Turniej Piłki Nożnej – Jelonki piłkarskie

1 czerwca na boiskach treningowych lub w razie niepogody w hali HOSiR rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej Chłopców „Jelonki piłkarskie” w roczniku 2001 i młodsi.

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej Chłopców

„Jelonki piłkarskie”
rocznik 2001 i młodsi
w Hrubieszowie

Data: 01.06.2012 roku, godz.9,00-15,00

Miejsce: Boiska treningowe lub hala Sportowa Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul.Ciesielczuka 2, tel 84-696 2381.

Organizator:
Stowarzyszenie Edukacyjne”Razem” w Hrubieszowie ul.Kolejowa 3 B, 22-500 Hrubieszów.Tel.663 779 543.
Strona:razem.hrubieszow.info
Burmistrz Miasta Hrubieszów.

Współorganizator: Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul.Ciesielczuka 2, tel 84-696 2381.

Patronat informacyjny: Radio Lublin.

Fundator nagród:
Stowarzyszenie Edukacyjne”Razem” w Hrubieszowie ul.Kolejowa 3 B,22-500 Hrubieszów.Tel.663 779 543.

Uczestnictwo: W turnieju mogą brać udział chłopcy i dziewczynki urodzeni w roku 2001 i młodsi.

I. Przepisy gry:

1.Zawody odbywają się na boisku o wymiarach 42m : 21m ,bramki 2m : 3m.
2.Rozgrywki przeprowadzone będą systemem grupowym, pucharowym lub mieszanym
w zależności od ilości drużyn.
3.Mecze rozgrywane będą piłką numer 4 nisko odbijającą lub piłką halową.
4.Drużyny występują w składach 5 osobowych (4+1) ilość zawodników rezerwowych oraz zmian
dowolna.
5.Czas gry wynosi 8-10 minut bez zmiany stron, a przerwa między meczami wynosi 2 minuty.
6.Zmiany dokonywane są systemem hokejowym w strefie zmian ( za bramkami).
7.Przy rzucie z autu ( noga), rożnym lub wolnym odległość zawodników broniących od piłki
wynosi 3 metry.
8.Jakikolwiek rzut także od bramki musi być wykonany w ciągu 4 sekund w przeciwnym
wypadku sędzia przyznaje drużynie przeciwnej rzut wolny pośredni.
9.Rzut karny wykonuje się z odległości 7 metrów.
10.Bramkarz może zdobyć bramkę, ale nie bezpośrednim wyrzutem z ręki.
11.Przepis o spalonym nie obowiązuje.
12.Za wykroczenie w grze sędzia może ukarać zawodnika 1-2 minutami.
13.Zawodnik ukarany czerwoną kartką nie może uczestniczyć w następnym meczu.
14.Zespół grający w osłabieniu po utracie bramki może wprowadzić zawodnika do gry,
ale nie ukaranego czasowo.
15.Obowiązuje obuwie do gry w hali.

II. Punktacja:

1.Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty,za remis 1 punkt,za porażkę 0 punktów.

III.O Kolejności miejsc decyduje:

1.Większa ilość zdobytych punktów.
2.Wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami.
3.Korzystniejsza różnica bramek.
4.Większa liczba zdobytych bramek.
5.Losowanie.

UWAGA ! W czasie gier półfinałowych oraz w meczach o kolejności w turnieju w razie remisu,sędzia zarządza rzuty karne, po trzy aż do skutku.