Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa

W sobotę 9 listopada na Orliku przy hrubieszowskiej Trójce odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Reklamy


TURNIEJ „ORLIKA” 1998 i MŁODSI

9 LISTOPADA 2013r. na boisku ,,Orlik” przy ZSM nr 3 w Hrubieszowie odbył się  Turniej piłki nożnej  rocznik 1998 i młodsi o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn, które podsumowały całoroczną pracę na boiskach ,,Orlika”:

 

1. JASTRZĘIE

2. DANONE

3. LHR Squad

4. HUCZWA

5. ORLE OKO

 

Turniej rozegrano systemem ,,Każdy z Każdym”, gdzie każdy mecz trwał 15 min.

Po rozegraniu wszystkich  spotkań wyniki przedstawiały się następująco:

 

 

            I mecz DANONE – HUCZWA                    0:4

            II mecz ORLE  OKO –  LHR Squad          3:5

            III mecz JASTRZĘBIE – DANONE           4:2

            IV mecz HUCZWA – ORLE  OKO              7:1

            V mecz JASTRZĘBIE – LHR Squad         2:0

            VI mecz DANONE – ORLE  OKO              3:1

            VII mecz LHR Squad – HUCZWA              1:0

            VIII mecz ORLE OKO – JASTRZĘBIE       0:8

            IX mecz LHR Squad – DANONE                0:3

            X mecz HUCZWA – JASTRZĘBIE             1:1    

 

   

Poniżej kolejność drużyn po rozegraniu wszystkich spotkań turnieju:

 

  1. JASTRZĘBIE                                    10pkt      15:3
  2. HUCZWA                                          7pkt       12:3
  3. DANONE                                          6pkt         8:9
  4. HR Squad                                           6pkt         6:8
  5. ORLE  OKO                                      0pkt       2:23

 

                                  

 

Mistrzem została więc drużyna JASTZĘBIA, która nie przegrała ani jednego meczu.

Dla 3 najlepszych drużyn organizatorzy przygotowali puchary, a dla wszystkich drużyn pamiątkowe dylomy.Nie zapomniano także o wyróżnieniach indywidualnych.

MVP Turnieju (Najwartościowszy zawodnik) został HUBERT  DZIADOSZ, zawodnik drużyny DANONE.

Tytuł NAJLEPSZY BRAMKARZ trafił do ALBERTA GARDYŃSKIEGO bramkarza mistrzowskiego JASTRZĘBIA.

Natomiast tytuł NAJSKUTECZNIEJSZY STRZELEC padł łupem KAMILA WARECKIGO ,,Warki” zdobywcy 12 bramek reprezentującego barwy JASTRZĘBIA.

Wszyscy wyróżnieni otrzymali statuetki oraz dyplomy.

Nagrody zostały ufundowane przez władze naszego miasta, za co organizatorzy serdecznie dziękują.   

 

Drużyny wystąpiły w składach:

 

                        ORLE  OKO

  1. Przemek Kraszkiewicz
  2. Kacper Krawczuk
  3. Marek Wierzbicki
  4. Michał Kołodziejczyk
  5. Mateusz Oleszczuk
  6. Krystian Kowalski
  7. Michał Blicharz
  8. Marek Paluch

 

                        LHR Squad

  1. Kacper Obszański
  2. Bartłomiej Okuniewski
  3. Andrzej Koronowicz
  4. Radek Jeleń
  5. Przemek Jeleń
  6. Mateusz Mierzwa
  7. Jakub Borek

 

            DANONE

  1. 1.Kacper Krawczuk
  2. 2.Mateusz Tarnowski
  3. 3.Dzirba Hubert
  4. 4.Damian Chorzępa
  5. 5.Filip Pietrusiewicz
  6. 6.Kacper Wanarski
  7. 7.Patryk Pakuła

 

            HUCZWA

  1. Krzysztof Wojewoda
  2. Wojciech Horembała                                                    
  3. Maciej Więch                                                         
  4. Tomasz Smoła                                
  5. Kacper Kazan
  6. Arkadiusz Łazorczyk                                                             
  7. Bartosz Sendłak                                                                       
  8. Szymon Kamiński
  9. Damian Hosin
  10. Sacharczuk                                             

 

            JASTRZĘBIE

  1. Albert Gardyński
  2. Jakub Klepczuk
  3. Przemek Kasztelan
  4. Kamil Frankiewicz
  5. Kamil Warecki
  6. Bartosz Smerdel
  7. Maciej Warenica
  8. Bartłomiej Janik

 

Zawody przeprowadzili – Paweł Padkowski i Bartłomiej Sadowski.