Trwają rozgrywki szachowe

Hrubieszów

Turnieje szachowe rozgrywane są również w szkołach należących do gminy Hrubieszów. Wkrótce kolejny turniej o Puchar Starosty i Burmistrza oraz rozgrywki powiatowe SZS.

Reklamy

W Zespole Szkół Publicznych w Moniatyczach prym wiodą gimnazjaliści – kat. wiekowa –Juniorzy: 1. Wiktor Bagiński, 2. Bartłomiej Kloc, 3. Jarosław Kawka, 4. Artur Pacuła, 1. Agata Polikowska, 2. Monika Jaciuk, 3. Paulina Bogucka. Juniorzy młodsi: 1. Aleksander Polikowski, 2. Piotr Pacuła, 3. Tomasz Dąbrowski. 4. Arkadiusz Bitner,1. Justyna Jaciuk, 2. Justyna Dziura. Młodzicy: Artur Bartman, 2. Krzysztof Krzywonos, 3. Krzysztof Kraczuk, 4. Dawid Palonka. 1. Ola Urbaniak, 2. Angelika Jastrzębska,3. Natalia Usowska.

W Gimnazjum – Kozodawy : 1. Jarosław Filipek, 2. Adrian Kryszczuk, 3. Cezary Kryszczuk, 1. Alicja Próchniak, 2. Beata Mączka, 3. Iga Kunicka.

***

Zapraszamy szkoły które nie włączyły się jeszcze do rywalizacji powiatowej o śmielsze korzystanie z tej ciekawej zabawy.

***

Najmocniejszą drużyną gimnazjalną Powiatu jest Gimnazjum w Mirczu. W szkołach podstawowych – SP nr 2 Hrubieszów, w ponadgimnazjalnych brązowy drużynowy medalista województwa – ZS nr 2 Hrubieszów.

***

Nadarza się okazja do kolejnych spotkań szachowych drużyn /3+1/ w rywalizacji SZS w swoich kategoriach. Turniej indywidualny Starosty i Burmistrza – już w niedzielę 30 listopada w Gimnazjum Nr 1 ul. Listopadowa 12, godz. 12.00.

***

W najbliższą środę 3 grudnia w ZS nr 2 /Staszic/, o godz. 9.00 rozpoczną się eliminacje drużynowe o Mistrzostwo Powiatu. Zapraszamy chętne drużyny do rywalizacji o prawo reprezentowania nas w Wojewódzkich Igrzyskach SP w Fajsławicach /9 grudnia/ i w Gmnazjadzie w Tomaszowie Lubelskim /16 grudnia/. Szkoły średnie zapraszamy na godz. 11.00.

ZAPRASZAMY !!!

MP

Hrubieszow 2008-11-27