Turniej Piłkarski Zostań Królową lub Królem Strzelców. Mecz poświęcony pamięci Antoniego Weremko

W niedzielę 22 czerwca na stadionie miejskim w Hrubieszowie odbył się dzisiaj Turniej Piłkarski „Zostań Królową lub Królem Strzelców, zorganizowany przez MKS „Unia” Hrubieszów oraz Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Reklamy

Na stadionie miejskim w Hrubieszowie odbył się dzisiaj Turniej Piłkarski „Zostań Królową lub Królem Strzelców, zorganizowany przez MKS „Unia” Hrubieszów oraz Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach realizacji projektu pt. „Otwarty Hrubieszowski Festiwal Imprez Sportowych dla Dzieci i Młodzieży – wydarzeniem integracyjnym oraz promującym sport i rekreację w podregionie Gotania”.

W turnieju wzięło udział ponad 100 dziewcząt i chłopców.

W ramach turnieju rozegrany został mecz drużyn młodzieżowych Unii ku pamięci Antoniego Weremko w 77 rocznicę urodzin oraz 7 rocznicę jego śmierci, a następnie odbył się konkurs rzutów karnych i rzutów wolnych w kategoriach: dziewcząt, chłopców rocznika 2002 i młodszych oraz chłopców rocznika 2003 i starszych.

Po turnieju prezes zarządu MKS „Unia” na grobie A. Weremko i jego żony złożył kwiaty oraz zapalił znicz.

Turniej dwukrotnie był przerywany przez obfite opady deszczu, które zmusiły organizatorów do przeniesienia jego zakończenia do hali sportowej HOSiR.

Wyniki zmagań podamy po ich opracowaniu.


źródło i fot. mksuniahrubieszow.pl