Turnieje szachowe o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

Dnia 11.01.2012 r. w Kozodawach i 12.01.2012 r. w Moniatyczach odbyły się IV Turnieje Szachowe o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów Jana Mołodeckiego. Wygrali Kamil Wypchła w Kozodawach i Arkadiusz Bitner w Moniatyczach. Wśród dziewcząt najwyższe pozycje zajęły Magdalena Matraszek w Kozodawach i Patrycja Jastrzębska w Moniatyczach.

Reklamy

11.01.2012 r.

 

IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

Jana Mołodeckiego w Kozodawach

 

Kolejność i punkty

 

1   Wypchła, Kamil       6.0

2   Pawelec, Albert      6.0

3   Matraszek, Magdalena         4.5

4   Czerniak, Tomasz   4.5

5   Otręba, Mateusz     4.5

6   Koszałka, Stanisław    4.5

7   Makowiec, Jakub     4.0

8   Skoczylas, Bartłomiej  4.0

9   Śnieg, Małgorzata   4.0

10  Szkałuba, Marcin    3.5

11  Waś, Łukasz          3.5

12  Dąbrowski, Maciej   3.0

13  Garbacz, Krzysztof  3.0

14  Greniuk, Bartłomiej 3.0

15  Szymusiak, Żaneta 3.0

16  Talarek, Paulina     3.0

17  Zdzienicki, Ernest   3.0

18  Wójciak, Izabela     3.0

19  Pytka, Adam           3.0

20  Janiszek, Arkadiusz 2.5

21  Wolanin, Dariusz    2.5

22  Okopińska, Klaudia 2.5

23  Dąbrowski, Michał   2.0

24  Demczuk, Patryk     1.5

 

12.01.2012 r.

 

IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

Jana Mołodeckiego w Moniatyczach

 

Kolejność i punkty

 

1   Bitner, Arkadiusz       6.0

2   Pałka, Kacper            5.5

3   Pacuła, Piotr             5.0

4   Krzywonos, Patryk     5.0

5   Kawka, Kamil            5.0

6   Kraczuk, Krzysztof     5.0

7   Jastrzębska, Patrycja 5.0

8   Jastrzębski, Kamil      4.5

9   Dziura, Justyna         4.0

10  Kosakowski, Bartłomiej        4.0

11  Szymański, Jakub      4.0

12  Drozdowski, Tomasz  4.0

13  Zając, Szymon           4.0

14  Jastrzębska, Paulina  4.0

15  Jastrzębska, Angelika 3.5

16  Frankiewicz, Adrian   3.5

17  Bartman, Artur          3.5

18  Wolanin, Daniel         3.5

19  Tyczyński, Krystian    3.5

20  Jaciuk, Justyna          3.0

21  Wymiatał, Kamil         3.0

22  Kraczuk, Jagoda        3.0

23  Gruszczyńska, Iwona 3.0

24  Lichtarski, Bartłomiej 3.0

25  Różańska, Sylwia      3.0

26  Chmielewska, Marcjanna      3.0

27  Muzyczuk, Jakub        3.0

28  Białek, Michał            2.5

29  Sajdłowski, Bartłomiej 2.5

30  Trubacz, Tomasz       2.5

31  Wolanin, Ewa            2.5

32  Sajdłowski, Jakub      2.5

33  Dziura, Rafał             2.0

34  Graf, Paweł               2.0

35  Kudrzycki, Marcin       1.5

36  Usowska, Natalia      0.5

37  Drozda, Emilia           0.0

38  Balcer, Marta            0.0

39  Bitner, Radosław       0.0

40  Kozyra, Wiktoria        0.0

41  Polikowski, Aleksander         0.0

 

Źródło – LZSz.

 

***

 

Uwaga!

Zwracam się z prośbą o przesyłanie zdjęć z turniejów, adres meilowy znajduje się w kontaktach na lubiehrubie

 

***

 

Opracował

Marek Ambroży Kitliński (mak)