Tabele powiatowe 2016 – Biegi uliczne

Rok 2016 dobiegł do mety, w którym, jak zwykle od lat najlepszy to Artur Kern wśród wielu sukcesów zdobywca złotego medalu, podczas Halowych Mistrzostw Polski na 3000 m. Niedaleko za nim Artur Jabłoński, który coraz bardziej próbuje swoich sił w biegach ultra, ale mnie najbardziej cieszy, że coraz więcej osób z Hrubieszowa i powiatu rywalizuje w takich biegach i aż się prosi, aby założyć hrubieszowski klub biegacza.

Reklamy

 

Doceniam również osoby, które z różnych powodów nie mieszkają w Hrubieszowie czy w powiecie, ale go reprezentują. Z kilku biegów organizowanych w naszym powiecie utrzymał się i to na wysokim poziomie „Bieg Cukrownika” w Werbkowicach, dobrze by było, aby trasa tego biegu uzyskała atest PZLA np. na dystansie 10 km, ponieważ roczne zestawienia statystyczne obejmują pełne dystanse, a zawsze to jest i promocja miejscowości, kiedy w ogólnopolskich tabelach będzie figurowała dana miejscowość. Czekamy również na bieg uliczny z klasyfikacjami, jakby nie było w naszym powiatowym mieście.


Kobiety

Reklamy

 

5 km

24:34 Agnieszka Prucnal 82 Hrubieszów 23.10. Lublin

26:10 Greniuk Monika 79 Hrubieszów 11.06. Warszawa

27:20 Muzyczuk Małgorzata 62 Hrubieszów 13.03. Lublin


10 km

52:50 Mielniczuk – Smyk Agnieszka 87 Mircze 11.11. Chełm

58:37 Greniuk Monika 79 Hrubieszów  29.05. Pruszków

59:04 Bożena Kaniuga 1968 ZUS Hrubieszów 11.11. Warszawa

59:05 Anna Guluk 76 ZUS Hrubieszów 10.04. Lublin

59:38 Muzyczuk Małgorzata 62 Hrubieszów 10.04. Lublin

1.11:12 Borek Ewa 1979 Hrubieszów 11.11. Warszawa


15 km

1.36:25 Muzyczuk Małgorzata 62 Hrubieszów 3.09. Zamość


20 km

2.17:37 Muzyczuk Małgorzata 62 Hrubieszów 1.09. Zamość/Skierbieszów


Półmaraton

1.43:25 Agnieszka Mielniczuk 1987 Stara Wieś g. Mircze 19.03. Puławy

1.52:15 Prucnal Agnieszka 1982 Hrubieszów 20.08. Krasnystaw

2.18:22 Guluk Anna Hrubieszów 29.05. Chełm

2.24:18 Klajda Elżbieta 67 Małków Kolonia 3.04. Warszawa

2.43:17 Kulibowska Angelika 88 Werbkowice 3.04. Warszawa


30 km

3.36:03 Muzyczuk Małgorzata 1962 Hrubieszów 2.09. Topornica/Krasnobród


35 km

4.20:06 Muzyczuk Małgorzata 1962 Hrubieszów 31.08 Zamość/Zwierzyniec


Maraton

4.08:57 Lutak Agnieszka 91 Strzyżów 9.10. Rzeszów (nie wiem czy g. Horodło)/UM Lublin


10 km

46:45 Lutak Agnieszka 91 Strzyżów 3.05. Strzyżów (nie wiem czy g. Horodło)/UM Lublin


100 km łączone (35+20+30+15)

11.50:11 Muzyczuk Małgorzata 62 Hrubieszów 31.08. – 3.09. Zamość

 

***


Mężczyźni


5 km

14:09,2 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 18.02. Armagh (Irlandii Północna)

18:45 Szady Tomasz Horodło/Unia Hrubieszów 12.06. Lubaczów

19:08 Kitliński Piotr 72 Hrubieszów/Lublin 6.03. Lublin

20:24 Kozłowski Jarosław 92 Hrubieszów 13.03. Lublin

20:49 Tomasz Artur Marcin Mielniczuk 87 Hrubieszów 19.06. Lublin

21:14 Mołodkiewicz Zbigniew 73 Hrubieszów 1.10. Jabłonna

22:21 Rycak Krzysztof 72 Małków 29.05. Mińsk Mazowiecki

22:56 Banaszek Igor 91 HnR Hrubieszów 13.03. Lublin

24:23 Mołodkiewicz Marek 69 Hrubieszów 5.11. Jablonna

24:40 Stanisław Mielniczuk 58 Hrubieszów 23.10 Lublin

25:37 Stefaniak Wojciech 76 HnR Hrubieszów 13.03. Lublin


10 km

30:13 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 13.03. Wrocław

31:52 Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów 4.06. Warszawa

39:05 Marek Wilgos 87 Unia Hrubieszów/Jarosławiec k. Uchań 2.10. Lublin

39:29 Damian Serafin 78 Dołhobyczów 2.10. Lublin

39:44 Szady Tomasz 85 Horodło/Unia Hrubieszów 2.07. Cieszanów

41.06 Łukaszczyk Henryk 60 Hrubieszów 20.11. Lublin

42:02 Jaszczyszyn Bartłomiej 91 Hrubieszów 15.05. Kazimierz Dolny

42:04 Wołos Jacek 68 Hrubieszów 10.04. Lublin

42:58 Tomasz Artur Marcin Mielniczuk 87 Hrubieszów 4.06. Warszawa

43:38 Albert Pawelec 98 Unia Hrubieszów/Czerniczyn 2.10. Lublin

43:38 Soniak Piotr 98 Werbkowice 20.11. Lublin

43:56 Rycak Krzysztof 72 Małków 11.11. Chełm

45:35 Janik Tomasz 70 Hrubieszów 2.10. Lublin

45:56 Watras Marek 58 Hrubieszów 30.01. Lublin

46:03 Kozłowski Jarosław 92 Hrubieszów 15.05. Kazimierz Dolny

46:12 Wilgos Paweł 1988 Jarosławiec g. Uchanie

46:18 Mołodkiewicz Zbigniew – Hrubieszów 23.07. Warszawa

46:19 Brzozowski Mirosław 79 Hrubieszów 2.10. Lublin

46:23 Skórka Michał 87 Mircze 24.04. Warszawa

48:04 Słoma Tadeusz 50 Hrubieszów 11.11. Warszawa

48:37 Banaszek Igor 91 Hrubieszów 10.04. Lublin

48:45 Smyk Andrzej 61 Mircze 11.11. Chełm

49:45 Babulski Przemysław 1995 Uchanie 10.04. Lublin

50:56 Skrzat Konrad 88 Jarosławiec g. Uchanie 10.04.Lublin

53:34 Stanisław Mielniczuk 1958 Hrubieszów 2.10. Lublin

57:50 Bartnik Wojciech 60 Hrubieszów 20.11. Lublin

58:01 Borek Tomasz 77 Hrubieszów 20.11. Lublin


15 km

49:45 JABŁOŃSKI Artur 81 Unia Hrubieszów 17.01. Warszawa

50:20 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 9.10. Tarnobrzeg

1.07:18 Janik Tomasz 70 Hrubieszów Orange Polska 17.01. Warszawa

1.09:03 Mołodkiewicz Zbigniew 73 Hrubieszów 25.09. Karczew

1.11:20 Rycak Krzysztof 72 Małków 12.06. Biała Podlaska


Półmaraton

1.07:11 Kern Artur 80 Unia Hrubieszów 10.04.Rzeszów

1.21:08 Wilgos Marek 1987 Jarosławic g. Uchanie 18.09. Kopenhaga

1.23:20 Szady Tomasz Horodło/Unia Hrubieszów 17.09. Tomaszów Lub.

1.31:22 Łukaszczyk Henryk 60 Hrubieszów 17.09. Tomaszów Lub.

1.35:44 Wołos Jacek 68 Hrubieszów 4.06. Lublin

1.35:53 Wilgos Paweł 88 Jarosławiec g. Uchanie 18.09. Kopenhaga

1.39:07 Tomasz Artur Mielniczuk 87 Kancelaria Notarialna Hrubieszów 28.08. Warszawa

1.42:47 Janik Tomasz 70 Hrubieszów Orange Polska 20.08. Krasnystaw

1.43:48 Skórka Michał 87 Mircze 18.06. Wrocław

1.45:33 Rycak Krzysztof 72 Małków 11.09. Lubartów

1.45:54 Kozłowski Jarosław 92 Hrubieszów 4.06. Lublin

1.46:43 Smyk Andrzej 61 Mircze  17.09. Tomaszów Lub.

1.49:38 Kulibowski Łukasz 82 Werbkowice 3.04. Warszawa

1.51:15 Brzozowski Mirosław 79 Hrubieszów 20.08. Krasnystaw

1.53:10 Słoma Tadeusz 50 Hrubieszów 15.05. Białystok

1.55:28 Mołodkiewicz Zbigniew 73 Hrubieszów 3.04. Warszawa

2.05:15 Skrzat Konrad Uchanie 2.05:15 4.06. Lublin

2.14:28 Stanisław Mielniczuk 58 Kancelaria Notarialna Hrubieszów 28.08. Warszawa


35 km

3.54:12 Podlewswki Krzysztof 56 Hrubieszów 31.08. Zamość/Zwierzyniec


Maraton

2:29:55 Jabłoński Artur 81 Unia Hrubieszów 25.09. Warszawa

2.58:46 Guzina Piotr 75 Mircze 24.04. Warszawa

3.56:23 Janik Tomasz 70 Hrubieszów 23.10. Drezno

4.17:06 Rycak Krzysztof 1972 Małków 8.05. Lublin

5.15:36 Wilkos Marcin 1974 Uchanie 8.05. Lublin


50 km

6.02:44 Mołodkiewicz Zbigniew 73 Hrubieszów 4.06. Łąck


100 km (góry)

16:52:06 Jnaik Tomasz 70 Hrubieszów 10.09. Krynica Zdrój



Uwaga!

W w/w zestawieniach widnieją osoby, przy których w komunikacie jest uwzględniony Hrubieszów lub miejscowość z jego powiatu, albo klub z tego terenu.

Nadal proszę o informację o udziale w zawodach, ponieważ wszystkiego nie ogarnę i dlatego w powyższym zestawieniu mogą być braki, szczególnie osób debiutujących lub powracających po przerwie.

 

 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Foto – archiwum zawodników