Tabele wyników halowych

Za wcześnie opublikowaliśmy tabele najlepszych wyników halowych za sezon 2007, ponieważ jeszcze odbyła się jedna impreza w Lublinie, a w Bostonie Artur Kern jeszcze raz poprawił rekord Polski w na 5000 m. Kogo zaciekawi, kto awansował do tych tabel zapraszamy do lektury.

Reklamy

br />Tabele najlepszych halowych wyników z powiatu hrubieszowskiego w sezonie 2007

KOBIETY:

45m. – Pomiar ręczny (PR)

RP – Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hr. 5,88 2003 r.
1. Magda Doroszczuk 93 G 2 Hrubieszów 7,04
2. Aleksandra Kasprowicz 92 G 3 Hrubieszów 7,13
3. Karolina Martyniuk G ZS 2 Hrubieszów 7,15
4. Aleksandra Dańczuk ZS 2 Hrubieszów 7,23
5. Anna Kondratiuk ZS 2 Hrubieszów 7,25
6. Paulina Lenard G 2 Hrubieszów 7,28
7. Katarzyna Skorupska 89 LO Horodło 7,34
8. Anita Ciesielczuk SP 3 Hrubieszów 7,43
9. Kamila Balicka ZS 4 Hrubieszów 7,61
10. Agata Bondyra 91 G Werbkowice 7,63
Uwaga – RP – rekord powiatu

60 m. – pomiar elektroniczny – PE

RP – Brzozowska Dorota ZSOd. Hr. 7,83 1989 r.

1.Teterycz Aneta 90 ZS 3 Hr. 8,30
2. Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hr. 8,37
3. Doroszczuk Magda 93 G. 2 Hr. 8,60
4. Kasprowicz Aleksandra 92 Unia 8,81

300 m. – PE

RP – Tarnogórska Anna ZS 2 Hr. 42,35 1986

1. Teterycz Aneta 90 ZS 3 Hr. 42,72
2. Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hr. 47,18
5 okrążeń (ok. 500 m.) – PR
RP – Stadnicka Patrycja ZS Turk. 1:25,12 2004
1 Anna Łatka 92 G 2 Hrubieszów 1,36,81
2 Anita Hojda 94 SP 2 Hrubieszów 1,38,98
3 Joanna Wala 91 G Werbkowice 1,40,65
4 Karolina Drewnik 92 G ZS 2 Hrubieszów 1,41,43
5 Ilona Steciuk 89 LO Horodło 1.42.16
6 Katarzyna Wiśniewska 95 SP 3 Hrubieszów 1,42,93
7 Urszula Chmielewska 85 ZS 1 Hrubieszów 1,43,25
8 Eliza Witek 95 SP Werbkowice 1,44,29
9 Maja Hojda 93 G 2 Hrubieszów 1,44,51
10 Paulina Bojarczuk 92 G ZS 2 Hrubieszów 1,44,99

500 m.
RP – Jakóbiec Monika G. 2 Hrub. 1:30,62 2004
1.Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów 1.33,97
2. Hojda Maja zajęła G. 2 Hrubieszów 1.36,45

600 m.
RP–Muzyczuk Małgorzata ZS 2 H. 1:38,00 1980
1. Łatka Anna 92 G. 2 Hrubieszów 1:55,30
2. Hojda Maja 93 G. 2 Hrubieszów 1:58,90
3. Wiśniewska Katarzyna 95 Unia 2:17,99
4. Jakimiec M. 95 Unia 2:20,44
5. Kania Ewa 95 Unia 2:23,96

45m ppł – PR
RP – Pukaluk Aneta G. Mircze 7,76 2003
1. Aleksandra Szczęk 92 G 3 Hrubieszów 8,29
2. Aneta Teterycz 90 ZS 1 Hrubieszów 9,25
3. Paula Niedobit 93 G 2 Hrubieszów 9,63 9
4 . Wioleta Basa ZS 1 Hrubieszów 9,82
5. Natalia Malinowska 89 LO Horodło 10,06
6. Elżbieta Legiedź 89 LO Horodło 10,06
7. Ada Staroń 91 G Werbkowice 10,42
8 Angelika Ciemienga ZS 1 Hrubieszów 10,50
9. Agnieszka Łatka 91 G 2 Hrubieszów 10,64
10. Aleksandra Kusiak G ZS 2 Hrubieszów 13,33

60 m. p.pł. – PE (młodziczki do lat 15)
RP – Szczęk Aleksandra G. 3 Hrub. 9,58 2007
1. Szczęk Aleksandra 92 G. 3 Hr. 9,58

W dal

RP – Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hr. 5.58 2003

1. Doroszczuk Magda 93 G. 2 Hr. 4.87

Chód 3000 m.

RP – Łatka Agnieszka G. 2 Hr. 16:27,11 2007

1. Łatka Agnieszka 91 G. 2 Hrub. 16:27,11

SKOK WZWYŻ
RP – Kowalczuk Dorota 1.61 1980
1 Paulina Banaszek 93 G ZS 2 Hrubieszów 135
2 Marta Goch G ZS Turkowice 130
3 Monika Pachla G 2 Hrubieszów 125
4 Iwona Janicka ZS 1 Hrubieszów 125
5 Joanna Budniewska 88 LO Horodło 125
6 Anna Belina 88 LO Horodło 120
7 Natalia Sobian ZS 1 Hrubieszów 120
8 Magdalena Dańczuk SP Horodło 1,20
9 Marta Kaczmarska SP 3 Hrubieszów 1,15
10 Aldona Boniewska G 2 Hrubieszów 110

Pchnięcie piłką lekarską

RP – Nowak Ewelina G. 3 Hrub. 9.55 2007
1 Ewelina Nowak G 3 Hrubieszów 9,55
2 Ewelina Kuriata 89 LO Horodło 9,40
3 Justyna Korniak 91 G 2 Hrubieszów 9,00
4 Barbara Brzozowska 91 G 2 Hrubieszów 8,90
5 Edyta Brzoza 91 G ZS 2 Hrubieszów 8,70 5
6 Małgorzata Międlarz 92 G ZS 2 Hrubieszów 8,55
7 Justyna Drożdżak 91 G Werbkowice 8,50
8 Katarzyna Kozdruj 94 SP Mircze 8,00
9 Patrycja Łomejko 94 SP 2 Hrubieszów 7,95
10. Adriana Oleszczuk ZS 1 Hrubieszów 7,70

4x okrążenie (ok. 4 x 100 m.) – PR

RP – A.Kaczoruk, M. Oniszko, G. Werbkowice
A. Musiał, E. Kulik 1:01,80 2004
1. Aleksandra Szczęk 92 G 3 Hrubieszów 1,04,45
Aleksandra Kasprowicz 92
Magda Ciesielczuk 92
Iga Płonkowska
2. Magda Doroszczuk 93 G 2 Hrubieszów 1,05,62
Paulina Lenard 93
Anna Łatka 93
Matuszak
3. Katarzyna Kulik 93 G Werbkowice 1,10,65
Joanna Wala 91
Agata Bondyra 91
Marta Goch
4 Paulina Banaszek 93 G ZS 2 Hrubieszów 1,11,85
Karolina Drewnik 92
Karolina Kasprowicz 93
Anna Chmarzyńska
5. Magdalena Jakimiec 95 SP 3 Hrubieszów 1,11,91
Katarzyna Wiśniewska 95
Anita Ciesielczuk 94
Agnieszka Tulej 94
6.Pysz LO Horodło 1,12,33 12
2 Skorupska
3 Malinowska
4 Steciuk
7. Magdalena Dańczuk 94 SP Horodło 1,12,40
Małgorzata Zebzda 94
Aneta Panek 94
Katarzyna Kolenda 95
8. E.Czarnecka ZS 1 Hrubieszów 1,12,51 9
2 A.Teterycz
3 Pukaluk
4 Kusztykiewicz
9 Anita Hojda 94 SP 2 Hrubieszów 1,12,64 7
1 Kosciołko ZS Turkowice 1,12,89 7
2 Podolak
3 Kosciołko
4 Kwietniewska
10. Wioletta Mic 93 G Turkowice 1,17,74
Karolina Barrtyka 92
Patrycja Piluś 93
Marta Kliszcz 91

MĘŻCZYŹNI:

45m. – Pomiar ręczny (PR)
RP – Pukaluk Arkadiusz ZSMR Hr. 5,42 2003 r.
1 Paweł Guzina G 3 Hrubieszów 6,23
2 Bartłomiej Jaszczyszyn G 3 Hrubieszów 6,28
3. Tomasz Słupski 88 ZS 1 Hrubieszów 6,33
4 Paweł Jakubiak 89 ZS 1 Hrubieszów 6,47
5 Łukasz Kowalczuk 89 LO Horodło 6,47
6 Rafał Salewski LP ZDZ Hrubieszów 6,60
7 Bartłomiej Zając G ZS 2 Hrubieszów 6,60
8 Adam Ciesielczuk G 2 Hrubieszów 6,75
9 Marcin Wyspiański LP ZDZ Hrubieszów 6,75
10. Albert Szulakiewicz 92 G Werbkowice 6,89
Uwaga – RP – rekord powiatu

60 m. – Pomiar elektroniczny – PE
RP – Naja Tomasz LO Hrub. 7,20 1986
RP – Magdziak Tomasz ZSMR Hrub. 7,20 2002
1. Guzina Paweł 91 G. 3 Hrubieszów 7,94
2. Jakubiak Paweł 89 ZS 1 Hrubieszów 8,21

5 okrążeń (ok. 500 m.) – PR

RP – Zosiuk Łukasz ZS 3 Hrub. 1:11,53 2004
1 Łukasz Krakowiak 89 ZS 3 Hrubieszów 1,21,04
2 Mariusz Grzybek 86 ZS 4 Hrubieszów 1,23,12
3 Mateusz Markiewicz 88 LO Horodło 1,23,90
1 Mateusz Bieńkowski 93 G ZS Turkowice 1,26,40 12
2 Bartłomiej Skrzyński G 3 Hrubieszów 1,26,42 9
3 Paweł Mazurek G 3 Hrubieszów 1,28,18 7
4 Paweł Sidorowicz 93 G 2 Hrubieszów 1,29,51 5
4 Kamil Orlon 89 LO Horodło 1,30,03
5 Bartłomiej Grabias ZS 1 Hrubieszów 1,30,86
6 Radosław Krawczuk 87 ZS Turkowice 1,31,20

1000 m.

RP – Kitliński Piotr ZS 2 Hr. 2:28,79 1991

1. Kern Artur 80 Unia 2:31,80
2. Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów 2:45,62
3. Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 2:47,21
4. Soja Bartłomiej 90 ZS 2 Hrubieszów 3:09,24
5. Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hr. 3:18,16

1500 m.

RP – Kamień Mirosław Unia 3:55,88 1995

1. Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hr. 4:15,95
2. Markiewicz Mateusz 88 LO Hor. 4:20,26

2000 m.

RP – Kern Artur Unia 5:32,71 2007

1. Kern Artur 80 Unia 5:32,71

3000 m.

RP – Kern Artur Unia 8:06,69 2007

1. Kern Artur 80 Unia 8:06,69

5000 m.

RP – Kern Artur Unia 14:09,89 2007

1. Kern Artur 80 Unia 14:09,89

45m ppł – PR

RP – Kamieniarz Adam ZS 3 Hr. 6,41 2005
1. Radosław Wróbel 89 ZS 1 Hrubieszów 7,14
2. Kamil Słupski 90 ZS 1 Hrubieszów 7,90
3. Krystian Letnianczyn 91 G Werbkowice 8,29
4. Adam Wołoszyn 89 ZS Turkowice 8,35
5. Sylwester Jeczeń 90 LO Horodło 8,45
6. Dawid Fulara G 2 Hrubieszów 8,50
7. Andrzej Czarnecki G 2 Hrubieszów 8,81 7
8. Piotr Konopko 89 LO Horodło 8,88
9. Adrian Kwaśny 90 ZS Turkowice 9,87

Skok w dal

RP – Paczała Eugeniusz Unia 6.98 1979
1. Jakubiak Paweł 89 ZS 1 Hrubieszów 4.89

SKOK WZWYŻ

RP – Jakubiak Janusz Unia 2.09 1983
1 Sławomir Traczuk 86 ZS 1 Hrubieszów 170
2 Kacper Dudek G 3 Hrubieszów 160
3 Jakub Kasprowicz G ZS 2 Hrubieszów 155
4 Damian Bil 88 LO Horodło 150
5 Tomasz Portka 90 LO Horodło 150
6 Cezary Nazar 91 G Werbkowice 145
7 Paweł Sas 91 G 2 Hrubieszów 145
8 Rafał Ciesielczuk 91 G Werbkowice 145
9 Albin Koszyniuk LP ZDZ Hrubieszów 140
10 Konrad Nieradko ZS 4 Hrubieszów 140

Pchnięcie piłką lekarską

RP – Bełz Kamil ZS 1 Hrub. 16.50 2006
1 Kamil Fedorowicz 88 ZS 1 Hrubieszów 12,20
2 Marcin Sternik 87 ZS Turkowice 11,50
3 Mateusz Tadla G ZS 2 Hrubieszów 10,65
4 Mateusz Lachowski 91 G Werbkowice 10,50
5 Łukasz Wilczek 91 G 3 Hrubieszów 10,50
6 Paweł Sakowski 90 LO Horodło 10,30
7 Łukasz Panasiewicz ZS 4 Hrubieszów 10,20
8 Dominik Garczyński 95 SP Werbkowice 10,30 12
9 Igor Kłodziński 91 G 3 Hrubieszów 10,20
10 Szymon Nowak 92 G Werbkowice 10,00

chód 5 km.

RP – Fedaczyński Rafał Unia 20:08,99 2007
1. Fedaczyński Rafał 80 Unia 20:08,99

4x okrążenie (ok. 4 x 100 m.) – PR

RP – Ł. Zosiuk, M. Krawczyński, ZS 3 Hr.
S. Lebiedowicz, K. Marciniuk 52,47 2004
1. Temporowicz G 3 Hrubieszów 57,93
Guzina
Jaszczyszyn
Lebiedowicz
2 Woźniak ZS 1 Hrubieszów 59,98
Jakubiak
Kuryluk
Wróbel
3 Jeczeń LO Horodło 1,02,70
Orlon
Sakowski
Kowalczuk
4. Czarnecki G 2 Hrubieszów 1,03,34
Winogrodzki, Sas
5. Albert Szulakiewicz G Werbkowice 1,03,83
Rafał Ciesielczuk
Krystian Letnianczyn
Szymon Nowak
6 Jagiełło ZS 4 Hrubieszów 1,03,86
Skawiński
Poleszak
Grzybek
7 Mateusz Bieńkowski G ZS Turkowicze 1,04,31
Jarochiewicz
Wojciech Saj
Małyszek
8. Załuski Kamil 94 SP Horodło 1,04,35
Barczuk Marcin 94
Sejdłowski Wojciech 94
Jóźwiak Kamil 94
9 Wilgos LP ZDZ Hrubieszów 1,04,82
Salewski
Wyspiański
Konkiewicz
10 Marek Guluk G ZS 2 Hrubieszów 1,04,86
Bartłomiej Zając
Maciej Bobczuk
Krzysztof Olszak

opracował Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Szczęk Aleksandra, nowa rekordzistka powiatu młodziczek w biegu na 60 m. przez płotki.