Terminarz rozgrywek piłkarskich w rundzie Jesień 2012 sezonu 2012/2013

Terminarz rozgrywek Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w rundzie Jesień 2012 sezonu 2012/2013.

Reklamy

Na stałe terminarz rozgrywek piłkarskich umieszczony został w zakładce Informator, w dzale Sport»Terminarz rozgrywek piłkarskich.

 

Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA ZOZPN
RUNDA „JESIEŃ 2012” SEZONU 2012/2013

Kolejka: 1 w dniach 11-08-2012/12-08-2012 (sobota/niedziela)
1 Ostoja Skierbieszów – Victoria Łukowa-Chmielek
2 Tur Turobin – Grom Różaniec
3 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Tanew Majdan Stary
4 Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów
5 Płomień-Spartan Nieledew – Korona Łaszczów
6 Kryształ Werbkowice – V-System Sparta Łabunie
7 Piast Babice – Igros Krasnobród
8 Wojan EB Olimpia Miączyn – Aleksandria Aleksandrów

Kolejka: 2 w dniach 15-08-2012 (środa)
9 Victoria Łukowa-Chmielek – Aleksandria Aleksandrów
10 Igros Krasnobród – Wojan EB Olimpia Miączyn
11 V-System Sparta Łabunie – Piast Babice
12 Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice
13 Unia Hrubieszów – Płomień-Spartan Nieledew
14 Tanew Majdan Stary – Orkan Bełżec
15 Grom Różaniec – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
16 Ostoja Skierbieszów – Tur Turobin

Kolejka: 3 w dniach 18-08-2012/19-08-2012 (sobota/niedziela)
17 Tur Turobin – Victoria Łukowa-Chmielek
18 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Ostoja Skierbieszów
19 Orkan Bełżec – Grom Różaniec
20 Płomień-Spartan Nieledew – Tanew Majdan Stary
21 Kryształ Werbkowice – Unia Hrubieszów
22 Piast Babice – Korona Łaszczów
23 Wojan EB Olimpia Miączyn – V-System Sparta Łabunie
24 Aleksandria Aleksandrów – Igros Krasnobród

Kolejka: 4 w dniach 25-08-2012/26-08-2012 (sobota/niedziela)
25 Victoria Łukowa-Chmielek – Igros Krasnobród
26 V-System Sparta Łabunie – Aleksandria Aleksandrów
27 Korona Łaszczów – Wojan EB Olimpia Miączyn
28 Unia Hrubieszów – Piast Babice
29 Tanew Majdan Stary – Kryształ Werbkowice
30 Grom Różaniec – Płomień-Spartan Nieledew
31 Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec
32 Tur Turobin – ŁADA 1945 BIŁGORAJ

Kolejka: 5 w dniach 29-08-2012 (środa)
33 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Victoria Łukowa-Chmielek
34 Orkan Bełżec – Tur Turobin
35 Płomień-Spartan Nieledew – Ostoja Skierbieszów
36 Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec
37 Piast Babice – Tanew Majdan Stary
38 Wojan EB Olimpia Miączyn – Unia Hrubieszów
39 Aleksandria Aleksandrów – Korona Łaszczów
40 Igros Krasnobród – V-System Sparta Łabunie

Kolejka: 6 w dniach 01-09-2012/02-09-2012 (sobota/niedziela)
41 Victoria Łukowa-Chmielek – V-System Sparta Łabunie
42 Igros Krasnobród – Korona Łaszczów
43 Unia Hrubieszów – Aleksandria Aleksandrów
44 Tanew Majdan Stary – Wojan EB Olimpia Miączyn
45 Grom Różaniec – Piast Babice
46 Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice
47 Tur Turobin – Płomień-Spartan Nieledew
48 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Orkan Bełżec

Kolejka: 7 w dniach 08-09-2012/09-09-2012 (sobota/niedziela)
49 Orkan Bełżec – Victoria Łukowa-Chmielek
50 Płomień-Spartan Nieledew – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
51 Kryształ Werbkowice – Tur Turobin
52 Piast Babice – Ostoja Skierbieszów
53 Wojan EB Olimpia Miączyn – Grom Różaniec
54 Aleksandria Aleksandrów – Tanew Majdan Stary
55 Igros Krasnobród – Unia Hrubieszów
56 V-System Sparta Łabunie – Korona Łaszczów

Kolejka: 8 w dniach 15-09-2012/16-09-2012 (sobota/niedziela)
57 Victoria Łukowa-Chmielek – Korona Łaszczów
58 Unia Hrubieszów – V-System Sparta Łabunie
59 Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród
60 Grom Różaniec – Aleksandria Aleksandrów
61 Ostoja Skierbieszów – Wojan EB Olimpia Miączyn
62 Tur Turobin – Piast Babice
63 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Kryształ Werbkowice
64 Orkan Bełżec – Płomień-Spartan Nieledew

Kolejka: 9 w dniach 22-09-2012/23-09-2012 (sobota/niedziela)
65 Płomień-Spartan Nieledew – Victoria Łukowa-Chmielek
66 Kryształ Werbkowice – Orkan Bełżec
67 Piast Babice – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
68 Wojan EB Olimpia Miączyn – Tur Turobin
69 Aleksandria Aleksandrów – Ostoja Skierbieszów
70 Igros Krasnobród – Grom Różaniec
71 V-System Sparta Łabunie – Tanew Majdan Stary
72 Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów

Kolejka: 10 w dniach 29-09-2012/30-09-2012 (sobota/niedziela)
73 Victoria Łukowa-Chmielek – Unia Hrubieszów
74 Tanew Majdan Stary – Korona Łaszczów
75 Grom Różaniec – V-System Sparta Łabunie
76 Ostoja Skierbieszów – Igros Krasnobród
77 Tur Turobin – Aleksandria Aleksandrów
78 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Wojan EB Olimpia Miączyn
79 Orkan Bełżec – Piast Babice
80 Płomień-Spartan Nieledew – Kryształ Werbkowice

Kolejka: 11 w dniach 06-10-2012/07-10-2012 (sobota/niedziela)
81 Kryształ Werbkowice – Victoria Łukowa-Chmielek
82 Piast Babice – Płomień-Spartan Nieledew
83 Wojan EB Olimpia Miączyn – Orkan Bełżec
84 Aleksandria Aleksandrów – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
85 Igros Krasnobród – Tur Turobin
86 V-System Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów
87 Korona Łaszczów – Grom Różaniec
88 Unia Hrubieszów – Tanew Majdan Stary

Kolejka: 12 w dniach 13-10-2012/14-10-2012 (sobota/niedziela)
89 Victoria Łukowa-Chmielek – Tanew Majdan Stary
90 Grom Różaniec – Unia Hrubieszów
91 Ostoja Skierbieszów – Korona Łaszczów
92 Tur Turobin – V-System Sparta Łabunie
93 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Igros Krasnobród
94 Orkan Bełżec – Aleksandria Aleksandrów
95 Płomień-Spartan Nieledew – Wojan EB Olimpia Miączyn
96 Kryształ Werbkowice – Piast Babice

Kolejka: 13 w dniach 20-10-2012/21-10-2012 (sobota/niedziela)
97 Piast Babice – Victoria Łukowa-Chmielek
98 Wojan EB Olimpia Miączyn – Kryształ Werbkowice
99 Aleksandria Aleksandrów – Płomień-Spartan Nieledew
100 Igros Krasnobród – Orkan Bełżec
101 V-System Sparta Łabunie – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
102 Korona Łaszczów – Tur Turobin
103 Unia Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów
104 Tanew Majdan Stary – Grom Różaniec

Kolejka: 14 w dniach 27-10-2012/28-10-2012 (sobota/niedziela)
105 Victoria Łukowa-Chmielek – Grom Różaniec
106 Ostoja Skierbieszów – Tanew Majdan Stary
107 Tur Turobin – Unia Hrubieszów
108 ŁADA 1945 BIŁGORAJ – Korona Łaszczów
109 Orkan Bełżec – V-System Sparta Łabunie
110 Płomień-Spartan Nieledew – Igros Krasnobród
111 Kryształ Werbkowice – Aleksandria Aleksandrów
112 Piast Babice – Wojan EB Olimpia Miączyn

Kolejka: 15 w dniach 03-11-2012/04-11-2012 (sobota/niedziela)
113 Wojan EB Olimpia Miączyn – Victoria Łukowa-Chmielek
114 Aleksandria Aleksandrów – Piast Babice
115 Igros Krasnobród – Kryształ Werbkowice
116 V-System Sparta Łabunie – Płomień-Spartan Nieledew
117 Korona Łaszczów – Orkan Bełżec
118 Unia Hrubieszów – ŁADA 1945 BIŁGORAJ
119 Tanew Majdan Stary – Tur Turobin
120 Grom Różaniec – Ostoja Skierbieszów


Terminarz rozgrywek ligi: A KLASA GRUPA II ZOZPN
RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 18-08-2012/19-08-2012 (sobota/niedziela)
1 Sparta Wożuczyn – Graf Chodywańce
2 Ruch Machnów Nowy – Echo Zawada
3 Granica Lubycza Królewska – Huragan Hrubieszów
4 Szyszła Tarnoszyn – Pogoń 96 Łaszczówka
5 AMSPN Hetman II Zamość – Zryw Ulhówek
6 Szumy Susiec – KS Spartakus Szarowola

Kolejka: 2 w dniach 25-08-2012/26-08-2012 (sobota/niedziela)
7 Graf Chodywańce – KS Spartakus Szarowola
8 Zryw Ulhówek – Szumy Susiec
9 Pogoń 96 Łaszczówka – AMSPN Hetman II Zamość
10 Huragan Hrubieszów – Szyszła Tarnoszyn
11 Echo Zawada – Granica Lubycza Królewska
12 Sparta Wożuczyn – Ruch Machnów Nowy

Kolejka: 3 w dniach 01-09-2012/02-09-2012 (sobota/niedziela)
13 Ruch Machnów Nowy – Graf Chodywańce
14 Granica Lubycza Królewska – Sparta Wożuczyn
15 Szyszła Tarnoszyn – Echo Zawada
16 AMSPN Hetman II Zamość – Huragan Hrubieszów
17 Szumy Susiec – Pogoń 96 Łaszczówka
18 KS Spartakus Szarowola – Zryw Ulhówek

Kolejka: 4 w dniach 08-09-2012/09-09-2012 (sobota/niedziela)
19 Graf Chodywańce – Zryw Ulhówek
20 Pogoń 96 Łaszczówka – KS Spartakus Szarowola
21 Huragan Hrubieszów – Szumy Susiec
22 Echo Zawada – AMSPN Hetman II Zamość
23 Sparta Wożuczyn – Szyszła Tarnoszyn
24 Ruch Machnów Nowy – Granica Lubycza Królewska

Kolejka: 5 w dniach 15-09-2012/16-09-2012 (sobota/niedziela)
25 Granica Lubycza Królewska – Graf Chodywańce
26 Szyszła Tarnoszyn – Ruch Machnów Nowy
27 AMSPN Hetman II Zamość – Sparta Wożuczyn
28 Szumy Susiec – Echo Zawada
29 KS Spartakus Szarowola – Huragan Hrubieszów
30 Zryw Ulhówek – Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka: 6 w dniach 22-09-2012/23-09-2012 (sobota/niedziela)
31 Graf Chodywańce – Pogoń 96 Łaszczówka
32 Huragan Hrubieszów – Zryw Ulhówek
33 Echo Zawada – KS Spartakus Szarowola
34 Sparta Wożuczyn – Szumy Susiec
35 Ruch Machnów Nowy – AMSPN Hetman II Zamość
36 Granica Lubycza Królewska – Szyszła Tarnoszyn

Kolejka: 7 w dniach 29-09-2012/30-09-2012 (sobota/niedziela)
37 Szyszła Tarnoszyn – Graf Chodywańce
38 AMSPN Hetman II Zamość – Granica Lubycza Królewska
39 Szumy Susiec – Ruch Machnów Nowy
40 KS Spartakus Szarowola – Sparta Wożuczyn
41 Zryw Ulhówek – Echo Zawada
42 Pogoń 96 Łaszczówka – Huragan Hrubieszów

Kolejka: 8 w dniach 06-10-2012/07-10-2012 (sobota/niedziela)
43 Graf Chodywańce – Huragan Hrubieszów
44 Echo Zawada – Pogoń 96 Łaszczówka
45 Sparta Wożuczyn – Zryw Ulhówek
46 Ruch Machnów Nowy – KS Spartakus Szarowola
47 Granica Lubycza Królewska – Szumy Susiec
48 Szyszła Tarnoszyn – AMSPN Hetman II Zamość

Kolejka: 9 w dniach 13-10-2012/14-10-2012 (sobota/niedziela)
49 AMSPN Hetman II Zamość – Graf Chodywańce
50 Szumy Susiec – Szyszła Tarnoszyn
51 KS Spartakus Szarowola – Granica Lubycza Królewska
52 Zryw Ulhówek – Ruch Machnów Nowy
53 Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Wożuczyn
54 Huragan Hrubieszów – Echo Zawada

Kolejka: 10 w dniach 20-10-2012/21-10-2012 (sobota/niedziela)
55 Graf Chodywańce – Echo Zawada
56 Sparta Wożuczyn – Huragan Hrubieszów
57 Ruch Machnów Nowy – Pogoń 96 Łaszczówka
58 Granica Lubycza Królewska – Zryw Ulhówek
59 Szyszła Tarnoszyn – KS Spartakus Szarowola
60 AMSPN Hetman II Zamość – Szumy Susiec

Kolejka: 11 w dniach 27-10-2012/28-10-2012 (sobota/niedziela)
61 Szumy Susiec – Graf Chodywańce
62 KS Spartakus Szarowola – AMSPN Hetman II Zamość
63 Zryw Ulhówek – Szyszła Tarnoszyn
64 Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska
65 Huragan Hrubieszów – Ruch Machnów Nowy
66 Echo Zawada – Sparta Wożuczyn


Terminarz rozgrywek ligi: B KLASA GRUPA II ZOZPN
RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 08-09-2012/09-09-2012 (sobota/niedziela)
1 Potok Sitno – Perła Telatyn
2 Metanoja Lipsko – GKS Tarnawatka
3 GLKS Jarosławiec – Legion Komarów

Kolejka: 2 w dniach 15-09-2012/16-09-2012 (sobota/niedziela)
4 Perła Telatyn – Legion Komarów
5 GKS Tarnawatka – GLKS Jarosławiec
6 Potok Sitno – Metanoja Lipsko

Kolejka: 3 w dniach 22-09-2012/23-09-2012 (sobota/niedziela)
7 Metanoja Lipsko – Perła Telatyn
8 GLKS Jarosławiec – Potok Sitno
9 Legion Komarów – GKS Tarnawatka

Kolejka: 4 w dniach 29-09-2012/30-09-2012 (sobota/niedziela)
10 Perła Telatyn – GKS Tarnawatka
11 Potok Sitno – Legion Komarów
12 Metanoja Lipsko – GLKS Jarosławiec

Kolejka: 5 w dniach 06-10-2012/07-10-2012 (sobota/niedziela)
13 GLKS Jarosławiec – Perła Telatyn
14 Legion Komarów – Metanoja Lipsko
15 GKS Tarnawatka – Potok Sitno

 

OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH gr. II
w sezonie 2012/2013
RUNDA „JESIEŃ 2012”

Termin 1 – 15/16 września 2012 r. – sobota/niedziela
1 : Andoria Mircze – Unia Hrubieszów
2 : Gryf Gmina Zamość – Płomień-Spartan Nieledew
3 : Omega Stary Zamość – DKS Gaudium Zamość
AMSPN Hetman Zamość – pauzuje

Termin 2 – 22/23 września 2012 r. – sobota/niedziela
4 : Płomień-Spartan Nieledew – Omega Stary Zamość
5 : Unia Hrubieszów – Gryf Gmina Zamość
6 : AMSPN Hetman Zamość – Andoria Mircze
pauzuje – DKS Gaudium Zamość

Termin 3 – 29/30 września 2012 r. – sobota/niedziela
7 : Gryf Gmina Zamość – AMSPN Hetman Zamość
8 : Omega Stary Zamość – Unia Hrubieszów
9 : DKS Gaudium Zamość – Płomień-Spartan Nieledew
Andoria Mircze – pauzuje

Termin 4 – 6/7 października 2012 r. – sobota/niedziela
10 : Unia Hrubieszów – DKS Gaudium Zamość
11 : AMSPN Hetman Zamość – Omega Stary Zamość
12 : Andoria Mircze – Gryf Gmina Zamość
pauzuje – Płomień-Spartan Nieledew

Termin 5 – 13/14 października 2012 r. – sobota/niedziela
13 : Omega Stary Zamość – Andoria Mircze
14 : DKS Gaudium Zamość – AMSPN Hetman Zamość
15 : Płomień-Spartan Nieledew – Unia Hrubieszów
Gryf Gmina Zamość – pauzuje

Termin 6 – 20/21 października 2012 r. – sobota/niedziela
16 : AMSPN Hetman Zamość – Płomień-Spartan Nieledew
17 : Andoria Mircze – DKS Gaudium Zamość
18 : Gryf Gmina Zamość – Omega Stary Zamość
pauzuje – Unia Hrubieszów

Termin 7 – 27/28 października 2012 r. – sobota/niedziela
19 : DKS Gaudium Zamość – Gryf Gmina Zamość
20 : Płomień-Spartan Nieledew – Andoria Mircze
21 : Unia Hrubieszów – AMSPN Hetman Zamość
Omega Stary Zamość – pauzuje

 

OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH w sezonie 2012/2013
RUNDA „JESIEŃ 2012

Termin 1 – 15/16 września 2012 r. – sobota/niedziela
1 : ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Relax Księżpol
2 : Aleksandria Aleksandrów – Kryształ Werbkowice
3 : Korona Łaszczów – Huczwa Tyszowce

Termin 2 – 22/23 września 2012 r. – sobota/niedziela
4 : Relax Księżpol – Huczwa Tyszowce
5 : Kryształ Werbkowice – Korona Łaszczów
6 : ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Aleksandria Aleksandrów

Termin 3 – 29/30 września 2012 r. – sobota/niedziela
7 : Aleksandria Aleksandrów – Relax Księżpol
8 : Korona Łaszczów – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn
9 : Huczwa Tyszowce – Kryształ Werbkowice

Termin 4 – 6/7 października 2012 r. – sobota/niedziela
10 : Relax Księżpol – Kryształ Werbkowice
11 : ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Huczwa Tyszowce
12 : Aleksandria Aleksandrów – Korona Łaszczów

Termin 5 – 13/14 października 2012 r. – sobota/niedziela
13 : Korona Łaszczów – Relax Księżpol
14 : Huczwa Tyszowce – Aleksandria Aleksandrów
15 : Kryształ Werbkowice – ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

 

OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH Gr. 2 w sezonie 2012/2013
RUNDA „JESIEŃ 2012

Termin 1 – 8/9 września 2012 r. – sobota/niedziela
1 : Unia Hrubieszów – V-System Sparta Łabunie
2 : Ostoja Skierbieszów – Pogoń 96 Łaszczówka
3 : Granica Lubycza Król. – DKS Gaudium Zamość
4 : Igros Krasnobród – Skorpion Zamość
Graf Chodywańce – pauzuje

Termin 2 – 15/16 września 2012 r. – sobota/niedziela
5 : DKS Gaudium Zamość – Igros Krasnobród
6 : Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Król.
7 : V-System Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów
8 : Graf Chodywańce – Unia Hrubieszów
pauzuje – Skorpion Zamość

Termin 3 – 22/23 września 2012 r. – sobota/niedziela
9 : Ostoja Skierbieszów – Graf Chodywańce
10 : Granica Lubycza Król. – V-System Sparta Łabunie
11 : Igros Krasnobród – Pogoń 96 Łaszczówka
12 : Skorpion Zamość – DKS Gaudium Zamość
Unia Hrubieszów – pauzuje

Termin 4 – 29/30 września 2012 r. – sobota/niedziela
13 : Pogoń 96 Łaszczówka – Skorpion Zamość
14 : V-System Sparta Łabunie – Igros Krasnobród
15 : Graf Chodywańce – Granica Lubycza Król.
16 : Unia Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów
pauzuje – DKS Gaudium Zamość

Termin 5 – 6/7 października 2012 r. – sobota/niedziela
17 : Granica Lubycza Król. – Unia Hrubieszów
18 : Igros Krasnobród – Graf Chodywańce
19 : Skorpion Zamość – V-System Sparta Łabunie
20 : DKS Gaudium Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka
Ostoja Skierbieszów – pauzuje

Termin 6 – 13/14 października 2012 r. – sobota/niedziela
21 : V-System Sparta Łabunie – DKS Gaudium Zamość
22 : Graf Chodywańce – Skorpion Zamość
23 : Unia Hrubieszów – Igros Krasnobród
24 : Ostoja Skierbieszów – Granica Lubycza Król.
pauzuje – Pogoń 96 Łaszczówka

Termin 7 – 20/21 października 2012 r. – sobota/niedziela
25 : Igros Krasnobród – Ostoja Skierbieszów
26 : Skorpion Zamość – Unia Hrubieszów
27 : DKS Gaudium Zamość – Graf Chodywańce
28 : Pogoń 96 Łaszczówka – V-System Sparta Łabunie
Granica Lubycza Król. – pauzuje

Termin 8 – 27/28 października 2012 r. – sobota/niedziela
29 : Graf Chodywańce – Pogoń 96 Łaszczówka
30 : Unia Hrubieszów – DKS Gaudium Zamość
31 : Ostoja Skierbieszów – Skorpion Zamość
32 : Granica Lubycza Król. – Igros Krasnobród
pauzuje – V-System Sparta Łabunie

Termin 9 – 3/4 listopada 2012 r. – sobota/niedziela
33 : Skorpion Zamość – Granica Lubycza Król.
34 : DKS Gaudium Zamość – Ostoja Skierbieszów
35 : Pogoń 96 Łaszczówka – Unia Hrubieszów
36 : V-System Sparta Łabunie – Graf Chodywańce
Igros Krasnobród – pauzuje

 

OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH w sezonie 2012/2013
RUNDA „JESIEŃ 2012

Termin 1 – 8/9 września 2012 r. – sobota/niedziela
1 : Potok Sitno – Olender Sól
2 : GLKS Jarosławiec – GKS Tarnawatka
3 : Delta Nielisz – Rakovia Rakówka
4 : Grom Różaniec – Legion Komarów
5 : Huczwa Tyszowce – Relax Radecznica

Termin 2 – 15/16 września 2012 r. – sobota/niedziela
6 : Olender Sól – Relax Radecznica
7 : Legion Komarów – Huczwa Tyszowce
8 : Rakovia Rakówka – Grom Różaniec
9 : GKS Tarnawatka – Delta Nielisz
10 : Potok Sitno – GLKS Jarosławiec

Termin 3 – 22/23 września 2012 r. – sobota/niedziela
11 : GLKS Jarosławiec – Olender Sól
12 : Delta Nielisz – Potok Sitno
13 : Grom Różaniec – GKS Tarnawatka
14 : Huczwa Tyszowce – Rakovia Rakówka
15 : Relax Radecznica – Legion Komarów

Termin 4 – 29/30 września 2012 r. – sobota/niedziela
16 : Olender Sól – Legion Komarów
17 : Rakovia Rakówka – Relax Radecznica
18 : GKS Tarnawatka – Huczwa Tyszowce
19 : Potok Sitno – Grom Różaniec
20 : GLKS Jarosławiec – Delta Nielisz

Termin 5 – 6/7 października 2012 r. – sobota/niedziela
21 : Delta Nielisz – Olender Sól
22 : Grom Różaniec – GLKS Jarosławiec
23 : Huczwa Tyszowce – Potok Sitno
24 : Relax Radecznica – GKS Tarnawatka
25 : Legion Komarów – Rakovia Rakówka

Termin 6 – 13/14 października 2012 r. – sobota/niedziela
26 : Olender Sól – Rakovia Rakówka
27 : GKS Tarnawatka – Legion Komarów
28 : Potok Sitno – Relax Radecznica
29 : GLKS Jarosławiec – Huczwa Tyszowce
30 : Delta Nielisz – Grom Różaniec

Termin 7 – 20/21 października 2012 r. – sobota/niedziela
31 : Grom Różaniec – Olender Sól
32 : Huczwa Tyszowce – Delta Nielisz
33 : Relax Radecznica – GLKS Jarosławiec
34 : Legion Komarów – Potok Sitno
35 : Rakovia Rakówka – GKS Tarnawatka

Termin 8 – 27/28 października 2012 r. – sobota/niedziela
36 : Olender Sól – GKS Tarnawatka
37 : Potok Sitno – Rakovia Rakówka
38 : GLKS Jarosławiec – Legion Komarów
39 : Delta Nielisz – Relax Radecznica
40 : Grom Różaniec – Huczwa Tyszowce

Termin 9 – 3/4 listopada 2012 r. – sobota/niedziela
41 : Huczwa Tyszowce – Olender Sól
42 : Relax Radecznica – Grom Różaniec
43 : Legion Komarów – Delta Nielisz
44 : Rakovia Rakówka – GLKS Jarosławiec
45 : GKS Tarnawatka – Potok Sitno