Turniej tenisa stołowego o puchar burmistrza Hrubieszowa (ZDJĘCIA)

28 listopada 2021 roku, w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie, rozegrany został Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszów.

Reklamy

W turnieju wzięło udział 62 zawodników, w czterech kategoriach.

­

Oto wyniki:

­

MŁODZICY

1. Jakub Koszałka – S.P. nr 1 Hrubieszów

2. Dawid Jania – S.P. Michalów

3. Maksymilian Wąsak – S.P. nr 1 Hrubieszów

4. Igor Łukaszczyk – S.P. Werbkowice

5-6. Wojciech Góra – S.P. Werbkowice

Mateusz Gajewski – S.P. nr 3 Hrubieszów

7-8. Maciej Zając – S.P. nr 1 Hrubieszów

Jacek Panasiewicz – S.P. nr 1 Hrubieszów

9-12. Patryk Brzycki – S.P. nr 2 Hrubieszów

Weronika Misiak – S.P. nr 3 Hrubieszów

Szymon Lenard – S.P. nr 3 Hrubieszów

Piotr Kaniewski – S.P. nr 3 Hrubieszów

13-16. Szymon Puzio – S.P. nr 2 Hrubieszów

Wojciech Sawicki – S.P. nr 3 Hrubieszów

Emilia Oczyńska – S.P. nr 3 Hrubieszów

Kacper Roman – S.P. nr 3 Hrubieszów

17-21. Jakub Bogusz – S.P. nr 3 Hrubieszów

Karol Szostakiewicz – S.P. nr 2 Hrubieszów

Robert Kraj – S.P. nr 1 Hrubieszów

Jakub Kapkin – S.P. nr 2 Hrubieszów

­

JUNIORZY

1. Kordian Hryniak – Z.S. nr 3 Hrubieszów

2. Andrzej Frankiewicz – L.O. Horodło

3. Miłosz Mróz – L.O. Horodło

4. Dawid Malinowski – Z.S. nr 3 Hrubieszów

5-6. Tomasz Flis – Z.S. nr 1 Hrubieszów

Adam Kluczek – Z.S. nr 1 Hrubieszów

7-8. Mateusz Olszak – Z.S. nr 3 Hrubieszów

Maja Wilkos – Z.S. nr 3 Hrubieszów

9-12. Katarzyna Daruk – Z.S. nr 1 Hrubieszów

Malwina Czop – Z.S. nr 1 Hrubieszów

Weronika Chimczuk – Z.S. nr 1 Hrubieszów

Adam Płaszczewski – Z.S. nr 1 Hrubieszów

13-16. Adrian Buczko – L.O. Horodło

Marta Tarasiuk – Z.S. nr 1 Hrubieszów

Jagoda Grona – Z.S. nr 1 Hrubieszów

Aleksandra Szykuła Z.S. nr 1 Hrubieszów

­

SENIORZY

1. Damian Dąbrowski – Podhorce

2. Adam Rozwadowski – Zamość

3. Kamil Karpiuk – Gozdów

4. Tomasz Szady – Hrubieszów

5-6. Zbigniew Szwiec – Hrubieszów

Robert Kozar – Dziekanów

7-8. Anna Misiak – Hrubieszów

Zbigniew Janiec – Hrubieszów

9-11. Monika Grona – Hrubieszów

Kamila Terebus – Strzyżów

Fabian Terebus – Strzyżów

­

OLDBOJE

1. Marek Jarzyński – Hrubieszów

2. Zbigniew Łubkowski – Hrubieszów

3. Adam Rozwadowski – Zamość

4. Grzegorz Mięczak – Mieniany

5-6. Wojciech Płaszczewski – Hrubieszów

Jacek Frykowski – Czerniczyn

7-8. Dariusz Soczyński – Zawada

Andrzej Majewski Hrubieszów

9-12. Krzysztof Szostakiewicz – Hrubieszów

Marzanna Bielecka – Hrubieszów

Mieczysław Pszeniczka – Michalów

Marcin Doliński – Wierzbie

12-14. Danuta Kulibowska – Hrubieszów

Rafał Łukaszczyk – Werbkowice

­

Puchary w imieniu Burmistrza Miasta Hrubieszów – Marty Majewskiej, wręczał zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszów – Paweł Wojciechowski, natomiast dyplomy wręczała Prezes Unii Hrubieszów – Wioletta Krawczuk.

Dla wszystkich zawodników organizatorzy zapewnili obiad i słodki poczęstunek, przygotowany przez Centrum Integracji Społecznej w Mienianach i Kawiarnię „Lalka” w Hrubieszowie.

­

Organizatorzy:

Miasto Hrubieszów

Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hrubieszowie

Unia Hrubieszów

Sędzia Główny – Danuta Muzyczka

Sędzia prowadzący turniej – Zbigniew Krawczuk

­

Danuta Muzyczka

fot. Artur Kern


Zobacz też:

Srebrny medal dla studentki Akademii Zamojskiej

Srebrny medal dla studentki Akademii Zamojskiej


LubieHrubie na Instagramie