Tenisiści stołowi dla Orkiestry

21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hrubieszowie rozpocznie się już w sobotę 12 stycznia. Tego dnia w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 3 przy ul. Zamojskiej rozpoczną się dwudniowe Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego w tenisie stołowym pod hasłem „Gramy dla Jerzego”.

Reklamy

Zawody będą rozgrywane w kategoriach żaków, młodzików, kadetów, juniorów, seniorów, otwartych kategorii, oddzielnie dla kobiet i mężczyzn bez podziału na grupy wiekowe, a także weteranów oraz w kategorii specjalnej. Mecze będą się odbywać zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego, a system rozgrywek zależy od liczby uczestników i zostanie ustalony tuz przed rozpoczęciem rywalizacji.

Pierwsze spotkania odbędą się w sobotnie przedpołudnie o 11.00, gdy do rywalizacji przystąpią kadeci, juniorzy i weterani. Dzień później od 10.00 będą grać żacy, młodzicy, seniorzy i zawodnicy z kategorii specjalnej. 

Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do najbliższego piątku 11 stycznia za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: krawczukz@o2pl, a szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 695 731 658.

Do udziału w zawodach i kibicowania tenisistom zapraszają Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” i ZSM 3.


Źródło: ias24.eu