Terminarz Klasy A sezonu 2022/2023 – runda wiosna 2023

Oddziału Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w Zamościu przedstawia terminarz rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo Klasy A sezonu 2022/2023 – runda wiosna 2023.

Reklamy

Wykaz klubów Klasy “A” biorących udział w rozgrywkach w sezonie 2022 / 2023

Lp.   Nazwa   Klubu Adres, telefon kontaktowy Uwagi

1

GKS „Andoria”              Mircze ul. Kryłowska 20

22-530 Mircze

kom. 518-415-512 – Przemysław Jeczeń

 
2 GKS „Delta”                   Nielisz Nielisz 199

22-413 Nielisz

kom. 665-559-833 – Janusz Bakoń

 
3 GKS „Huragan”          Hrubieszów Urząd Gminy Hrubieszów

ul. B. Prusa 8  

22-500 Hrubieszów

kom. 660-386-831 – Mieczysław Kostecki

 
4 KS „Metalowiec”              Goraj Urząd Gminy Goraj

23-450 Goraj

tel. 84 685-80-02   

kom. 515-123-852 – Zbigniew Wlizło

 
5 KS „Olender”

Sól

Sól 87

23-400 Biłgoraj

kom. 509-803-187 – Arkadiusz Rymarz

 
6 LKS „Orion”

Dereźnia

Dereźnia Majdańska 39 A

23-400 Biłgoraj

kom. 508-677-957 – Dominik Lachowski

 
7 GKS „Ostoja”

Skierbieszów

Urząd Gminy Skierbieszów

22-420 Skierbieszów    tel. 84 621-36-70

kom. 793-776-877 – Rafał Kostyński

 
8 GKS „Potok”

Sitno

Gimnazjum w Sitnie

Sitno 53

22-424 Sitno

kom. 793-034-061 – Grzegorz Drozdowski

 
9 SP „Piast”                        Babice Babice 71

23-413 Obsza

kom. 662-296-983 – Damian Kaproń

kom. 513-087-883 – Jakub Mielnik

 
10 GKS „Relax”               Księżpol ul. Długa 150

23-415 Księżpol

kom. 609-365-413 – Józef Łebko

kom. 723-422-099 – Adam Grabias

 
11 ASPN „Roztocze” Szczebrzeszyn ul. Szkolna 4

22-460 Szczebrzeszyn

kom. 788-498-369 – Ryszard Sekrecki

kom. 510-548-241 – Roman Pupiec

 
12 KS „Sokół”

Zwierzyniec

ul. Armii Krajowej 18

22-470 Zwierzyniec

kom. 607-988-630 – Tadeusz Dudek

kom. 668-072-007 – Anna Borsuk

 
13 GKS „Sparta”               Łabunie ul. Parkowa 9
22-437 Łabunie

kom. 501-455-627 – Łukasz Burdzy

 
14 LZS „Tarpan”

Korchów

Korchów I 89

23-415 Księżpol        

kom. 731-664-289 – Marcin Szponar

 

­

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMOŚĆ: KLASA A RUNDA II

Kolejka 14 w dniach 01-04-2023/02-04-2023 (sobota/niedziela)

Reklamy
92 Metalowiec Goraj – Relax Księżpol        
93 Potok Sitno – Delta Nielisz        
94 Olender Sól – Sokół Zwierzyniec        
95 Orion Dereźnia – Andoria Mircze        
96 Roztocze Szczebrzeszyn – Piast Babice        
97 Ostoja Skierbieszów – Tarpan Korchów        
98 Sparta Łabunie – Huragan Hrubieszów        

Kolejka 15 w dniach 05/06/08-04-2023 (środa/czwartek/sobota)

99 Sparta Łabunie – Metalowiec Goraj        
100 Huragan Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów        
101 Tarpan Korchów – Roztocze Szczebrzeszyn        
102 Piast Babice – Orion Dereźnia        
103 Andoria Mircze – Olender Sól        
104 Sokół Zwierzyniec – Potok Sitno        
105 Delta Nielisz – Relax Księżpol        

Kolejka 16 w dniach 15-04-2023/16-04-2023 (sobota/niedziela)

106 Metalowiec Goraj – Delta Nielisz        
107 Relax Księżpol – Sokół Zwierzyniec        
108 Potok Sitno – Andoria Mircze        
109 Olender Sól – Piast Babice        
110 Orion Dereźnia – Tarpan Korchów        
111 Roztocze Szczebrzeszyn – Huragan Hrubieszów        
112 Ostoja Skierbieszów – Sparta Łabunie        

Kolejka 17 w dniach 22-04-2023/23-04-2023 (sobota/niedziela)

113 Ostoja Skierbieszów – Metalowiec Goraj        
114 Sparta Łabunie – Roztocze Szczebrzeszyn        
115 Huragan Hrubieszów – Orion Dereźnia        
116 Tarpan Korchów – Olender Sól        
117 Piast Babice – Potok Sitno        
118 Andoria Mircze – Relax Księżpol        
119 Sokół Zwierzyniec – Delta Nielisz        

Kolejka 18 w dniach 29-04-2023/30-04-2023 (sobota/niedziela)

120 Metalowiec Goraj – Sokół Zwierzyniec        
121 Delta Nielisz – Andoria Mircze        
122 Relax Księżpol – Piast Babice        
123 Potok Sitno – Tarpan Korchów        
124 Olender Sól – Huragan Hrubieszów        
125 Orion Dereźnia – Sparta Łabunie        
126 Roztocze Szczebrzeszyn – Ostoja Skierbieszów        

Kolejka 19 w dniach 06-05-2023/07-05-2023 (sobota/niedziela)

127 Roztocze Szczebrzeszyn – Metalowiec Goraj        
128 Ostoja Skierbieszów – Orion Dereźnia        
129 Sparta Łabunie – Olender Sól        
130 Huragan Hrubieszów – Potok Sitno        
131 Tarpan Korchów – Relax Księżpol        
132 Piast Babice – Delta Nielisz        
133 Andoria Mircze – Sokół Zwierzyniec        

Kolejka 20 w dniach 13-05-2023/14-05-2023 (sobota/niedziela)

134 Metalowiec Goraj – Andoria Mircze        
135 Sokół Zwierzyniec – Piast Babice        
136 Delta Nielisz – Tarpan Korchów        
137 Relax Księżpol – Huragan Hrubieszów        
138 Potok Sitno – Sparta Łabunie        
139 Olender Sól – Ostoja Skierbieszów        
140 Orion Dereźnia – Roztocze Szczebrzeszyn        

Kolejka 21 w dniach 20-05-2023/21-05-2023 (sobota/niedziela)

141 Orion Dereźnia – Metalowiec Goraj        
142 Roztocze Szczebrzeszyn – Olender Sól        
143 Ostoja Skierbieszów – Potok Sitno        
144 Sparta Łabunie – Relax Księżpol        
145 Huragan Hrubieszów – Delta Nielisz        
146 Tarpan Korchów – Sokół Zwierzyniec        
147 Piast Babice – Andoria Mircze        

Kolejka 22 w dniach 27-05-2023/28-05-2023 (sobota/niedziela)

148 Metalowiec Goraj – Piast Babice        
149 Andoria Mircze – Tarpan Korchów        
150 Sokół Zwierzyniec – Huragan Hrubieszów        
151 Delta Nielisz – Sparta Łabunie        
152 Relax Księżpol – Ostoja Skierbieszów        
153 Potok Sitno – Roztocze Szczebrzeszyn        
154 Olender Sól – Orion Dereźnia        

Kolejka 23 w dniach 03-06-2023/04-06-2023 (sobota/niedziela)

155 Olender Sól – Metalowiec Goraj        
156 Orion Dereźnia – Potok Sitno        
157 Roztocze Szczebrzeszyn – Relax Księżpol        
158 Ostoja Skierbieszów – Delta Nielisz        
159 Sparta Łabunie – Sokół Zwierzyniec        
160 Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze        
161 Tarpan Korchów – Piast Babice        

Kolejka 24 w dniach 10-06-2023/11-06-2023 (sobota/niedziela)

162 Metalowiec Goraj – Tarpan Korchów        
163 Piast Babice – Huragan Hrubieszów        
164 Andoria Mircze – Sparta Łabunie        
165 Sokół Zwierzyniec – Ostoja Skierbieszów        
166 Delta Nielisz – Roztocze Szczebrzeszyn        
167 Relax Księżpol – Orion Dereźnia        
168 Potok Sitno – Olender Sól        

Kolejka 25 w dniach 17-06-2023 (sobota) godz. 17:00

169 Potok Sitno – Metalowiec Goraj        
170 Olender Sól – Relax Księżpol        
171 Orion Dereźnia – Delta Nielisz        
172 Roztocze Szczebrzeszyn – Sokół Zwierzyniec        
173 Ostoja Skierbieszów – Andoria Mircze        
174 Sparta Łabunie – Piast Babice        
175 Huragan Hrubieszów – Tarpan Korchów        

Kolejka 26 w dniach 25-06-2023 (niedziela) godz. 17:00

176 Metalowiec Goraj – Huragan Hrubieszów        
177 Tarpan Korchów – Sparta Łabunie        
178 Piast Babice – Ostoja Skierbieszów        
179 Andoria Mircze – Roztocze Szczebrzeszyn        
180 Sokół Zwierzyniec – Orion Dereźnia        
181 Delta Nielisz – Olender Sól        
182 Relax Księżpol – Potok Sitno        

­

Jeżeli klub nie sporządzi terminarza na całą rundę i go nie wprowadzi do systemu Extranet to zostanie odgórnie w systemie Extranet wyznaczony termin na sobotę na godz. 15.

Klub może przesłać kolory kostiumów (1 komplet), jako drużyna gospodarzy – informację przesyłamy mailem na adres zamosc@lzpn.pl zostaną potem zamieszczone na stronie ZOZPN w zakładce rozgrywki/terminarze i klub gości ma obowiązek się do tego dostosować po rygorem kary finansowej.

UWAGI DO TERMINARZA: kolejki świąteczne i obligatoryjne:

5 kwietnia; 6 kwietnia; 8 kwietnia (środa, czwartek, sobota) 2023 r.

17 czerwca (sobota) 2023 r. godz. 17:00

25 czerwca (niedziela) 2023 r. godz. 17:00

Klub każdorazowo może zmienić swój termin bez zgody organu prowadzącego rozgrywki i obowiązku powiadamiania drużyny przeciwnej na minimum 14 dni przed pierwotną datą zawodów.

Każdy klub, jako gospodarz ma obowiązek wyznaczyć co najmniej dwa mecze w rundzie w sobotę (nie wchodzi w to termin środowy), pozwoli to zapewnić optymalną obsadę sędziowską. Terminarz klubowy z datami i godzinami nie uwzględniający tej Uchwały, spowoduje potraktowanie tego terminarza jak nieważny i klub będzie musiał nanieść odpowiednie korekty.

Rocznik młodzieżowca w sezonie 2022/2023 – 2002 r. (1 młodzieżowiec przez całe zawody).

Obowiązuje 7 zmian zawodników w meczu.


info: Pełnomocnik Oddziału LZPN w Zamościu – Stanisław Pryciuk


Zobacz też:

Piłkarska jesień 2022 GKS Huragan Hrubieszów. Akcja i grupy młodsze [ZDJĘCIA]

Piłkarska jesień 2022 GKS Huragan Hrubieszów. Akcja i grupy młodsze [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →