Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa i tytuł Mistrza Powiatu

W niedzielę 24 stycznia w hali HOSiR odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa z jednoczesnym wyłonieniem mistrza powiatu hrubieszowskiego w halowej piłce nożnej w ramach rozgrywek ZOZPN Zamość.

Reklamy

 

Czas i miejsce turnieju: 

24.01.2016r.  godz. 9.00

Hala Sportowa HOSIR Hrubieszów ul. Ciesielczuka 2

 

Cel turnieju:

Popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży i dorosłych, integracja środowiska sportowego, konfrontacja zespołów przed sezonem piłkarskim, rozwijanie zdolności piłkarskich, wyłonienie 2 drużyn na szczeblu powiatu / mistrz i wicemistrz/ do finału okręgowego  w piłce halowej.

 

Organizatorzy:

Miejski Klub Sportowy „UNIA” Hrubieszów, Burmistrz Miasta Hrubieszów, HOSiR Hrubieszów

 

Nagrody:

Dyplomy dla każdej drużyny, puchary za zdobycie I, II, III miejsca, statuetki – puchary dla najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca bramek, najlepszego bramkarza.

Drużyny, które zajmą dwa pierwsze miejsca uzyskają prawo reprezentowania powiatu w rozgrywkach ZOZPN

 

Drużyny:

W zawodach biorą udział drużyny piłkarskie z powiatu hrubieszowskiego, zrzeszone w ZOZPN i nie zrzeszone po dokonaniu wpłaty na konto MKS „UNIA” Hrubieszów wpisowego w kwocie 150,00 zł. przed rozpoczęciem turnieju.

Drużyny przybywają na własny koszt. Obowiązuje obuwie sportowe do gry w hali.

Obowiązek ubezpieczenia zawodników od skutków następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) spoczywa na Klubach i innych podmiotach zgłaszających zespoły do turnieju.

Termin zgłoszenia drużyn do dn. 21.01.2016r. / tel. 508 653 063, drogą elektroniczną  na adres e-mail: mks_unia_hrubieszóTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub osobiście w biurze MKS-u. /

 

Rozgrywki:

Turniej polega na rozgrywaniu meczów na hali sportowej w systemie każdy z każdym / przy zgłoszeniu się 8 lub więcej  drużyn może być dokonany podział na 2 grupy / , czas gry 2×10 minut, Ilość zawodników 1+5, /w przypadku podziału na grupy mistrza wyłoni mecz finałowy pomiędzy zwycięzcami grup, taka sama zasada dotyczy  meczu o 3 miejsce i 5 miejsce/

 

Postanowienia końcowe:

W turnieju obowiązują zasady gry w piłke nożną PZPN i niniejszy regulamin, o sprawach spornych decydują sędziowie prowadzący zawody.

Zespoły powinny posiadać stroje i obuwie sportowe.

Piłka nisko odbijająca się do gry w hali.

Bramki  5 x 2 m.

Odbicie piłki od konstrukcji hali powoduje wznowienie gry wykopem z autu.

Bramkarz wznawia grę wyrzutem lub wykopem z pola karnego.

Odległość zawodnika  drużyny przeciwnej od piłki przy rzutach 3 metry.

Nie uznaje się bramki bezpośrednio z rzutu z autu lub przy odbiciu piłki od konstrukcji hali

Zawodnik może być ukarany karą 1 minuty, 2 minut lub czerwona kartką, która wyklucza zawodnika z następnego meczu jego drużyny

Za rzeczy pozostawione w szatni lub na widowni organizator nie ponosi odpowiedzialności.

 

 

źródło: mksuniahrubieszow.pl