Turniej piłki siatkowej c. d.

Dwa dni i na dwóch halach trwały zmagania drużyn siatkarskich w V Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Amatorów o puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Reklamy

br />Impreza naprawdę udana, gratulujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom – na ciepłe słowa zasłużyła jednak najbardziej wspaniale poukładana sportowo młoda drużyna (średnia 16 lat) Szkoły Sportowej z Sokala, która po pasjonującym i niezmiernie wyrównanym boju uległa w finale zespołowi MAT Zamość 1:2.

Komunikat
z V Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Amatorów
o puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa
Hrubieszów 31.03 – 01.04 2007 r.

Organizatorzy:
Urząd Miasta Hrubieszowa
Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie

W turnieju wzięło udział 12 zespołów:
KKS Nicolaus Grabowiec
UM Sokal
Szkoła Sportowa Sokal
ZS nr 3 Hrubieszów
ZS nr 1 Hrubieszów
MAT Zamość
Andoria Mircze
Zakład Karny Hrubieszów
GLKS Nieledew
Orlen-Gaz Hrubieszów
LZS Dołhobyczów
Jednostka Wojskowa Hrubieszów

Zespoły podzielono na 4 grupy.

Wyniki meczów:

Grupa A
MAT – ZS nr 3 2:0
MAT – Nicolaus 2:0
Nicolaus – ZS nr 3 2:0

Kolejność w gr. A
1.MAT
2.Nicolaus
3.ZS nr 3

Grupa B
Andoria – ZK 2:1
UM Sokal – Andoria 0:2
ZK – UM Sokal 0:2

Kolejność w gr. B
1.Andoria Mircze
2.UM Sokal
3.Zakład Karny

Grupa C
Nieledew – Orlen 2:1
Nieledew – Dołhobyczów 0:2
Orlen – Dołhobyczów 0:2

Kolejność w gr. C
1.Kresy Dołhobyczów
2.GLKS Nieledew
3.Orlen-Gaz Hrubieszów

Grupa D
JW Hrubieszów – ZS nr 1 2:0
SS Sokal – ZS nr 1 2:0
JW Hrubieszów – SS Sokal 0:2

Kolejność w gr. D
1.Szkoła Sportowa Sokal
2.Jednostka Wojskowa Hrubieszów
3.ZS nr 1

Mecze i kolejność w grupach A i B
ZS nr 3 – ZK Hrubieszów 2:1
Nicolaus – UM Sokal 0:2
MAT – Andoria 2:0

1.MAT Zamość
2.Andoria Mircze
3.UM Sokal
4.Nicolaus Grabowiec
5.ZS nr 3 Hrubieszów
6.ZK Hrubieszów

Mecze i kolejność w grupach C i D
Orlen – ZS nr 1 2:0
Nieledew – JW Hrubieszów 2:0
Dołhobyczów – SS Sokal 0:2

1.Szkoła Sportowa Sokal
2.LZS Dołhobyczów
3.GLKS Nieledew
4.Jednostka Wojskowa Hrubieszów
5.Orlen – Gaz Hrubieszów
6.ZS nr 1 Hrubieszów

Mecze o miejsca 1-12

ZK hrubieszów – ZS nr 1 0:3 vo
Orlen – ZS nr 3 1:2
Nicolaus – JW Hrubieszów 0:3 vo
Nieledew – UM Sokal 0:2
Andoria – Dołhobyczów 1:2
SS Sokal – MAT 1:2

Kolejność końcowa drużyn w turnieju:
1.MAT Zamość
2.Szkoła Sportowa Sokal
3.LZS Dołhobyczów
4.Andoria Mircze
5.Urząd Miasta Sokal
6.GLKS Nieledew
7.Jednostka Wojskowa Hrubieszów
8.Nicolaus Grabowiec
9.ZS nr 3 Hrubieszów
10.Orlen – Gaz Hrubieszów
11.ZS nr 1 Hrubieszów
12.Zakład Karny Hrubieszów

Najlepszymi zawodnikami turnieju wybrano Tomasza Chorzępę z MAT Zamość , Romana Kunacha ze Szkoły Sportowej z Sokala oraz Annę Kryszczuk z Orlen – Gaz Hrubieszów.

Zespoły biorące udział w turnieju zostały nagrodzone pucharami, pamiątkowymi statuetkami oraz okolicznościowymi dyplomami.
Najlepsi zawodnicy otrzymali od organizatorów nagrody rzeczowe oraz upominki niespodzianki.

zobacz zdjęcia >>