Trwa Wakacyjna Liga Orlika

Na hrubieszowskim Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 trwają rozgrywki Wakacyjnej Ligi orlika. Do zawodów zgłosiło się 9. drużyn. Po rozegranych 8. kolejkach prowadzi drużyna HAJS SIĘ ZGADZA z dorobkiem 18 punktów.

Reklamy

Składy drużyn, które zgłosiły się do rozgrywek:

 

400 KRUFF

JAŃCZUK ŁUKASZ

BAKALARCZUK MARCIN

DUDEK PRZEMYSŁAW

KŁAK MATEUSZ

POKRYWKA PAWEŁ

KOSZYNIUK ŁUKASZ

GAŁAN MARCIN

JURECZKO MARCIN

KRAWCZYK ARKADIUSZ

GRYCAJ KRZYSZTOF

SIOMA MAREK


SURMA TEAM

OBSZAŃSKI KACPER

KORONOWICZ MAREK

JELEŃ PRZEMYSŁAW

JELEŃ RADOSŁAW

FRANKIEWICZ KAMIL

CZAJKOWSKI MATEUSZ

WOJEWODA KRZYSZTOF

KORONOWICZ ANDRZEJ

MAŁYSZKA PAWEŁ

SZULAKIEWICZ MACIEJ

SACHARCZUK KAMIL


AMELINIUM

KUROWSKI MICHAŁ

GĘBALA KRYSTIAN

KASPRZYK KAMIL

FURMAN MATEUSZ

GRZYB BARTŁOMIEJ

BARTNIK PATRYK

PRZEPIÓRKA KRZYSZTOF

WOŁYNIEC RAFAŁ


ORŁY JĘDRUSIA

SPISACKI MACIEJ

MĘKAL KONSTANTY

JÓŹWIAK DAMIAN

BOBAK MAREK

SĘDŁAK BARTOSZ

KAZAN KACPER

PRZYTUŁA PATRYK

KASZTELAN PRZEMYSŁAW

WIĘCH MACIEJ


FC HUCZWA

ZIELIŃSKI KRZYSZTOF

ŁUBKOWSKI PRZEMYSŁAW

SMOŁA TOMASZ

CZERNIACHOWSKI  RAFAŁ

MACKIEWICZ ŁUKASZ

GUMIELA  DOMINIK

STEPANIUK PAWEŁ

DRĄCZKOWSKI SZYMON

FIJOŁEK PATRYK

SZURA MICHAŁ

REMARCZYK KAMIL


HAJS SIĘ ZGADZA

BRONICKI MACIEJ

KRYGIEL PATRYK

STEFANIAK KRYSTIAN

ŁOPOCKI MICHAŁ

CHMIELEWSKI BARTŁOMIEJ

LENARD TOMASZ

NIEMCZYK IGOR

NOWOSAD MACIEJ

ZAJĄC MARIUSZ


TURKOWICE TEAM

OSINIAK GRZEGORZ

BUCZEK MATEUSZ

BOREK JAKUB

FRAŃCZUK MATEUSZ

ZYBURA PATRYK

SKOCZYLAS DOMINIK

WOJTKIEWICZ PATRYK

JANICKI BARTŁOMIEJ

MAJEWSKI HUBERT

BUCHAJCZUK PAWEŁ

KOT DAMIAN

MADEJ KAROL

ŁOMEJKO KRYSTIAN


JAGIELLONY

WINOGRODZKI RAFAŁ

DUDEK MACIEJ

KOZA RADOSŁAW

SIDOROWICZ PAWEŁ  

PAPUDA SEBASTIAN

ŚWIERCZEK MATEUSZ

KOWALCZYK ŁUKASZ

REWER KAMIL


JOŁKI POŁKI

MAGDZIAK KONRAD

WIEJAK MICHAŁ

KAZAN DOMINIK

STEPANIUK MARCIN

SZLONZAK PRZEMYSŁAW

KUCHARSKI MATEUSZ

PAŃKO MATEUSZ

 

Po 4 kolejkach z rozgrywek wycofała się drużyna Jagiellony. Wszystkie wyniki tej drużyny zostały anulowane zaś w tabelkach ujęte są jeszcze wyniki meczy tej drużyny do momentu wycofania się.

 

Wyniki:

 

I     PONIEDZIAŁEK  9.07.2012 r.                      PAUZA JOŁKI POŁKI

945

400 KRUFF

SURMA TEAM

13:4

1050

AMELINIUM

ORŁY JĘDRUSIA

22:10

1155

FC HUCZWA

HAJS SIĘ ZGADZA

1:33

1300

TURKOWICE TEAM

JAGIELLONY

3:50 (ANULOWANY)

 

II      WTOREK 10.07.2012 r.                           PAUZA FC HUCZWA

945

AMELINIUM

JAGIELLONY

4:9 (ANULOWANY)

1050

400 KRUFF

ORŁY JĘDRUSIA

7:2

1155

SURMA TEAM

HAJS SIĘ ZGADZA

3:22

1300

TURKOWICE TEAM

JOŁKI POŁKI

4:10

 

III    ŚRODA 11.07.2012 r.                         PAUZA SURMA TEAM

945

400 KRUFF

HAJS SIĘ ZGADZA

5:9

1050

AMELINIUM

JOŁKI POŁKI

4:7

1155

ORŁY JĘDRUSIA

JAGIELLONY

2:5 (ANULOWANY)

1300

FC HUCZWA

TURKOWICE TEAM

2:8

 

IV    CZWARTEK 12.07.2012 r.                PAUZA 400 KRUFF

945

JAGIELLONY

JOŁKI POŁKI

2:11 (ANULOWANY)

1050

HAJS SIĘ ZGADZA

TURKOWICE TEAM

22:5

1155

ORŁY JĘDRUSIA

FC HUCZWA

18:0

1300

SURMA TEAM

AMELINIUM

2:12

 

V      PIĄTEK 13.07.2012 r.                             PAUZA HAJS SIĘ ZGADZA

945

AMELINIUM

FC HUCZWA

24:0

1050

SURMA TEAM

TURKOWICE TEAM

8:10

1155

ORŁY JĘDRUSIA

JOŁKI POŁKI

5:7

1300

400 KRUFF

JAGIELLONY

 NIE ODBYŁ SIĘ

 

VI      PONIEDZIAŁEK 16.07.2012 r.           PAUZA TURKOWICE TEAM

945

400 KRUFF

JOŁKI POŁKI

5:6

1050

JAGIELLONY

FC HUCZWA

NIE ODBYŁ SIĘ

1155

HAJS SIĘ ZGADZA

AMELINIUM

 

1300

ORŁY JĘDRUSIA

SURMA TEAM

8:6

 

VII      WTOREK 17.07.2012 r.                         PAUZA AMELINIUM

945

HAJS SIĘ ZGADZA

ORŁY JĘDRUSIA

10:7

1050

JAGIELLONY

SURMA TEAM

NIE ODBYŁ SIĘ

1155

JOŁKI POŁKI

FC HUCZWA

12:7

1300

400 KRUFF

TURKOWICE TEAM

15:5

 

VIII     ŚRODA 18.07.2012 r.                                   PAUZA ORŁY JĘDRUSIA

945

400 KRUFF

FC HUCZWA

 

1050

AMELINIUM

TURKOWICE TEAM

23:2

1155

JOŁKI POŁKI

SURMA TEAM

8:5

1300

JAGIELLONY

HAJS SIĘ ZGADZA

NIE ODBYŁ SIĘ

 

IX    CZWARTEK 19.07.2012 r.                                    

945

HAJS SIĘ ZGADZA

JOŁKI POŁKI

 

1050

400 KRUFF

AMELINIUM

 

1155

TURKOWICE TEAM

ORŁY JĘDRUSIA

 

1300

FC HUCZWA

SURMA TEAM

 

 

PIĄTEK 20.07.2012 r.    MECZE ZALEGŁE

 

Tabele po poszczególnych kolejkach:

I KOLEJKA 

L.P.

NAZWA DRUŻYNY

PKT

BRAMKI

RÓŻNICA BRAMEK

1.

JAGIELLONY

3

50:3

+47

2.

HAJS SIĘ ZGADZA

3

33:1

+32

3.

AMELINIUM

3

22:10

+12

4.

400 KRUFF

3

13:4

+9

5.

JOŁKI POŁKI

0

0:0

0

6.

SURMA TEAM

0

4:13

-9

7.

ORŁY JĘDRUSIA

0

10:22

-12

8.

FC HUCZWA

0

1:33

-32

9.

TURKOWICE TEAM

0

3:50

-47

 

II KOLEJKA

L.P.

NAZWA DRUŻYNY

PKT

BRAMKI

RÓŻNICA BRAMEK

1.

JAGIELLONY

6

59:7

+52

2.

HAJS SIĘ ZGADZA

6

55:4

+51

3.

400 KRUFF

6

20:6

+14

4.

AMELINIUM

3

26:19

+7

5.

JOŁKI POŁKI

3

10:4

+6

6.

ORŁY JĘDRUSIA

0

12:29

-17

7.

SURMA TEAM

0

7:35

-28

8.

FC HUCZWA

0

1:33

-32

9.

TURKOWICE TEAM

0

7:60

-53

 

III KOLEJKA

L.P.

NAZWA DRUŻYNY

PKT

BRAMKI

RÓŻNICA BRAMEK

1.

JAGIELLONY

9

64:9

+55

1.

HAJS SIĘ ZGADZA

9

64:9

+55

3.

400 KRUFF

6

25:15

+10

4.

JOŁKI POŁKI

6

17:8

+9

5.

AMELINIUM

3

30:26

+4

6.

TURKOWICE TEAM

3

15:62

-47

7.

ORŁY JĘDRUSIA

0

14:34

-20

8.

SURMA TEAM

0

7:35

-28

9.

FC HUCZWA

0

3:41

-38

 

IV KOLEJKA

L.P.

NAZWA DRUŻYNY

PKT

BRAMKI

RÓŻNICA BRAMEK

1.

HAJS SIĘ ZGADZA

12

86:14

+72

2.

JAGIELLONY

9

66:20

+46

3.

JOŁKI POŁKI

9

28:10

+18

4.

AMELINIUM

6

42:28

+14

5.

400 KRUFF

6

25:15

+10

6.

ORŁY JĘDRUSIA

3

32:34

-2

7.

TURKOWICE TEAM

3

20:84

-64

8.

SURMA TEAM

0

9:47

-38

9.

FC HUCZWA

0

3:59

-56

 

V KOLEJKA

L.P.

NAZWA DRUŻYNY

PKT

BRAMKI

RÓŻNICA BRAMEK

1.

HAJS SIĘ ZGADZA

12

86:14

+72

2.

JOŁKI POŁKI

12

35:15

+20

3.

JAGIELLONY

9

66:20

+46

4.

AMELINIUM

9

66:28

+38

5.

400 KRUFF

6

25:15

+10

6.

TURKOWICE TEAM

6

30:92

-62

7.

ORŁY JĘDRUSIA

3

37:41

-4

8.

SURMA TEAM

0

17:57

-40

9.

FC HUCZWA

0

3:83

-80

 

VI KOLEJKA (PO WYCOFANIU SIĘ JAGIELLONÓW – MECZE TEJ DRUŻYNY TRAKTOWNE SĄ JAKO NIE ODBYTE)

L.P.

NAZWA DRUŻYNY

PKT

BRAMKI

RÓŻNICA BRAMEK

 

1.

HAJS SIĘ ZGADZA

12

86:14

+72

MECZ ZALEGŁY

2.

JOŁKI POŁKI

12

30:18

+12

 

3.

AMELINIUM

9

62:19

+43

MECZ ZALEGŁY

4.

400 KRUFF

6

30:21

+9

 

5.

ORŁY JĘDRUSIA

6

43:42

+1

 

6.

TURKOWICE TEAM

6

27:42

-15

 

7.

SURMA TEAM

0

23:65

-42

 

8.

FC HUCZWA

0

3:83

-80

 

9.

JAGIELLONY

0

0:0

0

 

 

VII KOLEJKA

L.P.

NAZWA DRUŻYNY

PKT

BRAMKI

RÓŻNICA BRAMEK

 

1.

HAJS SIĘ ZGADZA

15

96:21

+75

MECZ ZALEGŁY

2.

JOŁKI POŁKI

15

42:25

+17

 

3.

AMELINIUM

9

62:19

+43

MECZ ZALEGŁY

4.

400 KRUFF

9

45:26

+19

 

5.

ORŁY JĘDRUSIA

6

50:52

-2

 

6.

TURKOWICE TEAM

6

32:57

-25

 

7.

SURMA TEAM

0

23:65

-42

 

8.

FC HUCZWA

0

10:95

-85

 

9.

JAGIELLONY

0

0:0

0

 

 

VIII KOLEJKA

L.P.

NAZWA DRUŻYNY

PKT

BRAMKI

RÓŻNICA BRAMEK

 

1.

JOŁKI POŁKI

18

50:30

+20

 

2.

HAJS SIĘ ZGADZA

15

96:21

+75

MECZ ZALEGŁY

3.

AMELINIUM

12

85:21

+64

MECZ ZALEGŁY

4.

400 KRUFF

9

45:26

+19

MECZ ZALEGŁY

5.

ORŁY JĘDRUSIA

6

50:52

-2

 

6.

TURKOWICE TEAM

6

34:80

-46

 

7.

SURMA TEAM

0

28:73

-45

 

8.

FC HUCZWA

0

10:95

-85

MECZ ZALEGŁY

9.

JAGIELLONY

0

0

0

 

 

TERMINY RUNDY REWANŻOWEJ:

X    PONIEDZIAŁEK 23.07.2012 r.                         

945

JOŁKI POŁKI

400 KRUFF

 

1050

SURMA TEAM

AMELINIUM

 

1155

ORŁY JĘDRUSIA

FC HUCZWA

 

1300

HAJS SIĘ ZGADZA

TURKOWICE TEAM

 

 

XI      WTOREK 24.07.2012 r.                    

945

JOŁKI POŁKI

AMELINIUM

 

1050

400 KRUFF

FC HUCZWA

 

1155

SURMA TEAM

TURKOWICE TEAM

 

1300

ORŁY JĘDRUSIA

HAJS SIĘ ZGADZA

 

 

XII      ŚRODA 25.07.2012 r.             

945

JOŁKI POŁKI

FC HUCZWA

 

1050

AMELINIUM

TURKOWICE TEAM

 

1155

400 KRUFF

HAJS SIĘ ZGADZA

 

1300

SURMA TEAM

ORŁY JĘDRUSIA

 

 

XIII        CZWARTEK 26.07.2012 r.                  

945

JOŁKI POŁKI

TURKOWICE TEAM

 

1050

FC HUCZWA

HAJS SIĘ ZGADZA

 

1155

AMELINIUM

ORŁY JĘDRUSIA

 

1300

400 KRUFF

SURMA TEAM

 

 

XIV         PIĄTEK 27.07.2012 r.       

945

JOŁKI POŁKI

SURMA TEAM

 

1050

ORŁY JĘDRUSIA

400 KRUFF

 

1155

HAJS SIĘ ZGADZA

AMELINIUM

 

1300

TURKOWICE TEAM

FC HUCZWA

 

 

XV      PONIEDZIAŁEK 30.07.2012 r.            

945

JOŁKI POŁKI

ORŁY JĘDRUSIA

 

1050

HAJS SIĘ ZGADZA

SURMA TEAM

 

1155

TURKOWICE TEAM

400 KRUFF

 

1300

FC HUCZWA

AMELINIUM

 

 

XVI     WTOREK 31.07.2012 r.              

945

JOŁKI POŁKI

HAJS SIĘ ZGADZA

 

1050

TURKOWICE TEAM

ORŁY JĘDRUSIA

 

1155

FC HUCZWA

SURMA TEAM

 

1300

AMELINIUM

400 KRUFF

 

 

ŚRODA 1.08.2012 r.            MECZE ZALEGŁE

 

Komunikat opracował – Tomasz Lenard