Turnieje szachowe o Puchar Wójta: Dołhobyczowa, Hrubieszowa i Mircza

Z inicjatywy pasjonata szachów Mieczysława Pszeniczki w trzech gminach z powiatu hrubieszowskiego są rozgrywane w każdym miesiącu Turnieje szachowe dla młodzieży szkolnej o puchary wójtów tych Gmin. Gmina Hrubieszów – Jana Mołodeckiego, Gmina Dołhobyczów – Józefa Demendeckiego, Gmina Mircze – Lecha Szopińskiego.

Reklamy

Uwaga!

LubieHrubie zwraca się z prośbą o przesyłanie zdjęć z turniejów szachowych, adres elektroniczny: lubiehrubie@lubiehrubie.pl

 

Wyniki

 

I Turniej 12.09.2012 r. Gmina Hrubieszów rozegrany w ZS w Moniatyczach 

1   Urbaniak, Aleksandra 7.0 pkt.

2   Jastrzębski, Kamil      5.5

3   Szymański, Jakub      5.5

4   Białek, Michał            5.0

5   Kawka, Kamil            5.0

6   Krzywonos, Patryk     5.0

7   Pałka, Kacper            4.5

8   Bitner, Arkadiusz       4.5

9   Frankiewicz, Anita     4.5

10  Balcer, Patryk           4.5

11  Kraczuk, Krzysztof     4.0

12  Dziura, Justyna         4.0

13  Jastrzębska, Patrycja 4.0

14  Wymiatał, Kamil         4.0

15  Tyczyński, Krystian    4.0

16  Jastrzębska, Paulina  3.5

17  Muzyczuk, Jakub        3.5

18  Furtak, Józef             3.5

19  Kraczuk, Jagoda        3.5

20  Różańska, Sylwia      3.5

21  Krzywonos, Mateusz  3.5

22  Chmielewska, Marcjanna      3.0

23  Drozdowski, Tomasz  3.0

24  Sajdłowski, Bartłomiej 3.0

25  Paszuk, Iga              3.0

26  Sajdłowski, Jakub      3.0

27  Gruszczyńska, Iwona 3.0

28  Graf, Paweł               2.5

29  Kot, Klaudia              2.5

30  Luchowski, Jakub      2.0

31  Baran, Paweł            2.0

32  Łopocki, Paweł          2.0

33  Kudrzycki, Marcin       2.0

34  Drozda, Emilia           2.0

35  Białek, Szymon          1.5

36  Kudrzycka, Wiktoria   1.5

37  Trubacz, Tomasz       0.0

38  Muzyczuk, Karolina    0.0

39  Jaciuk, Justyna          0.0

40  Bartman, Artur          0.0

 

II w Gminie Hrubieszów Turniej 21.09.2012 ale I rozegrany w Kozodawach 

1   Pawelec, Albert      6.5 pkt.

2   Wypchła, Kamil       5.5

3   Śnieg, Małgorzata   5.0

4   Skoczylas, Bartłom. 4.5

5   Czerniak, Tomasz   4.5

6   Dąbrowski, Jarosław   4.0

7   Kot, Kamil              4.0

8   Matraszek, Magdalena         4.0

9   Koszałka, Stanisław    4.0

10  Śnieg, Joanna        3.5

11  Dąbrowski, Maciej   3.5

12  Korniak, Piotr         3.5

13  Skórzanka, Arleta   3.5

14  Kasprzak, Michał     3.0

15  Flis, Klaudia           3.0

16  Zdzienicki, Ernest   3.0

17  Chabros, Marcin     3.0

18  Rychel, Maja           2.5

19  Rusiecka, Joanna    2.5

20  Steciuk, Piotr         2.5

21  Wolanin, Dariusz    2.5

22  Krochmal, Krystian  2.5

23  Talarek, Paulina     2.0

24  Janiszek, Arkadiusz 1.5

 

I Turniej 26.09.2012 r. Gmina Mircze 

1   Niewiadomski, Piotr 6.0

2   Guzina, Michał         6.0

3   Skóra, Michał          5.5

4   Roman, Aleksandra  5.0

5   Ciuch, Dominika       5.0

6   Karwacki, Rafał       5.0

7   Banachewicz, Paweł 4.5

8   Sołoducha, Katarzyna 4.5

9   Łoś, Oliwia              4.0

10  Frańczuk, Adam       4.0

11  Łukaszczyk, Karol    4.0

12  Kot, Aleksandra       4.0

13  Brzeziński, Piotr      4.0

14  Kozłowska, Kasia    4.0

15  Kot, Karol               4.0

16  Jóźwiak, Hubert      4.0

17  Kozdroń, Jakub       3.5

18  Krysztofowicz, Dominik         3.5

19  Brzeziński, Adam     3.0

20  Skiba, Łukasz          3.0

21  Roman, Konrad        3.0

22  Koc, Michał              3.0

23  Nowacki, Jakub       3.0

24  Sochan, Agata         3.0

25  Bednarek, Gabriel    2.5

26  Szymanek, Paweł    2.5

27  Brzuzan, Tomasz     2.5

28  Przybysz, Tomasz    2.5

29  Maciejewski, Marcin 2.0

30  Rębacz, Dominika    1.5

31  Tabaka, Wiktoria     1.0

32  Matysiak, Oliwia      1.0

33  Pacaj, Kacper          0.0

 

I Turniej Gmina Dołhobyczów 27.09.2012 r. 

1     Szyper, Rafał                    6.0

2     Lewicki, Łukasz                6.0

3     Dudek, Michał                  6.0

4     Martyniuk, Bartłomiej       5.0

5     Szczepańska, Dagmara   5.0

6     Bosowski, Kajetan           4.5

7     Wronowski, Tomasz         4.5

8     Kłos, Paweł                      4.0

9     Opalińska, Aleksandra     4.0

10   Adamczuk, Bartłom.         4.0

11   Kapyś, Robert                  4.0

12   Małka, Karol                     4.0

13   Buczek, Wiktoria               4.0

14   Maksymowicz, Karol         4.0

15   Mroczkowska, Edyta         3.5

16   Bosowski, Jakub              3.5

17   Tuzin, Kacper                   3.0

18   Piechnik, Weronika          3.0

19   Steciuk, Szymon               3.0

20   Bosowski, Marcel             3.0

21   Wiśniewski, Dawid           3.0

22   Marczuk, Maciej                2.5

23   Lewicki, Robert                2.5

24   Dudek, Karolina               2.0

25   Pietrycka, Sandra             2.0

26   Sikora, Sebastian            1.5

27   Jastrzębski, Kacper         1.5

28   Husar, Kamil                    1.5

29   Mruczkowska, Aleksandra           1.0

30   Borek, Paweł                    1.0

31   Królicki, Rafał                  0.5

32   Chrzanowska, Magda.      0.5

33   Michniak, Maksymilian     0.5

34   Prokop, Daria                   0.0

35   Kapusta, Ola                    0.0

36   Kozdroń, Karol                 0.0

37   Paradowski, Paweł          0.0

37   Majka, Iga                         0.0

37   Opalińska, Anna               0.0

37   Czapla, Kinga                   0.0

 

Na podstawie strony internetowej Lubelskiego Związku Szachowego

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)