Turniej Piłki Nożnej Orlik Cup 2014 – fotoreportaż

W sobotę 29 marca na Orliku przy Trójce odbył się Turniej Piłki Nożnej Orlik Cup 2014. Zawody wygrała drużyna Jołki Połki.

Reklamy

 

TURNIEJ ,,ORLIK CUP 2014’’ ROCZNIKA GIMNAZJALNEGO I MŁODSI

W dniu 29.03.2014r. (sobota), na boisku Orlika przy ZSM nr 3 w Hrubieszowie odbył się Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznika gimnazjalnego. W zawodach uczestniczyło pięć zespołów:

1. ,,Jołki Połki’’

2. ,,Młode Orły’’

3. ,,Szeląg Team’’

4. ,,Młodzik Klub’’

5. ,,MPG Trzeszczany’’

 

Turniej młodzi adepci piłki nożnej zagrali systemem ,,każdy z każdym’’.

Czas grania pojedynków dwa razy 7,5minuty.

 

Wyniki spotkań:

1) ,,Młode Orły’’- ,,Szeląg team’’-         8:0

2) ,,Młodzik Klub’’- ,,Jolki Połki’’ –      0:4

3),,Młode Orły’’- ,,MPG Trzeszczany – 2:3

4),,Szeląg Team’’- ,,Młodzik Klub’’-     3:0

5),,Jołki Połki’’- MPG Trzeszczany’’-   5:3

6),,Młode Orły’’- ,,Młodzik Klub’’-      5:1

7),,Szeląg Team’’ – ,,Jołki Połki’’-         1:5

8),,Młodzik Klub’’-,, Trzeszczany’’       3:3

9),,Młode Orły’’- ,,Jołki Połki’’             3:3

10),,Szeląg Team’’-,,MPG Trzeszczany 4:3

Klasyfikacja końcowa Turnieju ,,Orlik Cup 2014’’

I miejsce – ,,Jołki Połki’’ –        10pkt

II miejsce – ,,Młode Orły’’ –       7pkt

III miejsce – ,,Szeląg Team’’ –    6pkt

IV miejsce – ,,MPG Trzeszczany 4pkt

V miejsce – ,,Młodzik Klub’’       1pkt

 

Drużyny grały w składach:

,,Jołki Połki – Albert Gardyński, Kamil Warecki, Fiołek Patryk, Przemysław Kasztelan, Bartosz Smerdel, Kamil Frankiewicz, Maciej Warenica.

,,Młode Orły’’- Michał Kołodziejczyk, Przemek Kraszkiewicz, Marek Wierzbicki, Hubert Dziadosz, Mateusz Tarnowski, Kacper Krawczuk.

,,Szeląg Team’’ – Paweł Szeląg, Jakub Zalewski, Mat Imperato, Bartek Janik, Marek Chmielewski, Marcin Gąsior, Szymon Czarnecki, Daniel Dorman.

,,MPG Trzeszczany’’ – Kacper Obszański, Dominik Skoczylas, Arkadiusz Łazorczyk, Maciej Więch, Andrzej Koronowicz, Kacper Kazan, Krzysztof Wojewoda.

,,Młodzik Klub’’- Massimo Imperato, Filip Pietrusiewicz, Kacper Wanarski, Krystian Kowalski, Kacper Hojda, Michał Blicharz, Oskar Kuczewski.

 

Organizacja i przeprowadzenie: Animatorzy Orlika, sędziował; Mirosław Szuper, Bartłomiej Sadowski.