Tenis stołowy: Najlepsi licealiści z Lubelszczyzny zagrali w Hrubieszowie

We wtorek 5 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się finał wojewódzki Lcealiady SZS w tenisie stołowym. Powiat hrubieszowski reprezentowały w turnieju zawodniczki Kościuszki – Marta Wójcicka i Katarzyna Wiatrzyk.

Reklamy

 

Komunikat

Wojewódzkiej  Licealiady  w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Szkolnego Związku Sportowego

Hrubieszów 5.11.2013 r.

 

Dziewczęta – klasyfikacja końcowa

 

Miejsce

        Nazwisko imię

              Szkoła

1

Lalak Karolina

V LO Lublin

2

Pawlak Sylwia

PLO Paderewski Lublin

3

Cięszczyk Natalia

V LO Lublin

4

Baranowska Dagmara

II LO Lubartów

5

Krzysiek Paulina

ZS nr 1 Lublin

6

Sienkiewicz Gabriela

V LO Lublin

7-8

Kanak Marta

II LO Lubartów

7-8

Drózd Patrycja

ZSO nr 2 Puławy

9-12

Waszczuk Patrycja

ZS   nr 1 Włodawa

9-12

Wertejuk Monika

ZS  nr 1 Włodawa

9-12

Jeżewska Aleksandra

I LO Chełm

9-12

Kuna Paulina

ZSBiO Biłgoraj

13-16

Wójcicka Marta

ZS Nr 3 Hrubieszów

13-16

Perzyna Natalia

I LO Biała Podl.

13-16

Nowicka Anna

ZSZ nr 2 Dęblin

13-16

Rzęsa Dominika

ZS nr 2 Kraśnik

17-24

Winiarczyk Patrycja

II LO Zamość

17-24

Kowalczyk Monika

IV LO Łuków

17-24

Pińczuk Magdalena

LO Międzyrzec Podl

17-24

Świderska Kinga

I LO Łuków

17-24

Gajaszek Kinga

ZSZ nr 2 Dęblin

17-24

Rzęsa Sylwia

ZS nr 1 Zakrzówek

17-24

Wojtaszek Wioleta

ZS nr 2 Kraśnik

17-24

Skupińska Teresa

ZS Janów Lub.

25-30

Bielesza Dorota

I LO Krasnystaw

25-30

Szewczak Magdalena

I LO Krasnystaw

25-30

Wiatrzyk Katarzyna

ZS Nr 3 Hrubieszów

25-30

Cieślak Anita

IV LO Łuków

25-30

Prokopiuk Aleksandra

II LO Chełm

25-30

Dobosz Wiktoria

I LO Włodawa

 

Dziewczęta  – klasyfikacja szkół


 

Miejsce

              Szkoła

              Opiekun

    Pkt pomocnicze         

Pkt  do

klasyfikacji

1

V LO Lublin

Szczotka Adrian

83

44

2

II LO Lubartów

Czarnecka Małgorzata

50,5

40

3

ZS   nr 1 Włodawa

Kuśmirek Mariusz

41

36

4

PLO Paderewski Lublin

Rogala Robert

29

33

5-6

ZS nr 2 Kraśnik

Padała Bożena

27

29

5-6

ZSZ nr 2 Dęblin

Węgrzyn Anna

27

29

7

ZS nr 1 Lublin

Nizioł Piotr

26

26

8

ZSO nr 2 Puławy

Leonarcik Dariusz

23,5

24

9-10

ZSBiO Biłgoraj

Mazur Barbara

20,5

21

9-10

I LO Chełm

Dąbska Joanna

20,5

21

11

ZS Nr 3 Hrubieszów

Nowak Marcin

20

18

12

I LO Biała Podl.

Wieliczuk Mirosław

16,5

16

13

IV LO Łuków

Słodkowski Rafał

14

14

14-18

II LO Zamość

Szajna Dorota

10,5

 

14-18

LO Międzyrzec Podl

Czopińska Jolanta

10,5

 

14-18

I LO Łuków

Krzyszycha Anna

10,5

 

14-18

ZS nr 1 Zakrzówek pow.kraśnicki

Bańka Robert

10,5

 

14-18

ZS Janów Lub.

Szymański Radosław

10,5

 

19

I LO Krasnystaw

Patejuk Mirosław

7

 

20-21

II LO Chełm

Chmielewska Barbara

3,5

 

20-21

I LO Włodawa

Włodarczyk Mirosław

3,5

 

 

 

Chłopcy – klasyfikacja końcowa

 

Miejsce

        Nazwisko imię

              Szkoła

1

Rozwadowski Paweł

ZSP 3 Zamość

2

Jarocki Łukasz

IV LO Lublin

3

Głowinkowski Kamil

ZS nr 1 Lublin

4

Stepuch Radosław

ZSP 3 Zamość

5-6

Stepuch Dominik

ZSP 3 Zamość

5-6

Reszka Marcin

RCEZ Lubartów

7-8

Biszczanik Tomasz

ZS 4 Tomaszów

7-8

Kaznowski Marcin

I LO Łukow

9-12

Wolniarczyk Rafał

I LO Puławy

9-12

Powroźnik Przemysław

SU Lubartów

9-12

Gąska Mateusz

I LO Ryki

9-12

Bernat Łukasz

ZS Radzyń Podlaski

13-16

Królak Arkadiusz

ZS Adamów

13-16

Wojdat Jakub

ZSO Dęblin

13-16

Witnicki Konrad

IV LO Chełm

13-16

Paleczny Łukasz

ZSBiO Biłgoraj

17-23

Nurzyński Mariusz

ZS Radoryż Smolany

17-23

Chrzanowski Marcin

ZSZ nr 5 Chełm

17-23

Bury Kamil

ZSZiO Biłgoraj

17-23

Kozłowski Marcin

ZS nr 2 Kraśnik

17-23

Plichta Adrian

ZS nr 1 Kraśnik

17-23

Rawski Michał

PSBiG Lublin

17-23

Grzegorczyk Jakub

IV LO Lublin

24-26

Lasota Krzysztof

II LO Chełm

24-26

Kita Patryk

RCEZ Biłgoraj

24-26

Drwal Jakub

ZSE Lublin

 

Chłopcy – klasyfikacja szkół

 

Miejsce

              Szkoła

              Opiekun

    Pkt pomocnicze         

Pkt  do

klasyfikacji

1

ZSP 3 Zamość

Kostrubiec Piotr

70,5

44

2

IV LO Lublin

Wąsowska Renata

32

40

3

ZS nr 1 Lublin

Nizioł Piotr

24

36

4

RCEZ Lubartów

Sienkiewicz Leszek

21,5

33

5-6

ZS 4 Tomaszów

Rachański Artur

19,5

29

5-6

I LO Łukow

Krzyszycha Anna

19,5

29

7-10

ZS Radzyń Podlaski

 

16,5

23

7-10

I LO Puławy

Wojciechowski Łukasz

16,5

23

7-10

SU Lubartów

Kisiewicz Daniel

16,5

23

7-10

I LO Ryki

Zając leszek

16,5

23

11-14

ZS Adamów pow.łukowski

Gula Robert

12,5

15

11-14

ZSO Dęblin

 

12,5

15

11-14

IV LO Chełm

Misiewicz Tomasz

12,5

15

11-14

ZSBiO Biłgoraj

Mazur Barbara

12,5

15

15-20

ZS Radoryż Smolany pow.łukowski

Rodak Waldemar

7

 

15-20

ZSZ nr 5 Chełm

Siry Jacek

7

 

15-20

ZSZiO Biłgoraj

Koman Robert

7

 

15-20

ZS nr 2 Kraśnik

Janowski Jarosław

7

 

15-20

ZS nr 1 Kraśnik

Podwiązka Robert

7

 

15-20

PSBiG Lublin

Pelak Sławomir

7

 

21-23

II LO Chełm

Chmielewska Barbara

2

 

21-23

RCEZ Biłgoraj

Romańczuk Tomasz

2

 

21-23

ZSE Lublin

Tomaszewska Liliana

2

 

21-23

 

 

 

 

 

 

Za miejsca I, II i III zawodnicy otrzymali medale. Za miejsca I – VI dyplomy.

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Podziękowanie Dyrekcji  Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie za udostępnienie sali do rozgrywek, a Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Ogólniak” w Hrubieszowie za bezpłatne udostępnienie specjalistycznego sprzętu do tenisa stołowego umożliwiającego rozegranie powyższych zawodów.

 

Organizator – Krawczuk Zbigniew.