Trener Jacek Szczyrba zrezygnował z prowadzenia Kryształu!?

Trener Kryształu Werbkowice z wieloma sukcesami p. Jacek Szczyrba zrezygnował z prowadzenia pierwszego zespołu piłki nożnej. Dlaczego? Jak na razie nie wiadomo, miejmy nadzieję, że czas przyniesie wyjaśnienie, a może jednak i powrót trenera?

Reklamy

 

Ze strony MLKS Kryształ Werbkowice:


Jacek Szczyrba zamojski szkoleniowiec, który z licznymi sukcesami prowadził pierwszą drużynę Kryształu Werbkowice nieoczekiwanie na czwartkowym posiedzeniu Zarządu Klubu zrezygnował z zajmowanego stanowiska.

Przypomnę, że w dotychczasowej pracy trenerskiej Kryształ pod wodzą Szczyrby odniósł wiele sukcesów, mowa tutaj między innymi o zwycięstwie w Finale Pucharu Polski, awansie do IV ligi czy też wysokim 6 miejscu w debiutanckim sezonie na IV ligowych boiskach. Jak już wspomniałem autorem i architektem powyższych sukcesów był niewątpliwie Jacek Szczyrba, któremu w Werbkowicach na pewno tego faktu nikt nie zapomni. Włodarze Klubu w osobie Prezesa oraz wszyscy członkowie

Zarządu jak i kibice składają serdeczne podziękowania za wysiłek i trud włożony w pracę trenerską w Naszym Klubie. Dzięki dobrym wynikom uzyskiwanym przez drużynę Kryształu marka pod nazwą MLKS Kryształ Werbkowice stała się rozpoznawalna nie tylko na terenie Zamojszczyzny, lecz w całym województwie.

Jednak jak pisał Andrzej Sapkowski autor nieśmiertelnego Wiedźmina: „coś się kończy, coś się zaczyna” i tym razem zakończył się pewien etap dla drużyny Kryształu i jednocześnie zaczął się zupełnie nowy … miejmy nadzieję, że równie udany jak poprzedni.

(autor: Admin mlkskrysztal.futbolowo.pl)


***


Projekt gier kontrolnych Kryształu Werbkowice:

14.01.2016 r. – wznowienie zajęć
23.01.2016 r. – AMSPN Hetman Zamość (III liga)
30/31.01.2016 r. – Huczwa Tyszowce (V liga)
06/07.02.2016 r. – Sokół Zwierzyniec (V liga)
13.02.2016 r. – Brat Siennica Nadolna (V liga)
20.02.2016 r. – Roztocze Szczebrzeszyn (V liga)
27.02.2016 r. – Tomasovia Tomaszów Lubelski (III liga)
05/06.03.2016 r. – Grom Różaniec (V liga)
12/13.03.2016 r. – Unia Hrubieszów (IV liga)

Terminy rozegrania spotkań mogą ulec zmianie. Godziny rozpoczęcia w trakcie ustalania.Opracował – mak

źródło i fot.: mlkskrysztal.futbolowo.pl