Terminarz Klasy Okręgowej ZOZPN Runda Jesień 2013 sezonu 2013/2014

Zamojski Okręgowej Związek Piłki Nożnej w Zamościu ogłosił Teminarz Klasy Okręgowej ZOZPN Runda Jesień 2013 sezonu 2013/2014. Pierwszą kolejkę 10 sierpnia u siebie zagra Huragan, a Unia i Kryształ na wyjeździe.

Reklamy

T E R M I N A R Z rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo KLASY OKRĘGOWEJ Sezon 2013 / 2014
Runda „JESIEŃ 2013”

 

Skład Klasy Okręgowej w sezonie 2013/2014:

GKS „Aleksandria”Aleksandrów

LKS „Cosmos”Józefów

TKS „Huczwa” Tyszowce

GKS „Huragan” Hrubieszów

GLKS „V-System Sparta” Łabunie

LKS „Grom” Różaniec

MGKS „Igros” Krasnobród

ŁKS „Korona” Łaszczów

MLKS „ Kryształ” Werbkowice

LKS „Olimpia EB Wojan” Miączyn

LKS „Orkan” Bełżec

GKS „Ostoja” Skierbieszów

KS „Sokół” Zwierzyniec

GKS „Sparta” Wożuczyn

MKS „Unia” Hrubieszów

SP “Victoria” Łukowa-Chmielek


Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW ZOZPN

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 10-08-2013/11-08-2013 (sobota/niedziela)
1 Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów
2 Ostoja Skierbieszów – Huczwa Tyszowce
3 Huragan Hrubieszów – Wojan EB Olimpia Miączyn
4 Cosmos Józefów – Orkan Bełżec
5 Igros Krasnobród – Sparta Łabunie
6 Sokół Zwierzyniec – Aleksandria Aleksandrów
7 Victoria Łukowa-Chmielek – Grom Różaniec
8 Sparta Wożuczyn – Kryształ Werbkowice

Kolejka: 2 w dniach 15-08-2013 (czwartek)
9 Unia Hrubieszów – Kryształ Werbkowice
10 Grom Różaniec – Sparta Wożuczyn
11 Aleksandria Aleksandrów – Victoria Łukowa-Chmielek
12 Sparta Łabunie – Sokół Zwierzyniec
13 Orkan Bełżec – Igros Krasnobród
14 Wojan EB Olimpia Miączyn – Cosmos Józefów
15 Huczwa Tyszowce – Huragan Hrubieszów
16 Korona Łaszczów – Ostoja Skierbieszów

Kolejka: 3 w dniach 17-08-2013/18-08-2013 (sobota/niedziela)
17 Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów
18 Huragan Hrubieszów – Korona Łaszczów
19 Cosmos Józefów – Huczwa Tyszowce
20 Igros Krasnobród – Wojan EB Olimpia Miączyn
21 Sokół Zwierzyniec – Orkan Bełżec
22 Victoria Łukowa-Chmielek – Sparta Łabunie
23 Sparta Wożuczyn – Aleksandria Aleksandrów
24 Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec

Kolejka: 4 w dniach 24-08-2013/25-08-2013 (sobota/niedziela)
25 Unia Hrubieszów – Grom Różaniec
26 Aleksandria Aleksandrów – Kryształ Werbkowice
27 Sparta Łabunie – Sparta Wożuczyn
28 Orkan Bełżec – Victoria Łukowa-Chmielek
29 Wojan EB Olimpia Miączyn – Sokół Zwierzyniec
30 Huczwa Tyszowce – Igros Krasnobród
31 Korona Łaszczów – Cosmos Józefów
32 Ostoja Skierbieszów – Huragan Hrubieszów

Kolejka: 5 w dniach 31-08-2013/01-09-2013 (sobota/niedziela)
33 Huragan Hrubieszów – Unia Hrubieszów
34 Cosmos Józefów – Ostoja Skierbieszów
35 Igros Krasnobród – Korona Łaszczów
36 Sokół Zwierzyniec – Huczwa Tyszowce
37 Victoria Łukowa-Chmielek – Wojan EB Olimpia Miączyn
38 Sparta Wożuczyn – Orkan Bełżec
39 Kryształ Werbkowice – Sparta Łabunie
40 Grom Różaniec – Aleksandria Aleksandrów

Kolejka: 6 w dniach 07-09-2013/08-09-2013 (sobota/niedziela)
41 Unia Hrubieszów – Aleksandria Aleksandrów
42 Sparta Łabunie – Grom Różaniec
43 Orkan Bełżec – Kryształ Werbkowice
44 Wojan EB Olimpia Miączyn – Sparta Wożuczyn
45 Huczwa Tyszowce – Victoria Łukowa-Chmielek
46 Korona Łaszczów – Sokół Zwierzyniec
47 Ostoja Skierbieszów – Igros Krasnobród
48 Huragan Hrubieszów – Cosmos Józefów

Kolejka: 7 w dniach 14-09-2013/15-09-2013 (sobota/niedziela)
49 Cosmos Józefów – Unia Hrubieszów
50 Igros Krasnobród – Huragan Hrubieszów
51 Sokół Zwierzyniec – Ostoja Skierbieszów
52 Victoria Łukowa-Chmielek – Korona Łaszczów
53 Sparta Wożuczyn – Huczwa Tyszowce
54 Kryształ Werbkowice – Wojan EB Olimpia Miączyn
55 Grom Różaniec – Orkan Bełżec
56 Aleksandria Aleksandrów – Sparta Łabunie

Kolejka: 8 w dniach 21-09-2013/22-09-2013 (sobota/niedziela)
57 Unia Hrubieszów – Sparta Łabunie
58 Orkan Bełżec – Aleksandria Aleksandrów
59 Wojan EB Olimpia Miączyn – Grom Różaniec
60 Huczwa Tyszowce – Kryształ Werbkowice
61 Korona Łaszczów – Sparta Wożuczyn
62 Ostoja Skierbieszów – Victoria Łukowa-Chmielek
63 Huragan Hrubieszów – Sokół Zwierzyniec
64 Cosmos Józefów – Igros Krasnobród

Kolejka: 9 w dniach 28-09-2013/29-09-2013 (sobota/niedziela)
65 Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów
66 Sokół Zwierzyniec – Cosmos Józefów
67 Victoria Łukowa-Chmielek – Huragan Hrubieszów
68 Sparta Wożuczyn – Ostoja Skierbieszów
69 Kryształ Werbkowice – Korona Łaszczów
70 Grom Różaniec – Huczwa Tyszowce
71 Aleksandria Aleksandrów – Wojan EB Olimpia Miączyn
72 Sparta Łabunie – Orkan Bełżec

Kolejka: 10 w dniach 05-10-2013/06-10-2013 (sobota/niedziela)
73 Unia Hrubieszów – Orkan Bełżec
74 Wojan EB Olimpia Miączyn – Sparta Łabunie
75 Huczwa Tyszowce – Aleksandria Aleksandrów
76 Korona Łaszczów – Grom Różaniec
77 Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice
78 Huragan Hrubieszów – Sparta Wożuczyn
79 Cosmos Józefów – Victoria Łukowa-Chmielek
80 Igros Krasnobród – Sokół Zwierzyniec

Kolejka: 11 w dniach 12-10-2013/13-10-2013 (sobota/niedziela)
81 Sokół Zwierzyniec – Unia Hrubieszów
82 Victoria Łukowa-Chmielek – Igros Krasnobród
83 Sparta Wożuczyn – Cosmos Józefów
84 Kryształ Werbkowice – Huragan Hrubieszów
85 Grom Różaniec – Ostoja Skierbieszów
86 Aleksandria Aleksandrów – Korona Łaszczów
87 Sparta Łabunie – Huczwa Tyszowce
88 Orkan Bełżec – Wojan EB Olimpia Miączyn

Kolejka: 12 w dniach 19-10-2013/20-10-2013 (sobota/niedziela)
89 Unia Hrubieszów – Wojan EB Olimpia Miączyn
90 Huczwa Tyszowce – Orkan Bełżec
91 Korona Łaszczów – Sparta Łabunie
92 Ostoja Skierbieszów – Aleksandria Aleksandrów
93 Huragan Hrubieszów – Grom Różaniec
94 Cosmos Józefów – Kryształ Werbkowice
95 Igros Krasnobród – Sparta Wożuczyn
96 Sokół Zwierzyniec – Victoria Łukowa-Chmielek

Kolejka: 13 w dniach 26-10-2013/27-10-2013 (sobota/niedziela)
97 Victoria Łukowa-Chmielek – Unia Hrubieszów
98 Sparta Wożuczyn – Sokół Zwierzyniec
99 Kryształ Werbkowice – Igros Krasnobród
100 Grom Różaniec – Cosmos Józefów
101 Aleksandria Aleksandrów – Huragan Hrubieszów
102 Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów
103 Orkan Bełżec – Korona Łaszczów
104 Wojan EB Olimpia Miączyn – Huczwa Tyszowce

Kolejka: 14 w dniach 02-11-2013/03-11-2013 (sobota/niedziela)
105 Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce
106 Korona Łaszczów – Wojan EB Olimpia Miączyn
107 Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec
108 Huragan Hrubieszów – Sparta Łabunie
109 Cosmos Józefów – Aleksandria Aleksandrów
110 Igros Krasnobród – Grom Różaniec
111 Sokół Zwierzyniec – Kryształ Werbkowice
112 Victoria Łukowa-Chmielek – Sparta Wożuczyn

Kolejka: 15 w dniach 09-11-2013/10-11-2013 (sobota/niedziela)
113 Sparta Wożuczyn – Unia Hrubieszów
114 Kryształ Werbkowice – Victoria Łukowa-Chmielek
115 Grom Różaniec – Sokół Zwierzyniec
116 Aleksandria Aleksandrów – Igros Krasnobród
117 Sparta Łabunie – Cosmos Józefów
118 Orkan Bełżec – Huragan Hrubieszów
119 Wojan EB Olimpia Miączyn – Ostoja Skierbieszów
120 Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów

 

LKS „Grom” Różaniec, ŁKS „Korona” Łaszczów, LKS „Olimpia EB Wojan” Miączyn, LKS „Orkan” Bełżec, MKS „Unia” Hrubieszów, rozgrywają tylko mecze seniorów z uwagi na posiadanie innych drużyn młodzieżowych.

Wydział Gier ZOZPN informuje, że w dalszym ciągu obowiązuje sprawdzanie tożsamości zawodników w obecności kapitanów obu zespołów na dotychczasowych zasadach.

 

WG ZOZPN