Terminarz Klasy Okręgowej ZOZPN runda „Jesień 2012” sezonu 2012/2013

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Zamościu przedstawił Terminarz Klasy Okręgowej ZOZPN Runda „Jesień 2012” sezonu 2012/2013. Rozgrywki ruszą już 11 i 12 sierpnia, a w pierwszych meczach Unia Hrubieszów rozegra mecz na wyjeździe z Orkanem Bełżec, a Kryształ Werbkowice podejmie drużynę V-System Sparta Łabunie.

Reklamy

ZAMOJSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ
Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA ZOZPN
RUNDA „JESIEŃ 2012” SEZONU 2012/2013

 

Kolejka: 1 w dniach 11-08-2012/12-08-2012 (sobota/niedziela)
1 Ostoja Skierbieszów – Victoria Łukowa-Chmielek
2 Tur Turobin – Grom Różaniec
3 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Tanew Majdan Stary
4 Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów
5 Płomień-Spartan Nieledew – Korona Łaszczów
6 Kryształ Werbkowice – V-System Sparta Łabunie
7 Piast Babice – Igros Krasnobród
8 Wojan EB Olimpia Miączyn – Aleksandria Aleksandrów

 

Kolejka: 2 w dniach 15-08-2012 (środa)
9 Victoria Łukowa-Chmielek – Aleksandria Aleksandrów
10 Igros Krasnobród – Wojan EB Olimpia Miączyn
11 V-System Sparta Łabunie – Piast Babice
12 Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice
13 Unia Hrubieszów – Płomień-Spartan Nieledew
14 Tanew Majdan Stary – Orkan Bełżec
15 Grom Różaniec – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
16 Ostoja Skierbieszów – Tur Turobin

 

Kolejka: 3 w dniach 18-08-2012/19-08-2012 (sobota/niedziela)
17 Tur Turobin – Victoria Łukowa-Chmielek
18 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Ostoja Skierbieszów
19 Orkan Bełżec – Grom Różaniec
20 Płomień-Spartan Nieledew – Tanew Majdan Stary
21 Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów
22 Piast Babice – Korona Łaszczów
23 Wojan EB Olimpia Miączyn – V-System Sparta Łabunie
24 Aleksandria Aleksandrów – Igros Krasnobród

 

Kolejka: 4 w dniach 25-08-2012/26-08-2012 (sobota/niedziela)
25 Victoria Łukowa-Chmielek – Igros Krasnobród
26 V-System Sparta Łabunie – Aleksandria Aleksandrów
27 Korona Łaszczów – Wojan EB Olimpia Miączyn
28 Unia Hrubieszów – Piast Babice
29 Tanew Majdan Stary – Kryształ Werbkowice
30 Grom Różaniec – Płomień-Spartan Nieledew
31 Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec
32 Tur Turobin – ŁADA 1945 BIŁGORAJ

 

Kolejka: 5 w dniach 29-08-2012 (środa)
33 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Victoria Łukowa-Chmielek
34 Orkan Bełżec – Tur Turobin
35 Płomień-Spartan Nieledew – Ostoja Skierbieszów
36 Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec
37 Piast Babice – Tanew Majdan Stary
38 Wojan EB Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów
39 Aleksandria Aleksandrów – Korona Łaszczów
40 Igros Krasnobród – V-System Sparta Łabunie

 

Kolejka: 6 w dniach 01-09-2012/02-09-2012 (sobota/niedziela)
41 Victoria Łukowa-Chmielek – V-System Sparta Łabunie
42 Igros Krasnobród – Korona Łaszczów
43 Unia Hrubieszów – Aleksandria Aleksandrów
44 Tanew Majdan Stary – Wojan EB Olimpia Miączyn
45 Grom Różaniec – Piast Babice
46 Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice
47 Tur Turobin – Płomień-Spartan Nieledew
48 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Orkan Bełżec

 

Kolejka: 7 w dniach 08-09-2012/09-09-2012 (sobota/niedziela)
49 Orkan Bełżec – Victoria Łukowa-Chmielek
50 Płomień-Spartan Nieledew – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
51 Kryształ Werbkowice – Tur Turobin
52 Piast Babice – Ostoja Skierbieszów
53 Wojan EB Olimpia Miączyn – Grom Różaniec
54 Aleksandria Aleksandrów – Tanew Majdan Stary
55 Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów
56 V-System Sparta Łabunie – Korona Łaszczów

 

Kolejka: 8 w dniach 15-09-2012/16-09-2012 (sobota/niedziela)
57 Victoria Łukowa-Chmielek – Korona Łaszczów
58 Unia Hrubieszów – V-System Sparta Łabunie
59 Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród
60 Grom Różaniec – Aleksandria Aleksandrów
61 Ostoja Skierbieszów – Wojan EB Olimpia Miączyn
62 Tur Turobin – Piast Babice
63 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Kryształ Werbkowice
64 Orkan Bełżec – Płomień-Spartan Nieledew

 

Kolejka: 9 w dniach 22-09-2012/23-09-2012 (sobota/niedziela)
65 Płomień-Spartan Nieledew – Victoria Łukowa-Chmielek
66 Kryształ Werbkowice – Orkan Bełżec
67 Piast Babice – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
68 Wojan EB Olimpia Miączyn – Tur Turobin
69 Aleksandria Aleksandrów – Ostoja Skierbieszów
70 Igros Krasnobród – Grom Różaniec
71 V-System Sparta Łabunie – Tanew Majdan Stary
72 Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów

 

Kolejka: 10 w dniach 29-09-2012/30-09-2012 (sobota/niedziela)
73 Victoria Łukowa-Chmielek – Unia Hrubieszów
74 Tanew Majdan Stary – Korona Łaszczów
75 Grom Różaniec – V-System Sparta Łabunie
76 Ostoja Skierbieszów – Igros Krasnobród
77 Tur Turobin – Aleksandria Aleksandrów
78 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Wojan EB Olimpia Miączyn
79 Orkan Bełżec – Piast Babice
80 Płomień-Spartan Nieledew – Kryształ Werbkowice

 

Kolejka: 11 w dniach 06-10-2012/07-10-2012 (sobota/niedziela)
81 Kryształ Werbkowice – Victoria Łukowa-Chmielek
82 Piast Babice – Płomień-Spartan Nieledew
83 Wojan EB Olimpia Miączyn – Orkan Bełżec
84 Aleksandria Aleksandrów – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
85 Igros Krasnobród – Tur Turobin
86 V-System Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów
87 Korona Łaszczów – Grom Różaniec
88 Unia Hrubieszów – Tanew Majdan Stary

 

Kolejka: 12 w dniach 13-10-2012/14-10-2012 (sobota/niedziela)
89 Victoria Łukowa-Chmielek – Tanew Majdan Stary
90 Grom Różaniec – Unia Hrubieszów
91 Ostoja Skierbieszów – Korona Łaszczów
92 Tur Turobin – V-System Sparta Łabunie
93 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Igros Krasnobród
94 Orkan Bełżec – Aleksandria Aleksandrów
95 Płomień-Spartan Nieledew – Wojan EB Olimpia Miączyn
96 Kryształ Werbkowice – Piast Babice

 

Kolejka: 13 w dniach 20-10-2012/21-10-2012 (sobota/niedziela)
97 Piast Babice – Victoria Łukowa-Chmielek
98 Wojan EB Olimpia Miączyn – Kryształ Werbkowice
99 Aleksandria Aleksandrów – Płomień-Spartan Nieledew
100 Igros Krasnobród – Orkan Bełżec
101 V-System Sparta Łabunie – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
102 Korona Łaszczów – Tur Turobin
103 Unia Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów
104 Tanew Majdan Stary – Grom Różaniec

 

Kolejka: 14 w dniach 27-10-2012/28-10-2012 (sobota/niedziela)
105 Victoria Łukowa-Chmielek – Grom Różaniec
106 Ostoja Skierbieszów – Tanew Majdan Stary
107 Tur Turobin – Unia Hrubieszów
108 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Korona Łaszczów
109 Orkan Bełżec – V-System Sparta Łabunie
110 Płomień-Spartan Nieledew – Igros Krasnobród
111 Kryształ Werbkowice – Aleksandria Aleksandrów
112 Piast Babice – Wojan EB Olimpia Miączyn

 

Kolejka: 15 w dniach 03-11-2012/04-11-2012 (sobota/niedziela)
113 Wojan EB Olimpia Miączyn – Victoria Łukowa-Chmielek
114 Aleksandria Aleksandrów – Piast Babice
115 Igros Krasnobród – Kryształ Werbkowice
116 V-System Sparta Łabunie – Płomień-Spartan Nieledew
117 Korona Łaszczów – Orkan Bełżec
118 Unia Hrubieszów – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
119 Tanew Majdan Stary – Tur Turobin
120 Grom Różaniec – Ostoja Skierbieszów

 

Terminarz z godzinami i terminami będzie zamieszczony na stronie www.zozpn.pl

ŁKS „Korona” Łaszczów, „Łada 1945” Biłgoraj, LKS „Olimpia EB Wojan” Miączyn, MKS „Unia” Hrubieszów, rozgrywają tylko mecze seniorów z uwagi na posiadanie innych drużyn młodzieżowych.