Tabele najlepszych w powiecie

Tabele najlepszych MĘŻCZYZN z powiatu hrubieszowskiego, w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych w ROKU – 2006.

Reklamy

Lekka atletyka jest sportem wymiernym, można notować rekordowe osiągnięcia, wyniki zestawiać w tabele miesięczne, roczne, historyczne. Można porównywać je z innymi latami jak i regionami, umieszczać w tabelach wojewódzkich, krajowych, świata. Zawodnicy orientują się w swoim poziomie, mogą być one motywacją do dalszych treningów itp.

Dzisiaj tabele mężczyzn i chłopców z naszego powiatu hrubieszowskiego w sezonie 2006.

60 m. – pomiar elektroniczny (w skrócie PE)
– szkoły podstawowe

8,52 Gałan Marcin 93 SP 3 Hrubieszów
8,74 Żołdak Piotr 93 SP 3 Hrubieszów
8,92 Bakalarczuk M. 93 SP 3 Hrubieszów
8,92 Giergiel Paweł 93 SP 1 Hrubieszów
9,09 Chachler Mateusz 94 SP 3 Hrubieszów
9,09 Kwietniewski Tomasz 95 ?
9,12 Wańczycki Mateusz 93 ?
9,15 Ćwiek Tomasz 93 SP Dołhobyczów
9,32 Kozłowski K. 93 SP Dołhobyczów
9,36 Grzyb Bartłomiej 94 SP 3 Hrubieszów

Uwaga ! kolejno w rubrykach: wynik, nazwisko i imię, rok urodzenia, szkoła lub klub

60 m. – pomiar ręczny (w skrócie PR)

7,63 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów
7,86 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów
7,88 Krawczyk Hubert 90 G. 2 Hrubieszów
7,92 Czarnecki Andrzej 91 G. 2 Hrubieszów
7,94 Jagiełło Daniel 90 G. 2 Hrubieszów
8,00 Kamiński Mateusz 90 G. 2 Hrubieszów
8,02 Pastusiak Kamil 90 G. 2 Hrubieszów
8,10 Kubiak Michał 91 G. 2 Hrubieszów
8,18 Ciesielczuk Adam 92 G. 2 Hrubieszów
8,19 Sas Paweł 91 G. 2 Hrubieszów

Uwaga ! różnica pomiędzy pomiarem ręcznym a elktronicznym 0, 24 sekundy na korzyść zawodnika, np. 8,00 przy pomiarze ręcznym to 8,24 sek. prz pomiarze elektronicznym

100 m. – PE

11,85 Wawryszyn Przemysław 88 ZS 2 Hrub.
12,13 Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrubieszów
12,30 Słupski Topmasz 88 ZS 1 Hrubieszów
12,32 Lasota Mateusz 88 ZS 4 Hrubieszów
12,45 Znajomski Konrad 89 ZS 3 Hrubieszów
12,55 Otręba Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów
12,70 Kucyk Norbert 89 ZS 2 Hrubieszów
12,75 Kozaczuk Tomasz 87 ZS 2 Hrubieszów
12,83 Strycharczuk Emil G. Uchanie
12,83 Gnieciak Artur 88 ZS 3 Hrubieszów

100 m. – PR

11,99 Woźniak Krzysztof 88 ZS 1 Hrubieszów
12,03 Wawryszyn Przemysław 88 ZS 2 Hrub.
12,14 Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrub.
12,34 Słupski Tomasz 88 ZS 1 Hrubieszów
12,36 Znajomski Konrad 89 ZS 3 Hrubieszów
12,37 Szczerbicki Paweł 90 G. Horodło
12,42 Guzina Paweł 90 G. 3 Hrubieszów
12,47 Strycharczuk Emil 90 G. Uchanie
12,53 Jaszczyszyn Bartłomiej 91G. 3 Hru.
12,60 Kuryluk Sławomir 89 ZS 1 Hrubieszów

200 m. – PE

24,25 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów
24,62 Słupski Tomasz 88 ZS 1 Hrubieszów
24,88 Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrub.
26,74 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrub.
27,70 Bieńkowski Mateusz 93 SP Turkowice
28,09 Woś Robert 91 G. 2 Hrubieszów

300 m. – PE

36,96 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów
38,80 Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrubieszów
40,62 Piotrowski Michał 90 G. 3 Hrubieszów
40,89 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów
41,25 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrub.
41,51 Kania Mateusz 90 G. ZS 2 Hrub.
42,27 Bogowski Maciej 92 G. Horodło
42,83 Jeczeń Sylwester 90 G. Horodło
42,95 Bieńkowski Mateusz 93 SP Turkowice
44,12 Bańkowski Damian 91G. Horodło

300 m. – PR

40,97 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrub.
41,15 Kania Mateusz 90 G. ZS 2 Hrub.
41,48 Czerniak Piotr 91 G. 1 Hrubieszów
41,52 Piotrowski Michał 90 G. 3 Hrubieszów
42,18 Kosel Marcin 90 G. 1 Hrubieszów
42,20 Koszała Paweł 90 G. 1 Hrubieszów
43,07 Garbarz Grzegorz 90 G. Hulcze
43,26 Wojciechowski Łukasz 90 G. 2 Hrub.
43,52 Bieńkowski Mateusz 93 SP Turkowice
43,56 Bogowski Maciej 92 G. Horodło

400 m. – PE

51,50 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrub.
53,34 Grzybek Mariusz 86 Unia
56,00 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrub.
56,39 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrub.
59,29 Mikulski Piotr 89 ZS 3 Hrub.
59,77 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrub.
60,03 Wójcik Hubert 89 ZS 3 Hrub.
60,04 Szewczyk Dominik 89 ZS 3 Hrub.
60,75 Nowosad Krzysztof 88 ZS 2 Hrub.

400 m. – PR

56,69 Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrub.
56,88 Soja Bartłomiej 90 ZS 2 Hrub.
57,68 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrub.
59,07 Wójcik Hubert 89 ZS 3 Hrub.
59,80 Mikulski Piotr 89 ZS 3 Hrub.
59,93 Stadnicki Marcin 89 ZS 1 Hrub.
1:00,40 Jeczeń Sylwester 90 LO Horodło
1:01,81 Senkowski Mateusz 88 ZS 4 Hr.
1:02,17 Ligas Jarosław 88 ZS 4 Hrub.
1:04,61 Nowosad Krzysztof 88 ZS 2 Hr.

500 m.

1:10,77 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrub.
1:20,69 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów

600 m.

1:27,34 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów
1:28,87 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów
1:38,74 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów

800 m.

1:59,99 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubiesz.
2:03,83 Grzybek Mariusz 86 Unia
2;08,90 Pawlos Artur 89 ZS 2 Hrubieszów
2:10,61 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów
2:11,33 Soja Bartek 90 LO Hrubieszów
2:13,14 Grabowski Mateusz 91G. Horodło

1000 m.

2:49,75 Grabowski Mateusz 91 G. Horodło
2:51,73 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów
2:54,29 Wroński Tomasz 90 G. Horodło
2:57,21 Pawlos Artur 89 ZS 2 Hrubieszów
3:03,56 Szczerbicki Kamil 92 G. Horodło
3:03,94 Malon Damian ? G. Mircze
3:04,85 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrub.
3:09, 19 Ślązak Mateusz 91 G. 3 Hrubieszów
3:09, 85 Jakubiec Przemysław 91 G. Dołhob.
3:10,10 Suchecki Damian 91 G. Werbkowice

1500 m.

4:12,70 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło
4:18,01 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów
4:23,00 Pawlos Artrur 89 ZS 2 Hrubiesz.
4:35,37 Grzybek Mariusz 86 ZS 4 Hrubieszów
4:35,46 Szady Tomasz 85 Unia
4:43,36 Kulpa Jakub 89 ZS 2 Hrubieszów
4:46,86 Grabarczuk Michał 88 ZS 3 Hrubieszów
4:48,08 Grabias Bartłomiej 89 ZS 1 Hrubieszów
4:49,03 Obrocki Jan 88 ZS 2 Hrubieszów
4:52,36 Orlon Kamil 89 LO Horodło

1 Mila (1609,32 m.)

4:56,44 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów
6:12,27 Woś Rafał 91 G. 2 Hrubieszów

2000 m.

6:36,69 Wroński Tomasz 90 G. Horodło
6:40,44 Przeworski Arkadiusz 90 G. Mircze
7:03,39 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów
7:14,86 Jeczeń Sylwester 90 G. Horodło
7:57,72 Roskal Damian 91 G. Horodło

3000 m.

8:43,09 Jabłoński Artur 81 Unia
9:13,18 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło

5000 m.

14:11,09 Kern Artur 80 Unia
16:46,89 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło

110 m. p.pł. (wys. pł. -100 cm.) – PE

17,45 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów
18,42 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów

110 m. p.pł. (wys. pł. 91,4 cm) – PE

16,53 Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrub.
20,08 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrub.

400 m. p.pł. (wys. pł. 91,4 cm.) – PE

57,93 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów
1:05,11 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów

400 m. p.pł. (wys. pł. 84 cm.)

1:01,92 Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrubiesz.
1:05,20 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrub.

skok w dal

6.00 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów
6.00 Przeworski Tomasz 88 ZS 2 Hrubieszów
5.77 Sienkiewicz Daniel 89 ZS 2 Hrubieszów
5.68 Drop Dariusz 89 ZS 2 Hrubieszów
5.56 Surma Damian 90 G.Trzeszczany
5.51 Kujawski Paweł 87 ZS 3 Hrubieszów
5.48 Piwowar Wojciech 89 ZS 3 Hrubieszów
5.48 Wojciechowski Mariusz 88 ZS 1 Hrub.
5.47 Rojek Adrian 87 ZS Turkowice
5.45 Kazberuk Przemysław 90 G.Mircze

skok wzwyż

1.65 Kopczyński Erwin 90 G. 1 Hrubiesz.
1.60 Dudek Kacper 91 G. 3 Hrubiesz.
1.60 Ciesielczuk Rafał 91 G. Werbkowice
1.55 Dżwierzyński Kacper 90 G. Dołhob.
1.55 Telicki Maciej 93 G. 1 Hrub.
1.50 Łaba Marcin 90 G. Dołhob.
1.50 Kątek Emil 90 G. Dołhob.
1.50 Kuczyński Paweł 90 G. Horodło
1.50 Niedźwiedź Arkadiusz 90 G. Horodło
1.50 Zuwalski Damian 90 G. Horodło

pchnięcie kulą 7,26 kg

16.51 Bełz Kamil 86 Unia
15.01 Sulowski Edmund 64 Unia
10.62 Fedorowicz Kamil 88 ZS 1 Hrubieszów
9.78 Sternik Marcin 87 ZS Turkowice
9.49 Zając Paweł 88 ZS 2 Hrubieszów
9.16 Bakowski Piotr 88 ZS 3 Hrubieszów
9.10 Sidor Marcin 88 ZS 3 Hrubieszów
8.90 Sitarczuk Zbigniew 84 ZS 1 Hrubieszów
8.66 Kulczyński Konrad 87 ZS 3 Hrubieszów
7.91 Ciesielczuk Tomasz 88 ZS 4 Hrubieszów

pchnięcie kulą 6 kg

17.04 Bełz Kamil 86 Unia
14.04 ulowski Edmund 64 Unia
12.26 Fedorowicz Kamil 88 ZS 1 Hrubiesz.
10.98 Wąsiel Józef 47 Unia
10.59 Hukowski Tomasz 88 ZS 3 Hrubieszów
10.52 Czerniak Tomasz 88 ZS 2 Hrubieszów
10.12 Bakowski Piotr 88 ZS 3 Hrubieszów
9.73 Sidor Marcin 88 ZS 3 Hrubiesz.
9.60 Zając Paweł 88 ZS 2 Hrubieszów

pchnięcie kulą 5 kg

12.14 Zienkiewicz Mateusz 90 G. Horodło
12.01 Wołoszyn Paweł 89 LO Horodło
10.92 Lasota Jarosław 89 ZS 4 Hrubieszów
10.78 Nowaczewski Mateusz 90 G.Horodło
10.39 Panasiewicz Łukasz 90 G. 2 Hrubieszów
10.28 Masłosz Piotr 90 G. ZS 2 Hrubieszów
10.28 Lachowski Mateusz 91G. Werbkowice
10.23 Adamkiewicz Emil 91 G. 1 Hrubieszów
10.16 Sakowski Paweł 90 G.Horodło
9.98 Staszczuk Mateusz 90 G. Mircze

pchnięcie kulą 4 kg

9.52 Fedorowicz Krystian 91 G. 2 Hrubiesz.

rzut dyskiem 2 kg

48.93 Bełz Kamil 86 Unia
41.77 Sulowski Edmund 64 Unia
34.12 Wąsiel Józef 47 Unia
21.93 Greń Roman 88 ZS 4 Hrubieszów

rzut dyskiem 1,5 kg

30.47 Zienkiewicz Mateusz 90 G. Horodło
27.66 Wołoszyn Paweł 89 LO Horodło

rzut oszczepem 800 g.

47.61 Hukowski Tomasz 88 ZS 3 Hrubieszów
45.15 Fedorowicz Kamil 88 ZS 1 Hrubiesz.

rzut oszczepem 600 g.

41.40 Fedorowicz Krystian 91 G. 2 Hrubieszów
37.64 Paluch Bartłomiej 90 G. Mircze
37.35 Konior Sylwester 90 G. 3 Hrubiesz.
35.68 Dworniczak Franciszek 90 G. Mircze
34.98 Czerw Mateusz 90 G. 2 Hrubieszów
34.34 Kania Mateusz 91 G. Mircze
30.40 Wawrynko Emil 90 G. 2 Hrubieszów
30.30 Mojsym Bartek 91 G. Dołhobyczów
30.12 Ganc Mariusz 90 G. Horodło
30.05 Kulibowski Marcin 90 G. 2 Hrubiesz.

rzut oszczepem 700 g.

41.63 Fedorowicz Kamil 88 ZS 1 Hrubieszów
36.12 Wołoszyn Paweł 89 LO Horodło
24.32 Jaworski Łukasz 89 ZS 4 Hrubieszów
22.67 Maślanka Damian 89 ZS 4 Hrubieszów

rzut piłeczką palantową – szkoły podstawowe

56.50 Bakalarczyk Marcin 93 SP 3 Hrubieszów
54.00 Niemczyk Adrian 93 SP Moniatycze
53.50 Nowosad Maciej 93 SP 3 Hrubieszów
53.50 Kapkin Jarosław 94 SP 2 Hrubieszów
52.50 Martyniuk Robert 93 SP 3 Hrubieszów
52.50 Zieliński Boguś 93 SP Dołhobyczów
52.50 Kiszczyński Dawid 93 SP Dołhobyczów
52.00 Obszyński Kacper SP 1 Hrubiesz.
51.50 Sidorowicz Paweł 93 SP 2 Hrubieszów
50.50 Żołdak Piotr 93 SP 3 Hrubieszów

chód 10 km. (szosa)

41:55 Fedaczyński Rafał 80 Unia

chód 20 km.

1.23:38 Fedaczyński Rafał 80 Unia

chód 50 km.

3.57:24 Fedaczyński Rafał 80 Unia

4 – bój (60 m. – w dal – pił. pal. – 1000 m.)
– szkoły podstawowe

259 pkt.Bakalarczyk Marcin SP 3 Hrubieszów
/8,89 – 4.60 – 56.50 – 3:31,69/
243 Niemczyk Adrian 93 SP Moniatycze
/8,82 – 4.18 – 54.00 -3:25,23/
234 Żołdak Piotr 93 SP 3 Hrubieszów
/8,74 – 4.36 – 47.00 – 3:34,02/
229 Gałan Maciej SP 3 Hrubieszów
/8,55 – 4.37 – 44.00 – 3:39,62/
226 Nowosad Maciej SP 3 Hrubieszów
/9,28 – 4.28 – 53.50 – 4:33,72/
220 Sidorowicz Paweł 93 SP 2 Hrubieszów
/9,21 – 4.22 – 51.50 – 3:36,65/
219 Chachler Mateusz SP 3 Hrubieszów
/8,98 – 4.45 – 46.00 – 3:40,06/
205 Koman Dariusz 93 SP Moniatycze
/9,10 – 4.22 – 48.00 – 3:38,82/
205 Pietrycki Sebastian 93SP Dołhobyczów
/9,58 – 3.86 – 46.50 – 3:21,50/
197 Zieliński Bogusław 93SP Dołhobyczów
/9,72 – 4.23 – 52.50 – 3:38,45/

Uwaga ! kolejno: 60 m., wdal, rzut piłeczką palantową,
1000 m.

4 x 100 m. – PE

47,96 G. 1 Hrubieszów
48,16 ZS 2 Hrubieszów
48,69 Unia jun. Hrubieszów, skład:
K. Fedorowicz 88, T. Hukowski 88,
T. Słupski 88, A. Kamieniarz 87
49,69 G. ZS 2 Hrubieszów
49,81 G. Horodło

sztafeta 4 x 100 m. – PR

48,32 ZS 1 Hrubieszów, skład:
/Słupski, Wróbel,Stadnicki, Woźniak/
48,96 ZS 3 Hrubieszów
/Otręba, Znajomski, Gnieciak, Wiśniewski/
48,97 ZS 2 Hrubieszów
/Wawryszyn, Kucyk, Kozaczuk, Kopczyński
50,42 G. 3 Hrubieszów
/Lebiedowicz,Temperowicz, Jaszczyszyn,Guzina/
50,56 G. ZS 2 Hrubieszów
/Butkiewicz, Soja, Kania, Zając
50,65 G. 1 Hrubieszów
/Kisiel, Kosel, Koszałka, Kopczyński/
50,90 LO Horodło
/Kowalczuk, Krzywiński, Jeczeń, Graf/
51,02 ZS 4 Hrubieszów
51,10 G. Dołhobyczów
/Kupiec, Klos, Łaba, Skowronek/
51,13 G. Horodło
/Rządkowski, Śpiewak, Jeczeń, Szczerbicki/

4 x 400 m.

3:35,56 Unia Jun.
/T. Słupski, 88 A. Kamieniarz 87,
R. Wróbel 89, M. Frykowski 88/

BIEGI ULICZNE:

15 km.

1.03:05 Heleniak Edward 55 Gołębie
1.09:08 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów

20 km.

1.24:19 Heleniak Edward 55 Gołębie
1.30:05 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów

półmaraton

1.12:55 Jabłoński Artur 81 Unia
1.22:33 Szady Tomasz 85 Unia
1.26:41 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło
1.31:18 Grzybek Mariusz 86 ZS 4 Hrubieszów
1.34:12 Łukasiewicz Robert 63 Unia
1.35:33 Lipski Łukasz 86 Unia
1.36:35 Wilgos Marek ZS 1 Hrubieszów
1.46:28 Brzozowski Marek ?
1.47:39 Jarmuszyński Tomasz ?

30 km.

2.12:29 Heleniak Edward 55 Gołębie
2.22:26 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów

35 km.

2.37:22 Heleniak Edward 55 Gołębie
2.49:08 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów

Maraton – 42.195 km

2:50:59 Węcławik Andrzej 79 Hrubieszów

100 km. – łączone 35+20+30+15

7.17:15 Heleniak Edward 55 Gołębie
7.50:47 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów

opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Fedaczyński Rafał. W sezonie 2006 zajmuje wysokie miejsca w tabelach krajowych, mieści się również w tabelach europejskich i światowych.