 Dańczuk Aleksandra 89 ZS 2 Hrubieszów
14,35 Matuszak Kamila 91 G. 2 Hrubieszów
14,36 Pieczyńska Katarzyna 91 G. Mircze
14,65 Olszewska Natalia 90 ZS 3 Hrubieszów
14,69 Kiryczuk Joanna 89 LO Hrubieszów

100 m. – PR

13,38 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
14,17 Ciszewska Natalia 90 G. 2 Hrubieszów
14,17 Lenard Paulina 92 G. 2 Hrubieszów
14,24 Kiryczuk Joanna 89 ZS 3 Hrubieszów
14,32 Pieczyńska Katarzyna 91 G. Mircze
14,33 Dańczuk Aleksandra 89 ZS 2 Hrubieszów
14,33 Martyniuk Karolina 91 G. ZS 2 Hrubieszów
14,49 Borsuk Angelika 90 G. ZS 2 Hrubieszów
14,50 Matuszak Kamila 91 G. 2 Hrubieszów
14,58 Płonkowska Iga 91 G. 3 Hrubieszów

200 m. – PE

26,81 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów
26,87 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów
27,64 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
28,40 Doroszczuk Magda 93 G. 2 Hrubieszów
29,11 Kardasz Aleksandra 91 G. Horodło
29,68 Steciuk Ilona 89 LO Horodło
30,42 Kasprowicz Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
31,68 Zielińska Justyna 91 G. Horodło

300 m. – PE

43,03 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów
43,19 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów
43,73 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
45,79 Sołoducha Anna 91 G. Mircze
46,63 Kardasz Aleksandra 91 G. Horodło
46,92 Kasprowicz Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
48,47 Lenard Paulina 92 G. 2 Hrubieszów
49,30 Gruszczyńska Justyna 91 G. Horodło
49,31 Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów
49,78 Pacaj Anna 90 G. Mircze

300 m. – PR

44,63 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów
48,13 Drewnik Karolina 92 G. ZS 2 Hrubieszów
49,51 Kardasz Aleksandra 91 G. Horodło
49,56 Kolenda Katarzyna 93 SP 3 Hrubieszów
50,35 Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów
50,73 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów
50,74 Chilewska Joanna 91 G. Horodło
51,00 Marciniak Diana 90 G. Mircze
51,08 Ciszewska Natalia 90 G. 2 Hrubieszów
51,12 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów

400 m. – PE

59,22 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów
1:01,05 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów
1:07,71 Steciuk Ilona 89 LO Horodło
1:08,35 Kondratiuk Anna 89 ZS 2 Hrubieszów
1:10,99 Pacaj Anna 90 ZS 2 Hrubieszów
1:12,75 Kondrat Roksana 90 ZS 2 Hrubieszów
1:13,68 Marciniak Diana 90 ZS 3 Hrubieszów
1:15:19 Gajewska Sywia 90 ZS 3 Hrubieszów
1:15,37 Jakóbiec Monika 89 ZS 3 Hrubieszów

400 m. – pr.

1:07,30 Kondratiuk Anna 89 ZS 2 Hrubieszów
1:10,12 Pacaj Anna 90 ZS 2 Hrubieszów
1:13,16 Marciniak Diana 90 ZS 3 Hrubieszów
1:15,83 Balicka Kamila 90 ZS 4 Hrubieszów
1:16,23 Gajewska Sylwia 90 ZS 3 Hrubieszów
1:16,64 Wlaź Angelika 90 ZS Turkowice
1:17,26 Janicka Iwona 90 ZS 1 Hrubieszów
1:17,80 Kondrat Roksana 90 ZS 2 Hrubieszów
1:17,95 Dzikun Izabela 89 LO Horodło
1:19,82 Kusztykiewicz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

500 m.

1:40,99 Bojarczuk Paulina 91 G. ZS 2 Hrubieszów

600 m.

1:49,83 Koszałko Katarzyna 92 G. 3 Hrubieszów
1:51,32 Staszczak Agnieszka 92 G. 2 Hrubieszów
1:53,01 Doroszczuk Magda 93 SP 2 Hrubieszów
1:53,48 Koszałka Beata 91 G. Kozodawy
1:54,21 Drewnik Karolina 92 G. ZS 2 Hrubieszów
1:55,63 Kulik Katarzyna 93 SP Werbkowice
1:55,90 Łubkowska Sylwia G. 1 Hrubieszów
1:56,11 Kasprowicz Karolina 93 SP 3 Hrubieszów
1:57,16 Tarnogórska Paula 93 SP 2 Hrubieszów
1:57,49 Zielińska Justyna 91 G. Horodło

800 m.

2:43,00 Koszałko Joanna 90 Unia
2:47,22 Staszczak Agnieszka 92 G. 2 Hrubieszów
2:48,68 Miącz Joanna 88 ZS 2 Hrubieszów
2:50,56 Falenta Ewelina 88 ZS 3 Hrubieszów
2:50,67 Kościołko Anna 88 ZS Turkowice
2:52,38 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów
2:55,01 Zachaj Karolina 89 ZS 2 Hrubieszów
2:55,32 Błazik Paulina 88 ZS 3 Hrubieszów
2:56,33 Góral Honorata 89 ZS 3 Hrubieszów
2:58,15 Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów

1000 m.

3:23,67 Koszałko Joanna 90 G. ZS 2 Hrubieszów
3:34,69 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów
3:43,27 Zielińska Justyna 91 G. Horodło
3:53,43 Bojarczuk Paulina 92 G. ZS 2 Hrubieszów
3:54,19 Naja Iwona 91 G. 2 Hrubieszów
3:54,52Gruszczyńska Justyna 91 G. Horodło

1 Mila (1609,32 m.)

6:19,12 Koszałko Joanna 91 G. ZS 2 Hrubieszów
6:27,53 Steciuk Ilona 89 LO Horodło
6:50,51 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów

400 m. p.pł. – PE

1:12,01 Brzozowska Ewa 87 ZS 3 Hrubieszów

Skok w dal

5.40 Paczała Justyna 86 Unia
5.29 Doroszczuk Magda 93 SP 2 Hrubieszów
4.65 Teterycz Aneta 90 G. 3 Hrubieszów
4.60 Steciuk Ilona 89 LO Horodło
4.45 Matuszak Kamila 91 G. 2 Hrubieszów
4.40 Ciszewska Natalia 90 G. 2 Hrubieszów
4.37 Tarnogórska Paula 93 SP 2 Hrubieszów
4.34 Kita Magdalena 91 G. Mircze
4.32 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów
4.29 Buczko Justyna 89 ZS 3 Hrubieszów

skok wzwyż

1.50 Moskwa Ewelina 90 G. Mircze
1.40 Banaszek Paulina 92 G. ZS 2 Hrubieszów
1.35 Anioł Anna 93 G. Mircze
1.30 Koc Paulina 91 G. 3 Hrubieszów
1.30 Kowalczuk Paulina 91 G. Horodło
1.30 Miler Marta 92 G. Horodło
1.30 Przesmycka Agata 90 G. Horodło
1.30 Serwatka Magda 93 G. Dołhobyczow
1.25 Kępka Patrycja 92 G. Mircz
1.25 Matwis Alfreda 90 G. Mircze

pchnięcie kulą 3 kg – Gimnazja

9.57 Wołoszyn Angelika 90 G. Horodło
9.17 Nowak Ewelina 91 G. 3 Hrubieszów
8.97 Kowalczyk Ewelina 90 G. Horodło
8.54 Pomazanka Joanna 92 G. 3 Hrubieszów
8.54 Sołoducha Anna 91 G. Mircze
8.50 Korniak Justyna 91 G. 2 Hrubieszów
8.45 Brzoza Edyta 91 G. ZS 2 Hrubieszów
8.41 Nowak Magda 90 G. 2 Hrubieszów
8,40 Szymańska Mirella 91 G. Horodło
8.14 Międlarz Małgorzata 92 G. ZS 2 Hrubieszów

pchnięcie kulą 4 kg

8.59 Kuriata Ewelina 89 LO Horodło
8.21 Lemińska Justyna 89 LO Horodło
7.97 Hojda Justyna 88 ZS 2 Hrubieszów
7.69 Srokowska Agnieszka 89 ZS 3 Hrubieszów
7.52 Wołoszyn Agnieszka 90 ZS 3 Hrubieszów
7.42 Oleszczuk Adrianna 89 ZS 1 Hrubieszów
7.39 Klaudel Anna 89 ZS 2 Hrubieszów
7.22 Dąbrowska Paulina 88 ZS 2 Hrubieszów
7.12 Kot Iwona 89 ZS 1 Hrubieszów
6.91 Kunicka Agnieszka 87 ZS 4 Hrubieszów

rzut oszczepem 600 g.

25.14 Kiryczuk Anna 91 G. Horodło
20.55 Lemińska Justyna 89 LO Horodło
19.84 Szymańska Mirela 91 G. Horodło
19.30 Szczubkowska Żaneta 91 G. 2 Hrubieszów
18.40 Hejnowicz Klaudia 92 G. Przewodów
17.15 Bielecka Barbara 91 G. 2 Hrubieszów
16.92 Głowacz Diana 92 G. 2 Hrubieszów
16.41 Papuda Justyna 91 G. 2 Hrubieszów
16.21 Korniak Justyna 91 G. 2 Hrubieszów
15.58 Zbirowska Weronika 92 G. Horodło

rzut piłeczką palantową – szkoły podstawowe

40.50 Doroszczuk Magda 93 SP 2 Hrubieszów
40.00 Hojda Anita 94 SP 2 Hrubieszów
39.00 Tarnogórska Paula 93 SP 2 Hrubieszów
39.00 Pawlos Wiktoria 94 SP 1 Hrubieszów
38.00 Maślanka Aleksandra SP 1 Hrubieszów
37.50 Hojda Maja 93 SP 2 Hrubieszów
36.00 Kaczmarska Marta 94 SP 3 Hrubieszów
35.50 Niedobit Paulina 93 SP 2 Hrubieszów
35.00 Sala Joanna SP 1 Hrubieszów
34.50 Zubko Aneta SP 2 Hrubieszów

chód 3 km. – bieżnia

14:46,27 Koszałko Joanna 90 G. ZS 2 Hrubieszów
16:37,14 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów

chód 3 km. – szosa

16:58 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów

chód 5 km. (bieżnia)

25:50,75 Koszałko Joanna 90 Unia Hrubieszów
28:02,15 Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrubieszów

chód 5 km. – szosa

27:18 Koszałko Joanna 90 G. ZS 2 Hrubieszów

Sztafeta 4 x 100 m. – PE

53,31 Unia Jun.
/Aleksandra Szczęk 92, Magda Doroszczuk 93,
Ewa Brzozowska 87, Aleksandra Kasprowicz 92/
53,72 Unia ?
54,09 G. 3 Hrubieszów
57,09 G. 2 Hrubieszów
57,17 ZS 3 Hrubieszów
57,61 Unia Hrubieszów – młodziczki
/Aleksandra Kasprowicz 92, Banaszek 92,
Paulina Lenard 92, Łatka Anna 92/
57,61 ZS 2 Hrubieszów
57,67 G. Mircze
59,84 G. Horodło

4 x 100 m. – pr

55,39 G. 3 Hrubieszów
/Kasprowicz, Teterycz, Szczęk, Płonkowska/
57,15 G. 2 Hrubieszów
/Doroszczuk, Matuszak, Lenard, Tarnogórska/
58,04 ZS 3 Hrubieszów
/Kiryczuk, Boniewska, Ciszewska, Buczko/
58,22 ZS 2 Hrubieszów
/A. Dańczuk, D. Stefaniak, M. Metyk, A. Kondratiuk/
58,69 G. ZS 2 Hrubieszów
/Banaszek, Kusiak, Drewnik, Chmarzyńska/
58,72 G. Mircze
/Sołoducha, Pieczyńska, Biczak, Kita/
1:00,28G. Dołhobyczów
/Jakubiak, Żukowska, Frykowska, Serwatka/
1:00,33LO Horodło
/Pysz, Skorupska, Steciuk, Dzikun/
1:00,77G. Horodło
/Haczkiewicz, Kardasz, Watrak, Gosiewska/
1:01,37G. 1 Hrubieszów
/Łubkowska, Brzózka, Perska, Palonka/

4 x 400 m.

4:26,59 Unia

4 – bój (60 m. – w dal – pił. pal. – 600 m.)
– szkoły podstawowe

410 Doroszczuk Magda 93 SP 2 Hrubieszów
/8,49 – 5.02 – 40.50 – 1:53,01/
281 Tarnogórska Paula SP 2 Hrubieszów
/8,96 – 4.17 – 32.50 – 1:58,87/
268 Hojda Maja SP 2 Hrubieszów
/9,11 – 4.10 – 36.50 – 2:01,35/
268 Kasprowicz Karolina 93 SP 3 Hrubieszów
/8,90 – 3.95 – 29.00 – 1:56,58/
234 Kolenda Katarzyna SP 3 Hrubieszó
/8,88 – 3.77 – 26.00 – 2:07,33/
232 Ciesielczuk Anita SP 3 Hrubieszów
/9,15 – 3.60 – 28.00 – 2:07,11/
239 Serwatka Magda 93 SP Dołhobyczów
/9,73 – 4.17 – 33.30 – 2:03,67/
237 Niedobit Paulina SP 2 Hrubieszów
/9,59 – 3.90 – 35.50 -2:02,52/
230 Nosko Martyna 94 SP 2 Hrubieszów
/9,06 – 3.88 – 25.50 – 2:07,68/
227 Sala Joanna SP 1 Hrubieszów
/9,16 – 3.95 – 33.50 – 2:19,56/

BIEGI ULICZNE:

15 km.

1.30:00 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia

20 km.

1.55:10 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia

półmaraton

1.56:24 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia Hrubieszów

30 km.

2.59:43 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia

35 km.

3.33:35 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia

Maraton

4.05:06 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia

100 km. łączone 35+20+30+15

9.58:28 Muzyczuk Małgorzata 62 Unia

opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Ewa Brzozowska po 8 latach reprezentowania Unii Hrubieszów w biegach krótkich i nie tylko, podjęła studia na AWF w Krakowie – zapewne będzie w następnym sezonie reprezentować pierwszoligowy krakowski AZS.