Turniej piłki nożnej w Husynnem

Dnia 29.05.2008 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Husynnem III Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów.

Reklamy

W zawodach wzięły udział drużyny z dwunastu szkół działających na terenie naszej gminy. Wraz z opiekunami przybyło do naszej szkoły ok. 130 zawodników (dziewcząt i chłopców). W trakcie turnieju drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w grupach drużyny grały w systemie” każdy z każdym”.

Wyłonieni zwycięzcy grup rozegrali finał, a były to drużyny ze Szkoły Podstawowej w Czerniczynie i Szkoły Podstawowej w Dąbrowie.
Mecz zakończył się wynikiem 3 : 0 dla drużyny ze Szkoły Podstawowej w Czerniczynie.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny z SP Stefankowice i SP Moniatycze. Rezultat tego spotkania to 0 : 0. O zajęciu III miejsca zdecydowały rzuty karne. I tu lepszymi w stosunku 2 : 1 wykonawcami rzutów karnych okazali się zawodnicy drużyny z Szkoły podstawowej w Stefankowicach.

W trakcie trwania zwodów prowadzona była klasyfikacja – najlepszego bramkarza, w której zwyciężył Mateusz Otręba – SP Czerniczyn.
Królem strzelców turnieju został Daniel Brzuzan – SP Czerniczyn.

Na zakończenie Zawodów nagrody i dyplomy wręczył Pan Wójt Gminy Hrubieszów Jan Mołodecki.

Zwycięzcy poszczególnych poszczególnych klasyfikacji otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe w postaci kompletów koszulek z logo naszej gminy i pamiątkowe dyplomy.

Organizatory dziękują Panu Wójtowi za ufundowanie nagród rzeczowych oraz Panu Tadeuszowi Przyczynie – sędziemu zawodów, za sprawne przeprowadzenie meczów.

zobacz zdjęcia >>