Trójka: Hrubieszowska Liga Muszkieterów – finał 2018

We wtorek, 5.06.br. w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się finałowy turniej Ligi Muszkieterów.

Reklamy

 

 

 

W lidze walczyły drużyny z hrubieszowskich Przedszkoli nr 1, 2, 3 i 5.

Zawody otworzyła dyrektor szkoły Danuta Krawczuk, która powitała gości na czele z panem Radosławem Szkudzińskim naczelnikiem Wydziału Oświaty Kultury i Sportu oraz wszystkich uczestników Ligi Muszkieterów. W swoim wystąpieniu zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Zawodnikom życzyła udanej walki „fair play” i sprawnego pokonywania przeszkód. Konkurencje sprawiały zawodnikom wiele radości. Przedszkolaki wykazały się ogromną sprawnością fizyczną, wytrwałością i zwinnością. Z zaangażowaniem wykonywały każdą konkurencję.

Reklamy

Po ośmiu konkurencjach w czwartym i ostatnim rzucie zawody wygrały dzieci z Przedszkola nr 5. To one otrzymały Puchar Burmistrza Miasta.

II miejsce – Przedszkole nr 1

III miejsce – Przedszkole nr 2

IV miejsce – Przedszkole nr 3 

Najwięcej radości i dumy z dobrze wykonanego zadania sprawiły dzieciom medale. Każde otrzymało medal. Dekoracji wraz z panią dyrektor dokonał pan Radosław Szkudziński.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Zającowi Burmistrzowi Miasta za ufundowanie pucharu, Państwu Magdalenie i Marcinowi Jakubowskim, właścicielom supermarketu Bricomarché w Hrubieszowie i sponsorom nagród dla dzieci, nauczycielom wychowania fizycznego za pracę i zaangażowanie w organizację imprezy.

Dziękujemy także dyrekcjom Przedszkoli, drużynom, opiekunom i wszystkim uczestnikom za udział i świetną zabawę.

 

 

źródło: SP nr 3

fot. Tomasz Lenard (SP nr 3)

wideo: SP nr 3