Terminarz Klasy Okręgowej sezonu 2022/2023 runda Jesień 2022

Lubelski Związek Piłki Nożnej Oddział w Zamościu poinformował o terminarzu Klasy Okręgowej sezonu 2022/2023 runda Jesień 2022.

Reklamy

WYKAZ

Klubów Klasy Okręgowej biorących udział w rozgrywkach w sezonie 2022/2023

Reklamy

Lp. Nazwa   Klubu Adres, telefon kontaktowy UWAGI
              1 GLKS „Graf”

Chodywańce

Chodywańce 12 A

22-664 Jarczów

kom. 668-298-105 – Marek Szeliga

kom. 697-665-964 – Mariusz Malec

2

GLKS „Granica”

Lubycza Królewska

ul. Parkowa 4, 22-680 Lubycza Królewska

tel. 84 661-71-57

kom. 723-687-912 – Artur Sawiak

3

KS „Hetman”

Zamość

ul. Młyńska 27

22-400 Zamość

kom. 519-053-652 – Aleksandra Kasprzak

kom. 694-216-102 – Tomasz Goździuk

4 TKS „Huczwa”

Tyszowce

ul. 3 Maja 8

22-630 Tyszowce

kom. 781-999-999 – Tomasz Walentyn

kom. 665-767-172 – Janusz Zarębski

5 MGKS „Igros” Krasnobród ul. 3 Maja 26

22-440 Krasnobród

kom. 733-013-017 – Michał Mękal

6 ŁKS „Korona”

Łaszczów

ul. Sportowa 1

22-650 Łaszczów

tel.  84 661-15-64; 

kom. 502-115-209 – Kazimierz Tucki

7 „Łada 1945”                   Biłgoraj ul. Targowa 15

23-400 Biłgoraj

kom. 609-917-804 – Jarosław Hasiak

8 LKS „Olimpia”

Miączyn

Miączyn 51

22-455 Miączyn

kom. 691-964-573 – Tomasz Różniatowski

9 LKS „Olimpiakos”

Tarnogród

ul. Targowa 12

23-420 Tarnogród

kom. 660-314-490 – Marek Grabowski

kom. 607-575-473 – Tomasz Mazurek

10 GLKS „Omega”

Stary Zamość

Stary Zamość 6

22-417 Stary Zamość

kom. 721-139-997 – Grzegorz Maluga

kom. 693-333-680 – Paweł Lewandowski

11 LKS „Orkan”    Bełżec ul. Zamojska 14

22-670 Bełżec

kom. 661-944-591 – Marcin Lewko

kom. 785-625-638 – Mateusz Krawczyk

12 GKS „Pogoń 96”

Łaszczówka

ul. Sportowa 1

22-600 Tomaszów Lubelski

kom. 695-560-716 – Zbigniew Jeruzal

13 LZS „Tanew”

Majdan Stary

Stanisław Skwarek; Majdan Stary 96

23-414 Majdan Stary

kom. 517-506-288 – Ryszard Dziura 

kom. 735-284-070 – Stanisław Skwarek

14 MKS „Unia” Hrubieszów ul. Ciesielczuk 2

22-500 Hrubieszów

kom. 607-491-100 – Tomasz Janiszek

kom. 536-816-595 – Patryk Bielecki

15 SP „Victoria”               Łukowa Marek Hyz                   Chmielek 60

23-412 Łukowa                      

kom. 607-262-805 – Marek Hyz

kom. 695-123-460 – Wojciech Peć

16 KS „Włókniarz” Frampol ul. Fabryka 5

23-440 Frampol

kom. 668-697-844 – Grzegorz Oleszek 

kom. 505-119-729 – Wojciech Kowalik

Terminarz rozgrywek ligi: ZAMOŚĆ: KLASA OKRĘGOWA

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 13-08-2022/14-08-2022 (sobota/niedziela)

1 Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość
2 Orkan Bełżec – Tanew Majdan Stary
3 Graf Chodywańce – Włókniarz Frampol
4 Łada 1945 Biłgoraj – Olimpiakos Tarnogród
5 Huczwa Tyszowce – KS Hetman Zamość
6 Korona Łaszczów – Igros Krasnobród
7 Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska
8 Olimpia Miączyn – Victoria Łukowa

Kolejka 2 w dniach 20-08-2022/21-08-2022 (sobota/niedziela)

9 Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa
10 Granica Lubycza Królewska – Olimpia Miączyn
11 Igros Krasnobród – Pogoń 96 Łaszczówka
12 KS Hetman Zamość – Korona Łaszczów
13 Olimpiakos Tarnogród – Huczwa Tyszowce
14 Włókniarz Frampol – Łada 1945 Biłgoraj
15 Tanew Majdan Stary – Graf Chodywańce
16 Unia Hrubieszów – Orkan Bełżec

Kolejka 3 w dniach 24-08-2022 (środa)

17 Orkan Bełżec – Omega Stary Zamość
18 Graf Chodywańce – Unia Hrubieszów
19 Łada 1945 Biłgoraj – Tanew Majdan Stary
20 Huczwa Tyszowce – Włókniarz Frampol
21 Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród
22 Pogoń 96 Łaszczówka – KS Hetman Zamość
23 Olimpia Miączyn – Igros Krasnobród
24 Victoria Łukowa – Granica Lubycza Królewska

Kolejka 4 w dniach 27-08-2022/28-08-2022 (sobota/niedziela)

25 Omega Stary Zamość – Granica Lubycza Królewska
26 Igros Krasnobród – Victoria Łukowa
27 KS Hetman Zamość – Olimpia Miączyn
28 Olimpiakos Tarnogród – Pogoń 96 Łaszczówka
29 Włókniarz Frampol – Korona Łaszczów
30 Tanew Majdan Stary – Huczwa Tyszowce
31 Unia Hrubieszów – Łada 1945 Biłgoraj
32 Orkan Bełżec – Graf Chodywańce

Kolejka 5 w dniach 03-09-2022/04-09-2022 (sobota/niedziela)

33 Graf Chodywańce – Omega Stary Zamość
34 Łada 1945 Biłgoraj – Orkan Bełżec
35 Huczwa Tyszowce – Unia Hrubieszów
36 Korona Łaszczów – Tanew Majdan Stary
37 Pogoń 96 Łaszczówka – Włókniarz Frampol
38 Olimpia Miączyn – Olimpiakos Tarnogród
39 Victoria Łukowa – KS Hetman Zamość
40 Granica Lubycza Królewska – Igros Krasnobród

Kolejka 6 w dniach 10-09-2022/11-09-2022 (sobota/niedziela)

41 Omega Stary Zamość – Igros Krasnobród
42 KS Hetman Zamość – Granica Lubycza Królewska
43 Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa
44 Włókniarz Frampol – Olimpia Miączyn
45 Tanew Majdan Stary – Pogoń 96 Łaszczówka
46 Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów
47 Orkan Bełżec – Huczwa Tyszowce
48 Graf Chodywańce – Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 7 w dniach 17-09-2022/18-09-2022 (sobota/niedziela)

49 Łada 1945 Biłgoraj – Omega Stary Zamość
50 Huczwa Tyszowce – Graf Chodywańce
51 Korona Łaszczów – Orkan Bełżec
52 Pogoń 96 Łaszczówka – Unia Hrubieszów
53 Olimpia Miączyn – Tanew Majdan Stary
54 Victoria Łukowa – Włókniarz Frampol
55 Granica Lubycza Królewska – Olimpiakos Tarnogród
56 Igros Krasnobród – KS Hetman Zamość

Kolejka 8 w dniach 24-09-2022/25-09-2022 (sobota/niedziela)

57 Omega Stary Zamość – KS Hetman Zamość
58 Olimpiakos Tarnogród – Igros Krasnobród
59 Włókniarz Frampol – Granica Lubycza Królewska
60 Tanew Majdan Stary – Victoria Łukowa
61 Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn
62 Orkan Bełżec – Pogoń 96 Łaszczówka
63 Graf Chodywańce – Korona Łaszczów
64 Łada 1945 Biłgoraj – Huczwa Tyszowce

Kolejka 9 w dniach 01-10-2022/02-10-2022 (sobota/niedziela)

65 Huczwa Tyszowce – Omega Stary Zamość
66 Korona Łaszczów – Łada 1945 Biłgoraj
67 Pogoń 96 Łaszczówka – Graf Chodywańce
68 Olimpia Miączyn – Orkan Bełżec
69 Victoria Łukowa – Unia Hrubieszów
70 Granica Lubycza Królewska – Tanew Majdan Stary
71 Igros Krasnobród – Włókniarz Frampol
72 KS Hetman Zamość – Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 10 w dniach 08-10-2022/09-10-2022 (sobota/niedziela)

73 Omega Stary Zamość – Olimpiakos Tarnogród
74 Włókniarz Frampol – KS Hetman Zamość
75 Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród
76 Unia Hrubieszów – Granica Lubycza Królewska
77 Orkan Bełżec – Victoria Łukowa
78 Graf Chodywańce – Olimpia Miączyn
79 Łada 1945 Biłgoraj – Pogoń 96 Łaszczówka
80 Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów

Kolejka 11 w dniach 15-10-2022/16-10-2022 (sobota/niedziela)

81 Korona Łaszczów – Omega Stary Zamość
82 Pogoń 96 Łaszczówka – Huczwa Tyszowce
83 Olimpia Miączyn – Łada 1945 Biłgoraj
84 Victoria Łukowa – Graf Chodywańce
85 Granica Lubycza Królewska – Orkan Bełżec
86 Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów
87 KS Hetman Zamość – Tanew Majdan Stary
88 Olimpiakos Tarnogród – Włókniarz Frampol

Kolejka 12 w dniach 22-10-2022/23-10-2022 (sobota/niedziela)

89 Omega Stary Zamość – Włókniarz Frampol
90 Tanew Majdan Stary – Olimpiakos Tarnogród
91 Unia Hrubieszów – KS Hetman Zamość
92 Orkan Bełżec – Igros Krasnobród
93 Graf Chodywańce – Granica Lubycza Królewska
94 Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Łukowa
95 Huczwa Tyszowce – Olimpia Miączyn
96 Korona Łaszczów – Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 13 w dniach 29-10-2022/30-10-2022 (sobota/niedziela)

97 Pogoń 96 Łaszczówka – Omega Stary Zamość
98 Olimpia Miączyn – Korona Łaszczów
99 Victoria Łukowa – Huczwa Tyszowce
100 Granica Lubycza Królewska – Łada 1945 Biłgoraj
101 Igros Krasnobród – Graf Chodywańce
102 KS Hetman Zamość – Orkan Bełżec
103 Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów
104 Włókniarz Frampol – Tanew Majdan Stary

Kolejka 14 w dniach 05-11-2022/06-11-2022 (sobota/niedziela)

105 Omega Stary Zamość – Tanew Majdan Stary
106 Unia Hrubieszów – Włókniarz Frampol
107 Orkan Bełżec – Olimpiakos Tarnogród
108 Graf Chodywańce – KS Hetman Zamość
109 Łada 1945 Biłgoraj – Igros Krasnobród
110 Huczwa Tyszowce – Granica Lubycza Królewska
111 Korona Łaszczów – Victoria Łukowa
112 Pogoń 96 Łaszczówka – Olimpia Miączyn

Kolejka 15 w dniach 12-11-2022/13-11-2022 (sobota/niedziela)

113 Olimpia Miączyn – Omega Stary Zamość
114 Victoria Łukowa – Pogoń 96 Łaszczówka
115 Granica Lubycza Królewska – Korona Łaszczów
116 Igros Krasnobród – Huczwa Tyszowce
117 KS Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj
118 Olimpiakos Tarnogród – Graf Chodywańce
119 Włókniarz Frampol – Orkan Bełżec
120 Tanew Majdan Stary – Unia Hrubieszów

­

Gospodarz zawodów zobowiązany jest do sporządzenia w oparciu o niniejszy zestaw par szczegółowego terminarza na całą rundę „JESIEŃ 2022” określając w nim dzień (cyfrą i słownie: środa, piątek, sobota, niedziela), godzinę i miejsce rozegrania zawodów. Za pisemną zgodą obu klubów istnieje możliwość rozegrania meczu w piątek.

Klub każdorazowo może zmienić swój termin bez zgody organu prowadzącego rozgrywki i obowiązku powiadamiania drużyny przeciwnej na minimum 14 dni przed pierwotną datą zawodów.

Rocznik młodzieżowca w sezonie 2022/2023- 2002 r. (2 młodzieżowców przez całe zawody).

Obowiązuje 7 zmian zawodników w meczu.

Każdy klub jako gospodarz ma obowiązek wyznaczyć co najmniej dwa mecze w rundzie w sobotę (nie wchodzi w to termin środowy), pozwoli to zapewnić optymalną obsadę sędziowską. Terminarz klubowy z datami i godzinami nie uwzględniający tej Uchwały, spowoduje potraktowanie tego terminarza jak nie ważny i klub będzie musiał nanieść odpowiednie korekty.

­

Ze sportowym pozdrowieniem

Pełnomocnik Oddziału LZPN w Zamościu

/-/ Stanisław Pryciuk


Zobacz też:

Unia Hrubieszow z Pucharem Starosty

Unia Hrubieszow z Pucharem Starosty