Tomasz Czuryłowicz zwycięzcą 56. Grand Prix w Tenisie Stołowym

W niedzielę 11 grudnia odbył się turniej 56. Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak”. Turniej rozegrany został w hali Zespołu Szkół nr 2.

Reklamy

 

Udział wzięło 26 pingpongistów, grano na dwunastu profesjonalnych stołach firmy Tibhar oraz Andro.

Pierwsze miejsce zajął Tomasz Czuryłowicz, drugie miejsce Patryk Bednarz, a trzecie Tomasz Słupski.

 

Wyniki:

56  GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

SEZON 2016/17 

   
       

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

PKT

1

CZURYŁOWICZ TOMASZ

Hrubieszów

100

2

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

90

3

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

80

4

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

70

5

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

65

6

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

60

7

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

55

8

KARPIUK KAMIL

Gozdów

50

9

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

48

10

SMUSZ JAKUB

Gozdów

46

11

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Modryń

45

12

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

44

13

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

43

14

KOROL JAKUB

Hrubieszów

42

15

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

41

16

MACIĄG ADRIAN

Modryń

40

17

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

39

18

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

38

19

KNYSZ RAFAŁ

Werbkowice

37

20

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

36

21

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

35

22

JASINA PAULA

Brodzica

34

23

ROMAŃSKI MACIEJ

Werbkowice

33

24

MYDLAK  RENATA

Jarosławiec

32

25

NIEWIADOMSKA  JULITA

Jarosławiec

31

26

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

30

 
 
***
 
 
 

RANKING   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

   

 

SEZON 2016/17 

   
               

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

LIII GP

LIV GP

LVGP

LVIGP

RAZEM

1

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

90

100

90

380

2

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

90

80

80

80

330

3

CZURYŁOWICZ TOMASZ

Hrubieszów

80

100

0

100

280

4

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

65

65

60

48

238

5

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

Hrubieszów

60

50

65

60

235

6

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

50

70

55

43

218

7

SZEWCZYK JÓZEF 

Krasne

70

55

70

0

195

8

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

45

45

44

44

178

9

NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ

Modryń

43

39

48

45

175

10

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

46

44

37

41

168

11

KOROL JAKUB

Hrubieszów

44

37

41

42

164

12

MACIĄG ADRIAN

Modryń

39

38

39

40

156

13

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

0

0

80

65

145

14

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

41

34

33

36

144

15

KARPIUK KAMIL

Gozdów

0

46

45

50

141

16

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

0

48

43

38

129

17

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

36

32

29

30

127

18

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

55

0

0

70

125

19

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

0

41

35

39

115

20

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

0

0

50

55

105

21

ROMAŃSKI MACIEJ

Werbkowice

0

30

40

33

103

22

SMUSZ JAKUB

Gozdów

0

0

46

46

92

23

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

0

42

42

0

84

24

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

38

40

0

0

78

25

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

0

0

38

35

73

26

STARYKIEWICZ TADEUSZ

Białopole

0

36

36

0

72

27

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

42

27

0

0

69

28

OPSZYŃSKI MACIEJ 

Hrubieszów

35

33

0

0

68

29

JASINA PAULA

Brodzica

0

0

34

34

68

30

MYDLAK  RENATA

Jarosławiec

0

0

32

32

64

31

NIEWIADOMSKA JULITA

Jarosławiec

0

0

31

31

62

32

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

0

60

0

0

60

33

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

48

0

0

0

48

34

ŚWIST JAN

Zamość

0

43

0

0

43

35

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

40

0

0

0

40

36

DACIUK  BRAJAN

Hrubieszów

37

0

0

0

37

37

KNYSZ RAFAŁ

Werbkowice

0

0

0

37

37

38

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

0

35

0

0

35

39

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

34

0

0

0

34

40

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

33

0

0

0

33

41

DUSZCZENKO SZYMON

Hrubieszów

32

0

0

0

32

42

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

0

31

0

0

31

43

ŻAROFFE  MICHAŁ

Hrubieszów

0

0

30

0

30

44

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

0

29

0

0

29

45

GARDYŃSKI EMILIAN

Teptiuków

0

28

0

0

28

45

KARKUSZEWSKI PAWEŁ 

Hrubieszów

0

26

0

0

26

               
 

UKS Ogólniak

           
 

Krawczuk Zbigniew

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: