Tabele najlepszych w LA – 2008 c.d.

Hrubieszow

Reklamy

W konkurencjach lekkoatletycznych mierzy się wyniki, dlatego z łatwością można je porównywać, na przykład jak poniżej w skali danego sezonu w powiecie hrubieszowskim. Tym razem płeć męska.

***

Mężczyźni i chłopcy

60 m. – do lat 13

Pomiar Elektroniczny (w skrócie – PE)

RP – 8,09 Czarnecki Piotr SP 2 Hrubieszów 2000 r.

Tr – M. Muzyczuk

8,60 Pędzik Mateusz 95 SP 1 Hrubieszów

8,73 Małyszka Paweł 97 SP 3 Hrubieszów

8,76 Łopocki Michał 96 SP 1 Hrubieszów

8,99 Kościowski Eryk 96 SP 2 Hrubieszów

9,01 Starzec Adrian SP 3 Hrubieszów

9,17 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

9,26 Krygiel Patryk 96 SP 3 Hrubieszów

9,29 Gębala Krystian 95 SP 1Hrubieszów

9,32 Hunia Paweł SP 1 Hrubieszów

9,40 Klain Piotr SP 1 Hrubieszów

60 m – do lat 13

Pomiar Ręczny (w skrócie – PR)

RP – 7,5 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 1979

TR – H. Lebiedowicz

8,25 Pędzik Mateusz 95 SP 1 Hrubieszów

8,47 Szędrak Adrian SP 1 Hrubieszów

8,50 Czarnecki Grzegorz SP 2 Hrubieszów

8,63 Małyszka Paweł 97 SP 3 Hrubieszów

8,70 Krygiel Patryk SP 3Hrubieszów

8,70 Bucior Łukasz SP Dołhobyczów

8,73 Hukowski Konrad SP 2 Hrubieszów

8,76 Serafin Damian SP Dołhobyczów

8,85 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów

8,87 Stepaniuk Marcin SP 2 Hrubieszów

100 m. – Pomiar Elektroniczny (PE)

RP – 11,08 Krzyżanowski Andrzej LO Hrubieszów 1993

Tr – M. Kitliński

12,14 Kupiec Kamil 91 ZS 1 Hrubieszów

12,22 Nowicki Kamil 92 G. Trzeszczany

12,43 Gularowski Krystian 92 G. Horodło

12,62 Gałan Marcin 93 G. 3 Hrubieszów

12,65 Szumski Bartłomiej 93 G. 3 Hrubieszów

12,69 Bogatko Piotr ZS 2 Hrubieszów

12,77 Moczarski Tomasz 92 G. 3 Hrubieszów

12,82 Janicki Bartłomiej 93 G. 3 Hrubieszów

12,90 Śpiewak Kamil LO Horodło

13,05 Gałka Dominik 91ZS 2 Hrubieszów

100 m. – PR

TR – 10,8 Sidor Przemysław ZSMR Hrubieszów 1980

Tr – H. Lebiedowicz

12,22 Szumski Bartłomiej 93 G 3 Hrubieszów

12,47 Gałka Dominik 91 ZS 2 Hrubieszów

12,47 Tytuła Artur 92 ZS 3 Hrubieszów

12,51 Nowicki Kamil 92 G Trzeszczany

12,56 Śpiewak Kamil 90 LO Horodło

12,56 Jaszczyszyn Bartłomiej 91 ZS 3 Hrubieszów

12,59 Gałan Marcin 93 G 3 Hrubieszów

12,69 Kosel Marcin 91 ZS 1 Hrubieszów

12,73 Gularowski Krystian 92 G Horodło

12,75 Pędzik Mateusz 95 G. 1 Hrubieszów

200 m – PE

RP – 22,27 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 1998

Tr – M. Kitliński

25,16 Nowicki Kamil 92 G. Trzeszczany

25,42 Gularowski Krystian 92 G. Horodło

300m – PE

RP – 35,24 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 1998

Tr – M. Kitliński

37,38 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów

39,98 Gularowski Krzysztof 92 G. Horodło

42,07 Mosek Paweł 93 G. 1 Hrubieszów

42,31 Otręba Damian 92 G. 3 Hrubieszów

43,05 Czyrka Piotr 92 G. 3 Hrubieszów

43,34 Dudek Konrad 92 G. Horodło

44,56 Pańko Przemysław 93 G. Horodło

46,81 Przychodzień Łukasz G. 3 Hrubieszów

50,61Bednarczuk Rafał 97 ?

50,83 Kwietniewski Tomasz 95 ?

300 m. – PR

RP – 35,4 Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 1984

Tr – M. Kitliński

39,84 Gularowski Krystian 92 G. Horodło

40,85 Mosek Paweł 93 G 1 Hrubieszów

42,30 Wesołowski Łukasz 92 G. Horodło

42,54 Janicki Bartłomiej 93 G. 3 Hrubieszów

42,98 Pańko Przemysław 93 G. Horodło

43,06 Bucior Michał 92 G Uchanie

43,47 Otręba Damian 92 G. 3 Hrubieszów

43,89 Skiba Adrian 93 G. Dołhobyczów

44,04 Nawrocki Przemysław 93 G. 3 Hrubieszów

44,21 Brzózan Łukasz G. Mircze

400 m. – PE

RP – 48,40 Śliwiński Michał LO Hrubieszów 1998

Tr – M. Kitliński

51,15 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów

56,00 Soja Bartłomiej 90 ZS 2 Hrubieszów

58,08 Czerniak Piotr 91 ZS 2 Hrubieszów

58,77 Grabowski Mateusz 91 LO Horodło

59,66 Raczyński Michał 92 ZS 2 Hrubieszów

1:02,06 Bańkowski Damian 91 LO Horodło

400 m – PR

RP – 49,7 Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 1983

Tr – M. Kitliński

52,44 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów

58,04 Soja Bartłomiej 90 ZS 2 Hrubieszów

59,90 Raczyński Mikołaj 92 ZS 2 Hrubieszów

1:00,37 Polak Mateusz 91 ZS 4 Hrubieszów

1:00,42 Szostak Piotr 91 ZS 3 Hrubieszów

1:00,44 Pilarczyk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów

1:01,24 Czerniak Piotr 91 ZS 2 Hrubieszów

1:01,38 Gularowski Krystian 92 ZS 1 Hrubieszów

1:01,48 Kliszcz Rafał 90 ZS 1 Hrubieszów

1:02,69 Trubacz Marcin ZS 4 Hrubieszów

600 m.

RP – 1:21,89 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1989

Tr – M. KItliński

1:46,32 Kowalski Grzegorz 92 G. 3 Hrubieszów

1:50,68 Wójtowicz Mateusz 93 G. 3 Hrubieszów

1:57,54 Mielniczuk Jakub 95 G. 2 Hrubieszów

2,04,64 Dąbek Jakub 96 SP 3 Hrubieszów
2,07,29 Świentoniewski Bartek 96 SP 1 Hrubieszów

2,08,21 Szady Szymon 96 SP 2 Hrubieszów
2,09,03 Mękal Konstanty 97 SP 3 Hrubieszów

2:10,84 Naja Krzysztof 95 G. 2 Hrubieszów
2,19,73 Kościowski Dominik 97 SP 2 Hrubieszów
2,20,40 Wożniak Michał 97 SP 2 Hrubieszów

800 m

RP – 1:50,51 Kitliński Piotr LO Hrubieszów 1991

Tr – M. Kitliński

1:56,07 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów

2:12,38 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów

2:18,08 Załuski Albert 92 G. Horodło

2:22,75 Brzuchala Szymon 92 G. Trzeszczany

2:23,15 Szostak Paweł 93 G. 3 Hrubieszów

1000m

RP – 2:25,6 Leszczuk Bogdan Unia Hrubieszów 1974

Tr – A. Kulczyński

2:34,78 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów

2:46,43 Szczerbicki Kamil 92 G. Horodło

2:49,52 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów

2:50,61 Załuski Albert 92 G. Horodło

2:58,07 Hassin Daniel 90 ZS 2 Hrubieszów

3:02,84 Pańko Przemysław 93 G. Horodło

3:04,32 Tymecki Tomasz 93 G. ZS 2 Hrubieszów

3:07,99 Karwacki Konrad 94 G. 3 Hrubieszów

3:08,24 Szostak Paweł 93 G. 3 Hrubieszów

3:08,31 Podgórski Mariusz 92 G. Uchanie

1500 m.

RP – 3:47,39 Kern Artur Unia Hrubieszów 2002

Tr – M. Kitliński

3:49,04 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów

4:26,79 Szczerbicki Kamil 92 G. Horodło

4:29,52 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów

4:37,73 Grabowski Mateusz 91 LO Horodło

4:43,43 Załuski Albert 92 LO Horodło

4:53,96 Hossin Daniel 90 ZS 2 Hrubieszów

4:54,72 Załuski Bartłomiej 90 ZS 3 Hrubieszów

5:01,86 Łazorczyk Tomasz ZS 2 Hrubieszów

5:18,34 Turko Władysław ZS 4 Hrubieszów

5:24,45 Kupiec Paweł 92 ZS 1 Hrubieszów

2000 m

RP – 5:28,41 Kamień Mirosław ZSE Hrubieszów 1993

TR – M. Kitliński

5:56,50 Szczerbicki Kamil 92 G. Horodło

6:09,32 Lipski Łukasz 86 ZS 1 Hrubieszów

6:34,94 Szostak Paweł 93 G.3 Hrubieszów

7:09,87 Zieliński Emil 93 G. Horodło

7:10,99 Łopocki Szymon 94 G. 1 Hrubieszów

7:21,07 Gruszczyński Mateusz 94 G. Horodło

7:25,96 Kupiec Paweł 92 G Dołhobyczów

7:47,46 Zdunek Dominik 94 G Kozodawy

3000 m

RP – 8:14,94 Kern Artur Unia Hrubieszów 2004

Tr – M. Kitliński

8:35,05 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów

9:42,55 Mielniczuk Adrian 90 ZS 3 Hrubieszów

9:48,38 Lipski Łukasz 86 ZS 1 Hrubieszów

5000 m

RP – 14:11,09 Kern Artur Unia Hrubieszów 2006

Tr – S. Guyman

14:17,97 Kern Arur 80 Unia Hrubieszów

15:39,98 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów

Skok w dal

RP – 7.69 Paczała Eugeniusz Unia Hrubieszów 1980

Tr – E. Paczała

5.65 Zając Bartłomiej 92 G.ZS 2 Hrubieszów

5.56 Smyk Kamil 92 ZS 3 Hrubieszów

5.52 Kuśmierczyk Dominik G. Uchanie

5.49 Kupiec Kamil 91 ZS 1 Hrubieszów

5.48 Brzuchala Szymon 92 G. Trzeszczany

5.44 Giergiel Paweł 93 G. ZS 2 Hrubieszów

5.35 Dańczuk Paweł 92 LO Horodło

5.23 Chachler Mateusz 94 G. 3 Hrubieszów

5.23 Olszak Krzysztof 93 G. ZS 2 Hrubieszów

5.21 Całka Andrzej 91 ZS 2 Hrubieszów

Skok wzwyż

RP – 2.09 Jakubiak Janusz Unia Hrubieszów 1982

Tr – M. Kitliński

1.80 Grzyb Bartłomiej 94 G. 3 Hrubieszów

1.65 Chachler Mateusz 94 G. 3 Hrubieszów

1.60 Otręba Mateusz 92 G. 3 Hrubieszów

1.60 Klajne Rafał 92 G. Dołhobyczów

155 Smyk Kamil 92 G 2 Hrubieszów

150 Mochnaczewski Michał 92 G Horodło

1.50 Wesołowski Łukasz 92 G. Horodło

150 Jóźwiak Adrian 92 G 1 Hrubieszów

150 Wilczak Łukasz 92 G Dołhobyczów

1.50 Martyniuk Michał 95 SP 3 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 5 kg

RP – 15.39 Wąsiel Marek ZSMR Hrubieszów 1999

Tr – M. Kitliński

12.81 Wąsiel Józef 47 Mircze

12.01 Fedorowicz Krystian 91 ZS 1 Hrubieszów

11.40 Nowosad Maciej 93 G. 3 Hrubieszów

10.85 Pokrywka Przemysław 91 ZS 3 Hrubieszów

10.83 Mirosław Rafał G. Mircze

10.77 Nowaczewski Kamil 92 G. Horodło

10.52 Oleszczuk Maciej 93 G. Horodło

10.48 Nowaczewski Mateusz LO Horodło

10.28 Zieliński Paweł 92 G. Horodło

10.14 Sakowski Paweł LO Horodło

Pchnięcie kulą 6 kg

RP – 17.04 Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 2006

Tr – A. Kulczyński

12.10 Zienkiewicz Mateusz 90 ZS 2 Hrubieszów

10.36 Zdunek Adrian 90 ZS 2 Hrubieszów

9.94 Lasota Mateusz 89 ZS 4 Hrubieszów

9.72 Furmaga Mirosław 90 ZS 1 Hrubieszów

9.27 Sakowski Paweł 90 LO Horodło

9.27 Paluch Bartłomiej 90 ZS 1 Hrubieszów

8.51 Konrat Kamil 90 ZS 4 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 7,256 kg

RP – 16.51 Bełz Kamil ZS 1 Hrubieszów 2006

Tr – A. Kulczyński

12.62 Wąsiel Marek 82 Unia Hrubieszów

Rzut dyskiem 1 kg

RP – 45.50 Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 1987

Tr – M. Dziemiach

39.95 Wąsiel Józef 47 Mircze

Rzut oszczepem 600 g. do lat 16

RP – 47.91 Hukowski Tomasz G. 2 Hrubieszów 2004

Tr – M. Kitliński

42.30 Nowosad Maciej 93 G. 3 Hrubieszów

42.21 Kiszczyński Rafał 92 G. Dołhobyczow

40.44 Jaros Dominik 92 G. Dołhobyczów

39.29 Sidorowicz Paweł 93 G. 2 Hrubieszów

37.24 Salewski Konrad 92 G. 2 Hrubieszów

35.24 Nowicki Hubert 92 G. 2 Hrubieszów

34.32 Kiszczyński Dawid 93 G. Dołhobyczów

34.24 Szymański Marcin 92 G. Horodło

30.98 Kłak Mateusz 93 G. 3 Hrubieszów

Rzut młotem 5 kg

RP – 28.12 Bajek Wiesław SP 2 Hrubieszów 1975

Tr – M. Kitliński

23.77 Wąsiel Józef 47 Mircze

Rzut piłeczką palantową – do lat 13

RP – 76.00 Kurzawa Marian SP Nieledew 1975

54,50 Malowany Krystian 95 SP 3 Hrubieszów

54,5 Kościowski Eryk 96 SP 2 Hrubieszów

52,0 Pędzik Mateusz SP 1 Hrubieszów

49,0 Grandys Paweł SP Terebin

46,0 Szędrak Adrian SP 1 Hrubieszów

46,0 Chachler Albert SP 3 Hrubieszów

45,0 Pańko Mateusz SP 3 Hrubieszów

45,0 Krygiel Patryk SP 3 Hrubieszów

44,5 Hunia Paweł SP 1 Hrubieszów

44,0 Czarnecki Grzegorz SP 2 Hrubieszów

4 – bój la do lat 13

RP –296 Imbir Łukasz SP 1 Hrubieszów 1998

247 Pędzik Mateusz SP 1 Hrubieszów

216 Bucior Łukasz SP Dołhobyczów

214 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów

210 Czarnecki Grzegorz SP 2 Hrubieszów

210 Krygiel Patryk SP 3 Hrubieszów

207 Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów

206 Gębala Krystian SP 1 Hrubieszów

201 Szędrak Adrian SP 1 Hrubieszów

199 Malowany Krystian SP 3 Hrubieszów

197 Starzec Adrian SP 3 Hrubieszów

4x100m – PE

RP – 43,59 Unia Hrubieszów 1993

/M. Kudyk, J. Kudyk, A. Krzyżanowski, A. Kamień/

Tr – M. Kitliński

49,79 Gim. Horodło

49,95 ZS 2 Hrubieszów

50,20 G. 3 Hrubieszów

50,23 LO Horodło

4 x 100 m – PR

RP – 44,0 Unia Hrubieszów 1982

/J. Jakubiak, R. Szwanc, M. Dąbrowski, R. Lubawski/

Tr – M. Kitliński

49,85 G. Horodło

/Kozłowski S., Dudek K, Jeczeń M., Gularowski K./

50,06 G 3 Hrubieszów

/Gałan.M, Grzyb.B, Otręba.D, Moczarski.T/

50,16 ZS 1 Hrubieszów

Kosel M., Moczarski T., Gularowski K., Kupiec K.

50,22 G Mircze

/Chudzik, Jarczak, Mielniczuk, Socha/

50,50 LO Horodło

Śpiewak K., Jeczeń M., Szymański M., Bańkowski D.

50,82 ZS 3 Hrubieszów

Pilarczyk A., Wesołowski Ł., Jaszczyszyn B., Tytuła A.

50,84 ZS 2 Hrubieszów

Soja B., Szczerbicki P., Całka A., Kopczyński E.

52,18 G Dołhobyczów

/Skiba, Dec, Jaros, Krajne/

52,78 G. ZS 2 Hrubieszów

/K. Olszak, A./ Kwaitkowski, M. Bobczuk, Ł. Zieliński/ 15 04 Hr

53,48 G 1 Hrubieszów

/Mosek Paweł, Pilarczyk Robert, Juźwiak Adrian, Konieczny Jakub/

4x 400 m.

RP – 3:23,17 Unia Hrubieszów 1994

/M. Kudyk, J. Kudyk, M. Kamień, A. Kamień/

Tr – M. Kitliński

3:49,24 Unia Hrubieszów

/Ł. Krakowiak 89, A. Mielniczuk 90, B. Soja 90, Gularowski 92/

Biegi Uliczne

10 km

RP – 31:16 Kern Artur Unia Hrubieszów 2005

Tr – M. Kitliński

32:17 Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów

38:22 Lipski Łukasz 86 Unia Hrubieszów

15 km

RP – 47:17 Jabłoński Artur Unia Hrubieszów 2005

Tr – A. Jabłoński

? – Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów

? – Szady Tomasz 85 Unia Hrubieszów

Półmaraton

RP – 1.08:53 Ulidowski Andrzej Unia Hrubieszów 1994

Tr – A. Kulczyński

1.10:01 Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów

1.20:39 Szady Tomasz 85 Unia Hrubieszów

1.34:53 Josse Tomasz 71 Hrubieszów

1.43:12m Janik Tomasz 70 Hrubieszów

2.01:36 Tus Dariusz 70 Horodło

Maraton – 42.195 km

RP – 2.29:55,4 Cierech Bogusław Unia Hrubieszów 1978

Tr – A. Kulczyński

3.29:24 Josse Tomasz 71 Hrubieszów

3.56:16 Janik Tomasz 70 Hrubieszów

Punktacja szkół mężczyzn:

1. G. 3 Hrubieszów – 153 pkt.

2. G. Horodło – 139

3. ZS 3 Hrubieszów – 118

4/5. ZS 2 Hrubieszów – 90

SP 1 Hrubieszów – 90

6. SP 3 Hrubieszów – 85

7. ZS 1 Hrubieszów – 57

8. SP 2 Hrubieszów – 45

9. LO Horodło – 43

10. G. Dołhobyczów – 35

11. G. 2 Hrubieszów – 32

12/13. G. Trzeszczany – 26

G. 1 Hrubieszów – 26

14. SP Dołhobyczów – 17

15/16. ZS 4 Hrubieszów – 16

G. ZS 2 Hrubieszów – 16

17/18. G. Mircze – 14

G. Uchanie – 14

19. SP Tereniń – 7

20. G. Kozodawy – 1

Punktacja łączna (kobiety i mężczyźni):

1. G. 3 Hrubieszów – 298 pkt.

2. G. 2 Hrubieszów – 200

3. ZS 2 Hrubieszów – 192

4. ZS 3 Hrubieszów – 185

5. SP 1 Hrubieszów – 178

6. G. Horodło – 149

7. SP 3 Hrubieszów – 140

8. ZS 1 Hrubieszów – 128

9. SP 2 Hrubieszów – 115

10. G. ZS 2 Hrubieszów – 63

11. G. 1 Hrubieszów – 62

12. SP Dołhobyczów – 61

13. G. Mircze – 58

14. LO Horodło – 57

15. G. Dołhobyczów – 35

16. ZS 4 Hrubieszów – 31

17. G. Trzeszczany – 26

18. G. Uchanie – 18

19. SP Tereniń – 7

20. G. Werbkowice – 6

21. G. Kozodawy – 2

Uwaga !

Punktacja – Jeżeli pełna dziesiątka to za 1 miejsce dodałem 10 pkt. i za dalsze miejsca po 1 pkt. mniej, jeżeli nie pełna dziesiątka to za pierwsze miejsce tyle ile osób jest w tabelce np. 6 to za 1 miejsce 6 i po 1 pkt. mniej, jak jedna osoba to jeden punkt.

Uwaga – W tabelach może brakować wyników z hrubieszowskich czwartków la, jakie rozgrywane były w kwietniu i maju br., niestety organizator nie pisał komunikatów, a będąc ostatnio w biurze na stadionie, zapytałem pracownika HOSiRu czy mógłbym otrzymać kartki gdzie były zapisywane wyniki z czwartków, otrzymałem tradycyjną odpowiedź „tutaj ich nie ma pan Andrzej Kulczyński ma je w domu”. Więc udałem się do trenera Tomka Magdziaka czy nie mógłby ich jakoś wydobyć od pana Kulczyńskiego, odpowiedział „Jestem pewien, że nie da rady”. Przepraszam za ten incydent szczególnie dzieci i ich rodziców, jeżeli brakuje ich wyników. I tak jest od 3 lat, pomimo monitów do różnych władz nie było w tej sprawie żadnej poprawy. Kłopotów z wynikami z hrubieszowskich czwartków już nie będzie, ponieważ nikt nie zgłosił ich do dalszego współzawodnictwa i są nie rozgrywane.

Opracował

– Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Wąsiel Józef w bieżącym sezonie dwukrotnie stawał na podium w Mistrzostwach Polski Weteranów za pchanie kulą. Dodatkowo legitymuje się najlepszym wynikiem w powiecie pchając kulą 5 kg oraz rzucał dyskiem, czyli konkurencji o której w Hrubieszowie zupełnie zapomniano.