Turniej tenisa stołowego w Podhorcach

Zapraszamy tenisistów z całego powiatu hrubieszowskiego do udziału w turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się w Podhorcach 31 października.

Reklamy

Celem turnieju w Podhorcach, jest rozpowszechnianie sportu i rekreacji dla młodzieży i dorosłych. Ale głównym celem organizacji turnieju, jest podtrzymywanie tradycji, bo w tej małej świetlicy wiejskiej przed laty, Franciszek Skierski i Stanisław Załoga zaszczepili w wiejskich dzieciach tenis stołowy. Był taki czas, że Huczwa Podhorce wygrywała zawody województwa lubelskiego we wszystkich kategoriach i były też sukcesy ogólnopolskie.

Turniej zostanie rozegrany na trzech stołach, w następujących kategoriach: młodzicy, juniorzy, seniorzy i oldboje.

W tym roku puchary dla zawodników ufunduje Prezes i Ochotnicza Straż Pożarna w Hrubieszowie – to bardzo miły gest od braci Strażaków z Hrubieszowa dla Strażaków z Podhorzec. Natomiast nagrody rzeczowe dla zwycięzców ufunduje Sołtys wsi Podhorce, poczęstunek dla zawodników przygotują niezawodne panie z KGW Podhorce.

Gwoli ścisłości, Prezesem OSP Podhorce jest Stanisław Letnianczyn i Prezesem OSP Hrubieszów jest też Stanisław Letnianczyn…

Już można się zgłaszać do turnieju pod numerem telefonu 601341445 lub w dniu turnieju. Rozpoczęcie gier w świetlicy wiejskiej w Podhorcach –  31.10.2021 roku, o godz. 13.00.

­

Danuta Muzyczka

Zobacz też:

Kolejne medale Unii Hrubieszów na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów! – ZDJĘCIA

Kolejne medale Unii Hrubieszów na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów! – ZDJĘCIA