Tabele najlepszych wyników w sezonie letnim 2020 r.

Zakończył się sezon lekkoatletyczny rozgrywany na stadionach. Poniżej skromne ilościowo tabele mężczyzn, ale dobrych wyników sporo szczególnie przez młodych zawodników, jak i weteranów.

Reklamy

Szczególnie wybijają się osiągnięcia14-letniego Kacpra Pańko z Horodła i rok starszego Jana śmietanko czy Kacpra Chmielewskiego. Tabele wyraźnie wzmocnił swoimi rekordami życiowymi chodziarz Michał Baranowski, który wrócił do Unii z AZS UMCS Lublin. Na czele spotkamy też już czterdziestoletniego Artura Kerna i jego o siedem lat młodszych podopiecznych Pawła Rozmianca i organizatora w całym kraju w ramach biegów cyklu City Trail Piotra Książkiewicza i chwała im za to.

­

Mężczyźni/chłopcy

­

100 m – Pomiar Elektroniczny

Rekord Powiatu młodzików do lat 15 –

11,64 Przemysław Wawrzyszyn G. 1 Hrubieszów 2003, tr. A. Podlewski

11,64 Daniel Wyżyn G. 3 Hrubieszów 2009, tr. T. Magdziak

12,08 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 1.08. Zamość (w.+1,4)

12,11 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 19.09. Puławy (w.-1,2)

12,35 Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 26.09. Słupsk (w. -0,1)

12,98 Chmielewski Kacper 2005 SP Horodło 15.08. Biała Podlaska (w.-0,5)

Z wiatrem

11,86 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 1.08. Zamość (w.+4,5))

12,35 Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 1.08. Zamość (w. +4,5))

­

150 m – Pomiar Ręczny

Rekord Powiatu Młodzików U16–

18,05 Andrzej Krzyżanowski SP 1 Hrubieszów 1989, tr. M. Muzyczuk

18,65 Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 15.07. Puławy

­

200 m – Pomiar Elektroniczny

Rekord Powiatu open –

22,27 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 LO Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

23,83 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 7.08. Lublin (w.-0,8)

25,49 Rozmianiec Paweł 1987 Unia Hrubieszów 28.06. Warszawa (w.+0,7_

25,66 Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 15.08. Biała Podlaska (w.-0,8)

25,88 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 6.09. Lublin (w.0,0)

­

300 m – Pomiar Elektroniczny

Rekord Powiatu open –

35,24 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

37,24 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 27.09 Słupsk

37,91 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 19.09. Puławy

­

300 m – Pomiar Ręczny

Rekord Powiatu open –

35,4 Radosław Lubawski ZSMR Hrubieszów 1984, tr. M. Kitliński

38,76 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 15.07. Puławy

39,79 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 15.07. Puławy

41,53 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 15.07. Puławy

42,54,52 Chmielewski Kacper 2005 SP Horodło 15.07. Puławy

­

400 m – Pomiar Elektroniczny

Rekord Powiatu open –

48,40 ŚLIWIŃSKI Michał ZS 2 Hrubieszów 1998, tr. M. Kitliński

54,03 Rozmianiec Paweł 1987 Unia Hrubieszów 27.06. Warszawa

60,52 Chmielewski Kacper 2005 SP Horodło 25.07. Lublin

25.08. Lublin

­

500 m – PR

Rekord Powiatu Młodzików U16 –

1:10,36 Mirosław Kamień SP 3 Hrubieszów 1989, tr. M. Muzyczuk

1:11,10 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 15.07. Puławy

1:12,40 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 15.07. Puławy

1:16,00 Chmielewski Kacper 2005 SP Horodło 15.07. Puławy

­

600 m

Rekord Powiatu Młodzików U16 –

1:28,44 Tomasz Kern LO Staszic Hrubieszów 2000, tr. M. Muzyczuk

1:28,44 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 26.09. Słupsk

1:29,45 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 6.09. Lublin

1:49,98 Jakub Szustakowski 2007 SP 1 Hrubieszów 3.10. Lublin

1:55,61 Jakub Koszałka 2007 SP 1 Hrubieszów 3.10. Lublin

1:59,28 Jakub Jańczuk 2008 SP Horodło

2:06,7 Adrian Czerwiński 2007 SP Horodło 3.10. Lublin

2:07,5 Jakub Nej 2007 SP Horodło 3.10. Lublin

2:07,18 Maciej Borzęcki 2009 SP 1 Hrubieszów 3.10. Lublin

2:07,55 Mikołaj Czerkawski 2009 SP 1 Hrubieszów 3.10. Lublin

­

800 m

Rekord Powiatu open –

1:50,51 KITLIŃSKI Piotr ZS 2 Hrubieszów 1991, tr. M. Kitliński

1:58,72 Rozmianiec Paweł 1987 Unia Hrubieszów 20.09. Warszawa

2:07,06 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 6.09. Lublin

2:09,88 Książkiewicz Piotr 1987 Unia Hrubieszów 25.07.Lublin

2:10,49 Pańko Kacper 2006 SP Horodło 25.07. Lublin

2:21,56 Śmietanka Jan 2005 SP 3 Hrubieszów 25.07. Lublin

­

1000 m

Rekord Powiatu open –

2:25,6 LESZCZUK Bogdan Unia Hrubieszów 1974, tr. A. Kulczyński

2:32,23 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów, 24.05. Warszawa

2:48,58 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 15.07. Puławy

­

1500 m

Rekord Powiatu open –

3:47,39 KERN Artur Unia Hrubieszów 2002, tr. M. Kitliński

4:00,32 Kern Artur 1980 Unia Hrubieszów 20.06. Warszawa

4:05,20 Rozmianiec Paweł 1987 Unia Hrubieszów 20.06. Warszawa

4:28,33 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 1.08. Zamość

­

3000 m

Rekord Powiatu open –

– 8:13,13 Artur Kern Unia Hrubieszów 2015, tr. A. Kern

8:59,44 Książkiewicz Piotr 1987 Unia Hrubieszów 20.06. Warszawa

9:42,90 Cierech Filip 2004 I LO Hrubieszów 7.08.Lublin

­

5000 m

Rekord Powiatu –

– 14:11,09 Artur Kern Unia Hrubieszów 2006, tr. S. Guyman

15:29,70 Książkiewicz Piotr 1987 Unia Hrubieszów 4.07.Piaseczno

­

10 000 m

Rekord Powiatu open –

29:23,80 Artur Kern Unia Hrubieszów 2012, tr. A. Kern

33:04,82 Książkiewicz Piotr 1987 Unia Hrubieszów 18.07. Włocławek

­

110 m przez płotki Młodzików

Rekord Powiatu młodzików U16

– 16,67 Kacper Chmielewski ZS 3 Hrubieszów 2020, tr. T. Magdziak

16,67 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 27.09. Słupsk (w.-0,6)

18,39 Śmietanka Jan 2005 I LO Hrubieszów 19.09. Puławy (w.+0,3)

19,93 Kiryczuk Szymon 2006 SP 3 Hrubieszów 19.09. (w. ++0,3)

­

200 m przez płotki

Rekord Powiatu młodzików U16

– 28,69 Artur Frel ZSMR Hrubieszów 1998, tr. A. Kulczyński

29,24 Chmielewski Kacper 2005 ZS 3 Hrubieszów 19.09. Puławy (w.-0,1)

­

Rzut oszczepem 800 g

Rekord powiatu

– 58.58 Michalczyk Marcin ZS 1 Hrubieszów 2003, tr. M. Kitliński

50.59 Bielecki Marcin 1998 Unia Hrubieszów 25.07.Stalowa Wola

­

Chód 5 km – bieżnia

Rekord powiatu open

– 21:25,56 Fedaczyński Rafał ZS 4 Hrubieszów 2001, tr. M. Kitliński

24:16,12 Baranowski Michał 1998 Unia Hrubieszów 2.08. Spała

­

Chód 10 km – bieżnia

Rekord powiatu open

– 41:09,99 Fedaczyński Rafał Unia Hrubieszów 2004, tr. M. Kitliński

46:57,23 Baranowski Michał 1998 Unia Hrubieszów 22.07. Stalowa Wola

­

Chód 20 km – szosa

Rekord powiatu U23

– 1.29:25 Fedaczyński Rafał ZS 4 Hrubieszów 2002, tr. M. Kitliński

1.44:37 Baranowski Michał 1998 Unia Hrubieszów 26.09. Warszawa

­

4 x 100 m – PE

Rekord powiatu Młodzików U16

46,57 MKS  Unia Hrubieszów 2020, tr. T. Magdziak

w składzie:

Szymon Kiryczuk,

Jan Śmietanka,

Kacper Chmielewski,

Kacper Pańko

46,57 MKS Unia Hrubieszów młodzicy 27.09. Słupsk

w składzie:

Szymon Kiryczuk 2005, Jan Śmietanka 2005, Kacper Chmielewski 2005 i Kacper Pańko 2006

­

4 x 100 m – PR

Rekord powiatu Młodzików U16

46,45 MKS Unia Hrubieszów 2020, tr. T. Magdziak

Szymon Kiryczuk, Jan Śmietanka, Kacper Chmielewski, Kacper Pańko

46,45 MKS Unia Hrubieszów młodzicy 22.08. Puławy

Szymon Kiryczuk 2005, Jan Śmietanka 2005, Kacper Chmielewski 2005 i Kacper Pańko 2006

­

Sztafeta szwedzka (100++200+300+400 m)

2:08,25 Woj. lubelskie 3.10. Łódź

SZYMANEK Aleksy 2005 Wisła Puławy

LEPIONKA Adrian 2006 Agros Zamość

ŚMIETANKA Jan 2005 Unia Hrubieszów

PAŃKO Kacper2006 Unia Hrubieszów

­

Kolejno: Wynik; Nazwisko i Imię; Rok ur.; Szkoła, data, miejsce


opr. Marek Ambroży Kitliński (mak)

fot. MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka, lubiehrubie.pl


Zobacz też:

Tabele najlepszych wyników w sezonie letnim 2020 r. – kobiety