Turniej w SP 2 w piłce ręcznej

W niedzielę 11 maja 2008 r. od godz. 12.00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Hrubieszowie odbędzie się Turniej Integracyjny o „Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszów” w piłce ręcznej chłopców ze szkół podstawowych.

Reklamy

Zawody zostaną rozegrane pod hasłem „Sport uczy, rozwija i odzwierciedla idee”. Patronat nad imprezą przejął Urząd Miasta Hrubieszowa na czele z Burmistrzem Miasta p. Zbigniewem Doleckim.

Organizatorem jest SP nr 2 w Hrubieszowie. Celem imprezy jest: nawiązanie stosunków koleżeńskich z uczniami innych szkół, popularyzacja piłki ręcznej, wypełnienia czasu wolnego w dniu wolnym od zajęć szkolnych.

Wystąpią zespoły z: SP nr 1 w Hrubieszowie pod kierunkiem Waldemara Kasperkiewicza, gospodarzy – czyli SP nr 2 w Hrubieszowie przygotowanych przez Grzegorza Głowacza, SP nr 3 w Hrubieszowie przyg. przez Tomasza Szlonzaka oraz UTS „Orlik” z Lublina pod kierunkiem Piotra Kitlińskiego.

System rozgrywek „każdy z każdym”. Nagrody sportowe będą za osiągnięcia drużynowe i indywidualne.

Między innymi będą sędziować – jeden z najlepszych w historii piłkarzy ręcznych z Hrubieszowa p. Robert Kruk, znakomity nauczyciel wf p. Kamil Wojciechowski, a sekretarzem zawodów będzie najwytrzymalsza kobieta Hrubieszowa p. Małgorzata Muzyczuk, tablicę i aparaturę z muzyką będą prowadzili uczniowie Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie Szczepański i Letnianczyn, spikerką będzie jedna z uczenic z SP nr 2 w Hr. itd.

Organizatorzy, zawodnicy i ich opiekunowie liczą na liczne przybycie kibiców i ich gorący doping, będzie również konkurs rzutów karnych dla kibiców.

Organizatorzy – ZAPRASZAJĄ !!!

Opracował – mak