Tabele najlepszych la – sezon 2009 – część 2

Hrubieszów Podobna sytuacja jak wśród dziewcząt, mała ilość organizowanych imprez lekkoatletycznych na stadionie w samym Hrubieszowie powoduje, że tabele są zdominowane przez młodych zawodników, ponieważ np. szkoły średnie, pomaturalne i starsi zawodnicy nie mieli możliwości uczestniczenia w naszym mieście w żadnych zawodach, chyba, że ktoś trenuje w klubie lub ma pieniądze i jeździ za swoje.

Reklamy

***

Tabele najlepszych z powiatu hrubieszowskiego do 30 VI 2009 r.

Mężczyźni

60 m. – Pomiar Elektroniczny (PE)

7,89 Łopocki Michał 96 SP 1 Hrubieszów

8,17 Kościowski Eryk 96 SP 2 Hrubieszów

8,39 Małyszka Paweł 97 SP 3 Hrubieszów

8,56 Piotrowski Mateusz SP 3 Hrubieszów

8,60 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

8,88 Szady Szymon SP 2 Hrubieszów

9,12 Szlonzak Przemysław SP 3 Hrubieszów

9,29 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów

9,44 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów

9,51 Pańko Mateusz SP 3 Hrubieszów

60 m – Pomiar Ręczny (PR)

7,91 Łopocki Michał 96 SP 1 Hrubieszów

7,95 Kościowski Eryk 96 P 2 Hrubieszów

8,03 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów

8,43 Piotrowski Mateusz SP 3 Hrubieszów

8,43 Małyszka Paweł 97 SP 3 Hrubieszów

8,58 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

8,63 Szady Szymon SP 2 Hrubieszów

9,07 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów

9,08 Kozakiewicz Karol SP 3 Hrubieszów

9,15 Kucharski Mateusz SP 1 Hrubieszów

100 m – PE

11,64 Wyżyn Daniel 94 G. 3 Hrubieszów

11,71 Grzyb Bartłomiej 94 G. 3 Hr./ Agros Z.

11,95 Szumski Bartłomiej 93 G. 3 Hrubieszów

12,12 Łopocki Michał 96 SP 1 Hrubieszów

12,16 Nowicki Kamil 92 ZS 3 Hrubieszów

12,39 Gałan Marcin 93 G. 3 Hrubieszów

12,67 Emerla Adrian 93 G. 2 Hrubieszów

12,77 Kryszczuk Adrian G. Kozodawy

12,78 Kamiński Maciej G. 2 Hrubieszów

12,89 Pędzik Mateusz 95 Hrubieszów

100 m – PR

11,87 Szumski Bartłomiej 94 G 3 H-ów

12,44 Kryszczuk Adrian G. Kozodawy

12.47 Gałan Marcin 94 G 3 H-ów

12,55 Wańczycki Mateusz G. Werbkowice

12,62 Kozłowski Szymon 93 ZS Horodło

12,62 Herda Stefan G. ZS 2 Hrubieszów

12,73 Kozłowski Szymon G. Horodło

12,79 Wyżyn Daniel 94 G 3 H-ów

12,90 Emerla Adrian 93 G 2 H-ów

12,98 Pietrycki Sebastian 93 G Dołhobyczów

200 m – PE

24,41 Nowicki Kamil 92 ZS 3 Hrubieszów

300 m – PE

39,83 Nowicki Kamil 92 ZS 3 Hrubieszów

40,83 Bakalarczuk Marcin 93 G. 3 Hrubieszów

40.97 Mosek Paweł 93 G 1 Hrubieszów

42,20 Mielniczuk Jakub 95 G. 2 Hrubieszów

42,40 Janicki Bartłomiej 93 G. 3 Hrubieszów

42,74 Malec Mateusz 94 G. 3 Hrubieszów

43,81 Smal Maciej 93 G. 2 Hrubieszów

44,46 Łopocki Michał 96 SP 1 Hrubieszów

50,40 Fedorowicz Kacper 97 SP 2 Hrubieszów

50,94 Bednarczuk Rafał 97 Hrubieszów

300 m – PR

39,68 Nowicki Kamil 92 ZS 3 H-ów

39,88 Bakalarczyk Marcin 94 G 3 H-ów
40,95 Guluk Marek 93 ZS Nr 2 H-ów
41,08 Mosek Paweł 93 G 1 H-ów
42,15 Pańko Przemysław 93 ZS Horodło
42,18 Mielniczuk Jakub 95 G. 2 H-ów
42,21 Janicki Bartłomiej 94 G 3 H-ów

42,97 Malec Mateusz 95 G 3 H-ów

43,37 Wiązanka Arek G. Trzeszczany

43,71 Jóźwik Ernest G. Kozodawy

400 m – PE

58,69 Nowicki Kamil 92 ZS 3 Hrubieszów

600 m

1:54,66 Hraciuk Patryk 96 SP Kopyłów

800 m

2:11,07 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów

2:11,39 Raczyński Mikołaj 92 Hrubieszów

2:12,08 Szostak Paweł 93 G. 3 Hrubieszów

2:18,10 Kupiec Paweł 92 Hrubieszów

1000 m

2:45,84* Kern Artur 80 Unia Hrubieszów

2:49,73 Szostak Paweł 93 G. 3 Hrubieszów

2:54,64 Kowalski Grzegorz 94 G 3 H-ów

2:57,36 Raczyński Mikołaj 92 Hrubieszów

3:02,08 Pańko Przemysław G. Horodło
3.02,64 Bobczuk Maciej 93 ZS Nr 2 H-ów
3:03,50 Kupiec Paweł 92 Hrubieszów

3:04,05 Łopocki Szymon 93 Hrubieszów

3:07,24 Woźniak Rafał 94 G 2 H-ów

3:08,59 Zacharczuk Albin 93 G 2 H-ów

* (był to 2-gi bieg tego dnia, bez kolców, wcześniej przebiegł 7,5 km w biegu ulicznym w Chełmie)

1500 m

4:28,42 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów

4:51,69 Raczyński Mikołaj 92 Hrubieszów

2000 m

6:51,01 Zacharczuk Albin 93 G 2 H-ów
7:06,69 Zieliński Emil G Horodło

7:40,85 Barczuk Marcin G Horodło

7:45,20 Chiliński Arkadiusz G. Horodło

3000 m

9:24,68 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów

2000 m z przeszkodami

7:03,15 Raczyński Mikołaj 92 Hrubieszów

Skok w dal

6.13 Kuśmierczuk Domink G. Uchanie 3 VI Zamość

5.98 Wyżyn Daniel 94 G 3 H-ów 21 VI Zamość

5.68 Smal Maciej G. 2 Hrubieszów 15 V Hrubieszów

5.42 Giergiel Paweł 93 G. ZS Nr 2 H-ów 30 IV Hrubieszów

5.36 Nowicki Kamil 92 ZS 3 H-ów 30 IV Hrubieszów

5.35 Olszak Krzysztof 93 G. ZS Nr 2 H-ów 15 V Hrubieszów

5.33 Malicki Damian G. Uchanie 15 V Hrubieszów
5.29 Bogucki Mateusz 93 ZS Horodło 15 V Hrubieszów
5.26 Makieła Baltazar 93 G 2 H-ów 15 V Hrubieszów

5.19 Lizun Kamil G. Mircze 15 V Hrub

Wzwyż

1.95 Grzyb Bartłomiej 94 G 3 H-ów

1.75 Żyła Andrzej G. Werbkowice

1.70 Chachler Mateusz 95 G 3 H-ów
1.65 Popławski Szymon 94 G 3 H-ów

1.65 Kusiak Piotr G. Werbkowice

1.60 Kapkin Jarosław 94 G 2 H-ów

1.55 Sokal Kamil G. Mircze

1.50 Martyniuk Michał 95 ZS Nr 2 H-ów
1.45 Furman Mateusz 93 G. ZS Nr 2 H-ów
1.40 Antonowicz Patryk 95 G 1 H-ów

Kula 5 kg

13.69 Nowosad Maciej 93 G 3 H-ów

12.27 Wąsiel Józef 47 Mircze

11.43 Skorupski Damian 93 G. ZS Nr 2 H-ów

11.11 Oleszczuk Maciej G. Horodło

10.68 Dudziec Kamil 93 G 1 H-ów

10.50 Przebierowski Mateusz G. Mircze
10.41 Skiba Adrian 93 G Dołhobyczów

10.20 Brzoza Kamil 93 G. ZS NR 2 H-ów

10.16 Lachs Marek G. Trzeszczany

9.95 Gołębiowski Adrian 94 ZS G. Horodło

Oszczep 700 g

43.31 Kiszczyński Rafał 92 Hrubieszów

Oszczep 600 g

44.40 Sidorowicz Paweł 93 G 2 H-ów
41.80 Malinowski Mateusz 93 G Dołhobyczów

38.71 Kiszczyński Dawid 93 G Dołhobyczów
37.38 Zieliński Bogdan 93 G Dołhobyczów
36.88 Niedobit Kamil 94 G 2 H-ów

36.12 Kłak Mateusz 94 G 3 H-ów

Dysk 1 kg

40.48 Wąsiel Józef 47 Mircze

Młot 5 kg

27.37 Wąsiel Józef 47 Mircze

Piłeczka palantowa

73.00 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów

58.00 Pańko Mateusz SP 3 Hrubieszów

56.50 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

56.00 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów

54.00 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów

54.00 Piotrowski Mateusz SP 3 Hrubieszów

51.50 Szady Szymon SP 2 Hrubieszów

50.00 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów

50.00 Szlonzak Przemysław SP 3 Hrubieszów

49.00 Wieczorek Bartłomiej SP 1 Hrubieszów

4 – bój

325 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów

8,17 62,0 4,96 3:22,75

271 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

8,60 73 48,5 72 4,74 63 3:21,28

262 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów

7,91 4,63 54,0 4,02,22

249 Małysza Paweł SP 3 Hrubieszów

8,43 4,52 51,5 3,45,63

224 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów

8,03 4,15 44,5 3,59,25

215 Szlonzak Przemysław SP 3 Hrubieszów

9,12 55 44,0 63 4,16 44 3:29,08

209 Szady Szymon SP 2 Hrubieszów

8,88 50,0 4,02 3:46,74
206 Piotrowski Mateusz SP 3 Hrubieszów

8,43 4,10 54,0 4,35,25

198 Fedorowicz Kacper SP 2 Hrubieszów

9,27 4,08 56,0 3,59,79

184 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów

9,07 4,00 50,0 4,06,08

4 x 100 m – PE

47,09 G. 3 Hrubieszów

/Marcin Gałan, Bartłomiej Szumski, Daniel Wyżyn, Bartłomiej/

50,30 G. Horodło

Brak danych

52,40 G. 2 Hrubieszów

/Amerla, Fulara, Kapkin, Sidorowicz/

sztafeta 4 x 100 m – PR

47,96 G 3 Hrubieszów

/Gałan, Szumski, Chachler, Grzyb/
51,95 G. Horodło

/Jóźwiak, Kozłowski, Gajewski, Pańko/
52,55 G 1 Hrubieszów

/Pędzik, Mosek, Przepiórka, Antonowicz/
52,65 G ZS 2 Hrubieszów

/Czarnecki, Giergiel, Gałan, Olszak/
53,00 G 2 Hrubieszów

/Kapkin, Fulara, Sidorowicz, Mielniczuk/

53,21 G. Trzeszczany

/Steć, Księżuk, Greń, Wiązanka/
53,29 G Dołhobyczów

/Skiba, Kosa, Bożek, Pietrycki/

54,24 G. Werbkowice

/Wańczycki, Kamiński, Nosal, Kusiak/

4 x 400 m

3:51,38 Unia Hrubieszów

Brak danych

Biegi uliczne

5 km

15:16 Jabłoński Artur 81 Horodło

10 km

31:52 Jabłoński Artur 81 Horodło

31:59,91 Kern Artur 80 Unia

64:47,00 Flunt Grzegorz 79 JS 2020 Hrubieszów

Półmaraton

1.10:10 Jabłoński Artur 81 Horodło

2.02:32 Flunt Grzegorz 79 JS 2020 Hrubieszów

Maraton

4.47:50 Flunt Grzegorz 79 JS 2020 Hrubieszów

Uwaga: Strzelec Flunt wszystkie biegi pokonywał w umundurowaniu i butach wojskowych

Informacja !

W tabelach brakuje wyników z czwartków lekkoatletycznych, które odbywały się w Hrubieszowie, ponieważ tradycyjnie organizatorzy po zawodach wyniki pozostawiają dla siebie.

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Piętnastoletni Bartek Grzyb z Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie w bieżącym sezonie uzyskał świetne wyniki w skoku wzwyż i w biegu na 100 m., ale hrubieszowscy działacze i trenerzy nie przejawiają żadnego z tego tytułu zainteresowania, więc zawodnik zaczął startować w barwach Agrosu Zamość. (zdjęcie mak)

Hrubieszow LubieHrubie 2009