Tabele najlepszych la – sezon 2009

Hrubieszów Pierwsza część letniego sezonu lekkoatletycznego za nami. Mała ilość organizowanych imprez lekkoatletycznych w samym Hrubieszowie powoduje, że tabele są zdominowane przez młode zawodniczki, ponieważ np. szkoły średnie nie miały możliwości uczestniczenia w naszym mieście w żadnych zawodach, chyba, że ktoś trenuje w klubie.

Reklamy

***

Tabele najlepszych z powiatu hrubieszowskiego do 30 VI 2009 r.

Dziewczęta

60 m – Pomiar Elektroniczny (PE)

8,92 Kaczanowska Wioletta 96 SP 2 Hrubieszów

9,20 Smyk Jagoda 97 SP 2 Hrubieszów

9,30 Barańczuk Gabriela SP 2 Hrubieszów

9,41 Biskup Ola SP 3 Hrubieszów

9,38 Kidyba Paulina 97 SP 3 Hrubieszów

9,66 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów

9,86 Borkowska Agata SP 3 Hrubieszów

9,90 Ścibor Zuza SP 3 Hrubieszów

9,91 Siwak Małgorzata SP 3 Hrubieszów

9,96 Sokal Daria SP 2 Hrubieszów

60 m – Pomiar Ręczny (PR)

8,65 Kidyba Paulina 97 SP 3 Hrubieszów

8,72 Kaczanowska Wioleta 96 SP 2 Hrubieszów

9,00 Stecko Dominika SP 1 Hrubieszów

9,00 Biskup Aleksandra SP 3 Hrubieszów

9,02 Smyk Jagoda 97 SP 2 Hrubieszów

9,10 Barańczuk Gabriela SP 2 Hrubieszów

9,50 Sawiniec Karolina SP 1 Hrubieszów

9,51 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów

9,55 Sokal Daria SP 2 Hrubieszów

9,59 Szędrak Klaudia SP 1 Hrubieszów

100 m – PE

12,80 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

13,51 Kolenda Katarzyna 93 G. 3 Hrubieszów

14,43 Kaczanowska Natalia G. Uchanie

14,53 Sala Joanna 93 G. ZS 2 Hrubieszów

14,78 Nosko Martyna 94 G. 3 Hrubieszów

14,86 Soja Aleksandra 95 G. 3 Hrubieszów

14,88 Kondratiuk Ewelina 94 G. ZS 2 Hrubieszów

15,00 Kosidło Paulina G. ZS 2 Hrubieszów

15,02 Kołodziej Angelika 93 G. 2 Hrubieszów

100 m – PR

13,53 Kolenda Katarzyna 93 G 3 H-ów

13,83 Kacianowska Natalia G. Uchanie

13,85 Kołodziej Angelika 93 G. 2 Hrubieszów

14,01 Ciuch Elżbieta G. Mircze

14,20 Biczak Paulina G. Mircze

14,40 Skiba Irmina G. Kozodawy

14,51 Wójcicka Dorota 95 G 1 H-ów

14,51 Sala Joanna 93 G. ZS Nr 2 H-ów

14,63 Soja Aleksandra 95 G. 3 Hrubieszów

14,65 Nosko Katarzyna 94 G 3 H-ów

200 m – PE

26,44 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

300 m – PE

42,25 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

45,40 Kasprowicz Karolina 93 G. ZS 2 Hrubieszów

47,07 Wójcicka Dorota 95 G. 1 Hrubieszów

47,64 Borek Anna 94 G. 2 Hrubieszów

48,66 Soja Aleksandra 95 G. 3 Hrubieszów

50,18 Ciesielczuk Anita 94 G. 3 Hrubieszów

50,81 Wójcicka Marta 95 G. 1 Hrubieszów

51,27 Mielniczuk Magda 94 G. ZS 2 Hrubieszów

51,82 Pakos Angelika 93 G. ZS 2 Hrubieszów

52,44 Olszańska Kamila 94 G. 3 Hrubieszów

300 m – PR

47,48 Kasprowicz Karolina 93 ZS Nr 2 H-ów

47,50 Wójcicka Dorota 95 G. 1 Hrubieszów
48,75 Borek Anna 94 G 2 H-ów
48,89 Wójcicka Marta 95 G 1 H-ów
49,62 Pakos Angelika 93 ZS Nr 2 H-ów

50,87 Demusiak Sylwia G. Mircze
51,22 Ciesielczuk Anita 94 G 3 H-ów
51,89 Mielniczuk Magda 94 ZS Nr 2 H-ów

51,95 Samborska Joanna G. Uchanie

52,33 Gągol Marta G. Uchanie

400 m – PE

57,71 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

63,25 Kasprowicz Karolina 93 G. ZS 2 Hrubieszów

70,75 Soja Aleksandra 95 G. 3 Hrubieszów

75,94 Olszańska Kamila 94 G. 3 Hrubieszów

76,25 Gac Anita 93 G. 1 Hrubieszów

80,24 Czajka Magdalena 93 G. 1 Hrubieszów

600 m

1:42,54 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów

1:46,48 Ulanicka Marianna 92 ZS 2 Hrubieszów

1:50,02 Worożbit Paulina G. Werbkowice

1:51,66 Zebzda Monika 96 LO Horodło

1:57,62 Soja Wiktoria 95 Unia

1:58,28 Gac Anita 93 G. 1 Hrubieszów

1:58,56 Czajka Magdalena 93 G 1 H-ów
2:01,46 Grabowska Katarzyna 94 G 2 H-ów

2:02,98 Mielniczuk Magda 94 G. ZS 2 Hrubieszów

2:03,85 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów

800 m

2:19,50 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów

2:24,86 Ulanicka Marianna 92 ZS 2 Hrubieszów

1000 m

3:08,32 Hojda Maja 93 G 2 H-ów

4:03,22 Perelmuter Sara G ZS Nr 2 H-ów

4:17,66 Hajkiewicz Magda G ZS Nr 2 H-ów

1500 m

4:50,72 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów

5:11,16 Ulanicka Marianna 92 ZS 2 Hrubieszów

Skok w dal

5.56 Doroszczuk Magdalena 93 G. 2 Hrubieszów

4.30 Szkalej Maja 93 G 3 H-ów

4.29 Kaczanowska Wioleta SP 2 Hrubieszów
4.16 Kicun Dorota 94 ZS Nr 2 H-ów

4.11 Olejarz Dominika G. 3 Hrubieszów

4.10 Ciesielczuk Magda G. 3 Hrubieszów

4.10 Rapa Paulina G. 2 Hrubieszów

4.10 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów

4.08 Michońska Diana 95 Agros Zamość

4.07 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów

Wzwyż

1.40 Karwańska Dominika G. Mircze

1.35 Wiśniewska Katarzyna 95 G 3 H-ów

1.30 Denis Dorota 94 G.ZS 2 H-ów
1.25 Borsukiewicz Wioleta 93 G 2 H-ów
1.25 Brzozowska Beata 93 G 2 H-ów

1.25 Smoła Aldona G. ZS 2 Hrubieszów

1.20 Koniec Klaudia 94 G 1 H-ów
1.20 Olejarz Dominika 93 G 3 H-ów
1.20 Radomska Marta 93 G 2 H-ów
1.20 Stronkowska Anna 93 ZS Nr 2 H-ów

Kula 3 kg

9.17 Maślanka Aleksandra G. 1 Hrubieszów

8.97 Borkowska Karolina 93 G ZS 2 H-ów

8.91 Czerwieniec Izabela 94 G ZS 2 H-ów

8.89 Pirogowicz Karolina 93 G 2 H-ów

8.67 Doroszczuk Magda 93 G 2 H-ów

8.55 Kusiak Krystyna G. 2 Hrubieszów
8.50 Kołodziej Angelina 93 G 2 H-ów

8.40 Senderek Sylwia 93 G ZS 2 H-ów
8.32 Głowacz Karolina 94 G 3 H-ów
7.95 Pochylczuk Milena 93 G 2 H-ów

Oszczep 600 g

23.17 Kaczmarska Marta 94 G 3 H-ów

20.36 Pukaluk Maja 94 G 2 H-ów

17.19 Wrona Ewelina G. 2 Hrubieszów

Piłeczka palantowa

46.00 Kaczanowska Wioleta SP 2 Hrubieszów

44.50 Stecko Dominika SP 1 Hrubieszów

36.50 Gąsior Karolina SP 2 Hrubieszów

36.00 Sawiniec Karolina SP 1 Hrubieszów

36.00 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów 19 V Zamość

33.00 Szędrak Klaudia SP 1 Hrubieszów

32.00 Rapa Magda SP 2 Hrubieszów 19 V Zamość

30.00 Ciesielczuk Wiktoria 98 Hr. 06 Warszawa

29.50 Najko Ilona SP 3 Hrubieszów

28.00 Żołdak Patrycja SP 3 Hrubieszów

4 – bój

285 Kaczanowska Wioleta SP 2 Hrubieszów

8,92 45,0 4,29 2:19,96
254 Smyk Jagoda SP 2 Hrubieszów

9,02 4,00 32,0 2,07,51

238 Stecko Dominika SP 1 Hrubieszów

9,00 3,78 44,5 2,31,40

225 Gajewska Ewelina SP 2 Hrubieszów

9,66 26,0 4,10 2:03,85
218 Sawiniec Karolina SP 1 Hrubieszów

9,50 3,55 36,0 2,14,20
211 Barańczuk Gabriela SP 2 Hrubieszów

9,30 22,0 3,61 2:04,44
205 Biskup Aleksandra SP 3 Hrubieszów

9,00 3,60 25,0 2,17,70

182 Borkowska Agata SP 3 Hrubieszów

9,86 56 22,5 29 3,88 50 2:14,46

180 Rapa Magda SP 2 Hrubieszów

10,13 32,0 3,47 2:14,38
176 Kidyba Paulina SP 3 Hrubieszów

8,65 3,60 23,0 2,58,41

4 x 100 m – PE

56,36 G. 1 Hrubieszów (brak danych)

56,92 G. 3 Hrubieszów (brak danych)

/Ciesielczuk, Wiśniewska, Szkalej, Kolenda/

57,19 G. ZS 2 Hrubieszów

/Mielniczuk, Kosidło, Kasprowicz, Kondratiuk/

4 x 100 m – PR

57,76 G 1 Hrubieszów

/Wójcicka D, Wójcicka M, Maślanka A, Senkowska J./
57,81 G ZS 2 Hrubieszów

/Kasprowicz, Sala, Mielniczuk, Kondratiuk/
58,06 G 3 Hrubieszów

/Ciesielczuk, Wiśniewska, Szkalej, Kolenda/

58,22 G Mircze

(Biczak, Wiatrzyk, Demusiak, Kierepka)
60,19 G 2 Hrubieszów

/Boniewska M, Czyrw M, Borek A, Hojda M./

4 x 400 m

4:35,28 Unia Hrubieszów (brak danych)

Uwaga !

W tabelach brakuje wyników z czwartków lekkoatletycznych, które odbywały się w Hrubieszowie, ponieważ tradycyjnie organizatorzy po zawodach wyniki pozostawiają dla siebie.

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Aneta Teterycz uzyskała minimum na Mistrzostwa Polski Juniorek w biegu na 400 m, które odbędą się w dn. 3 – 5 lipca 2009 r. w Słupsku.

Hrubieszow LubieHrubie 2009