Tabele najlepszych w LA – 2008

Hrubieszów

Reklamy

Zakończył się sezon letni w lekkiej atletyce rozgrywanej na stadionie. Można prześledzić w tabelach powiatu hrubieszowskiego, kto jest w czołówce i w jakiej konkurencji, porównać się z rekordowym wynikiem. Na początek płeć żeńska.

***

Kobiety i dziewczęta

60 m – do lat 13

Pomiar Elektroniczny (w skrócie PE)

RP – 8,37 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 2002

Tr. M. Muzyczuk

9,05 Kaczanowska Wiola 96 SP 2 Hrubieszów

9,25 Wójcicka Marta 95 SP 1 Hrubieszów

9,31 Wójcicka Dorota 95 SP 1 Hrubieszów

9,45 Pirogowicz Kamila 95 SP 2 Hrubieszów

9,61 Sawiniec Karolina 96 SP 1 Hrubieszów

9,75 Kidyba Paula 97 SP 3 Hrubieszów

9,76 Smyk Jagoda 97 SP 2 Hrubieszów

9,81 Irek Józefina 95 SP 2 Hrubieszów

9,86 Juszczuk Magda SP 1 Hrubieszów

9,90 Chudzik Marlena SP 1 Hrubieszów

Kolejno: wynik, nazwisko, imię, rok uridzenia, szkoła

Uwaga – RP – to rekord powiatu, Tr – trener

60 m – do lat 13

Pomiar Ręczny (w skrócie PR)

RP – 8,2 Sidor Aleksandra SP 2 Hrubieszów 1979

Tr – M. Kitliński

8,70 Chuda Patrycja SP Dołhobyczów

8,99 Kaczonowska Wioleta 96 SP 2 Hrubieszów

9,11 Wójcicka Marta 95 SP 1 Hrubieszów

9,28 Smyk Jagoda 97 SP 2 Hrubieszów

9,30 Kania Ewa SP 3 Hrubieszów

9,33 Jakimiec Magda SP 3 Hrubieszów

9,34 Guzina Sandra SP Dołhobyczów

9,36 Sawiniec Karolina 96 SP 1 Hrubieszów

9,36 Jarmusz Małgorzata SP 3 Hrubieszów

9,43 Gajewska Ewelina 97 SP 2 Hrubieszów

100 m – PE

RP – 12,17 Brzozowska Dorota ZSOd. Hrubieszów 1988

Tr – M. Kitliński

12,71 Szczęk Aleksandra 92 G 3 Hrubieszów

12,79 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

13,23 Doroszczuk Magdalena 93 G. 2 Hrubieszów

13,70 Kołodziej Andżelika 93 G 2 Hrubieszów

13,74 Kolenda Katarzyna 93 G 3 Hrubieszów

14,05 Nosko Katarzyna 94 G 3 Hrubieszów

14,17 Tarnogórska Paula 93 G 2 Hrubieszów

15,16 Płonkowska Iga ZS 3 Hrubieszów

15,43 Łubkowska Sylwia ZS 2 Hrubieszów

15,50 Szwanc Joanna 94 G 2 Hrubieszów

100 m – Pomiar ręczny (PR)

RP – 12,0 Szczepańska Anna LO Hrubieszów 1977

Tr – H. Lebiedowicz

RP – 12,0 Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 2004

Tr. – M. Kitliński

13,19 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

13,26 Szczęk Aleksandra 92 G 3 Hrubieszów

13,53 Kołodziej Angelika 93 G 2 Hrubieszów

13,95 Kolenda Katarzyna 93 G 3 Hrubieszów

14,25 Nosko Martyna 94 G 3 Hrubieszów

14,43 Tarnogórska Paula 93 G 2 Hrubieszów

14,50 Maślanka Aleksandra 93 G 1 Hrubieszów

14,60 Ciesielczuk Anita 94 G. 3 Hrubieszów

14,65 Wójcicka Dorota 95 G. 1 Hrubieszów

14,84 Martyniuk Karolina 91 ZS 2 Hrubieszów

200 m – PE

RP – 24,81 Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hreubieszów 2003

Tr – M.Kitliński

25,99 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

26,95 Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów

300 m – PE

RP – 41,05 Grzyb Edyta ZS 3 Hrubieszów 2004

Tr. – W. Grzyb

42,25 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

44,75 Doroszczuk Magdalena 93 G. 2 Hrubieszów

46,51 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów

47,54 Kasprowicz Aleksandra 92 G 3 Hrubieszów

48,16 Borek Anna 94 G 2 Hrubieszów

48,88 Ciesielczuk Anita 94 G 3 Hrubieszów

48,99 Pawlos Wiktoria 94 G. ZS 2 Hrubieszów

49,67 Demusiak Sylwia 92 G. Mircze

50,80 Szkalej Maja 93 G 3 Hrubieszów

50,96 Wójcicka Marta 95 SP 1 Hrubieszów

300 m – PR

RP – 40,8 Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 1975

Tr. – M. Kitliński

47,84 Borek Anna 94 G 2 Hrubieszów

49,11 Ciesielczuk Anita 94 G 3 Hrubieszów

49,32 Dziedzic Anna 92 G 1 Hrubieszów

49,37 Demusiak Sylwia 94 G Mircze

50,53 Wójcicka Marta 95 G. 1 Hrubieszów

50,86 Ulanicka Marianna 92 G. ZS 2 Hrubieszów

51,32 Samborska Joanna 93 G Uchanie

51,41 Sala Joanna 93 G.ZS 2 Hrubieszów

51,51 Drozd Patrycja 92 G Mircze

51,83 Drewnik Karolina 92 G.ZS 2 Hrubieszów

400 m. – PE

RP – 56,89 Grzyb Edyta ZS 3 Hrubieszów 2003

Tr. – W. Grzyb

58,79 Teterycz Aneta 90 ZS 1 Hrubieszów

1:09,33 Borek Anna 94 G. 2 Hrubieszów

1:11,03 Pawlos Wiktoria 94 G. ZS 2 Hrubieszów

1:14,30 Łatka Anna 92 ZS 3 Hrubieszów

1:16,20 Trubacz Joanna ZS 2 Hrubieszów

1:18,25 Szewczuk Paulina 92 ZS 3 Hrubieszów

1:18,98 Koszałko Katarzyna 92 ZS 2 Hrubieszów

1:21,80 Majcherczyk Diana ZS 3 Hrubieszów

400 m – PR

RP – 57,6 Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 1977

Tr – H. Lebiedowicz

1:09,25 Ulanicka Marianna 92 ZS 2 Hrubieszów

1:15,19 Koszałko Katarzyna 92 ZS 2 Hrubieszów

1:16,59 Łatka Anna 92 ZS 3 Hrubieszów

1:17,63 Trubacz Joanna 90 ZS 2 Hrubieszów

1:20,08 Furmaga Ewelina 92 ZS 1 Hrubieszów

1:20,96 Dudka Joanna ZS 4 Hrubieszów

1:21,53 Furmaga Edyta 92 ZS 1 Hrubieszów

1:23,81 Majcherczyk Diana 91 ZS 3 Hrubieszów

1:24,32 Bogucka Aleksandra 90 LO Horodło

1:24,99 Marciniak Diana 90 ZS 3 Hrubieszów

600 m

RP – 1:36,11 Stadnicka Patrycja ZS Turkowice 2002

Tr – M. Kitliński

1:43,51 Hojda Maja 93 G 2 Hrubieszów

1:46,68 Koszałka Beata 91 ZS 2 Hrubieszów

1:55,86 Pawlos Wiktoria 94 G. ZS 2 Hrubieszów

1:57,96 Wójcicka Dorota 95 SP 1 Hrubieszów

2:00,42 Worożbit Paulina G. Werbkowice

2:00,64 Tlak Daria 94 G 3 Hrubieszów

2:01,17 Patkowska Aleksandra 94 G. 1 Hrubieszów

2:01,74 Bojarczuk Paulina 92 G. ZS 2 Hrubieszów

2:01,78 Buta Małgorzata 93 G 3 Hrubieszów

2:03,45 Sawiniec Karolina 96 SP 1 Hrubieszów

800 m

RP – 2:08,75 Paczos Maria LO Hrubieszów 1980

Tr – A. Kulczyński

2:22,24 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów

2:35,57 Koszałka Beata 91 ZS 2 Hrubieszów

2:41,52 Łatka Agnieszka 91 ZS 3 Hrubieszów

2:45,32 Chilewska Joanna 91 LO Horodło

2:46,83 Bojarczuk Paulina 92 ZS 2 Hrubieszów

2:54,48 Wala Joanna 90 ZS 1 Hrubieszów

2:58,74 Prystupa Magda 91 ZS 3 Hrubieszów

3:02,26 Burda Bożena ZS 3 Hrubieszów

3:06,33 Naja Justyna 92 ZS 3 Hrubieszów

3:06,59 Szałata Natalia ZS 2 Hrubieszów

1000 m.

RP – 2:48,2 Paczos Maria LO Hrubieszów 1980

Tr – A. Kulczyński

3:05,24 Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów

3:35,93 Bojarczuk Paulina 92 G.ZS2 Hrubieszów

4:07,19 Miazga Angelika G. Kozodawy

4:14,85 Stadnicka Kinga G. ZS 2 Hrubieszów

400 m. p.pł. – PE

RP – 1:03,11 Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 1977

Tr. H. Lebiedowicz

67,26 Szczęk Aleksandra 92 G.3 Hrubieszów

Skok w dal

RP – 5.84 Zawadzka Danuta LO Hrubieszów 1974

Tr. – M. Kitliński

5.45 Doroszczuk Magda 93 G 2 Hrubieszów

4.40 Kasprowicz Aleksandra 92 G. 3 Hrubieszów

4.30 Chuda Patrycja SP Dołhobyczów

4.25 Wójcicka Dorota 95 SP 1 Hrubieszów

4.25 Guzina Sandra SP Dołhobyczów

4.23 Kaczanowska Wioleta 96 SP 2 Hrubieszów

4.21 Jakubiak Anita 91 ZS 2 Hrubieszów

4.20 Kierepka Joanna 94 G. Mircze

4.19 Skorupska Paulina G. ZS 2 Hrubieszów

4.18 Ciesielczuk Magda 93 G. 3 Hrubieszów

Skok wzwyż

RP – 1.67 Kamieniarz Danuta LO Hrubieszów 1980

Tr. – M. Kitliński

1.45 Banaszek Paulina 92 G. ZS 2 Hrubieszów

1.40 Karwańska Dominika G. Mircze

1.35 Łubkowska Sylwia 92 G. 1 Hrubieszów

1.30 Anioł Anna G. Mircze

1.25 Kolenda Katarzyna G. 3 Hrubieszów

1.25 Trześniowska Marta G.ZS 2 Hrubieszów

1.25 Koniec Klaudia 94 G. 1 Hrubieszów

1.23 Łukiewicz Karolina 96 SP 3 Hrubieszów

1.20 Borsukiewicz Wioletta 93 G. 2 Hrubieszów

1.20 Radomska Marta 93 G 2 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 3 kg do lat 16

RP – 9.98 Basiak Alicja ??? 1986

8.91 Zając Kalina 92 G 3 Hrubieszów

8.90 Wiśniewska Maja G. Mircze

8.78 Lipnicka Marlena 92 G 3 Hrubieszów

8.70 Pomazanka Joanna 92 G 3 Hrubieszów

8.49 Sołtys Marta 92 G. Horodło

8.35 Pochylczuk Milena 93 G 2 Hrubieszów

8.27 Miedlarz Małgorzata 92 G.ZS 2 Hrubieszów

8.17 Borkowska Karolina 93 G.ZS 2 Hrubieszów

7.98 Pirogowicz Karolina 92 G 2 Hrubieszów

7.92 Sęderek Izabela G.ZS 2 Hrubieszów

Kula 4 kg

RP – 12.29 Michalina Bogumiła ZSR Turkowice 1983

Tr. – L. Wodziński

8.24 Kołodziej Angelika 93 G. 2 Hrubieszów

7.73 Wołoszyn Angelika ZS 3 Hrubieszów

7.61 Pyrz Ewelina 90 ZS 1 Hrubieszów

7.57 Brzoza Edyta ZS 2 Hrubieszów

7.34 Brzozowska Barbara ZS 3 Hrubieszów

7.29 Szymańska Mirela 91 LO Horodło

7.24 Pirogowicz Karolina 92 G. 2 Hrubieszów

7.09 Pomazanka Joanna 92 ZS 2 Hrubieszów

7.07 Załuska Monika ZS 2 Hrubieszów

7.05 Łapa Anna 90 ZS 1 Hrubieszów

Rzut oszczepem

RP – 25.59 Roman Wioletta SOSW Hrubieszów 2001

Tr – L. Tarnawski

22.27 Smal Iwona G. 2 Hrubieszów

21.75 Paszkiewicz Paula 92 G. 2 Hrubieszów

21.75 Dubienka Marta G. 2 Hrubieszów

18.84 Paszkiewicz Paula 92 G 3 Hrubieszów

17.42 Głowacz Diana G. 2 Hrubieszów

17.40 Lemińska Paulina 92 G. Horodło

Rzut piłeczką palantową do lat 13

RP – 60.90 Stankiewicz Beata SP Mołodiatycze 1984

Tr. – A. Lewosz

43,5 Kaczanowska Wioleta 96 SP 2 Hrubieszów

39,5 Jakimiec Magda SP 3 Hrubieszów

38,5 Kania Ewa SP 3 Hrubieszów

36,5 Wójcicka Marta 95 SP 1 Hrubieszów

35,5 Wiśniewska Katarzyna SP 3 Hrubieszów

35,5 Jeleń Angelika SP 3 Hrubieszów

35,0 Sawiniec Karolina 96 SP 1 Hrubieszów

35,0 Wójcicka Dorota 95 SP 1 Hrubieszów

35,0 Chuda Patrycja SP Dołhobyczów

34,5 Guzina Sandra SP Dołhobyczów

Chód 3000 m b

RP – 14:06,10 Wyroślak Izabela ZSR Turkowice 1987

Tr – A. Kulczyński

15:18:53 Łatka Agnieszka 91 ZS 3 Hrubieszów

chód 5000 m b.

RP – 24:32,0 Musur Ewa ZSR Turkowice 1985

Tr. – A. Kulczyński

25:47,83 Łatka Agnieszka 91 ZS 3 Hrubieszów

chód 5 km po szosie

RP – 24:29 Musur Ewa ZSR Turkowice 1985

Tr – A. Kulczyński

26:50 Łatka Agnieszka 91 ZS 3Hrubieszów

4 – bój do lat 13

RP – 410 pkt. Doroszczuk Magda SP 2 Hrubieszów 2006

Tr. – M. Muzyczuk

276 Kaczanowska Wioleta 96 SP 2 Hrubieszów

264 Wójcicka Dorota 95 SP 1 Hrubieszów

250 Chuda Patrycja SP Dołhobyczów

238 Wójcicka Marta 95 SP 1 Hrubieszów

232 Sawiniec Karolina 96 SP 1 Hrubieszów

229 Guzina Sandra SP Dołhobyczów

227 Wiśniewska Katarzyna SP 3 Hrubieszów

226 Pirogowicz Kamila SP 2 Hrubieszów

223 Kania Ewa SP 3 Hrubieszów

215 Smyk Jagoda 97 SP 2 Hrubieszów

4 x 100 m. – PE

RP – 49,40 – Unia Hrubieszów 2002

/D. Lebiedowicz, J. Paczała, S. Dąbrowska, E. Grzyb/

Tr – M. Kitliński i W. Grzyb

51,41 Unia Hrubieszów

/A. Teterycz 90, M. Doroszczuk 93, A. Szczęk 92, M. Nosko 93/

54,54 G. 3 Hrubieszów

56,22 G. 2 Hrubieszów

59,11 ZS 3 Hrubieszów

59,16 ZS 2 Hrubieszów

4 x 100 m. – PR

RP – 49,2 Unia Hrubieszów 1978

/M. Czuwara, D. Marchewka, J. Korzeniowska, I. Tarcz/

Tr – H. Lebiedowicz i M. Kitliński

54,70 G 2 Hrubieszów

/Kołodziej A, Lenard P, Tarnogórska P, Doroszczuk M/

55,28 G 3 Hrubieszów

/Szczęk A., Kolenda K.,Nosko M., Kasprowicz A./

58,65 ZS 2 Hrubieszów

Martyniuk K., Kusiak A., Haciuk A., Hulanicka M.

58,83 ZS 3 Hrubieszów

Kasprowicz A., Ciszewska N., Matuszak K., Kapica

59,44 G. ZS 2 Hrubieszów

/Choromańska, Kasprowicz, Drewnik, Banaszek/

59,73 G Mircze

Wiśniewska, Kierepka, Demusiak, Karwańska

61,42 G. Horodło

P. Watrak, M. Zebzda, A. Szymańska, E. Pędrak

61,63 ZS 1 Hrubieszów

Furmaga Ew., Furmaga Ed., Martyniuk M., Teterycz A.

68,86 ZS 4 Hrubieszów

Wójcik M., Anioł D., Diaczuk J., Supron M.

4x 400 m.

RP – 4:00,3 Unia Hrubieszów 1979

/M. Ulidowska, E. Horoszko, B. Korzeniowska, M. Muzyczuk/

Tr – A. Kulczyński i M. Kitliński

4:28,18 Unia Hrubieszów

/M. Hojda 93, B. Koszałka 91, A. Borek 94, W. Pawlos 94/

Biegi uliczne

5 km

RP – 19:10 Klik Małgorzata ZSOd. Hrubieszów 1997

Tr – M. Kitliński

24:20 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

15 km

RP – 1.05:43 Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1997

Tr – M. Kitliński

1.23:55 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

20 km

RP – 1.20:03 Paczos Barbara Unia Hrubieszów 1984

Tr – A. Kulczyński

1.54:58 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

Półmaraton

RP – 1.32:02 Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1989

Tr – M. Kitliński

1.44:34 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

30 km

RP – 2.20:22 Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1997

Tr. M. Kitliński

2.51:10 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

35 km

RP – 2.49:38 Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1995

Tr. – M. Kitliński

3.35:38 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów

Maraton

RP – 2.54:20 Paczos Barbara Unia Hrubieszów 1984

Tr. – A. Kulczyński

3.43:47 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

Supermaraton (100 km)

RP – 9.21:18 Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1989

Tr – M. Kitliński

10:38:51 Muzyczuk Małgorzata ZS 4 Hrubieszów

100 km (4 – etapowy)

RP – 7.48:41 Muzyczuk Małgorzata Unia Hrubieszów 1997

Tr – M. Kitliński

9.45:41 Muzyczuk Małgorzata 62 ZS 4 Hrubieszów 31 08 Zamość

Punktacja szkół:

1. G. 2 Hrubieszów – 168 pkt.

2. G. 3 Hrubieszów – 145

3. ZS 2 Hrubieszów – 102

4. SP 1 Hrubieszów – 88

5. ZS 1 Hrubieszów – 71

6. SP 2 Hrubieszów – 70

7. ZS 3 Hrubieszów – 67

8. SP 3 Hrubieszów – 55

9. G. ZS 2 Hrubieszów – 47

10/11. SP Dołhobyczów – 44

G. Mircze – 44

12. G. 1 Hrubieszów – 36

13. ZS 4 Hrubieszów – 15

14. LO Horodło – 14

15. G. Horodło – 10

16. G. Werbkowice – 6

17. G. Uchanie – 4

18. G. Kozozdawy – 1

Punktacja – Jeżeli pełna dziesiątka to za 1 miejsce dodałem 10 pkt. i za dalsze miejsca po 1 pkt. mniej, jeżeli nie pełna dziesiątka to za pierwsze miejsce tyle ile osób jest w tabelce np. 6 to za 1 miejsce 6 i po 1 pkt. mniej, jak jedna osoba to jeden punkt.

Uwaga – W tabelach może brakować wyników z hrubieszowskich czwartków la jakie rozgrywane były w kwietniu i maju br., niestety organizator nie pisał komunikatów, a będąc ostatnio w biurze na stadionie, zapytałem pracownika HOSiRu czy mógłbym otrzymać kartki gdzie były zapisywane wyniki z czwartków, otrzymałem tradycyjną odpowiedź „tutaj ich nie ma pan Andrzej Kulczyński ma je w domu”. Więc udałem się do trenera Tomka Magdziaka czy nie mógłby ich jakoś wydobyć od pana Kulczyńskiego, odpowiedział „Jestem pewien, że nie da rady”. Więc życzę Unii Hrubieszów lepszych, przez kilkadziesiąt lat społecznych statystyków ode mnie i zapowiadam, dopóki ten Pan będzie trenerem w Unii, to od następnego roku nie będę prowadził wyników na bieżąco, bo w tym klubie na tym nikomu nie zależy i nie będę się więcej upokarzał w tym temacie.

Opracował jak zwykle społecznie dla klubu od ponad 40 lat i nikt nigdy za tę działalność nigdy mi nie powiedział nawet słowa „dziękuję”

– Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Agnieszka Łatka niewątpliwie najlepsza lekkoatletka z Unii Hrubieszów w sezonie 2008, na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych zdobyła złoty i srebrny medal w chodzie sportowym oraz reprezentowała Polskę w meczu międzypaństwowym.