Turniej DLA NORBERTA

W niedzielę 19 listopada w hali Szkoły Podstawowej nr 2 z inicjatywy Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie „Dla Szkoły” przeprowadzono CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET pod hasłem „Dla Norberta”.

Reklamy

Dochód z imprezy oraz kwesty przeprowadzonej w czasie zawodów wyniósł ponad 600 zł i zostanie przeznaczony na potrzeby rehabilitacji Norberta Kuźniarskiego – absolwenta ZS nr 3.

Do gry zgłosiło się siedem żeńskich drużyn, które rywalizowały ze sobą prawie 8 godzin. Tradycyjnie wygrała starsza drużyna Staszica, choć wcale nie było łatwo. W finale Ekonomik stawił również tradycyjnie zacięty opór.

Coraz więcej trudności młodym dziewczętom ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych sprawiają pojedynki z amatorską drużyną DENIM 73, w której grają nieco starsze ich koleżanki. Jeszcze rok temu panie nie mogły zdobyć w secie 10 punktów – teraz nie dość, że wygrywają mecze z dużo młodszymi rywalkami, to jeszcze urywają sety faworytom zmuszając ich do największego wysiłku.

To najlepszy przykład na to, że rekreacja może prowadzić również do sukcesów sportowych i zachęta dla innych pań do uprawiania nie tylko aerobiku, ale również dyscyplin zespołowych.

Kolejność drużyn w turnieju:

1. LO ZS nr 2 Hrubieszów
2. Liceum ZS nr 3 Hrubieszów
3. LO Horodło
4. DENIM 73
5 – 6 Gimnazjum Publiczne ZS nr 2 Hrubieszów
„Ekonomik” ZS nr 3
7. ZS nr 1 Hrubieszów

Organizator imprezy, którym było Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie „Dla Szkoły” składa serdeczne podziękowania Szkole Podstawowej nr 2 za udostępnienie obiektu sportowego i pomoc w organizacji turnieju oraz sędziom – Antoniemu Nieradko, Adamowi Głodowskiemu, Łukaszowi Hołownickiemu i Jarosławowi Gargolowi.

zobacz zdjęcia >>