Udana Gimnazjada rejonowa w lekkiej atletyce!

W dn. 29.05.2012 r. w Zamościu odbyła się Indywidualna Rejonowa Gimnazjada w lekkiej atletyce z powiatu hrubieszowskiego do zawodów wojewódzkich zakwalifikowało się 18 osób w tym 6 dziewcząt. Na pierwszych miejscach uplasowało się 5. uczniów: Monika Zebzda i Kamil Sławiński z Horodła, Izabela Tomaszewska z Mircza, Michał Łopocki z G. 1 Hrubieszów i Kacper Nowosad z G. 3 Hrubieszów.

Reklamy

Komunikat końcowy

Rejonowej Gimnazjady w la indywidualnie

Zamość 29.05.2012

 

Dziewczęta:

                        100m

Miejsce        Nazwisko imię                       Rocznik                    Szkoła                     Wynik            Uwagi

        1.        Burda Anna                                96          Gim.2 Tomaszów                       13,96       F- 13,82  *

        2.        Sadowska Paulina                     97          Gim.6 Zamość                           14,24       F- 14,27  *

        3.        Diduch Aleksandra                     98          Gim.2 Tomaszów                       14,11       F- 14,29  *

        4.        Kaczanowska Wioleta               96          Gim.2 Hrubieszów                     14,58       F- 14,60

        5.        Pyś Aleksandra                          98          Gim. Łabuńki                             14,31       F- 14,62

        6.        Żuk Natalia                                96          Gim. Majdan Sopocki                 14,67      

        7.        Mil Karolina                                97          Gim.2 Hrubieszów                     14,73      

        8.        Sykut Kamila                              97          ZS2 GP Hrubieszów                  14,88      

        9.        Jaśniuk Aleksandra                    96          Gim.4 Zamość                           15,08      

      10.        Kiecana Karolina                        97          Gim.4 Zamość                           15,11      

      11.        Chrzan Izabela                          98          Gim. Łabuńki                             16,08      

                   Kikut Karolina                            96          Gim. Zwierzyniec                       13,99       F- falstart

 

                      300m

        1.      Grabek Emanuela                     97       Gim.1 Tomaszów               45,27

        2.      Kowalczyk Agnieszka               97       Gim.1 Zamość                    46,76

        3.      Dziura Justyna                         96       Gim.1 Tomaszów               47,59

        4.      Barczuk Patrycja                      97       Gim. Horodło                     47,61

        5.      Ćwik Katarzyna                        98       Gim.1 Zamość                    48,37

        6.      Paluch Katarzyna                    97       Gim. Łabuńki                     48,40

        7.      Traczewska Alicja                     96       Gim.2 Tomaszów               49,18

        8.      Petryk Justyna                         98       Gim. Jarosławiec                50,16

        9.      Soroka Michalina                      97       Gim. Sitno                          50,29

      10.      Talarowska Karina                   98       Gim. Mircze                        51,27

      11.      Piotrowska Oliwia                    98       Gim.4 Zamość                    51,91

 

                   600m

        1.      Deryło Aleksandra                         97       Gim. Krynice                    1:45,48

        2.      Malec Małgorzata                          96       Gim.1 Tomaszów             1:50,50

        3.      Mosiądz Jowita                             97       Gim.2 Tomaszów             1:51,33

        4.      Ciesielczuk Wiktoria                      98       Gim.3 Hrubieszów           1:54,39

        5.      Maj Monika                                    96       Gim.5 Krasnystaw           1:56,16

        6.      Paluch Alicja                                  96       Gim. Mircze                      1:59,55

        7.      Jakowiecka Aleksandra                 97       Gim. Zwierzyniec             2:00,96

        8.      Szponar Dominika                         98       Gim.6 Zamość                 2:07,88

        9.      Dybzińska Kamila                          98       Gim. Sitno                       2:12,75

      10.      Kozyra Weronika                          96       Gim. Sitno                       2:16,61

 

                  1000m

        1.      Mandziuk Ilona                         96       Gim.2 Tomaszów            3:13,67

        2.      Godzisz Martyna                      96       Gim. Tarnawatka            3:35,78

        3.      Kaczyńska Beata                      96       Gim. Horodło                  3:42,37

        4.      Pierzchała Agnieszka               96       Gim.4 Zamość                 3:48,25

        5.      Chwiejczak Maria                     96       Gim. Sitno                       3:56,88

        6.      Janik Anita                                97       Gim. Horodło                   3:58,65

        7.      Kowalczyk Katarzyna               97       Gim.1 Zamość                  4:11,18

        8.      Bajerczak Dorota                     98       Gim. Horodło                   4:19,10

 

   Skok w dal

        1.       Zebzda Monika                           96       Gim. Horodło                      4,91

        2.       Przytuła Paulina                         97       Gim.1 Tomaszów               4,80

        3.       Szuty Marta                                96       Gim. Zwierzyniec                4,70

        4.       Powroźnik Iwona                       96       Gim. Uchanie                      4,45

        5.       Radomska Anna                         98       Gim.3 Hrubieszów              4,28

        6.       Buczak Aneta                             98       Gim.2 Tomaszów               4,28

        7.       Sowa Aleksandra                       98       Gim.6 Zamość                    4,27

        8.       Krawczyk Katarzyna                   98       Gim.2 Tomaszów               4,15

        9.       Pikuzińska Klaudia                     96       Gim.4 Zamość                    4,08

      10.       Skiba Ela                                    98       Gim.6 Zamość                    3,95

      11.       Stanisławek Katarzyna              97       Gim. Łabuńki                      3,57

 

      Skok  wzwyż

        1.      Tomaszewska Izabela              96      Gim. Mircze                          140

        2.      Konsowicz Ewa                         98      ZS2 GP Hrubieszów             135

        3.      Gajewska Ewelina                    97      ZS2 GP Hrubieszów             125

        4.      Leszczyńska Ewa                     96      Gim.4 Zamość                      120

 

     oszczep

       1.      Fus Weronika                       96      Gim.1 Tomaszów              23,63

       2.      Śliwa Agnieszka                   96      Gim.4 Zamość                  22,62

       3.      Dereń Martyna                     96      Gim.2 Tomaszów              22,37

       4.      Czajka Monika                     96      Gim. Ulhówek                   20,16

       5.      Szuta Ewelina                      96      Gim. Zwierzyniec              19,99

       6.      Karpińska Arleta                  96      Gim. Horodło                    18,49 

       7.      Usowska Izabela                 97      Gim. Horodło                    18,09

       8.      Wolska Monika                               Gim.1 Zamość                  17,44

       9.      Sidorowicz Joanna               98      Gim.2 Hrubieszów            15,60

   

                Kula

       1.        Zając Dominika                          97      Gim.3 Hrubieszów              9,84 

       2.        Bulka Dominika                          96      Gim.6 Zamość                     9,68

       3.        Wiśniewska Agnieszka              96      Gim.2 Tomaszów                9,51

       4.        Buta Monika                              96      Gim.3 Hrubieszów              8,83

       5.        Farion Monika                            97      Gim. Jarosławiec                 8,58

       6.        Szostakiewicz Dorota                96      Gim. Werbkowice                8,36

       7.        Wójtowicz Kamila                      98      Gim.2 Tomaszów                 8,30 

       8.        Biront Magda                             96      Gim.1 Tomaszów                 7,59

       9.        Ulanicka Alicja                            96      Gim.1 Zamość                      6,05

 

       4x100m

       1.        Gim.1 Tomaszów 54,71              

       2.        Gim.2 Tomaszów 54,92                        

       3.        Gim.2 Hrubieszów 56,10                    

       4.        Gim.6 Zamość 57,45                           

       5.        Gim. Horodło  57,56                            

       6.        Gim. Sitno 58,26                                 

 

CHŁOPCY

 

       100m

      1.      Łopocki  Michał                         96       Gim.1 Hrubieszów              11,48      F- 11,48*

      2.      Szmidt Hubert                          96       Gim.6 Zamość                     12,10      F- 11,81*

      3.      Malesa Arkadiusz                     97       Gim.1 Hrubieszów              11,90      F -11,83*

      4.      Hawryluk Adrian                       97       Gim. Ulhówek                     12,22      F- 12,34

      5.      Przednowek Michał                   96       Gim.2 Tomaszów                12,59      F- 12,77

      6.      Chudzik Dawid                         96       Gim.5 Krasnystaw              12,77     

      7.      Wójcicki Kamil                           97       Gim. Łabuńki                      12,93     

      8.      Łuczyszyn Gabriel                     98       Gim. Sitno                           13,15     

      9.      Siekierda Arkadiusz                  96       Gim.1 Zamość                     13,17     

               Wawryca Szymon                     96       Gim.2 Tomaszów                 DSC       Falstart

 

          300m

      1.      Mazur Paweł                             96       Gim.1 Tomaszów                 39,08

      2.      Zub Karol                                  97       Gim. Tyszowce                    39,41

      3.      Chachler Albert                         96       Gim.3 Hrubieszów               40,24

      4.      Muzyczuk Dawid                       96       Gim. Trzeszczany                40,70

      5.      Ogorzałek Jakub                       97       Gim.2 Tomaszów                 40,94

      6.      Skowronek Piotr                       96       Gim.5 Krasnystaw               41,36

      7.      Załoga Bartosz                         97       ZS2 GP Hrubieszów             41,87

      8.      Banach Krzysztof                      96       Gim.6 Zamość                      41,92

      9.      Węcławik Daniel                       97       Gim.6 Zamość                      42,56

    10.      Borek Kamil                              96       Gim.1 Zamość                      43,30

    11.      Banach Piotr                             98       Gim. Łabuńki                       43,33

 

        1000m

      1.      Łeń Radosław                            97      Gim.1 Tomaszów               3:02,64

      2.      Dyjak Damian                            96      Gim. Trzeszczany              3:03,06

      3.      Wójcik Sebastian                       96      Gim. Uchanie                     3:04,31

      4.      Kokoszka Radosław                  96      Gim.6 Zamość                   3:04,65

      5.      Kazan Dominik                           96      Gim.3 Hrubieszów             3:07,73

      6.      Miszczak Karol                           97      Gim.5 Krasnystaw             3:13,69

      7.      Kusiak Michał                             96      Gim.2 Tomaszów               3:14,12

     8.       Śliwa Łukasz                             97      Gim.6 Zamość                   3:14,82

 

        2000m

     1.       Sławiński Kamil                    96      Gim. Horodło                   6:33,63

     2.       Szmit Sylwester                   96      Gim. Łabuńki                   6:50,57

     3.       Nogacz Bartłomiej                96      Gim.4 Zamość                 6:52,06

     4.       Umer Przemysław                96      Gim. Mircze                     6:55,57

     5.       Bardyga  Patryk                   96      Gim. Tyszowce                7:01,85

     6.       Atalski Paweł                       96      Gim.2 Tomaszów            7:12,88

     7.       Mamrocha Bartosz               96      Gim.2 Tomaszów            7:13,08

     8.       Kot Kamil                             96      Gim. Horodło                   7:18,22

     9.       Pupiec Krystian                    97      Gim. Łabuńki                   7:26,97

                                                                                                       

 

        W dal

     1.      Nowosad Kacper                   96      Gim.3 Hrubieszów              5,72

     2.      Zaczek Mateusz                    97      Gim. Zwierzyniec                5,60

     3.      Sacharczuk Jakub                 97      Gim.3 Hrubieszów              5,46

     4.      Poterucha Oskar                   97      Gim.4 Zamość                    5,41

     5.      Rachanski Dawid                   96      Gim. Ulhówek                     5,30

     6.      Iwański Przemysław             96      Gim. Ulhówek                     5,15

     7.      Pudełko Bartłomiej                96      Gim.2 Tomaszów                5,11

     8.      Kitka Paweł                           98      Gim. Zwierzyniec                5,04

     9.      Kosmala Mateusz                  96      Gim. Horodło                      4,79

   10.      Kozak Sebastian                   97      Gim.6 Zamość                    4,73

   11.      Machajski Grzegorz               97      Gim.6 Zamość                    4,64

 

        Wzwyż

     1.      Radwański Igor                96      Gim.4 Zamość                     171

     2.      Dec Szymon                     97      Gim. Werbkowice               155

     3.      Milewicz Piotr                   97      Gim. Mircze                         155

     4.      Laszuk Sebastian             97      Gim. Mircze                         155

     5.      Soboń Jakub                    96      Gim.1 Zamość                     140

 

        Oszczep

     1.      Wójtowicz Robert                 96          Gim.2  Tomaszów              36,99

     2.      Gardzioła Piotr                      96          Gim.1 Hrubieszów             34,42

     3.      Kozak Sebastian                   96          Gim.2 Tomaszów               32,35

     4.      Chwiejczak Bernard              96          Gim. Zwierzyniec               29,58

     5.      Lury Rafał                              96          Gim.2 Tomaszów               29,20

     6.      Kwasny Ernest                      97          Gim. Werbkowice              27,87

     7.      Branecki Grzegorz                 97          Gim. Łabuńki                     27,76

     8.      Kulasza Patryk                      96          Gim. Łabuńki                     22,14

     9.      Garbuz Jan                            96          Gim.1 Zamość                    20,89

 

          Kula

     1.      Cimek Paweł                       96       Gim.5 Krasnystaw                    12,02

     2.      Stańko Wiktor                     96       Gim.6 Zamość                          11,57

     3.      Kawka Bartosz                   96       Gim. Majdan Sopocki                10,99

     4.      Łamejko Krystian                96       Gim.2 Hrubieszów                    10,37

     5.      Hałasa Mateusz                  96       Gim.2 Tomaszów                       10,18

     6.      Ścirka Grzegorz                  96       Gim. Tarnawatka                         9,89

     7.      Prystupa Marcin                  96       Gim. Trzeszczany                        9,69

     8.      Stepaniuk Michał                 96       ZS2 GP Hrubieszów                    9,50

     9.      Józefiak Wojciech              96       Gim.4 Zamość                             9,03

   10.      Kuropatwa Adam                96       Gim. Sitno                                   8,32

 

    4x100m

     1.      Gim.2 Tomaszów               48,46

     2.      Gim.1 Hrubieszów              48,50

     3.      Gim.5 Krasnystaw              50,37

     4.      Gim.4 Zamość                    51,74

     5.      Gim. Sitno                          52,30

              Gim.1 Tomaszów               DSC

 

Awans do Wojewódzkiej Gimnazjady wywalczyli zawodnicy którzy zajęli miejsca 1-3 w swoich konkurencjach oraz dwie pierwsze sztafety.

 

Najlepsze w historii powiatu hrubieszowskiego:

 

Kobiety

PCHNIĘCIE KULĄ 3 kg  (do 16 lat)

1. Basiak Alicja ZSR Turkowice 9.98 1986r.

2. Zając Dominika G. 3 Hrubieszów 9.84 2012

3. Byś Marta SP 1 Hrubieszów 9.65 1996

4. Wołoszyn Angelika G. Horodło 9.57 2006

5. Szostakiewicz Dorota G. Werbkowice 9.55 2011

6. Gorzędowska Justyna SP Przewodów 9.51 1997

 

Mężczyźni

100 m – pomiar elektroniczny

 

1. Krzyżanowski Andrzej LO Hrubieszów 11,08 1993r

2. Magdziak Tomasz ZSMR Hrubieszów 11,14 2002

3. Staszczyk Dominik LO Hrubieszów 11,19 1998

4. Kamień Andrzej ZSE Hrubieszów 11,22 1990

5. Naja Tomasz LO Hrubieszów 11,25 1987

6. Śliwiński Michał LO Hrubieszów 11,26 1998

7. Krakowiak Łukasz Unia Hrubieszów 11,37 2012

8. Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 11,38 1995 09 23

9. Wawryszyn Przemysław G. 1 Hrubieszów 11,39 2004

10. Pukaluk Arkadiusz G. 2 Hrubieszów 11,40 2002

11. Nowicki Kamil ZS 1 Hrubieszów 11,41 2010

12. Łopocki Michał G. 1 Hrubieszów 11,48 2012

30. Wygachiewicz Sławomir ZSMR Hrubieszów 11,81 2000

31. Sitarz Karol ZSE Hrubieszów 11,82 1999

32. Winogrodzki Grzegorz ZSMR Hrubieszów 11,83 1984

33. Kozik Tomasz ZSMR Hrubieszów 11,83 1991

34. Malesa Arkadiusz G. 1 Hrubieszów 11,83 2012

 

Po otrzymaniu komunikatu od Mirosława Kamienia

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Monika Zebzda z Horodła zwyciężyła w skoku w dal na szczeblu zamojskiego rejonu.