Tabele powiatowe po I części sezonu LA

Zakończyła się I część sezonu lekkoatletycznego. W związku z przebudową stadionu w Hrubieszowie zawody były organizowane na boisku przy SP nr 2 w Hrubieszowie, na którym trudno było uzyskiwać wartościowsze wyniki. Lepsze wyniki uzyskiwali członkowie szkół, które awansowały do zawodów wyższego szczebla lub reprezentanci MKS Unia w Hrubieszowie. W jesieni będzie podobnie. Poniżej czołowe zawodniczki I części sezonu powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Dziewczęta reprezentujące w sztafecie szwedzkiej ZS nr 2 w Hrubieszowie uzyskały najlepszy wynik, ponieważ dał im 7 miejsce podczas Mistrzostw SPG w Łodzi.

Stan tabel na 30.06.2011 r.

Kobiety/dziewczęta

60 m – PE

9,30 Radomska Anna 98 SP 3 Hrubieszów 17 05 Zamość

9,58 Chodun Joanna 98 SP 3 Hrubieszów 17 05 Zamość

9,58 Baj Karolina 98 SP 2 Hrubieszów 17 05 Zamość

9,68 Konsowicz Ewa 98 SP 2 Hrubieszów 17 05 Zamość

9,76 Ciesielczuk Wiktoria 98 SP 3 Hrubieszów 17 05 Zamość

9,92 Mroczkowska D. 99 SP 2 Hrubieszów 17 05 Zamość

60 m – PR

9,51 Chodun Joanna SP 3 Hr. 9 05 Hrubieszów

9,54 Radomska Anna SP 3 Hr. 9 05 Hrubieszów

9,57 Szendrak Klaudia SP 1 Hr. 9 05 Hrubieszów

9,72 Barańczuk Karolina SP 2 Hr. 9 05 Hrubieszów

9,76 Szlonzak Katarzyna SP 3 Hr 9 05 Hrubieszów

9,80 Popławska Paulina SP 2 Hr 9 05 Hrubieszów

100 m – PE

13,31 Stecko Dominika 95 G. 3 Hr. 1 06 Zamość

14,34 Ciuch Elżbieta 95 G. Mircze 20 05 Zamość

14,54 Soja Aleksandra 95 G. 3 Hrubieszów 25 05 Zamość

14,55 Małecka Daria 97 G. 3 Hrubieszów 25 05 Zamość

14,90 Jarmusz Małgorzata 95 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

15,53 Roman Kamila 95 G. Mircze 20 05 Zamość

100 m – PR

13,87 Stecko Dominika 96 G. 1 Hrubieszów 23 05 Hr

14,54 Soja Aleksandra 95 G. 3 Hr. 23 05 Hr

14,45 Małecka Daria 97 G. 3 Hrubieszów 23 05 Hr

14,65 Omiecińska Agnieszka 97 G. Werbkowice 23 05 Hr

14,95 Ciuch Elżbieta 95 G. Mircze 23 05 Hrubieszów

15,23 Paprot Justyna 96 G. Werbkowice 23 05 Hr

300 m – PE

46,97 Paluch Alicja 96 G. Mircze 1 06 Zamość

47,53 Barczuk Patrycja 97 G. Horodło G. Horodło 1 06 Zamość

47,65 Wójcicka Dorota 95 G. 1 Hr. 1 06 Zamość

48,20 Hołdaś Aleksandra 97 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

51,47 Mielniczuk Ewelina 95 G. Mircze 20 05 Zamość

52,70 Hajkiewicz Paulina 97 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

300 m – PR

48,70 Zebzda Monika 96 G. Horodło 23 05 Hr

50,49 Soja Wiktoria 97 G. 3 Hrubieszów 6 05 Hr

50,96 Wójcicka Dorota 95 G. 1 Hr. 23 05 Hr

51,20 Hołdaś Aleksandra 97 G. 3 Hrubieszów 6 05 Hr

51,29 Paluch Alicja 96 G. Mircze 23 05 Hr

51,70 Barczuk Patrycja 97 G. Horodło 23 05 Hr

400 m – PE

68,56 Soja Wiktoria 97 Unia 18 05 Zamość

69,73 Mielniczuk Magda 95 Unia 18 05 Zamość

71,76 Chodun Joanna 97 Unia 18 05 Zamość

72,02 Lizut Anna 93 ZS 4 Hrubieszów 18 05 Zamość

79,25 Pokrywka Aleksandra 96 Unia 18 05 Zamość

600 m

1:46,96 Zebzda Monika 96 G. Horodło 8 06 Zamość

1:50,71 Soja Wiktoria 97 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

1:56,53 Chodun Joanna 98 SP 3 Hrubieszów 17 05 Zamość

2:01,30 Grabowska Natalia 97 G. 2 Hrubieszów 23 05 Hr

2:03,78 Paluch Alicja 96 G. Mircze 6 05 Hr

2:06,45 Barańczuk Karolina SP 2 Hrubieszów 17 05 Zamość

800 m

2:39,93 Soja Wiktoria 97 Unia 14 05 Lublin

2:41,10 Worożbit Paulina 94 Unia 14 05 Lublin

2:53,80 Chodun Joanna 98 Unia 14 05 Lublin

4:04,00 Trzos Katarzyna 98 Unia 14 05 Lublin

1000 m

3:26,71 Soja Wiktoria 97 G. 3 Hr. 8 06 Zamość

3:30,21 Załuska Urszula 95 G. Horodło 1 06 Zamość

4:03,91 Kaczyńska Beata 96 G. Horodło 23 05 Hr

4:24,20 Czarnecka Ewa G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

4:25,16 Grzesiak Ewelina G. Horodło 23 05 Hr

4:37,80 Kwiatkowska Dorota G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

W dal

4.50 Kmiecik Magda 96 G. ZS 2 Hr. 1 06 Zamość

4.35 Powroźnik Iwona 96 G. Uchanie 1 06 Zamość

4.29 Wójcicka Marta 95 G. 1 Hr. 1 06 Zamość

4.22 Radomska Anna SP 3 Hrubieszów 17 05 Zamość

4.14 Podgórska Natalia G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

4.10 Kruk Kamila 96 G. Uchanie 23 05 Hr

Wzwyż

1.40 Kuczyńska Zuzanna 97 G. 3 Hrubieszów 1 06 Zamość

1.35 Irek Józefina 95 G. 2 Hrubieszów 6 05 Hr

1.35 Tomaszewska Izabela 96 G. Mircze 6 05 Hr

1.35 Gajewska Ewelina 96 G. ZS 2 Hr. 23 05 Hr

1.25 Musur Ada 97 G. Werbkowice 6 05 Hr

1.15 Mielniczuk Klaudia 96 G. Werbkowice 6 05 Hr

Kula 3 kg

9.55 Szostakiewicz Dorota 96 G. Werbkowice 23 05 Hr

9.42 Luchowska Patrycja 97 G. Werbkowice 6 05 Hr

9.18 Leśniowska Barbara 95 G. Mircze 23 05 Hr

8.82 Wójcik Joanna 95 G. Mircze 23 05 Hr

8.57 Zając Dominika 97 G. 3 Hrubieszów 23 05 Hr

8.46 Tokarczuk Dorota 96 G. Uchanie 23 05 Hr

Oszczep

22.04 Wiśniewska Katarzyna 95 G. 3 Hrubieszów 25 05 Zamość

22.03 Kaczyńska Sylwia 94 G. Horodło 25 05 Zamość

19.72 Karpińska Arleta 96 G. Horodło 23 05 Hr

17.34 Brzozowska Magdalena 95 G. Horodło 23 05 Hr

14.94 Zglinicka Natalia 95 G. 2 Hrubieszów 23 05 Hr

13.14 Kleczkowska Paulina 95 G. 2 Hrubieszów 23 05 Hr

Piłeczka palantowa

42.00 Baj Karolina 98 SP 2 Hr. 17 05 Zamość

40.50 Suchowska Paula 98 SP 3 Hr. 9 05 Hr.

38.00 Ciesielczuk Wiktoria SP 3 Hr 17 05 Zamość

37.00 Konsowicz Ewa SP 2 Hr. 9 05 Hr

37.00 Majkut Klaudia SP Horodło 9 05 Hr

35.00 Szady Julia SP 2 Hr. 9 05 Hr

4 x 100 m – PE

55,07 G. 1 Hrubieszów 1 06 Zamość

56,75 G. Horodło 1 06 Zamość

58,20 G. 3 Hrubieszów 20 05 Zamość

60,76 G, Mircze 20 05 Zamość

4 x 100 m – PR

59,36 G. 1 Hrubieszów 23 05 Hr
Zdun Katarzyna, Wójcicka Dorota, Stecko Dominika, Wójcicka Marta

59,82 G. Horodło 23 05 Hr
A. Pyrz, Malinowska D., Barczuk P., Zebzda M.

60,90 G. 3 Hrubieszów 23 05 Hr
A. Soja, M. Jarmusz, M. Jarmusz, Małecka Daria

61,19 G. 2 Hrubieszów 23 05 Hr
Smyk Jagoda, Mil Karolina, Barańczuk Gabriela, Kaczanowska Wioletta

63,14 G. Mircze 23 05 Hr
Wójcik J., Ciuch E., M. Małysek, A. Paluch

63,51 G.ZS 2 Hrubieszów 23 05 Hr
Kwiatkowska Kaja, N. Podgórska, S. Szambara, M. Kmiecik

Sztafeta szwedzka (400-300-200-100)

2.33:14 ZSZ 2 Hrubieszów 14 06 Łódź
Kasprowicz Karolina, Wójtowicz Ewelina, Mielniczuk Magda, Worożbit Paulina

2:40,28 G 3 Hrubieszów 25 05 Zamość
Jarmusz Małgorzata, Hołdaś Aleksandra, Soja Wiktoria, Zielińska Iwona ?

2:50,68 SP 3 Hrubieszów 25 05 Zamość

2:53,18 G Horodło 10 05 Hr
Zebzda Monika, Malinowska Dorota, Kolenda Katarzyna, Watrak Magda

2:59,46 G 2 Hrubieszów 10 05 Hr
Grabowska Natalia, Kata Magdalena, Irek Józefina, Kaczanowska Wioleta

3:02,17 GP ZS 2 Hrubieszów 10 05 Hr
Podgórska Natalia, Pirogowicz Kamila, Kmiecik Magda, Tereszkiewicz Agata

4 x 400 m

4:52,51 Unia Hrubieszów Jun. mł. 18 05 Zamość
Wiktoria Soja 97, Aleksandra Pokrywka 96, Magda Mielniczuk 95, Joanna Chodun 97

4-bój la

255 Chodun Joanna 98 SP 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
– 9,58 – 4.05 – 32,0 – 1:56,53

239 Baj Karolina 98 SP 2 Hrubieszów 17 05 Zamość
– 9,58 – 3,54 – 42,0 – 2:08,54

231 Ciesielczuk Wiktoria SP 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
– 9,76 – 3,75 – 38,0 – 2:07,33

216 Konsowicz Ewa SP 2 Hr. 9 05 Hr
– 9,98 – 4,04 – 37,0 – 2:17,08

213 Radomska Anna SP 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
– 9,30 – 4,22 – 26,0 – 2:20,80

212 Szędrak Klaudia SP 1 Hr 9 05 Hr
– 9,57 – 3,70 – 34,5 – 2:16,38

Uwaga!

PE – pomiar elektroniczny
PR – Pomiar ręczny
– w tabelach brakuje wyników ze startu w Uzgorodzie na Ukrainie zawodniczek Unii Hrubieszów.

***

Opracował
– Marek Ambroży Kitliński (mak)