Terminarz Klasy A gr. I i Klasy A gr. II

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Zamościu opublikował Terminarz Klasy A gr. I i Klasy A gr. II ZOZPN Runda „Jesień 2012” sezonu 2012/2013. W grupie II swoje mecze będzie rozgrywał huragan Hrubieszów.

Reklamy

Terminarz rozgrywek ligi: A KLASA GRUPA I ZOZPN

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 18-08-2012/19-08-2012 (sobota/niedziela)
1 Perła Deszkowice – Nord 98 Wysokie
2 Albatros Biszcza – Relax Księżpol
3 Orzeł Tereszpol – Orion Dereżnia
4 Włókniarz Frampol – Metalowiec Goraj
5 Cosmos Józefów – Sokół Zwierzyniec
6 Tarpan Korchów – Olimpiakos Tarnogród

Kolejka: 2 w dniach 25-08-2012/26-08-2012 (sobota/niedziela)
7 Nord 98 Wysokie – Olimpiakos Tarnogród
8 Sokół Zwierzyniec – Tarpan Korchów
9 Metalowiec Goraj – Cosmos Józefów
10 Orion Dereżnia – Włókniarz Frampol
11 Relax Księżpol – Orzeł Tereszpol
12 Perła Deszkowice – Albatros Biszcza

Kolejka: 3 w dniach 01-09-2012/02-09-2012 (sobota/niedziela)
13 Albatros Biszcza – Nord 98 Wysokie
14 Orzeł Tereszpol – Perła Deszkowice
15 Włókniarz Frampol – Relax Księżpol
16 Cosmos Józefów – Orion Dereżnia
17 Tarpan Korchów – Metalowiec Goraj
18 Olimpiakos Tarnogród – Sokół Zwierzyniec

Kolejka: 4 w dniach 08-09-2012/09-09-2012 (sobota/niedziela)
19 Nord 98 Wysokie – Sokół Zwierzyniec
20 Metalowiec Goraj – Olimpiakos Tarnogród
21 Orion Dereżnia – Tarpan Korchów
22 Relax Księżpol – Cosmos Józefów
23 Perła Deszkowice – Włókniarz Frampol
24 Albatros Biszcza – Orzeł Tereszpol

Kolejka: 5 w dniach 15-09-2012/16-09-2012 (sobota/niedziela)
25 Orzeł Tereszpol – Nord 98 Wysokie
26 Włókniarz Frampol – Albatros Biszcza
27 Cosmos Józefów – Perła Deszkowice
28 Tarpan Korchów -Relax Księżpol
29 Olimpiakos Tarnogród – Orion Dereżnia
30 Sokół Zwierzyniec – Metalowiec Goraj

Kolejka: 6 w dniach 22-09-2012/23-09-2012 (sobota/niedziela)
31 Nord 98 Wysokie – Metalowiec Goraj
32 Orion Dereżnia – Sokół Zwierzyniec
33 Relax Księżpol – Olimpiakos Tarnogród
34 Perła Deszkowice – Tarpan Korchów
35 Albatros Biszcza – Cosmos Józefów
36 Orzeł Tereszpol – Włókniarz Frampol

Kolejka: 7 w dniach 29-09-2012/30-09-2012 (sobota/niedziela)
37 Włókniarz Frampol – Nord 98 Wysokie
38 Cosmos Józefów – Orzeł Tereszpol
39 Tarpan Korchów – Albatros Biszcza
40 Olimpiakos Tarnogród – Perła Deszkowice
41 Sokół Zwierzyniec – Relax Księżpol
42 Metalowiec Goraj – Orion Dereżnia

Kolejka: 8 w dniach 06-10-2012/07-10-2012 (sobota/niedziela)
43 Nord 98 Wysokie – Orion Dereżnia
44 Relax Księżpol – Metalowiec Goraj
45 Perła Deszkowice – Sokół Zwierzyniec
46 Albatros Biszcza – Olimpiakos Tarnogród
47 Orzeł Tereszpol – Tarpan Korchów
48 Włókniarz Frampol – Cosmos Józefów

Kolejka: 9 w dniach 13-10-2012/14-10-2012 (sobota/niedziela)
49 Cosmos Józefów – Nord 98 Wysokie
50 Tarpan Korchów – Włókniarz Frampol
51 Olimpiakos Tarnogród – Orzeł Tereszpol
52 Sokół Zwierzyniec – Albatros Biszcza
53 Metalowiec Goraj – Perła Deszkowice
54 Orion Dereżnia – Relax Księżpol

Kolejka: 10 w dniach 20-10-2012/21-10-2012 (sobota/niedziela)
55 Nord 98 Wysokie – Relax Księżpol
56 Perła Deszkowice – Orion Dereżnia
57 Albatros Biszcza – Metalowiec Goraj
58 Orzeł Tereszpol – Sokół Zwierzyniec
59 Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród
60 Cosmos Józefów – Tarpan Korchów

Kolejka: 11 w dniach 27-10-2012/28-10-2012 (sobota/niedziela)
61 Tarpan Korchów – Nord 98 Wysokie
62 Olimpiakos Tarnogród – Cosmos Józefów
63 Sokół Zwierzyniec – Włókniarz Frampol
64 Metalowiec Goraj – Orzeł Tereszpol
65 Orion Dereżnia – Albatros Biszcza
66 Relax Księżpol – Perła Deszkowice

 

Terminarz rozgrywek ligi: A KLASA GRUPA II ZOZPN

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 18-08-2012/19-08-2012 (sobota/niedziela)
1 Sparta Wożuczyn – Graf Chodywańce
2 Ruch Machnów Nowy – Echo Zawada
3 Granica Lubycza Królewska – Huragan Hrubieszów
4 Szyszła Tarnoszyn – Pogoń 96 Łaszczówka
5 AMSPN Hetman II Zamość – Zryw Ulhówek
6 Szumy Susiec – KS Spartakus Szarowola

Kolejka: 2 w dniach 25-08-2012/26-08-2012 (sobota/niedziela)
7 Graf Chodywańce – KS Spartakus Szarowola
8 Zryw Ulhówek – Szumy Susiec
9 Pogoń 96 Łaszczówka – AMSPN Hetman II Zamość
10 Huragan Hrubieszów – Szyszła Tarnoszyn
11 Echo Zawada – Granica Lubycza Królewska
12 Sparta Wożuczyn – Ruch Machnów Nowy

Kolejka: 3 w dniach 01-09-2012/02-09-2012 (sobota/niedziela)
13 Ruch Machnów Nowy – Graf Chodywańce
14 Granica Lubycza Królewska – Sparta Wożuczyn
15 Szyszła Tarnoszyn – Echo Zawada
16 AMSPN Hetman II Zamość – Huragan Hrubieszów
17 Szumy Susiec – Pogoń 96 Łaszczówka
18 KS Spartakus Szarowola – Zryw Ulhówek

Kolejka: 4 w dniach 08-09-2012/09-09-2012 (sobota/niedziela)
19 Graf Chodywańce – Zryw Ulhówek
20 Pogoń 96 Łaszczówka – KS Spartakus Szarowola
21 Huragan Hrubieszów – Szumy Susiec
22 Echo Zawada – AMSPN Hetman II Zamość
23 Sparta Wożuczyn – Szyszła Tarnoszyn
24 Ruch Machnów Nowy – Granica Lubycza Królewska

Kolejka: 5 w dniach 15-09-2012/16-09-2012 (sobota/niedziela)
25 Granica Lubycza Królewska – Graf Chodywańce
26 Szyszła Tarnoszyn – Ruch Machnów Nowy
27 AMSPN Hetman II Zamość – Sparta Wożuczyn
28 Szumy Susiec – Echo Zawada
29 KS Spartakus Szarowola – Huragan Hrubieszów
30 Zryw Ulhówek – Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka: 6 w dniach 22-09-2012/23-09-2012 (sobota/niedziela)
31 Graf Chodywańce – Pogoń 96 Łaszczówka
32 Huragan Hrubieszów – Zryw Ulhówek
33 Echo Zawada – KS Spartakus Szarowola
34 Sparta Wożuczyn – Szumy Susiec
35 Ruch Machnów Nowy – AMSPN Hetman II Zamość
36 Granica Lubycza Królewska – Szyszła Tarnoszyn

Kolejka: 7 w dniach 29-09-2012/30-09-2012 (sobota/niedziela)
37 Szyszła Tarnoszyn – Graf Chodywańce
38 AMSPN Hetman II Zamość – Granica Lubycza Królewska
39 Szumy Susiec – Ruch Machnów Nowy
40 KS Spartakus Szarowola – Sparta Wożuczyn
41 Zryw Ulhówek – Echo Zawada
42 Pogoń 96 Łaszczówka – Huragan Hrubieszów

Kolejka: 8 w dniach 06-10-2012/07-10-2012 (sobota/niedziela)
43 Graf Chodywańce – Huragan Hrubieszów
44 Echo Zawada – Pogoń 96 Łaszczówka
45 Sparta Wożuczyn – Zryw Ulhówek
46 Ruch Machnów Nowy – KS Spartakus Szarowola
47 Granica Lubycza Królewska – Szumy Susiec
48 Szyszła Tarnoszyn – AMSPN Hetman II Zamość

Kolejka: 9 w dniach 13-10-2012/14-10-2012 (sobota/niedziela)
49 AMSPN Hetman II Zamość – Graf Chodywańce
50 Szumy Susiec – Szyszła Tarnoszyn
51 KS Spartakus Szarowola – Granica Lubycza Królewska
52 Zryw Ulhówek – Ruch Machnów Nowy
53 Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Wożuczyn
54 Huragan Hrubieszów – Echo Zawada

Kolejka: 10 w dniach 20-10-2012/21-10-2012 (sobota/niedziela)
55 Graf Chodywańce – Echo Zawada
56 Sparta Wożuczyn – Huragan Hrubieszów
57 Ruch Machnów Nowy – Pogoń 96 Łaszczówka
58 Granica Lubycza Królewska – Zryw Ulhówek
59 Szyszła Tarnoszyn – KS Spartakus Szarowola
60 AMSPN Hetman II Zamość – Szumy Susiec

Kolejka: 11 w dniach 27-10-2012/28-10-2012 (sobota/niedziela)
61 Szumy Susiec – Graf Chodywańce
62 KS Spartakus Szarowola – AMSPN Hetman II Zamość
63 Zryw Ulhówek – Szyszła Tarnoszyn
64 Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska
65 Huragan Hrubieszów – Ruch Machnów Nowy
66 Echo Zawada – Sparta Wożuczyn