26 września 2023

Trzy awanse wojewódzkie tenisistów Jedynki

Za udany możemy uznać start tenisistów z hrubieszowskiej Jedynki w indywidualnych igrzyskach oraz gimnazjadzie Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym.

Reklamy

 

W rozegranych 27.10.2016 r.  igrzyskach powiatowych, aż 12 zawodników awansowało do etapu rejonowego który został rozegrany  9.11.2016 r. w Szczebrzeszynie.  W wyniku zaciętej rywalizacji troje tenisistów uzyskało awans do elity wojewódzkiej. Są to: Wilkos Maja – III msce, Oliwia Pieczkowska IV msce oraz Filip Szala –III msce. Drużynowo w kategorii dziewcząt zdobyliśmy II mcse natomiast w kategorii chłopców I msce.

Komunikat końcowy >>

Reklamy


W rozegranej 24.10.2016 r. powiatowej gimnazjadzie  indywidualnej awans do zawodów szczebla rejonowego wywalczyli: Jagoda Sądej –III msce, Jakub Korol – II msce, Jakub Smusz – III msce, Michał Herda – IV msce, Dominik Daciuk – V msce. Turniej rejonowy odbędzie się 17-18.11.2016 r. w ZS Nr 2 w Hrubieszowie.

 

Gatulujemy wszystkim tego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa. Cieszymy się razem z Wami i utwierdzamy się w przekonaniu, że ciężkie treningi nie idą na marne… 

Reklamy

 

Zdjęcia:

http://hrubie.szkoleniakrasnik.pl/index.php/component/content/article/758-trzy-awanse-wojewodzkie.html

 

źródło i fot. ZSM nr 1