Terminarz imprez SZS na szczeblu wojewódzkim i rejonowym w roku szkolnym 2012/2013

Koordynator imprez rejonowych p. Jerzy Prokop przesłał Terminarz imprez SZS na szczeblu wojewódzkim i rejonowym w roku szkolnym 2012/2013. Terminarz rywalizacji powiatowej zostanie opublikowany po jego otrzymaniu. Hrubieszowskim szkołom i z jego powiatu portal internetowy lubiehrubie życzy satysfakcjonujących osiągnięć!

Reklamy

Chronologiczny  wykaz imprez na rok szkolny 2012/2013

IGRZYSKA

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

1-2

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.

10.10.12. ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

16.10.12. w

Adamów

       04.10.12

  Tomaszów Lub

5-8

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 2 kat. wiekowe

13.11.12. w

Kocudza

       07.11.12

  Szczebrzeszyn

9-10

Badminton dz. i chł

21.11.12. ś

Zamość

      06.11.12 cz.

Zamość

11-14

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. i chł.

04.12.12. w

Zamość

28.11.12 ś

Zamość

15

Szachy drużynowe

12.12.12. ś

Tomaszów

16-19

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł. 2 kat. wiekowe

05.02.13. w

Kocudza

18.01.13 p

Hrubieszów

20-21

Mini siatkówka „3” i „4” dz.

20.03.13. ś

Świdnik

12.03.13 w

Zamość

22-23

Mini siatkówka „3” i „4” chł.

21.03.13. cz

Świdnik

13.03.13 ś

Zamość

24

Mini koszykówka dz.

26.03.13.w

Chełm

19.03.13 w

Zamość

25

Mini koszykówka  chł.

27.03.13. ś

Chełm

15.03.13 p

Hrubieszów

26

Mini piłka ręczna dziewcząt

24.04.13. ś

Łuków

17.04.13 ś

Tomaszów Lub

27

Mini piłka ręczna chłopców

25.04.13. cz

Puławy

09.04.13 w

Zamość

28

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

16.05.13 ś

Lublin

29-30

Czwórbój dz. i chł.

21.05.13. w

Puławy

15.05.13 ś

Zamość

31

Mini piłka nożna dziewcząt

23.05.13. cz

Parczew

14.05.13 w

Zamość

32

Mini piłka nożna chłopców

28.05.13. w

Chełm

20.05.13 p

Zamość


GIMNAZJADA

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

1-2

Indywidualne biegi przeł.      

10.10.12 ś

Adamów

 

            –

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

16.10.12. w

Adamów

     04.10.12 cz

Tomaszów Lub.

5-6

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł.

14.11.12. ś

Parczew

    09.11.12 p

   Hrubieszów

7-8

Badminton dz. i chł

22.11.12. cz

Zamość

    07.11.12 ś

      Zamość

9-12

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. i chł.

05.12.12. ś

Zamość

    29.11.12 cz

       Zamość

13

Szachy drużynowe

13.12.12. cz

Tomaszów

 

             –

14-15

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł.

06.02.13. ś

Szczebrzeszyn

    30.01.13 ś

 Szczebrzeszyn

16

Koszykówka dz.

12.03.13. w

Krasnystaw

    06.03.13 ś

   Krasnystaw

17

Koszykówka  chł.

13.03.13. ś

Lublin

    08.03.13 p

   Hrubieszów

18

Piłka siatkowa dz.

04.04.13. cz

Tomaszów

    14.03.13 cz

Tomaszów Lub.

19

Piłka siatkowa chł.

10.04.13. ś

Biała Podl.

    27.03.13 cz

      Zamość

20

Piłka ręczna dziewcząt

16.04.13. w

Łuków

    11.04.13 cz

       Zamość

21

Piłka ręczna chłopców

17.04.13. ś

Łuków

    05.04.13 p

   Hrubieszów

22

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

16.05.13 ś

Lublin

23

Piłka nożna dziewcząt      

14.05.13. w

Łęczna

    24.04.13 ś

    Jarosławiec

24

Piłka nożna chłopców

15.05.13. ś

Kraśnik

    10.05.13 p

Tomaszów Lub.

25-26

Liga LA dz. i chł.

 

22.05.13. ś

Puławy

   07.05.13 w

      Zamość

27-28

 

Indyw. zawody LA dz. i chł.

 

04.06.13. w

Puławy

   28.05.13 cz

      Zamość

29

Dwubój Nowoczesny

12.06.13. ś

Kraśnik

 

             –


LICEALIADA

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

Rejonowe

1-2

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.      

10.10.12. ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.      

16.10.12. w

Adamów

  04.10.12 cz

Tomaszów L.

5-6

Liga LA  dz. i chł.

24.10.12. ś

Puławy

11.10.12 p

Zamość

7-8

Tenis stołowy indyw. dz. i chł.

15.11.12. cz

Hrubieszów

  08.11.12 cz

    Zamość

9-12

Pływanie – sztafety i indywid. dz. i chł.

03.12.12. cz

Zamość

 30.11.12 p

    Zamość

13-14

Tenis stołowy drużynowy     dz. i chł.

07.02.13. cz

Zamość

  17.01.13 cz

 Hrubieszów

15

Piłka nożna halowa chł.

28.02.13. cz

Chełm

  23.01.13 ś

Tomaszów L.  

16

Piłka siatkowa dz.

05.03.13. w

Biłgoraj

  26.02.13 w

    Zamość

17

Piłka siatkowa chł.

06.03.13. ś

Kraśnik

  06.02.13 ś

    Zamość

18

Piłka ręczna dziewcząt

14.03.13. cz

Łuków

  24.01.13 cz

    Zamość

19

Piłka ręczna chłopców

19.03.13. w

Puławy

  19.01.13 w

    Zamość

20

Koszykówka dz.

09.04.13. w

Krasnystaw

  03.04.13 w

Krasnystaw

21

Koszykówka  chł.

11.04.13. cz

Biała Podl.

  27.03.13

Hrubieszów

22

Sztafeta 4×100 i szwedzka

dziew. i chłop.

16.05.13. ś

Lublin

 

        –


Uwaga!
W dniu 2.06. br. odbyło się zebranie Zarządu LW SZS, na którym ustalono plan pracy oraz zatwierdzono Kalendarz Imprez na następny rok szkolny.

Na zebraniu brak było przedstawicieli nast. Powiatów: Opola Lub., Radzynia Podl., Tomaszowa Lub. i Włodawy.

Ze względu na zmniejszenie nam dotacji na drugie półrocze z MSiT uzgodniliśmy, że w najbliższym półroczu nie będziemy finansować niżej wymienionych zawodów od szczebla rejonu do finałów wojewódzkich:

Igrzyska

– badminton dziewcząt i chłopców

Gimnazjada

– badminton dziewcząt i chłopców

– indywidualny tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Licealiada

– indywidualny tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Organizatorzy tych imprez postanowili jednak, że przeprowadzą je społecznie.
 

Opracował – mak